Перейти до вмісту

Культ Землі

Повідомлень в темі: 52

#41 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6237 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 08.03.2011 – 07:16

ну то й що з того?
  • 0

#42 Arcanum

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 08.03.2011 – 09:52

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (8.03.2011 07:16) писав:

ну то й що з того?
А на що ви розраховували, коли починали тему? Якщо хотіли дискусію, то маєте її (переважно для цього люди і пишуть на форумах). Якщо ви очікували на щось інше, то варто було уточняти.
  • 0

#43 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 08.03.2011 – 15:30

Перегляд дописуArcanum (8.03.2011 09:52) писав:

А на що ви розраховували, коли починали тему? Якщо хотіли дискусію, то маєте її (переважно для цього люди і пишуть на форумах). Якщо ви очікували на щось інше, то варто було уточняти.

Невже ви йому дискусію дали?
Взагалі то не бачу щоб ви щось дали. :ggggg:
Да у вас мабуть і нема нічого....
  • 0

#44 Arcanum

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 08.03.2011 – 15:34

Перегляд дописуOdonacer (8.03.2011 15:30) писав:

Невже ви йому дискусію дали?
Взагалі то не бачу щоб ви щось дали. :ggggg:
Да у вас мабуть і нема нічого....
Намагаєтесь мене образити? Це виглядає жалюгідно, зважаючи на те, що логічних аргуменів у вас нема.
  • 0

#45 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 08.03.2011 – 17:03

Перегляд дописуArcanum (8.03.2011 15:34) писав:

Намагаєтесь мене образити? Це виглядає жалюгідно, зважаючи на те, що логічних аргуменів у вас нема.

Ні.
Але здається, що ваше сприйняття Світу проходить по дуже поширеному шаблону, як самозахист жертви від агресії оточуючого Світу.
Мені мабуть треба вважати, що ви дали мені гідну відсіч, тому що так вважаєти ви. Ггггг :ggggg: Щоб ви мене зрозуміли правильно, скажу відверто, мені від вашого допису ржачно...

Але по темі, то ви дійсно вважаєте що в змозі щось там міркувати чи діскутувати про аж усю Землю, коли ваш власний світ зведен до страху образи чи до страху його жалюгідного виживання взагалі?
  • 0

#46 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6237 повідомлень

Відправлено 08.03.2011 – 17:33

Перегляд дописуArcanum (8.03.2011 15:34) писав:

може в нього і немає логічних аргументів, але в твоєму повідомленні я взагалі не знайшов жодної думки, тому й спитав що з того. потовкли воду в ступі, ну то й годі.
  • 0

#47 Arcanum

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 09.03.2011 – 10:17

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (8.03.2011 17:33) писав:

може в нього і немає логічних аргументів, але в твоєму повідомленні я взагалі не знайшов жодної думки, тому й спитав що з того. потовкли воду в ступі, ну то й годі.
По-перше, не взертайтесь до мене на ти. По-друге, поставлю вам конткретне запитання: як ви взагалі до написаного додумалась? Просто назвіть причини. Поясніть, хоч щось. Наприклад, звідки в культі землі появився культ батька?

До Odonacer Підкажіть, юний недофройд, до чого тут шаблони чи страхи? Більше читайте, прослухайте курс логіки, можна й релігієзнавства, а тоді вже я з вами говоритиму. Але я не сумніваюсь в тому, що ви цього не зробите. Мене дратує не ваша агресивність, а ваша тупість. І очевидно, що у наступному пості ви спробуєте власну обмеженість видати за достоїнство, але не варто.
  • 0

#48 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 09.03.2011 – 13:41

Перегляд дописуArcanum (9.03.2011 10:17) писав:

До Odonacer Підкажіть, юний недофройд, до чого тут шаблони чи страхи?

Гаразд, підкажу.
Як би то у вас не булоб страхів бути "згвалтованою" прямо на форумі, то ви поважали б думку топікастера стосовно Культу Землі і не тикали б свої хворобливі марення про хаотичний секс в багнюці до цієї теми взагалі.
  • 0

#49 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 09.03.2011 – 14:50

А як вам культ людини? Хоча ні, таке вже є. Буддизмом зветься.
  • 0

#50 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6237 повідомлень

Відправлено 09.03.2011 – 14:59

Перегляд дописуArcanum (9.03.2011 10:17) писав:

По-перше, не взертайтесь до мене на ти. По-друге, поставлю вам конткретне запитання: як ви взагалі до написаного додумалась? Просто назвіть причини. Поясніть, хоч щось. Наприклад, звідки в культі землі появився культ батька?
...
1) я до всіх звертаюсь на ти, по свійськи. не люблю пафос і снобізм.
2) додумався в стані алкогольного спяніння. тобто під впливом психотропних речовин. а також психотропної інформації про релігії.
  • 0

#51 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 05.05.2011 – 15:38

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (9.01.2011 23:07) писав:

може цю тему я й започаткував дещо жартома, але ж в кожному жарті лише доля жарту. шкода що тема не зацікавила людей.
Тема цікава, якщо без сатири і гумору, то спілкувався б, а від так, пропоную цю тему перенести в гумор, а створити нову ісерйозну: "Релігія симбіозу".
  • 0

#52 ggg1089

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.05.2011 – 18:25

Цікава тема. Культ непоганий. Але, як на мене, є нюанси.
По-перше, скоріше за все, щоб перейти до цього культу, то прийдеться або пожертвувати багатьма технологічним досягненнями, або сильно розвинутись в цьому плані (так, щоб і Землі не шкодити, і себе не обділяти). Мені здається, що другий варіант буде ще не скоро, якщо взагалі буде. А пожертвувати технологіями - це в результаті сильна жертва комфортом. Наприклад, якщо не видобувати нафту, то автотранспорт стане важкодоступним. Або, наприклад, якщо перестати видобувати вугілля, то відповідно сталь стане на вагу золота з усіма витікаючими наслідками (мабуть алюміній тоді буде дешевший за сталь).
По-друге, наскільки я зрозумів, в цій теорії Місяць виступає як головний фактор перетворення людей на паразитів. Я правда не зовсім зрозумів яким чином. Та й то виходить, що було б непогано прибрати Місяць :unsure: Хм, цікаво, що би з цього вийшло...
  • 0

#53 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 05.07.2011 – 08:05

i 

Назву теми відредаговано за проханням автора

• 0