Перейти до вмісту

Кава зближує людей!

Повідомлень в темі: 214

#201 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 06.07.2012 – 14:24

от ти про що зараз?
  • 0

#202 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 06.07.2012 – 14:36

Про каву, звісно.

Мухи кавою точно не захоплюються. :)
  • 0

#203 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 06.07.2012 – 14:50

Перегляд дописуМаківка (06.07.2012 – 14:36) писав:

Про каву, звісно.

Мухи кавою точно не захоплюються. :)
Невже тільки в пиво скачуть? :rolleyes:

Я про мух.
  • 1

#204 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 06.07.2012 – 15:34

мухи напевне шукали вологу і солоденьке
  • 0

#205 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 06.07.2012 – 15:35

Чогось п'янкого. :)
  • 1

#206 Мервей

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 07.07.2012 – 14:02

мухи в каві це круто. спробуйте випити каву, не ковтнувши мухи, це як трахнути тьолку з мандивошками, азарт і різік, блін
  • 0

#207 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 04.10.2012 – 13:30

Перегляд дописуZoomerMan (02.05.2009 – 13:20) писав:

Психологи виявили, що гаряча кава сприяє більш альтруїстичному і оптимістичному погляду на світ.
Я дуже люблю каву, хоча ось цьому дослідженню не довіряю.
Якось дізналася про соціальну акцію "Підвішена кава". Хто не має грошей, може зайти до кав'ярні із логотипом акції (див. посилання) та запитати в бармена, чи не "підвісив хтось каву", і якщо так, то може замовити її собі безкоштовно.
Наразі цей соціальний проект розширено. В переліку "підвішеного" є і солодощі, і ліки, книги тощо.
Але починалося все саме із альтруїзму щодо кави :)

http://1tv.com.ua/uk...012/09/13/26985
  • 2

#208 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 05.10.2012 – 12:49

кава зближує людей, ня :)

• 1

#209 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 05.10.2012 – 19:14

а, ось саме тама реклама :)

Повідомлення відредагував Katod: 05.10.2012 – 19:14

• 3

#210 Нічна птаха

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 56 повідомлень

Відправлено 07.10.2012 – 22:10

Каву не люблю. Дуже рідко, можу випити філіжанку..
  • 1

#211 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 08.10.2012 – 07:00

Перегляд дописуtaraBooka (04.10.2012 – 13:30) писав:

Якось дізналася про соціальну акцію "Підвішена кава". Хто не має грошей, може зайти до кав'ярні із логотипом акції (див. посилання) та запитати в бармена, чи не "підвісив хтось каву", і якщо так, то може замовити її собі безкоштовно.
Наразі цей соціальний проект розширено. В переліку "підвішеного" є і солодощі, і ліки, книги тощо.
Але починалося все саме із альтруїзму щодо кави :)

http://1tv.com.ua/uk...012/09/13/26985
Щось мені воно трохи дивно виглядає, та ідея "підвішування". Понятно, що для бизнесу воно просто ельдорадо, коли людина купить 2 кави замість одної. Але... Хто заходить у дорогу кав"ярню без грошей? Ну, в яку пиріжкову ще би, і то...Аптеку би можна зрозуміти. Але я не так часто п"ю каву поза домом, на заправках хіба, то може чогось не доганяю.
  • 0

#212 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 10.10.2012 – 11:52

Перегляд дописуAquarius-ka (08.10.2012 – 07:00) писав:

Щось мені воно трохи дивно виглядає, та ідея "підвішування".
Там філософія закладена: той, хто "підвішує", демонструє, що ота інша людина є для нього особистістю, вартою уваги. Я читала, що ця програма навіть позиціонується не як благодійність (адже кава, чи книга, чи вітаміни - не речі першої необхідності, хоча - кому як::)) Студенти точно не погребують, якщо не "мажорики", звичайно. Це ж від душі все.
  • 0

#213 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 10.10.2012 – 18:13

Не знаю, я таки старої школи і не можу собі уявити, з яким лицем питати про каву надурняка? Як нема грошей на дорогу у кав"ярні - то можна засипати у горнятко, залити кип"ятком, продути фуси і - життя, ти прекрасне :) А яка там увага до особистості, коли якраз то всьо безособове, один одного в очі не бачив?

Особисто - пропустити в черзі, коли двоє підходять одночасно, пропустити у джемі на дорозі, побачити усмішку і кивок рукою у відповідь - то особисте, як на мене. Ну і благочинність - то дійсно інший компот.

За підвішені - я таки "смелл та рет" і бачу за тим викрутаси самих кав"ярень, але то я...
  • 0

#214 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 09.11.2012 – 12:43

Мені лікарка недавно сказала, що коли додавати в каву молоко або вершки, то вони "зв'язують" ті шкідливі для печінки речовини, що місяться в каві. При цьому кофеїн діє належним чином. На жаль, якщо є проблеми із серцем, то це не вихід.Задам дещо "збочене" запитання для даної теми: чи хтось п'є каву без кофеїну? Якщо так, то яку?

Перегляд дописуAquarius-ka (10.10.2012 – 18:13) писав:

Не знаю, я таки старої школи і не можу собі уявити, з яким лицем питати про каву надурняка? Як нема грошей на дорогу у кав"ярні - то можна засипати у горнятко, залити кип"ятком, продути фуси і - життя, ти прекрасне
Особисто - пропустити в черзі, коли двоє підходять одночасно, пропустити у джемі на дорозі, побачити усмішку і кивок рукою у відповідь - то особисте, як на мене. Ну і благочинність - то дійсно інший компот.

За підвішені - я таки "смелл та рет" і бачу за тим викрутаси самих кав"ярень, але то я...
Прихований текст

• 0

#215 korok12

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 03.02.2013 – 22:50

Перегляд дописуbegemot (05.05.2009 – 14:26) писав:

каву прикольно пити для антуражу.
смачна кава старбакс. нажаль у нас такої немає.

уже є. бачив продають зерна. пошукайте в гуглі - кава que pasa . знайдете інтернет магазин що продає зерна Старбакс

і на рахунок копі лувак

купити справжній копі лувак буде дуже тяжко. ця кава дорога тому існує безліч підробок. ви ніколи не будете впевнені що вона дійсно спражня хіба поїхати в ту країну де виробляють. а сертифікати які там надають продавці ніщо інше як липова довідка оскільки немає суто якоїсь організації чи міністерства яке сертифікує таку каву.
чув десь в києві продають в ресторані копі лувак і надають сертифікат.. але шо ж то за сертифікат? - такий що вони зробили самі. десь читав що якись науковець провів хімічні дослідження і дійшов висновку що копі лувак мало чим відрізняється від кавових зерен які їдять ті тваринка, швидше просто популярність, екслюзивність і мала наявність того копі спричиняє попит, аніж сам смак.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних