Перейти до вмісту

Позаземне життя

Повідомлень в темі: 138

#81 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 23.07.2009 – 17:27

якщо так думати, тобто розглядати цивілізацію яка до нас має прилетіти, то напевне вона має бути страшно амбітною, яка неполінилась розвинути далеко космічні подорожі, бо розуміє, що там є вскі коники, які можеть атакувати їх же...
ну одним словом, щоб подорожувати далі треба не бути військовими, військові іноді підганяють науковців, і часто війни заставляють впроваджувати новітні досягнення, але треба вже з цього віку виростати землянам...
це я так, моралізмом займаюсь
  • 0

#82 Sun City

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 23.07.2009 – 17:50

Перегляд дописуРоланд (23.07.2009 18:00) писав:

во-во..
по-моєму, на відміну від "сай-фай"(яке кавайне слівце :D ) в реальному житті військові, чи хто б там не був, не так вже й зацікавлені в подорожах далі, ніж за атмосферу

Військові зацікавлені у великому воєнному бюджеті :) Їм байдуже в який спосіб „освоювати” гроші і де саме їх закапати. От головні донори науки американці часто кажуть про те, скільки коштує подорож людини на Місяць. І згортають час від часу цінні наукові проекти. А тим часом щороку в Афгані та Іраку закопують більше ста мільярдів доларів.

У прогресі як такому зацікавлені, мабуть, лише вчені. Але наразі вони не мають такої ваги у прийнятті рішень, як військові та їхнє лобі.
  • 0

#83 Sun City

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 23.07.2009 – 18:36

Перегляд дописуKatod (23.07.2009 18:27) писав:

якщо так думати, тобто розглядати цивілізацію яка до нас має прилетіти, то напевне вона має бути страшно амбітною, яка неполінилась розвинути далеко космічні подорожі, бо розуміє, що там є вскі коники, які можеть атакувати їх же...
ну одним словом, щоб подорожувати далі треба не бути військовими, військові іноді підганяють науковців, і часто війни заставляють впроваджувати новітні досягнення, але треба вже з цього віку виростати землянам...
це я так, моралізмом займаюсь

Якщо казати про „виростати”, я б сказав, що згадані Вами амбіції та ще цікавість - справжні рушійні сили прогресу... І нам треба виростати від амбіцій до цікавості. Якщо провідною силою будуть амбіції – конфлікти неминучі. Якщо прибульців приведе сюди цікавість, усе може скластися набагато краще :D Те саме, мабуть, можна сказати і стосовно наших подорожей у далекий космос. Звісно, якщо ми взагалі зустрінемо розумних істот :)
  • 0

#84 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 24.07.2009 – 08:08

Перегляд дописуSun City (23.07.2009 19:36) писав:

Якщо казати про „виростати", я б сказав, що згадані Вами амбіції та ще цікавість - справжні рушійні сили прогресу... І нам треба виростати від амбіцій до цікавості.
цікавість цікавістю, а грошики на дорозі не валяюцця

Перегляд дописуSun City (23.07.2009 19:36) писав:

Якщо прибульців приведе сюди цікавість, усе може скластися набагато краще :D Те саме, мабуть, можна сказати і стосовно наших подорожей у далекий космос. Звісно, якщо ми взагалі зустрінемо розумних істот :)
якщо прибульці будуть набагато розвиненіші, то вони з цікавістю проведуть над нами експерименти, можливо навіть типу "граничні умови виживання примітивних мислячих істот та ії вплив на форми організації первісного стада"
  • 0

#85 Żywiec

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 111 повідомлень

Відправлено 24.07.2009 – 08:14

НЛО - це люди майбутнього.
У 3000 році людство придумала Машину врємєні, у вигляді літаючої тарілки, яка на великих швидкостях мандрує просторами часу. І от їм цікаво за нами, тобто за собою в минулому, спостерігати. Прилітають сюди, спостерігають.
Зелені бо клімат такий. Всьо забруднене. Худі і ненакачені, бо всьо за них машини роблять, зате такі розумні що голова єлі тримається на плечах.
  • 0

#86 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 24.07.2009 – 13:08

Перегляд дописуŻywiec (24.07.2009 09:14) писав:

У 3000 році людство придумала Машину врємєні, у вигляді літаючої тарілки, яка на великих швидкостях мандрує просторами часу. І от їм цікаво за нами, тобто за собою в минулому, спостерігати. Прилітають сюди, спостерігають.
Зелені бо клімат такий. Всьо забруднене. Худі і ненакачені, бо всьо за них машини роблять, зате такі розумні що голова єлі тримається на плечах.
Головне аби вірусняків якихось не првезли із собою ))))). А хоча, якщо добре подумати то як би ми дуже сильно повірили, що таке можливо то зробили би мабуть і таку штуку у 3000-му році ))))
  • 0

#87 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 24.07.2009 – 13:23

виходить мова йде не про позаземне життя, а про Земне життя, тобто, те що прилітає можна не вважати позаземним життям

хоча добре, що мова йде в такому руслі, і ніхто тут не розказує, що от, у нас біля южноукраінська, часто сідає літаюча тарілочка, вони там біля АЕС харчуються електроенергією, а ще, влни крадуть на городі повітря, бо в них його невистачає, кажуть, що ми ще тримаємо його нормально, ну і такдалі
  • 0

#88 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 24.07.2009 – 13:57

Перегляд дописуKatod (24.07.2009 14:23) писав:

виходить мова йде не про позаземне життя, а про Земне життя, тобто, те що прилітає можна не вважати позаземним життям

хоча добре, що мова йде в такому руслі, і ніхто тут не розказує, що от, у нас біля южноукраінська, часто сідає літаюча тарілочка, вони там біля АЕС харчуються електроенергією, а ще, влни крадуть на городі повітря, бо в них його невистачає, кажуть, що ми ще тримаємо його нормально, ну і такдалі
Реально це все весела теорія, але якщо людство не научиться транспортувати себе кудись за межі землі і там плодитись то смислу від нашого земного життя в цьому контексті буде дуже і дуже мало. Принаймі еволюція нам говорить "Все! ...я йду на пенсію, далі думайте самі! )))))"
  • 0

#89 Żywiec

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 111 повідомлень

Відправлено 24.07.2009 – 14:50

Перегляд допису100000 (24.07.2009 14:57) писав:

Реально це все весела теорія, але якщо людство не научиться транспортувати себе кудись за межі землі і там плодитись то смислу від нашого земного життя в цьому контексті буде дуже і дуже мало. Принаймі еволюція нам говорить "Все! ...я йду на пенсію, далі думайте самі! )))))"
Палюбому кудись переїдимо.
Єслі нє, збиремо необхідні манатки, повернемося в минуле, а там нам виходить додасться час на роздуми і нові тєхнології. трохи "мєсних житєлєй" налякаємо, але то нічо, заради спасіння людства.
  • 0

#90 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 24.07.2009 – 18:19

Перегляд дописуŻywiec (24.07.2009 15:50) писав:

Єслі нє, збиремо необхідні манатки, повернемося в минуле, а там нам виходить додасться час на роздуми і нові тєхнології. трохи "мєсних житєлєй" налякаємо, але то нічо, заради спасіння людства.
ми так чую ще трохи і перенесемось в "Гумор" )))
От мене наприклад цікавить яку інформацію передає космос у нашу ДНК, якщо без неї нормального розвитку живої істоти не відбувається і що є передатчиком?
  • 0

#91 Żywiec

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 111 повідомлень

Відправлено 24.07.2009 – 18:22

Перегляд допису100000 (24.07.2009 19:19) писав:

ми так чую ще трохи і перенесемось в "Гумор" )))
От мене наприклад цікавить яку інформацію передає космос у нашу ДНК, якщо без неї нормального розвитку живої істоти не відбувається і що є передатчиком?
Передатчиком полюбому є мозок. Бо він як антена, на самому високому місці на тілі.
А що передає, того ніхто мабудь незна. А якщо зна, то його як завжди ніхто в серйоз не сприймає.
Я знаю лише те, що космос міняє колір в залежності від пори дня. Вдень блакитний, Вночі - чорний. Ввечері бува фіолетовим,червоним,помаранчевим та рожевим
  • 0

#92 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 24.07.2009 – 20:29

Oh My God..
Натрапив на Офіційний український сайт проекту SETI@home
жесть)))

п.с. як там все криво зроблено..

п.п.с. кстаті да
Став, став і собі клієнт SETI@home! Допоможи науці у пошуках "позаземного життя" ;)
Що для цього треба?
  • 0

#93 Żywiec

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 111 повідомлень

Відправлено 24.07.2009 – 20:43

Якийсь неприємний дизайн у першої ссилки.
А так впринципі (подивившись поверхово так) нічого надзвичайного не знайшов. Гарно що на українській, такого ніде не бачив.

а друга силка не відкривається, бо відключили іноземний трафік.
  • 0

#94 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 24.07.2009 – 21:01

Як це все схоже на підросткові комплекси.
Я самотній, ніхто мене не любить, ніхто не розуміє...Так хочеться знайти...сиджу и весь в соплях, та ніхто до мене не підходить, нікого немає в мойом світі, я один. Але я весь в тремтілом очікуванні. Да ідіть ви всі... зі своїм маривом. Я вам ще вставлю..

Та нічого, усе проходить, пройде і це. ;)
  • 0

#95 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 24.07.2009 – 21:40

Огiрок
;)
до чого це?

шось роботи зараз в SETI(та і не тільки) нема.. криза?))

а от допомога в розшифруванні повідомлення, схованого під 72-бітним RC5, буде потрібна ще за прогнозами протягом 100 років.. але то вже не по темі
  • 0

#96 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 24.07.2009 – 21:45

Перегляд дописуРоланд (24.07.2009 22:40) писав:

Огiрок
;)
до чого це?

Та я так, тіпа тонко намікаю, що ми не можемо бути одинокі. І якщо ми чогось не бачимо, і хтось нам чогось не показє, то є наші проблеми.
  • 0

#97 Sun City

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 25.07.2009 – 05:06

Перегляд дописуSergiy_K (24.07.2009 09:08) писав:

цікавість цікавістю, а грошики на дорозі не валяюцця

Був час, коли грошиків не було. І буде час, коли їх знову не стане ;)

Перегляд дописуSergiy_K (24.07.2009 09:08) писав:

якщо прибульці будуть набагато розвиненіші, то вони з цікавістю проведуть над нами експерименти, можливо навіть типу "граничні умови виживання примітивних мислячих істот та ії вплив на форми організації первісного стада"

Сподіваюся, що ні :D Подивіться, як зараз розвинені суспільства ставляться до експериментів на тваринах. Не кажучи про побутове хуліганство стосовно тварин. Собаку побив – йди до буцегарні. А за часів Стародавнього Риму гладіатори були нормою життя. Звісно, може існувати якийсь інший шлях еволюції. Але гуманізація здається мені закономірною стороною високого рівня розвитку суспільства.
Розвинене (навіть просто технічно) суспільство неминуче розуміє “пов’язанність” усього з усім.

Перегляд дописуŻywiec (24.07.2009 09:14) писав:

;) А очі завеликі, бо коли вони таке (!) бачать! :(

Перегляд дописуKatod (24.07.2009 14:23) писав:

і ніхто тут не розказує, що от, у нас біля южноукраінська, часто сідає літаюча тарілочка, вони там біля АЕС харчуються електроенергією, а ще, влни крадуть на городі повітря, бо в них його невистачає, кажуть, що ми ще тримаємо його нормально, ну і такдалі

А інколи трапляється, що тільки пива відпив, бац, а у пляшці нічого немає :) То теж вони нєзрімо підзаряджаються :)

Перегляд дописуŻywiec (24.07.2009 15:50) писав:

Вам би в ООН працювати... Над стратегією виживання людства :) У часі проблему буде вирішено, у просторі... Як 20 чи 50 мільярдів з майбутнього "панаєдєт", так і стане зрозуміло, що вже ніхто нікуди не летить :)
  • 0

#98 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 25.07.2009 – 05:09

Sun City сказав:

Був час, коли грошиків не було. І буде час, коли їх знову не стане :)
ну нашо опять про кризу, ну нашо...

Sun City сказав:

Розвинене (навіть просто технічно) суспільство неминуче розуміє “пов’язанність” усього з усім.
так і знав шо усьо з усім повязане!гг

Sun City сказав:

:D А очі завеликі, бо коли вони таке (!) бачать! :(
(.)(.) - а шо, схоже на нло

Sun City сказав:

А інколи трапляється, що тільки пива відпив, бац, а у пляшці нічого немає :)
треба перед цим горілки менше пити ;)

Перегляд дописуОгiрок (24.07.2009 22:45) писав:

Та я так, тіпа тонко намікаю, що ми не можемо бути одинокі. І якщо ми чогось не бачимо, і хтось нам чогось не показє, то є наші проблеми.
ага, якшо я не бачу сісьок гарної дівчини на пляжі, то да, то мої праблєми)

Перегляд дописуŻywiec (24.07.2009 21:43) писав:

а друга силка не відкривається, бо відключили іноземний трафік.
пізнавально
  • 0

#99 Sun City

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 25.07.2009 – 05:38

Перегляд дописуОгiрок (24.07.2009 22:01) писав:

Як це все схоже на підросткові комплекси.
Я самотній, ніхто мене не любить, ніхто не розуміє...Так хочеться знайти...сиджу и весь в соплях, та ніхто до мене не підходить, нікого немає в мойом світі, я один. Але я весь в тремтілом очікуванні. Да ідіть ви всі... зі своїм маривом. Я вам ще вставлю..

Та нічого, усе проходить, пройде і це. ;)

Так. І стільки людей блукають у світі не пізнані іншими. А ми незрозуміло чого шукаємо за десятки світлових літ :(

Перегляд дописуTeo (25.07.2009 06:09) писав:

треба перед цим горілки менше пити :D

До речі, до речі... І горілкою вони теж бува живляться :)
  • 0

#100 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 25.07.2009 – 06:06

Перегляд дописуSun City (25.07.2009 05:38) писав:

Так. І стільки людей блукають у світі не пізнані іншими. А ми незрозуміло чого шукаємо за десятки світлових літ ;)
дааа в глефасі багато таких екземплярів

Цитата

До речі, до речі... І горілкою вони теж бува живляться :D

главне шоб рево не спробували, а то потім почнуть в нічні клуби під видом мальчиків-пєдіків ходить
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних