Перейти до вмісту

Якому алкоголю надають перевагу форумчани?

Повідомлень в темі: 251

Опитування: Який алкоголь п"ють форумчани? (145 користувачів проголосувало)

Що п"ють форумчани?

1. Пиво (89 голосів [20.79%])

Процент голосів: 20.79%

2. Вино (66 голосів [15.42%])

Процент голосів: 15.42%

3. Горілка (43 голосів [10.05%])

Процент голосів: 10.05%

4. Водка (12 голосів [2.80%])

Процент голосів: 2.80%

5. Коньяк (43 голосів [10.05%])

Процент голосів: 10.05%

6. Віскі (14 голосів [3.27%])

Процент голосів: 3.27%

7. Портвейн (9 голосів [2.10%])

Процент голосів: 2.10%

8. Лікери (19 голосів [4.44%])

Процент голосів: 4.44%

9. Мартіні (33 голосів [7.71%])

Процент голосів: 7.71%

10. Коктейлі (пишемо які і рецептик зразу)) (25 голосів [5.84%])

Процент голосів: 5.84%

11. Самогон (29 голосів [6.78%])

Процент голосів: 6.78%

12. Бальзам (13 голосів [3.04%])

Процент голосів: 3.04%

13. Спирт, одеколон і т.д. (9 голосів [2.10%])

Процент голосів: 2.10%

14. П"ю все шо наливають:-) (24 голосів [5.61%])

Процент голосів: 5.61%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Львів

Відправлено 21.04.2009 – 10:40

Колись один технолог бродильного виробництва і виноробства на спільній забаві сказала, що з точки зору корисності впливу алкоголю на організм людини краще вживати горілку. Рідко які вина сьогодні зроблені зі справжнього винограду, переважно це концентрати, які досить шкідливі. Хіба купувати дорогі вина. Тоді може і якість якась буде.
Особисто я люблю дороге біле напівсухе вино. Можна і горілочки з компанією випити, але без всіляких домішок, додаткових ароматів і наповнювачів. Вибір алкогольних напоїв зараз просто дуже великий і можна вибрати те, що подобається тобі. Також люблю шампанське - брют, але тільки Кримське "Новий світ". Також дуже смачне рожеве шампанське цієї ж марки. Дегустувала вперше його саме в Новому Світі.

Перегляд дописуПетлюра (21.04.2009 10:56) писав:

Те що в світі ще існують непитущі люди автору опитуваня мабуть в голову не прийшло
А я чомусь вважала, що тема читається дописувачем тільки та, яка йому цікава. Для того і є дуже великий список тем - вибирай яку хочеш, читай, дописуй, обговорюй.
Якщо мені не цікавий, наприклад, розділ "Наука", то я не відкриваю його тем і не читаю їх. І тим більше не коментую і не обговорюю. Раджу тобі робити те саме з цією темою. Якщо вона тобі не цікава - не коментуй її.
  • 0

#42 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 21.04.2009 – 10:43

Перше питання яке виникло: ДЕ ПЕТЛЮРА??? )))
по темі: пити можу все,якби тільки хотілося.Останній раз хотілося рік тому,в пабі з лисою подругою пили коктейлі.
ще згадала: колись давно подруга робила "коктейль бурда" змішуючи вино з мінералкою))
  • 0

#43 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 21.04.2009 – 11:18

Те що в світі ще існують непитущі люди автору опитуваня мабуть в голову не прийшло

Ніфіга.Проголосувати моуть всі формчани а отже і непитущі.А таке формулювання передбачає що не пити не те що не можна а те що автор такого навіть не уявляє

Пане мені дуже хочеться вас обматюкати і назвати повним ідіотом який не вміє читати пости, але я цього робити не буду!

1) я уявляю що є непитущі люди взагалі, і вони пане існують!!!!!!!!!

2) пане я вже досить довгий час займаюсь проведенням соціологічних опитувань навідміну від вас і повірте краще знаю як формувати питання...Я проводжу опитування тільки серед людей які ВЖИВАЮТЬ АЛКОГОЛЬ!!!!!!!!!!!!!!...Вибірка проводиться серед людей які п"ють!!!!!!!!!!!!

Щоб ви краще зрозуміли приведу приклад з проведення політичних соц опитування:

а) є опитування серед людей які підуть на вибори (так от я роблю опитування серед цієї категорії людей які вже визначились що вони взагалі вживають алкоголь!!!!!!!!!!!!!!)
б) опитування серед людей які взагалі становлять електорат (старші 18 років)

3) якщо хочете створіть своє опитування і не пишіть шо вам тут шось не подобається!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ЩЕРАЗ ХТОСЬ НАПИШЕ ТАКЕ ДИБІЛЬНЕ (це не мат) ЗАПИТАННЯ Я ЙОГО ПОШЛЮ НА ВСІ ЧОТИРИ СТОРОНИ І ПІДУ В БАН!!!!!!!!!!!!!!!

Перегляд дописуМалюсінька (21.04.2009 11:40) писав:

Колись один технолог бродильного виробництва і виноробства на спільній забаві сказала, що з точки зору корисності впливу алкоголю на організм людини краще вживати горілку. Рідко які вина сьогодні зроблені зі справжнього винограду, переважно це концентрати, які досить шкідливі. Хіба купувати дорогі вина. Тоді може і якість якась буде.
Особисто я люблю дороге біле напівсухе вино. Можна і горілочки з компанією випити, але без всіляких домішок, додаткових ароматів і наповнювачів. Вибір алкогольних напоїв зараз просто дуже великий і можна вибрати те, що подобається тобі. Також люблю шампанське - брют, але тільки Кримське "Новий світ". Також дуже смачне рожеве шампанське цієї ж марки. Дегустувала вперше його саме в Новому Світі.

Ціна вина не завжди визначає якість - мені привезли вино з Італії 7 євро - марка взяла гранпрі на конкурсі виноробів в Італії!...Це лише в нас в державі ціна визначає якість (така думка існує) стосовно вина!
  • 0

#44 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 21.04.2009 – 11:26

Ніфіга.Проголосувати моуть всі формчани а отже і непитущі.А таке формулювання передбачає що не пити не те що не можна а те що автор такого навіть не уявляє
Петлюро, мій теперішній емоційний стан підвищує в мені необхідність казати людям те,що я про них думаю,навіть з матами,але я все-таки стримаю себе. Не пиши тут більше. Ось тобі відповідна аргументація: я нічого не розумію в футболі і всяких там софтах- тому я і не заходжу в ті теми,аби не псувати людям розмову. А ти.. ти ПАРАЗИТ. Якшо ти не вживаєш алкоголь,то досить моралізаторством займатися і капати всім на мізки. окей,за всіх не розписуюся,але мені особисто ти вже набрид. І взагалі ти "угнєтаєш". Через тебе хочеться напитися. Весь отой вищезазначений список перепробувати.Якшо ти справді проти того,щоб я пила- МОВЧИ,я тебе прошу :)

Повідомлення відредагував Sensssorika: 21.04.2009 – 11:27

• 0

#45 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 21.04.2009 – 12:09

Які ми чутливі :)

Перегляд дописуZoomerMan (21.04.2009 12:18) писав:

а) є опитування серед людей які підуть на вибори (так от я роблю опитування серед цієї категорії людей які вже визначились що вони взагалі вживають алкоголь!!!!!!!!!!!!!!)
б) опитування серед людей які взагалі становлять електорат (старші 18 років)

3) якщо хочете створіть своє опитування і не пишіть шо вам тут шось не подобається!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ну так спорчатку слід опитати хто п"є а потім із їх числа проводити або як мінімум попередити
  • 0

#46 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 21.04.2009 – 12:11

Вибірку можна провести по будь-яким критеріям - все залежить від мети і завдання!

Повідомлення відредагував ZoomerMan: 21.04.2009 – 12:17

• 0

#47 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 21.04.2009 – 12:11

Перегляд дописуSensssorika (21.04.2009 12:26) писав:

Ось тобі відповідна аргументація: я нічого не розумію в футболі і всяких там софтах- тому я і не заходжу в ті теми,аби не псувати людям розмову.
Я звісно перегнув палицю але цікаво знов таки чому питущім можна псувати тверезим нерви а навпаки ні.
А щодо паразита то скажу що ні питущі ні не питущу ні взагалі ніяку людину що дозволяє собі такі образи ненайомим людям я за нормальну не вважаю
  • 0

#48 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:ФраникА)))

Відправлено 21.04.2009 – 12:17

Я надаю перевагу строму доброму пиву!!! Хоча недавно спробував Ketty Sark - ух оце то віскі + коктейль Солті дог - Грейфруктовий (Виноградний) сік і водка - пропорція 2:1 і легко змішати, можна з льодом))) :)
  • 0

#49 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 21.04.2009 – 13:48

Перегляд дописуПетлюра (21.04.2009 13:11) писав:

Я звісно перегнув палицю але цікаво знов таки чому питущім можна псувати тверезим нерви а навпаки ні.
А щодо паразита то скажу що ні питущі ні не питущу ні взагалі ніяку людину що дозволяє собі такі образи ненайомим людям я за нормальну не вважаю
То йди дорвись до випивших на вулиці, зайди в якийсь пив бар і спробуй пояснити тим дядькам як то добре і правильно НЕ ПИТИ... А тут - відстань.. скільки ж можна одне й те саме?

Он-топ: Іноді за компанію випиваю. Коли пива, коли вина, коли коньячку. залежить від ситуації, компанії, події і... закуски:)...
  • 0

#50 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 21.04.2009 – 13:53

Перегляд дописуJoey (21.04.2009 13:17) писав:

Я надаю перевагу строму доброму пиву!!! Хоча недавно спробував Ketty Sark - ух оце то віскі + коктейль Солті дог - Грейфруктовий (Виноградний) сік і водка - пропорція 2:1 і легко змішати, можна з льодом))) :)

Чівас Регал також дуже хороше віскі - але мені не пішло занадто сильне і "пекуче"!
  • 0

#51 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 21.04.2009 – 13:55

В принципі пробував все що перераховано в голосуванні. Але найчастіше то пиво і самогон. )
  • 0

#52 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень

Відправлено 21.04.2009 – 14:06

Перегляд дописуZoomerMan (21.04.2009 14:53) писав:

Чівас Регал також дуже хороше віскі - але мені не пішло занадто сильне і "пекуче"!
Нормальні люди п"ють віскі розведжене або з льодом, що понижує його пекучі властивості)))
  • 0

#53 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 21.04.2009 – 14:10

Перегляд дописуJoey (21.04.2009 15:06) писав:

Нормальні люди п"ють віскі розведжене або з льодом, що понижує його пекучі властивості)))

Скажи це в Англії в якомусь пабі і тебе парвуть на часті...

П.С, Три кубики льоду на 100гр мені здається нормально!
  • 0

#54 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень

Відправлено 21.04.2009 – 14:22

Перегляд дописуZoomerMan (21.04.2009 15:10) писав:

Скажи це в Англії в якомусь пабі і тебе парвуть на часті...

П.С, Три кубики льоду на 100гр мені здається нормально!
Ти порівняв Муху і Слона, з таким успіхом запропонуй якомусь англійцю 200гр самогону баби НУсі і побачиш його реакцію))))
  • 0

#55 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 21.04.2009 – 14:24

Перегляд дописуJoey (21.04.2009 15:22) писав:

Ти порівняв Муху і Слона, з таким успіхом запропонуй якомусь англійцю 200гр самогону баби НУсі і побачиш його реакцію))))

Ти порівняй скільки градусів має самогон баби Нюри і скільки Віскі!
  • 0

#56 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень

Відправлено 21.04.2009 – 14:27

Перегляд дописуZoomerMan (21.04.2009 15:24) писав:

Ти порівняй скільки градусів має самогон баби Нюри і скільки Віскі!
по-перше - баби Нусі :) , по-друге - Я говорю про не привичність для нас віскі
  • 0

#57 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 21.04.2009 – 14:30

Перегляд дописуJoey (21.04.2009 15:27) писав:

по-перше - баби Нусі :) , по-друге - Я говорю про не привичність для нас віскі

По твоїй логіці ми всі маєм пити горілку!...Я кажу не про привичність чи не привичність а про смак!...Доречі віскі (шотландське) це різновид самогону!
  • 0

#58 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 639 повідомлень
  • Місто:Львув

Відправлено 21.04.2009 – 14:35

Горілку вже неп'ю , а то толку 0 . а так то пиво,але рідко. Нелюблю всього цього. І то пиво п'ю за компанію з кимось із друзів.
  • 0

#59 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 21.04.2009 – 14:46

Калуш почав якесь пиво знову варити, кажуть живе, так і назавається. Глянув на етикетку - пише термін придатності 60 діб. Яке воно в біса тоді живе...

Виробляли пиво із 1649 року, так і не розуміють, що тра хвайне пиво варити, ане брашку))
  • 0

#60 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень

Відправлено 21.04.2009 – 15:33

Перегляд дописуbamik (21.04.2009 15:46) писав:

Калуш почав якесь пиво знову варити, кажуть живе, так і назавається. Глянув на етикетку - пише термін придатності 60 діб. Яке воно в біса тоді живе...

Виробляли пиво із 1649 року, так і не розуміють, що тра хвайне пиво варити, ане брашку))
попробував того пива... єдиний плюс, що дешеве - після оболоні для мене у нього був смак машинного масла. А пю залежно від того якого результату я хочу досягти - пив пиво, вино, горілку, разок навіть нерозведений спирт - пробував текілу, мартіні, але то не моє. Віддаю перевагу вину, особливо грузинському нп. хванчкарі
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних