←  Балачка

Теревені

»

Ви вживаєте наркотики?

Опитування: Ви вживаєте наркотики? (77 користувачів проголосувало)

Ви вживаєте наркотики?

 1. Так (29 голосів [37.66%])

  Процент голосів: 37.66%

 2. Ні (48 голосів [62.34%])

  Процент голосів: 62.34%

Які саме?

 1. Сигарети (22 голосів [14.19%])

  Процент голосів: 14.19%

 2. Алкоголь (29 голосів [18.71%])

  Процент голосів: 18.71%

 3. Каву (26 голосів [16.77%])

  Процент голосів: 16.77%

 4. Грибочки (4 голосів [2.58%])

  Процент голосів: 2.58%

 5. Травичку (15 голосів [9.68%])

  Процент голосів: 9.68%

 6. Стимулятори (5 голосів [3.23%])

  Процент голосів: 3.23%

 7. Транквілізатори (5 голосів [3.23%])

  Процент голосів: 3.23%

 8. Психотропні (8 голосів [5.16%])

  Процент голосів: 5.16%

 9. Инші речовини (вказати які) (3 голосів [1.94%])

  Процент голосів: 1.94%

 10. Нічого не вживаю (в тому числі і з переліченого) (38 голосів [24.52%])

  Процент голосів: 24.52%

Голосувати Гості не можуть голосувати

 світлина Білий Дракон 24.04.2009

 begemot (24.04.2009 00:55) писав:

тоді питання наступне: що можна вважати наркотиком?
їжа і все інше - це необхідний фізіологічний мінімум для виживання та нормальної життєдіяльності і не є звичкою. прошу не плутати.
Варіанти відповідей перераховані.
Відповісти

 світлина begemot 24.04.2009

 Білий Дракон (24.04.2009 01:44) писав:

Варіанти відповідей перераховані.

тобто те, що винесено в голосування?
Відповісти

 світлина Білий Дракон 24.04.2009

 begemot (24.04.2009 14:58) писав:

тобто те, що винесено в голосування?
Так. Також, можеш вибрати «Инші речовини (вказати які)»
Що не зрозуміло?
Відповісти

 світлина Vidiy 27.04.2009

взагалі п'ю, курю і поки що цим не переймаюсь.
Відповісти

 світлина fregat 28.04.2009

можна довго сперечатися про шкідливість кави. Але якщо вже каву до наркотиків відносити,тоді і дихати небезпечно для життя... і взагалі на вулицю виходити.
Відповісти

 світлина Білий Дракон 28.04.2009

 fregat (28.04.2009 10:48) писав:

можна довго сперечатися про шкідливість кави. Але якщо вже каву до наркотиків відносити,тоді і дихати небезпечно для життя... і взагалі на вулицю виходити.
А тобі кава навіщо потрібна? Чи не для того, щоб змінити свій фізичний чи психічний стан? І ти в курсі, що після дії кави відбувається відкат, тобто ломка. Після разового прийому вона може бути непомітною. Але після тривалого вживання, без кави не реально :
Повідомлення відредагував Білий Дракон: 28.04.2009 – 11:39
Відповісти

 світлина ~new~ 28.04.2009

максималізм щось з декого так і пре: випив раз каву - підсів навічно, викурив косячок - ти нарік, шо піпєц. то давайте і секс зарахуєм до наркотиків, він же ж теж викликає залежність, ще й яку хД
щодо себе: так, вживаю: сигарети, кальян, алкоголь, кава, травичка. а писати, що ще пробувала, але далі разу не пішло, то за логікою деяких людей мене тре в наркодиспансері закрити хД
Відповісти

 світлина Білий Дракон 28.04.2009

 ~new~ (28.04.2009 13:43) писав:

максималізм щось з декого так і пре: випив раз каву - підсів навічно, викурив косячок - ти нарік, шо піпєц. то давайте і секс зарахуєм до наркотиків, він же ж теж викликає залежність, ще й яку хД
щодо себе: так, вживаю: сигарети, кальян, алкоголь, кава, травичка. а писати, що ще пробувала, але далі разу не пішло, то за логікою деяких людей мене тре в наркодиспансері закрити хД
Про логіку і наркоманію пиши в инших темах. Ця тема «присвячена» лише вживанню наркотиків. ;)
Повідомлення відредагував Білий Дракон: 28.04.2009 – 12:57
Відповісти

 світлина Панночка 28.04.2009

хтось чув щось про сальвію??

що це таке?
Відповісти

 світлина begemot 28.04.2009

 Панночка (28.04.2009 14:39) писав:

хтось чув щось про сальвію??

що це таке?

я чув про сальвію. взагалі це різновид шалфею. один з дозволених наркотиків.
деяка салвія росте на клумбах - червоні такі квітки, та це не та сальвія яку ти маєш на увазі.

штука за ефектом цікава. перш ніх вживати зрозумій навіщо це тобі треба.
Відповісти

 світлина електромайонез 28.04.2009

 Панночка (28.04.2009 14:39) писав:

хтось чув щось про сальвію??

що це таке?
Із тисячі видів цієї рослини лише один містить у собі дисоціативні речовини. Шавлія девінорум або, як її ще називають індіанці – шавлія віщунів


Людина давно знає шавлію й використовує її в самих різних галузях – від кулінарії до народної медицини. Але немає серед них виду більш загадкового й оточеного міфічною атмосферою ніж шавлія девінорум. Вона росте у важкодоступних місцях району Мазатек гір Сьєра Мадре у Мексиці. При гарній погоді, достатній кількості води й помірному, турботливому сонці сальвія може сягнути двох з половиною метрів зросту, що, в принципі, недивно для тропічної лини. Листя, що має яскравий, насичений зелений колір буває самих різних розмірів. Вінчають кущ шавлії невеликі квіти — ніжно-білого кольору. Назва виду рослини, «divinorum», означає «провидець, провісник», і посилається на його традиційне використання для виявленн причини і типу захворюваннь. Листя шавлії має психоактивний галюциноген з диссоціативними властивостями - сальвинорин-A. Це найсильніший з усіх відомих рослинних галюциногенів.

Історія:
Південноамериканські індіанці з племені масатек не дуже хотіли, щоб білі колонізатори дізналися про існування шавлії, а тому усіма можливими способами його приховували. І їм це вдалося.біла людина не знала шавлії девінорум протягом чотирьох століть. Лише в 1939 році, коли антрополог із Швеції Йонсон повідав громадськості про цю дивовижну рослину. Яким чином йому вдалося отримати від неговірких тубільців знання про їх шаманську квітку ніхто не знає, але в цьому можна побачити руку Провидіння. Проте зразків рослини він не привіз, і про вигляд нового виду шавлії на деякий час забули. Але насправді пошуки не припинялися протягом наступної чверті століття. Аж поки в 1962 році двоє вчених-дослідників – хімік Альберт Хоффман (батько LSD) і етнобіолог Гордон Вассон – відправилися в експедицію в гори Мексики, аби відшукати і вивчити саму рослину. Результат ми бачимо сьогодні – вони здобули зразок рослини, який вже можна було вивчати в лабораторних умовах. Ботанічну характеристику йому дали Карл Еплінг і Карлос Д. Хатіва. Хімічним складом займався сам Хоффман.
Та найцікавіше те, що індіанці так до кінця і не відкрили таємниці походження рослини. Ученим не вдалося виявити дикорослу сальвию самостійно, як вони не шукали. Все, чого вони змогли добитися від місцевих мешканців – акуратно зрізані гілки квітучої шавлії. Звідки вони бралися – так і залишилося загадкою.
В ході дослідження хімічного аналізу речовин, що містяться в рослині, був виділений невідомий досі психоактивний компонент - сальвінорин-А. Саме він і виявився головним провідником в область Невідомого для індіанських шаманів.

Медицина:
Шавлія використовується місцевими курандерос (шаман, знахар) племені мазатек для цілительства і віщування у ритуалах зцілення. Вони виготовляють настій, віджимаючи сік рослини з перетертого листя і змішуючи його з водою. Потім п'ють приготовану суміш і занурювалися таким чином в стан трансу, який допомагає їм вирушити в мандрівку світом духів. Окрім цього шавлія віщунів служить для полегшення долі вмираючих хворих і людей похилого віку. Вона полегшує процесїх перехід в інший світ.

Спецефекти
Шавлія віщунів викликає візуальні, слухові і смислові галюцинації, тривалий сміх, що здається стороннім безпричинним, порушення просторової орієнтації, відчуття втрати особистості, власного Я, відчуття «прозріння», «злиття з усім світом» і так далі. Спостерігається поглинання тіла предметами, вселення в інші предмети, стікання простору-часу в різні боки. Дія сальвінорину-А ділиться на 2 фази: інтенсивну та пасивну.

Інтенсивна фаза триває від 1 до 5 хвилин. Ділиться на 6 рівнів, залежно від рівня інтенсивності:
Рівень 1 - Легкі ефекти. З’являється відчуття, що щось відбувається, але важко сказати що саме. Може спостерігатися розслаблення і підвищена чутливість шкіри.
Рівень 2 - Зміна сприйняття. Кольори і текстури стають яскравішими. Музика звучить яскравіше. Простір-час можуть здаватися більш або менш глибокими, ніж зазвичай. Стає важко думати логічно; можуть спостерігатися проблеми з короткочасною пам'яттю.
Рівень 3 - Легкі видіння. При закритих очах спостерігаються образи: дрібні текстури, геометричні фігури і об'єкти. Образи часто двомірні. Якщо візуальні ефекти спостерігаються при розплющених очах, то вони неясні і невловимі. Видіння не змішуються з реальністю.
Рівень 4 - Яскраві візуальні ефекти. Складні тривимірні реалістичні сцени. І з’являються голоси. При відкритих очах зберігається контакт з реальністю, але коли їх закрити – переходите в інше Буття, що нагадує сон. На цьому рівні можливі мандрівки в інші місця, реальні, або вигадані, подорожі в часі.
Рівень 5 - Безтілесне існування. На цьому рівні більше не усвідомлюється наявність тіла. Свідомість залишається і спостерігається деякий розумовий процес, але він проходить без зв’язку з реальністю. Втрачається індивідуальність, переживається злиття з Богом, Розумом, Всесвітом або химерне об'єднання з іншими об'єктами – реальними або вигаданими. Переживання людини на такому рівні можуть бути або страхітливими, або надзвичайно приємними.
Рівень 6 - Амнезія. На цьому рівні або втрачається свідомість, або, принаймні, людина, що знаходиться на цьому рівні не може згодом пригадати, що з ним відбувалося. У цьому стані людина може падати, лежати спокійно, або кидатися. . Потім людина не може пригадати, що він робив, або переживав, тому діставатися до цього рівня небажано.

Пасивна фаза або фаза виходу триває близько 30 хвилин після завершення інтенсивної фази. Проявляється легким відчуттям депресії, проблемами зосередження, низькою мірою дратівливості.

Прикріплені файли

 • Прикріплений файл  ______.jpg (3.97К)
  Кількість завантажень:: 0
Відповісти

 світлина fregat 28.04.2009

 Білий Дракон (28.04.2009 12:36) писав:

А тобі кава навіщо потрібна? Чи не для того, щоб змінити свій фізичний чи психічний стан? І ти в курсі, що після дії кави відбувається відкат, тобто ломка. Після разового прийому вона може бути непомітною. Але після тривалого вживання, без кави не реально :

зелений чай теж наркотик? я ним так само змінюю свій фізичний чи психічний стан як і кавою. І таких речей багато. Якщо я не можу жити без солодкого, виходить,що я наркоман і в мене ломка,коли я не з'їв цукерку)))
Відповісти

 світлина Білий Дракон 28.04.2009

Є купа дозволених рослинок, що викликають різні наркотичні ефекти. Хоч вони і не заборонені, проте їх мало хто вживає і тим паче продає. Але в принципі вони наркотики.
Відповісти

 світлина електромайонез 28.04.2009

 Білий Дракон (28.04.2009 15:06) писав:

Є купа дозволених рослинок, що викликають різні наркотичні ефекти. Хоч вони і не заборонені, проте їх мало хто вживає і тим паче продає. Але в принципі вони наркотики.

рослинки якраз дістати не проблема - багацько з них в аптеках продаються (хоча б та ж сама шавлія). Але для "вживання" потрібен екстракт - а його вже якраз дістати важче. Хоча при наявності відповідних знайомих - не проблема
Відповісти

 світлина Саляма 29.04.2009

"ми не вживаємо наркотики. у нас ще алкоголь не закінчився"
Відповісти

 світлина електромайонез 29.04.2009

 Саляма (30.04.2009 00:00) писав:

"ми не вживаємо наркотики. у нас ще алкоголь не закінчився"
зараз задраконять тобі лекцію що алкоголь це теж наркотики :rolleyes:
Відповісти

 світлина Фабрегас 29.04.2009

будь які наркотики зло... подумайте про майбутніх дітей...
Відповісти

 світлина Білий Дракон 30.04.2009

 електромайонез (28.04.2009 15:12) писав:

рослинки якраз дістати не проблема - багацько з них в аптеках продаються (хоча б та ж сама шавлія). Але для "вживання" потрібен екстракт - а його вже якраз дістати важче. Хоча при наявності відповідних знайомих - не проблема
В интернеті повно сайтів де продають ці легальні рослинки і грибочки.
Відповісти

 світлина Саляма 30.04.2009

 електромайонез (29.04.2009 23:08) писав:

зараз задраконять тобі лекцію що алкоголь це теж наркотики :rolleyes:
я так не вважаю, а що там они думають - їхня особиста справа.
для мене наркотик визначається соєю органічною і хімічною природою, а не рінем залежності енної к-сті людей ід нього. з такими темпами скажемо, що необхідність організма ипоронитися - теж наркозалежність
Відповісти

 світлина Uncle Fester 07.05.2009

Вони часто рятували мене від думок про самогубство.
або коли просто хочется втекти від реальності
must have
Відповісти