Перейти до вмісту

Свинячий грип H1N1

Повідомлень в темі: 75

#21 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 570 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 30.04.2009 – 09:35

оце хтось мульку пустив :rolleyes:
  • 0

#22 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 30.04.2009 – 11:29

Перегляд дописуCarrion (30.04.2009 10:35) писав:

оце хтось мульку пустив :rolleyes:
В якому значенні мульку? По моєму це все серйозно.. Ну принаймні так як атипова пневмонія свого часу
  • 0

#23 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 13:21

Ну так читаючи пости починаєш розуміти чому такі хвороби більше зачіпають країни, що розвиваються. В нашому менталитеті закладено ігнорування правилами безпеки, здоров'я. Те, що зараз починається потенційно дуже серйозна проблема для всього світу. Така попередня проблема вбила по деяких оцінка більше людей ніж 2 світові війни разом узяті.
  • 0

#24 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 13:35

Я думаю якщо зразу звертатись до лікарів і лікуватись саме від групи а не від звичайних ГРЗ самим вдома, то шанси виздоровіти хороші :rolleyes: Тим більше що зараз медицина не така як 100 років тому :)
  • 0

#25 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 30.04.2009 – 15:26

Перегляд дописуФабрегас (30.04.2009 14:35) писав:

Я думаю якщо зразу звертатись до лікарів і лікуватись саме від групи а не від звичайних ГРЗ самим вдома, то шанси виздоровіти хороші :rolleyes: Тим більше що зараз медицина не така як 100 років тому :)
Якщо говорити про нашу неньку Україну і особливості менталітету то половина лікарів НЕ ВМІЄ лікувати. І нехай Бог всіх вас вбереже від тих неуків, які позакінчували Вузи за гроші і гроблять людсь життя. Тому ще й лікаря хорошого треба знати.
  • 0

#26 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 15:34

Перегляд дописуБоБриК (30.04.2009 16:26) писав:

Якщо говорити про нашу неньку Україну і особливості менталітету то половина лікарів НЕ ВМІЄ лікувати. І нехай Бог всіх вас вбереже від тих неуків, які позакінчували Вузи за гроші і гроблять людсь життя. Тому ще й лікаря хорошого треба знати.
це як жарт з укр.башу:

Чи вважаєте Ви показ телесеріалу "Доктор Хаус" антидержавним, оскільки він відкрито демострує нікчемність вітчизняної медицини в Україні?

Сумно але правда...
  • 0

#27 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 16:06

Насправді то зовсім не жарт, а чиста правда.
  • 0

#28 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.04.2009 – 17:53

Перегляд дописуMaryan (27.04.2009 20:07) писав:

Тема вже у всіх на вустах, акції авіакомпаній падають, фармацевтичних компаній ростуть. Наскільки я зрозумів це той самий вірус, що вбив десятки мільйони людей у 1918-1919 рр. Передається від людини до людини і найбільш вразливими є люди з сильним імунітетом (по одній із теорій принаймні). Поширюється зараз дуже швидко по всьому світу.

вибачайте, але чиста правда, хоч і жарт

Пацієнт в Зімбабве: Доктор, у мене відвалюються вуха.

Лікар у Зімбабве: Так це якась фігня! А що ви робили?

Пацієнт: Трахав гусей.

Доктор: Так у вас гусяча фігня!

Пацієнт: Дякую, докторе! (помирає)

Доктор (записує в журнал): Пацієнт помер від гусячої фігні.

Прес-служба МОЗ Зімбабве: За минулий тиждень в Зімбабве померло дві з половиною тисячі чоловік від голоду, п'ять тисяч чотириста від отруєння тухлими бананами і один чоловік від гусячої фігні.

Журналіст (записує): Гусяча фігня увійшла в список трьох головних причин смертності в Зімбабве.

Агенція: В Зімбабве почастішали випадки захворювання на невиліковну гусячу фігню.

Телеканал: Невідоме раніше захворювання на гусячу фігню викошує населення Зімбабве. Міністерство охорони здоров'я Зімбабве закликає не панікувати.

Наукове світило А: Так, гусяча фігня невідома науці і в цьому її головна загроза.

Авіакомпанія Конго Ейр: Ми припиняємо всі польоти в Зімбабве до закінчення епідемії гусячої фігні.

Наукове світило Б: Влада приховує! Насправді гусяча фігня вже проникла в Європу - в Амстердамі бачили негра з гусем під пахвою, і він один раз чхнув.

Преса (публікує фотографії гусей): Гагакаючі вбивці поруч!

Політик: Для боротьби з епідемією гусячої фігні, яка охопила світ, вкрай необхідно винищити всіх гусей.

Міліція (козиряє): Буде зроблено.

Власники гусячі ферм: Та ви що, офігіли? (Красиво б'ються з міліцією під клацання спалахів фотоапаратів преси)

Преса: Змова власників гусячих ферм загрожує національній безпеці!

Міністр охорони здоров'я Монголії: Для порятунку країни від епідемії гусячої фігні, яка впритул підібралася до наших кордонів, нам вкрай необхідно виділити сто мільйонів доларів на переоснащення лабораторії по боротьбі з качиною фігнею.

Прем'єр-міністр Монголії: Так ви офігіли!

Президент Монголії: Прем'єр-міністр занадто загруз у фінансових махінаціях, договорах з Китаєм про постачання хліба і нахабно ігнорує реальну загрозу населенню волелюбної Монголії!

Колишній прем'єр-міністр Монголії: Наша партія терміново вимагає врятувати населення від вірусу гусячої фігні. Ну чи принаймні населення східної Монголії.

Кандидат у президенти Монголії: Єдиний спосіб врятувати країну - припинити відносини з загниваючим западом, звідки пішла гусяча фігня, а замість цього ущільнити співпрацю з Китаєм та увійти до його складу на правах автономії. Китай нас врятує!

Виборці Монголії: Так ви офігіли!

• 0

#29 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 30.04.2009 – 18:02

Перегляд дописуФабрегас (30.04.2009 12:29) писав:

В якому значенні мульку? По моєму це все серйозно.. Ну принаймні так як атипова пневмонія свого часу
Скільки померло від атипової пневмонії? :)

Перегляд дописуMaryan (30.04.2009 14:21) писав:

Ну так читаючи пости починаєш розуміти чому такі хвороби більше зачіпають країни, що розвиваються. В нашому менталитеті закладено ігнорування правилами безпеки, здоров'я. Те, що зараз починається потенційно дуже серйозна проблема для всього світу. Така попередня проблема вбила по деяких оцінка більше людей ніж 2 світові війни разом узяті.
Свинячий грип має кілька наслідків:
1. Підвищується попит на протизастудні ліки.
2. Дорога окрема вакцина (для застосування потрібно навести паніку)
3. Зрив курортного сезону в Мексиці

Уявіть скільки хтось заробить :rolleyes:

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 30.04.2009 – 18:02

• 0

#30 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 18:06

Ось шо я думаю по цьому
  • 0

#31 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 01.05.2009 – 13:01

Цитата

Межамериканский банк развития (IADB) предоставит Мексике кредит на общую сумму в три миллиарда долларов США для борьбы с вирусом свиного гриппа и его последствиями.

Масштаби відмивання бабла просто вражають.
  • 0

#32 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 01.05.2009 – 15:40

особисто за себе ,кохану,мені по фіг навіть якшо захворію і помру від того грипу. з іншого боку- батьків жалко. ну..кому я там ше треба. не знаю.Блін. Артьом,мабуть,"огорчится".
Родичів, друзів,близьких людей завжди важко втрачати, неважливо від грипу чи ще чого.
Всі ми помремо. Хтось заробляє на цьому гроші. нормально.
  • 0

#33 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 01.05.2009 – 18:20

Перегляд дописуSensssorika (1.05.2009 16:40) писав:

особисто за себе ,кохану,мені по фіг навіть якшо захворію і помру від того грипу. з іншого боку- батьків жалко. ну..кому я там ше треба. не знаю.Блін. Артьом,мабуть,"огорчится".
Родичів, друзів,близьких людей завжди важко втрачати, неважливо від грипу чи ще чого.
Всі ми помремо. Хтось заробляє на цьому гроші. нормально.
Якщо тобі на себе пофіг, тоді важко повірити в те що тобі на когось не пофіг. Думаю якби ти реально серйозно захворіла то в тебе від паніки дах поїхав, як таке могло статися з такою мегагеніальною особою я я....
  • 0

#34 mim

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 680 повідомлень

Відправлено 01.05.2009 – 19:02

гру на цю тему забацали http://www.swinefighter.com/ хоча воно фігове якесь
  • 0

#35 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 01.05.2009 – 19:14

А свині такі не винні :rolleyes:

Продовольча та сільскогосподарська організація Об'єднаних націй (ФАО) не виявила доказів зв'язку ураження людей вірусом A/H1N1, відомим як свинячий грип, з вживанням свинини або зараженням від свиней, повідомила прес-служба ООН.

"На даний час немає ніяких доказів того, що вірус грипу A/H1N1, який передається від людини до людини, пов'язаний з зараженням від свиней в Мексиці або в будь-якій іншій точці землі. ФАО зазначила, що існуючі факти та висновки вчених свідчать про те, що споживання свинини і свинячих субпродуктів не загрожує зараженням грипом", - зазначається в повідомленні прес-служби.

Раніше Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) вирішила змінити офіційну назву нового вірусу зі "свинячий грип" на "A/H1N1" за наполяганням урядів і представників м'ясної промисловості ряду країн і чиновників Євросоюзу.

Прибічники перейменування стверджували, що назва "свинячий грип" вводить споживачів в оману, змушуючи відмовлятися від свинини. М’ясопромисловці через це побоюються великих фінансових втрат.

Прес-служба ООН також вказує, що "Всесвітня організація охорони здоров'я тварин закликала держави не вдаватися до масового забою свиней, підкресливши, що вони не представляють ніякої небезпеки", пише "Новинар".

ФАО також заявила, що заходи зі знищення свиней не виправдані. У цих тварин не було виявлено вірусу A/H1N1, зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) в четвер, 30 квітня, офіційно підтвердила 236 випадків захворювання людей свинячим грипом. Представник ВООЗ повідомив, що у восьми випадках хворі померли. З них семеро в Мексиці, одна - у США
звідси

• 0

#36 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 01.05.2009 – 23:00

Перегляд дописуbamik (1.05.2009 20:14) писав:

А свині такі не винні :rolleyes:
я ж казав, то всьо наклеп був