Перейти до вмісту

Невідомі, але дуже класні українські гурти...

Повідомлень в темі: 192

#81 Amity

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 16.05.2007 – 03:09

Rosa Marena (Новояворівськ, Львів)
http://www.rosa-marena.com.ua

Альбом "Мініатюри" (2006)
http://www.rosa-mare.../miniatures.htm

Відеокліп "Майже люблю"
http://www.rosa-mare...ua/ua/video.htm
  • 0

#82 VovchukBratuk

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 18.05.2007 – 13:55

Перегляд дописуAmity (16.05.2007 04:09) писав:

http://www.rosa-marena.com.ua

Альбом "Мініатюри" (2006)
http://www.rosa-mare.../miniatures.htm

Відеокліп "Майже люблю"
http://www.rosa-mare...ua/ua/video.htm
спасибі за інфу... вона вже розміщена на мому сайті :)
  • 0

#83 Гість_kokacher_*

• Гості

Відправлено 22.05.2007 – 20:12

невідомий гурт з Черкас "Вурдалаки".

Виконуємо вампірсько-містичний ( врешті - як вийде :ggggg: ) хард-рок. Звісно ж, українською.

аштітіпі koka крапка pp крапка net крапка ua нахилена риска load
  • 0

#84 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 29.05.2007 – 08:26

Невідома добра душа підказала мені сайт гурту "Нова земля" - http://www.newland.in.ua Ідіть же туди й насолоджуйтеся, бо воно того варте!

P.S. Хочу поправити самого себе і зі слів гурту визначити його стиль як "неокласік пауер метал". Солідно звучить, ге?.. а послухайте лишень, як звучить сам гурт!
  • 0

#85 Phoenix

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:ПНД

Відправлено 08.06.2007 – 14:08

Група Ambivalence (Амбівалентність ( Ambivalence; Ambivalenz: від лат. ambi.- вкругову, з обох сторін + valens, valentis - сильний) -психологічний стан, в якому кожна установка зрівноважена своєю протилежністю).
Створено 16 серпня 2001 року у Львові.
Сстиль: psycho-death metal
СКЛАД ГРУПИ:
Марина "Мері" - гітара
Назар - соло гітара
Андрій - вокал
Армен - бас
Арсен - ударні
У 2003 р. у Києві записали альбом "The Splinters", до якого увійшло 7 треків.
Сам чув тільки три і мені дуже сподобалось.
(ІНФА взята з rock.lviv.ua де можна скачати їхні треки)

Повідомлення відредагував Phoenix: 08.06.2007 – 14:08

• 0

#86 Гість_McOlka_*

• Гості

Відправлено 11.09.2007 – 15:32

Перегляд дописуАтеїст (4.05.2007 01:40) писав:

я не чув. Люди, прохання! Коли називаєте шось і справді маловідоме - будьте ласкаві, не лінуйтеся, давайте хоч якусь інфу крім назви чи імені!

Між іншим, може, хтось знає про теперішній стан справ гурту "Ірій"? Я зовсім недавно про цей колектив дізнався, і дуже зацікавило!

Ірій працює над записом.
Пише нові речі.
Планується поповнення складу клавішами.
З приємних подій останнього часу - виступ на "metal heads mision" в Євпаторії.Прикріплений файл  MHM_IRIJ_1.jpg   100.79К   16 Кількість завантажень:
  • 0

#87 N@TO

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.09.2007 – 11:00

Перегляд дописуGalllina (21.05.2006 22:00) писав:

а гурт " Перкалаба" хтось знає??

Звичайно чув !!! то геніальна група з Івано-Франківська раджу всім послухати не пожалієте :yes:
наразі вони видали 2-а альбоми "Горрри" і "Говорить Івано-Франківськ"

за їх словами вони грають музику у стилі ГУЦУЛ-РОК :D бомба !!!
  • 0

#88 Desperado

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 69 повідомлень

Відправлено 13.09.2007 – 10:39

Гурт Інула ... особливо пісенька Мама радує..)
  • 0

#89 pan4avati

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м.Київ

Відправлено 13.09.2007 – 17:16

Перегляд дописуАтеїст (10.12.2006 21:30) писав:

Від себе: "АтмАфера" не така вже й невідома - в цьому році її сміливо можна вважати найбільш концертуючою командою Києва. Принаймі я на неї ходив десятки разів, траплялося навіть по двічі на тиждень. І не набридло. Дуже приємна позитивна енергетика. Справа навіть не в древніх мантрах на санскріті - самі по собі музиканти дуже хороші люди. Не так уже часто на естраді можна зустріти "хороших хлопців" і "хороших дівчат", чий образ не є притягнутим за вуха іміджем і не смердить фальшивкою. Але попри постійні виступи гурт іще й близько не підійшов до тої популярності, котру заслуговує.

погоджуюсь заслуговують...на GBOB 2006 порвали, так народ гоцав :D

до речі на тому ж ГБОБ виступала групка "Ейфорія" мясце :yes: :happy1: я потім з ними познайомилася...потім скину демки ггггг (гг, бо демки галімі!!! треба в живу слухати)
група київська

а почалася любоф до невідомих українських гуртів із "Верховна Зрада" на Рок Січі , а потім вже і Фліт Карна Тол і так далі
  • 0

#90 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 30.09.2007 – 21:32

Перегляд дописуGalllina (21.05.2006 22:00) писав:

а гурт " Перкалаба" хтось знає??
Перкалаба бадьорить дуже. І пісні класні. А найяскравішим в гурті, мабуть, є їх соліст :D
  • 0

#91 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.10.2007 – 09:59

Вчора випадково придбав диск.
Виявилось це один з представників українського RnB ЗАХАР.
http://www.zakhar.com.ua/
Ось що вдалось нарити про нього
У 1998 році Захар, разом із декількома друзями, створили групу «Четверта спроба», яка тішила своїх фанів піснями у популярних молодіжних стилях, у 2002 співак створює команду «На всі 100», яка, безперечно, стала найвдалішим молодіжним проектом 2002-го року.

У 2003 році був створений сайт групи «На всі 100» - www.navsi100.com, який зараз став одним із кращих інформаційно-розважальних порталів української музики.

У цьому ж році група «На всі 100» розпалась і Захар знову плідно займається власною сольною кар‘єрою і паралельно створює декілька радіопрограм та знімається у телевізійних проектах.

У 2004 співак випустив свій дебютний альбом «Перший», який за перших 2 місяці розійшовся великим тиражем.

У березні 2005 Захар покидає рідний Львів і переїжджає до Києва.

Вже у травні Захар разом із колегами створює музичну компанію «Navsi100.com», яка займається промоцією української музики, а також розсилкою музичних треків на більш ніж 100 радіостанцій України. Згодом запрацювала ще й розсилка відеокліпів, яка незабаром розповсюдиться ще на Росію.

У липні 2005 виконавець з концертами відвідав Канаду.
Травень 2006 – концерт в Італії, Рим.

З липня 2006 почала роботу київська студія звукозапису, де Захар записав свій другий альбом «Яка б ти не була». На заголовну пісню альбому відзнято відео, яке представлено у двох версіях: українська та польська. Згодом в підтримку альбому співак відзняв нове відео на пісню „Ночами довгими” на дві версії: українську та англійську, останню Захар представить на телеканалах Європи.

Одночасно Захар продюсує декілька музичних проектів, радіо та телепрограм. З жовтня заплановано тур співака на острові Маврикій.
http://www.navsi100.com/
:)
Альбом називався «Яка б ти не була». Бажано слухати в джипі з відкритими вікнами :)

Повідомлення відредагував trim: 04.10.2007 – 10:01

• 0

#92 Delex

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 109 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 09.10.2007 – 15:41

Хмельницький Гурт «Безодня» ;) http://bezodnya.com/news.html
Особливо подобається пісня "Не забувай"
  • 0

#93 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 09.10.2007 – 19:33

Thassos
  • 0

#94 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 15.10.2007 – 17:55

Перегляд дописуAmity (16.05.2007 04:09) писав:

в моєї подруги є їхній плакат із автографами...Щодо музики - не чула, але на тому плакаті самі педерасти (перепрошую)... :wub: :)

АтмАсфера - кльовий гурт...Була весною на їхньому концерті в філармонії...Була вражена...

А то часом не Інула має пісеньку з Анною?
  • 0

#95 Ghost

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 60 повідомлень
  • Місто:Dogwille

Відправлено 16.10.2007 – 01:39

Drudkh :) :wub: :) Грають блек-метал на вірші Шевченка, Ліни Костенко, Юрія Клена. Професійний запис, гарне звучання, дивно , шо їх в нас мало хто знає.....
  • 0

#96 IRo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Полтава:))

Відправлено 25.10.2007 – 23:46

Хто любить автентику-послухайте гурт Зелене.мені дуже подобається ;)
  • 0

#97 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 26.10.2007 – 12:13

Перегляд дописуGhost (16.10.2007 02:39) писав:

Drudkh :cry: ;) :) Грають блек-метал на вірші Шевченка, Ліни Костенко, Юрія Клена. Професійний запис, гарне звучання, дивно , шо їх в нас мало хто знає.....
а де їх мона скачати, можна силку?
  • 0

#98 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 26.10.2007 – 18:36

А хтось чув про Проджектор Джміль? Досить гарно грають, нова львівська група.. Грають в стилі типу Джангл.. На концертах впринципі людей від них ковбасить (чула таке, словом, відгуки хороші)
  • 0

#99 Івгєша

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 172 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 10.11.2007 – 11:06

СКС "Спина к Спине" гурт мого рідного Дніпропетровська.Коли їдеш вулицями міста і слухаєш цю групу,то відразу ніби зливаєшся з мітом,відчуваєш себе його часточкою!
СкС (rap/hip-hop)

Состав группы: Валёк; Кокс; Тим
Биография: Многим из вас, наверное, по боку - кто мы, откуда взялись и как образовались. Это хорошо, потому что мне тоже на вас по боку, а для тех, кому это действительно интересно, я начну.Всё началось с "вытирания полов" на те времена (1998-99г.), это у нас называлось брэйком. Брейковали все и везде, поэтому город был чистый, и среди той пыли, которая поднималась над карёжащимися на полу, асфальте, танцполе телами, я нашёл Валика (Иванов Валентин / Nерв Dogg). Мы с ним изначально хотели заниматься рэпом и чувствовали нутром, а когда встретились - поняли окончательно. Тогда (1999г.) я тусил со Стимом (Эстеркин Данил), который сейчас служит и живёт в Израиле (мир, брат! ждём), мы с ним читали натихоря у меня дома и, однажды (2000), Даня зашёл ко мне с таким вопросом:
- "Рикошет", "Пуля" или СКС"?- Что за бред ты несёшь? - спросил я его.- Название группы.- А что значит "СКС"?- "Спина к спине".- Ты сам ответил на вопрос.
Вот вам и замысловатые названия. Потом Стим куда-то делся, а я и Валёк, по ходу дела, духовно сростались, как долбанные близнецы сиамские. Нам даже репетировать не нужно было - всё шло само собой (А Sat всегда говорил: "Прикольно", да и Кросс тоже). Шло время... "Родившись здесь" (2002г.) знал весь город, и тут из клуба пыли на огромной скорости в нас врезался Тим (Дьяченко Стас) и сбил нас оригинальностью и текстами, которые до сих пор берут меня за жопу (не нравится - не верьте:). Возник серьёзный вопрос: "Берём или нет?". Был дан невидимый испытательный срок. И вскоре Тим из чувака перешёл в "брата" (закрыли рты, дебилы!:brovy: Так вот, для тех, кто нихера не понял в той чуши, которую я написал, рисую схему:Пишу для слепцов состав СКС: Я, Валёк, Тимоха. Так, под буквой "Я" подразумевается KokS (в тексте S.K.) или Саланжий Константин (да, это украинская фамилия!!!). Стас неоднократно себя показывал как истинный ценитель, профессионал, друг, брат. Так что у нашего дерева жизни три корня. Закрепите эти три корня... Короче, ладно, не будем заводится."У каждого из нас есть внутри солнце, которое, когда горит, отдаёт тремя яркими, известными всем лучами: красным, как тепло, которое мы передаём вам, жёлтым, как золото, которое вы должны хранить в себе, и зелёным, как суть, которую вы должны правильно понимать".К завершению хочу сказать спасибо, что мы есть и будем, друзьям (Кирова, Титова, Г.Сталинграда). Извините, пацаны, всех не назову! Отдельная благодарность Полежаеву Саше (Бродячий Пёс "Д.Н.Д."), А.К. Лёше ("HipHopSide Clan"), Бобу ("Чёрно-белое кино"). Без вашей поддержки и честности нам бы было тяжело

Повідомлення відредагував Івгєша: 10.11.2007 – 11:11

• 0

#100 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 02.01.2008 – 10:04

Delia
сайт: http://www.delia.kiev.ua/
стиль: alternative gothic metal
місто: Київ
Від себе: бачив аж один раз. Однак враження хороші, і рекомендувати не побоюсь. Вокал, правда, можна б і кращий... розбалуваний я класним жіночим вокалом, а "Делія" в цьому плані відстає. Хоча й не "Блястящіє" - і то вже добре.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних