Перейти до вмісту

Позаземне життя

Повідомлень в темі: 138

#61 Гульвіса

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Там де нема москалів

Відправлено 24.04.2009 – 19:24

Думаю всі знають про славнозвісного Марсіанського Сфінкса.
Прикріплений файл  art_mars_p01.gif   62.76К   9 Кількість завантажень:
Що Ви про це думаєте?
Через пару годин після оприлюднення знімків, які зробив "Вікінг" і які наробили чимало шуму, науковці із НАСА заявили що це все гра вітру та світла і фотографії одразу ж засекретили... http://engineering.o...rs_pyramid.html

ЗІ: цікава тема про освоєння Марсу - http://engineering.od.ua/mars/

IA32
До Європи нам далеченько покищо... Марс всетаки буде перша планета яку можливо колись заселить людина..

Повідомлення відредагував Люціус: 24.04.2009 – 19:24

• 0

#62 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1258 повідомлень

Відправлено 24.04.2009 – 19:52

Люціусе, о так, до Европи нам дуже далеко! ;), але я казав не за заселення інших планет а по темі, тобто за позаземне життя.
  • 0

#63 Гульвіса

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень
  • Місто:Там де нема москалів

Відправлено 24.04.2009 – 19:56

Ой, вибач... шось я замріявся)
Але чому погляди вчених більше прикуті до Марсу, а Європа їх меньше цікавить.

Повідомлення відредагував Гульвіса: 24.04.2009 – 20:20

• 0

#64 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 25.04.2009 – 11:03

Перегляд дописуБілий Дракон (24.04.2009 18:43) писав:

Хто тобі таке сказав? Хіба хтось перевіряв Марс саме на наявність життя?
а як ти це собі уявляєш?

Перегляд дописуБілий Дракон (24.04.2009 18:06) писав:

На Марсі теж не шукали. Дати роботу пожувати можливі каки мікробів не рахується. То не пошук, а знущання з науки.
ну знову ж таки, в чому проблема? не все ж відкривати за допомогою безпосередніх експериментів. таке "знущання з науки" зараз складає основу фізики елементарних частинок, і що?
так що ось - і це ще тільки 70-і

Люціус-Гульвіса
Європа у планах на 2020-ті
  • 0

#65 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 25.04.2009 – 12:07

Думаю замість того щоб тратити купу ресурсу у пошуку мікробів на марсі чи бактерій на юпітері слід сконцентруватися на можливості подорожувати на більші дистанції, атже вже виявлено ряд планет подібних до землі. Залишилося придумати спосіб туди швидко діставатися. Тому навіть швидкість світла не повинна бути показником, атже існує купа зірок і скупчень, яких вже не існує але ми їх ще всеодно бачимо. Тут тільки принцип "тунельних переходів" треба прокачувати. Простір можна викривляти під впливом гравітації і це факт. От тільки поки інструмента не знайдено. Існує гіпотела що це може зробити гіганський магніт, от тільки потужності йому треба такої, що усі електростанції у світі разом не дадуть)
  • 0

#66 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 25.04.2009 – 14:50

Перегляд дописуРоланд (25.04.2009 12:03) писав:

а як ти це собі уявляєш?

ну знову ж таки, в чому проблема? не все ж відкривати за допомогою безпосередніх експериментів. таке "знущання з науки" зараз складає основу фізики елементарних частинок, і що?
так що ось - і це ще тільки 70-і

Люціус-Гульвіса
Європа у планах на 2020-ті
Зараз по Марсу лазяють марсоходи, а перевірити планету на наявність життя не можуть. Що вже казати про 70-ті.
  • 0

#67 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.04.2009 – 01:43

Я лічно перерив нэмэрено макулатури про літаючі тарілки і можу більш менш впевнено сказати шо все це лайно

Там э одна така цікава теорія яка пояснюэ оті 5 відсотків нло які ніхто не може пояснити - типу э шось на зразок згнустків плазми чи шарових блискавок в атмосфері які просто ше не вивчені і крім того якось дивно впливають на психіку

контактери - хворі на голову

більше інформаціъ можна найти за пошуком "клуб скептик"

Перегляд дописуБоБриК (25.04.2009 12:07) писав:

Залишилося придумати спосіб туди швидко діставатися.
нафіга? в космос вигідно хіба супутники запускати. Ти собі уявляеш скільки коштуе запустити на орбіту 1 кг барахла.? і вигідніше це вже не буде, бо ракети принципово не можливо покращити. це тупик. та й нафіг десь пертися якшо можна марс тераформувати абощо. всі ці зоряні подорожі нікому не потрібні. це лише в фантастиці пятдесятих думали шо полетять десь і там зразу колоній набацають, бо думали шо кожна друга планета шось типу землі, а летіти на якийсь шматок льоду кому нада?
  • 0

#68 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.04.2009 – 13:56

офтоп
домовик, ну і сиди на землі, досладження, будьякі, роблять люди які не думають про те як це вигідно буде чи ні, вони керуються чисто цікавістю, це оптім їхні дослідженн знаходять себе в домашньому вжитку в вигляді різних штук, без яких дехто вже й неможе обійтися
без широкофронтового дослідження програсу нема
є методи доставки вантажу на орбіту дешевші, але вони не так сильно розроблені, заключаються вони в тому, що перша ступінь буде не ракета, а багаторазовий надзвуковий літак, щодо цього є багато розробок

по темі
методи визначення чи є життя на марсі, чи нема, досить прості, але для цього треба всетаки присутність там людей, це так, щоб зробити з марса другу землю треба багато наробити, але це було вже в темі про планети схожі з земними, ось про Марс
і зовсім по темі, в спектроскопічних дослідженнях багато помічено спектрів амінокислот, які є основою білкового життя, і все може бути;)
  • 0

#69 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 16.07.2009 – 08:27

ну а якщо і є, що це змінює для вас особисто?
  • 0

#70 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 16.07.2009 – 09:31

Перегляд дописуПанночка (16.07.2009 09:27) писав:

ну а якщо і є, що це змінює для вас особисто?
Завжди цікавився астрономією і уфологією, універсологією. Мені це просто цікаво і особисто для мене знання багато чого змінюють.
  • 0

#71 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень

Відправлено 16.07.2009 – 12:03

в філософію?)

ну якщо є, то це означає, що по-перше, коли виходиш вночі на вулицю, треба боятись, що тебе можуть викрасти інопланетяни. а по-друге, я б і сам почав шукати їх десь - чи то на Марсі чи навіть далі)
  • 0

#72 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 17.07.2009 – 22:25

я знаю що ви є, ця тема спеціально для вас, якщо прочитаєте це повідомлення, візьміть мої контакти, зв"яжіться зі мною, і заберіть на марклар
  • 0

#73 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 18.07.2009 – 00:51

Перегляд дописуЛюціус (24.04.2009 19:24) писав:

Видно лице на Марсі, поглянь на Місяць, видно лице. Місяць мабуть також має штучне походження, його виліпили марсіани.
  • 0

#74 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 18.07.2009 – 21:50

Дивно, що планети і супутники Сонячної ситеми не просто різні, а кардинально відрізняються.
А є такі, що крутяться не в той бік, що усі планети.

В Антарктиді є річка в котрій геть нічого не росте і не живе, майже стерильна, а на планетих умови куди суворіші.
Поки нема можливості заглянути в надра планет - там можуть організми використовувати глибинне тепло

На Землі поки надглибока свердловина не досягла за кілька десятиліть і 15 км(при діаметрі нашої планети більше 12 000км)
Тому попереду ще багато відкриттів цікавих
  • 0

#75 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 19.07.2009 – 13:18

В майбутньому, на мою думку, ще все буде:і далекосяжні польоти в Космос, і заселення інших планет, і багато нових відкриттів, і вивчимо речі, які зараз ми називаємо нереальними. Але, на жаль, зараз цього іще не буде, тому нам і думати про це марно. Та я все одно мрію про такі часи)))
  • 0

#76 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 19.07.2009 – 14:44

а я теж мрію

(ну скажіть, в мене один з самих кращих дописів в цій темі:))

Перегляд дописуЛюціус (24.04.2009 20:24) писав:

Прикріплений файл art_mars_p01.gif
Що Ви про це думаєте?
Через пару годин після оприлюднення знімків, які зробив "Вікінг" і які наробили чимало шуму, науковці із НАСА заявили що це все гра вітру та світла і фотографії одразу ж засекретили... http://engineering.o...rs_pyramid.html

ЗІ: цікава тема про освоєння Марсу - http://engineering.od.ua/mars/

IA32
До Європи нам далеченько покищо... Марс всетаки буде перша планета яку можливо колись заселить людина..
а знаєш, є в парку Софіївка, камінь, який нагадує профіль графа Потоцького, того, який зробив парк, Місяць кажуть нагадує лице, є ще якась легенда, що там наче обличчя двох братів, а вчора я їхав по обухівській трасі, і біля Обухова були такі гори, наче до мене спиною лежить гарнюща дівка з чудовими формами
а знаєш, що мале дитя, до місяця, найбільше реагує не на малюнок велосипеда, не на малюнок самоката, і навіть не на малюнок синхрофазотрону, а на малюнок смайлака(:ggggg:), думаю, можна самому зробити висновок, на що звертає увагу людина

Перегляд дописуDON BASS (18.07.2009 22:50) писав:

Дивно, що планети і супутники Сонячної ситеми не просто різні, а кардинально відрізняються.
А є такі, що крутяться не в той бік, що усі планети.
читаючи про планети соячної системи є якось очевидним причини їхнього відрізняння однієї від одної, але це так, це якось очевидно, і даний допис беззмістовний, як і більшість в цій темі
  • 0

#77 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень

Відправлено 20.07.2009 – 13:34

ставлю 100грн на те, що вони зв"яжуться з нами ще до моєї смерті. хто підтримає? :)
  • 0

#78 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 20.07.2009 – 14:51

Перегляд дописуРоланд (20.07.2009 14:34) писав:

ставлю 100грн на те, що вони зв"яжуться з нами ще до моєї смерті. хто підтримає? :ggggg:

Вони вже давно з нами зв"язались. Тільки зараз ховаються, щоб їм пику не набили. :)
  • 0

#79 Sun City

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 20.07.2009 – 16:38

Перегляд дописуБоБриК (25.04.2009 13:07) писав:

Думаю замість того щоб тратити купу ресурсу у пошуку мікробів на марсі чи бактерій на юпітері слід сконцентруватися на можливості подорожувати на більші дистанції

Зараз гроші не дадуть на такі дослідження :) Про бактерій або ж їхню відсутність на Марсі можна патякати зранку до ночі. Робити шоу на ТБ. На шоу гроші дадуть :ggggg: Усе інше може й досліджується, але навряд чи такі дослідження афішуються, щоб не дратувати „платника податків” :ggggg:
  • 0

#80 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень

Відправлено 23.07.2009 – 17:00

во-во..
по-моєму, на відміну від "сай-фай"(яке кавайне слівце :D ) в реальному житті військові, чи хто б там не був, не так вже й зацікавлені в подорожах далі, ніж за атмосферу
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних