Перейти до вмісту

Позаземне життя

Повідомлень в темі: 138

#21 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 22.04.2009 – 12:28

Перегляд дописуKatod (20.04.2009 01:01) писав:

і планета Земля досить пересічна
багато знаэш таких планет?:)

був такий дядько Карл Саган, мабуть найавторитетніший в питаннях космосу з усіх живших, отуто глава з його книжки "Космос"
http://elementy.ru/lib/430697
Решта десь э в неті але мені лінь шукати. Книжка реально крута порівняно з різними попсовими статтями на цю тему

Повідомлення відредагував домовик: 22.04.2009 – 12:42

• 0

#22 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 22.04.2009 – 12:42

Перегляд дописудомовик (22.04.2009 13:28) писав:

був такий дядько Карл Саган, мабуть найавторитетніший в питаннях космосу з усіх живших, отуто глава з його книжки "Космос"
Решта десь э в неті але мені лінь шукати. Книжка реально крута порівняно з різними попсовими статтями на цю тему
Вже знайшли (не прямо) купку планет в живій зоні (відстань від зірки при якій вода у рідкому стані), які за розмірами/гравітацією придатні для життя людини. І це найближчі зірки. А зірок мільярди. Наше Сонце взагалі окраїна галактики. Сюди просто не зручно літати :)

угу, так само як людство винищило мурах і перетворило їх мурашники під свої потреби :)
А варто було б. Це звісно не нанотехнологія. Але кібернетичні мурашки могли б будувати міцніші будинки. Та й вставити імпланти в мурашку технологічно легше ніж створити наніта.
  • 0

#23 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 22.04.2009 – 12:47

Перегляд дописуБілий Дракон (22.04.2009 12:42) писав:

Вже знайшли (не прямо) купку планет в живій зоні
з гравітаціэю в пять раз більше земноъ і чорт знаэ чим в атмосфері :) насправді ніхто не знаэ які планети э типовими чи не типовими
  • 0

#24 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 22.04.2009 – 13:40

Перегляд дописуБілий Дракон (22.04.2009 13:42) писав:

А варто було б.
може й варто, але мені от було б цікаво почути нафіга ми якійсь суперцивілізаціъ ваще потрібні?
  • 0

#25 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.04.2009 – 13:59

не дави авторитетом, мене і так БД в темі про зіткнення об"єктів щимить, мені взагалі непереливки

але, в питаннях розвитку і еволюції зряних систем я найбільше довіряю Академіку НАНУ Ізотову Юрію Васильовичу

чому ч сказав що земля досит пересічна, тому що зірок так багато, що всі вони пересічні в своїй унікальності, досить примітивний підхід

щодо окраїн галактики, то можливо життя може розивнутись тільки тут, щоб відстань до найближчої зірки була досить велика, і нік не впливала на саму систему, тобто цим вплиом можна нехтувати
  • 0

#26 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 22.04.2009 – 15:18

Перегляд дописуKatod (22.04.2009 14:59) писав:

але, в питаннях розвитку і еволюції зряних систем я найбільше довіряю Академіку НАНУ Ізотову Юрію Васильовичу
це той шо креаціоніст, чи шо?
  • 0

#27 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 22.04.2009 – 15:59

якісь неправильні дані

при чому взагалі тут креаціонізм?
мова йде про позаземне життя, в будьяких проявах і формах, і ми зразу відкидаємо будьяку теологію
от коли іншопленетні цивілізації підуть на контакт, і ми обміняємось досвідом життя, може воин і розкажуть, що дехто вірить в те що їх породив великий апщих велеченого і всепоглинаючого Нічого, але це не стосується теми
  • 0

#28 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 22.04.2009 – 16:42

Гозлядаються планети, які за сукупністю факторів можуть мати життя схоже не земне. Тобто, схожа радіація, гравітація, температура. Ну а щоб подивитися на склад, то тра летіти і мацати.

Гравітація у п’ять земних придатна для земних істот. Навіть людина може існувати при ній. Правда для досліджень потрібні будуть якісь карлики. :cool1:

Перегляд дописуKatod (22.04.2009 16:59) писав:

якісь неправильні дані

мова йде про позаземне життя, в будьяких проявах і формах, і ми зразу відкидаємо будьяку теологію
от коли іншопленетні цивілізації підуть на контакт, і ми обміняємось досвідом життя, може воин і розкажуть, що дехто вірить в те що їх породив великий апщих велеченого і всепоглинаючого Нічого, але це не стосується теми
Думаю ми навіть і не уявляли такого, що вони нам розкажуть.
Але якщо у них логіка схожа на нашу, то треба їх як найшвидше винищити.
  • 0

#29 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 22.04.2009 – 21:07

Перегляд дописуKatod (22.04.2009 15:59) писав:

При тому, що на запит Изотов Юрий видаеэ блог якогось проффесора, який розказуэ, як він по шкільному підручнику з біологіъ дійшов висновку про хибність теоріъ еволюціъ
  • 0

#30 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 22.04.2009 – 23:10

ось про цього Юрія Ізотова йшла мова

я помилився, він Іванович
  • 0

#31 Гульвіса

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень
  • Місто:Там де нема москалів

Відправлено 23.04.2009 – 15:10

Цікаво, а чого ви думаєте що контакт з інопланетною цивілізацією ще невідбувся? Небуду приховувати, маю великі симпатії до американців. Згадаймо славнозвісну "Зону 51", думаєте вона існує для того щоб американці просто могли попіаритися?
Ось моя особиста думка:
Людство від початку свого існування завжди цікавилося космосом, але тільки в середині ХХ століття люди почали замислюватися про подорожі на інші планети, спілкування з іншими цивілізаціями... Першими успіху в цьому плані досягнули німці, тут досить згадати про їхні "літаючі тарілки", про 2 світову війну (на думку деяких вчених німці воювали не задля розширення своєї території, а для здобуття арійською расою переваги над іншими, а також вони шукали якісь відомі тільки їм артефакти в Уралі, Тибеті і т. д.) і про таємничу місцевість під назвою Нова Швабія (майже всі згодні, що ця таємнича земля знаходиться десь в Антрактиді, глибоко під льодовим покривом). Після поразки німців, американці зайняли їх місце. Історією визнаний той факт, що в 1947р. на американський флот, який шукав Нову Швабію з під води напали Неопізнані Літаючі Об'єкти, в результаті цієї сутички флот незміг продовжити свої пошуки і був вимушений вернутися додому [В майбутньому думаю американці знайшли що шукали]. Також думаю всі знають катастрофу НЛО під Роузвелом (США), тоді американцям дуже повезло їм крім літаючою тарілки дістались ще й трупи марсіан (згадаємо відео "Розтин інопланетянина" яке наробило чимало галасу). Від тоді і до сьогодні в "Зоні 51" (американська військова база) зберігаються НЛО які з тих чи інших причин впали і попали до американців, а також трупи інопланетян. Відповідно, якщо в США є уламки НЛО в них є і якісь позаземні технології (проскакувала інформація, що комп'ютери, прилади нічного бачення і т. д. є нічим іншим ніж інопланетними технологіями). Від 50 років ХХ століття вся інформація про НЛО в америці стала засекречуватися. Тільки час від часу в ЗМІ появлялась інформація про різні досліди в "Зоні 51". Деякі люди заявляли що ніби працюють, чи працювали на цій базі. Саме так світ получив образ худощавого, яйцеглового інопланетянина з великими очима, це були рисунки якогось вченого з цієї бази... Потім почала появлятися інформація про контакти людської раси з інопланетними (наголошую на слові "інопланетнимИ"!), про обмін технологіями. Саме тоді стало відомо про 3 різні раси: яйцеголові (опис вище), сірі і Норди (дуже похожі на людей, є така думка що вони є нашими родичами), і про ще одну планету в Сонячній системі яку досі людство незнайшло хоча всі знають що вона повинна десь бути (так думає навіть мій вчитель з фізики). Потім пішли чутки про конфлікт Людей з якоюсь із інопланетних рас, тоді в "Зоні 51" загинуло близько 60 військових (про загиблих з боку інопланетян неповідомлялося, очевидно їх небуло), але його вдалося швидко залагодити.
Висновок: Держава яка володіє позаземними технологіями (за це можна і несперечатись) і невикористовує їх, це абсурд. Тому думаю правильніше буде вважати так: Людська цивілізація вийшла вже за межі Землі, існують бази на Місяці, вони або добре замасковані, або знаходяться на північні його стороні, яка ніколи неповернена до Землі і всі спроби дослідити її зблизька різними державами провалювались (рядянські місяцеходи і т. д.), і тільки американці дивилися на це крізь пальці. Можливо людство вже є і на Марсі, і думаю Сфінкс із сльозою на щоці який дивиться в небо невидумка (є його фотографії, але багатохто заявляє що це робота вітру, то чому, скажіть мені, вітер такого неможе зробити в нас на пленеті?). На початку ХХІ століття космічна програма США значно скоротилася (порівняно з ХХ ст.) і думаю вона просто так, для людського ока існує.
Сумно визнавати, але людство нехоче бачити те, що очевидне. Чи можливо нам хтось "закриває рукою очі"...

ЗІ: вибачайте за помилки, довго писав, лінь тепер перевіряти.
- Під час написання користувався лише своєю головою (а також руками :cool1: ) та прочитаною раніше інформацією.
  • 0

#32 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 23.04.2009 – 15:46

Перегляд дописуЛюціус (23.04.2009 15:10) писав:

Цікаво, а чого ви думаєте що контакт з інопланетною цивілізацією ще невідбувся? Небуду приховувати, маю великі симпатії до американців. Згадаймо славнозвісну "Зону 51", думаєте вона існує для того щоб американці просто могли попіаритися?
. . .
:cool1:
це все чистої води припущення, які нічим підтвердити.. от наприклад, нафіга американцям присутність на Марсі(гг, мабуть щоб зайняти місце і кричати "це наше всьо!")? чи база на Місяці? он тільки одна місія MSL витягне із гаманців американців(хотів написати марсіан :) ) до 2 мільярдів доларів, а це всього лиш безпілотний марсохід... купа інших питань.. короче, фантастика це все))
  • 0

#33 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:ФраникА)))

Відправлено 23.04.2009 – 16:07

Взагалі по теоретичному підрахунку сонячних систем на кшалт нашої на сьогодні припускають, що життя можливо на 1000 з гаком планетах. Але за умов подібності на нашу планету)))
  • 0

#34 Гульвіса

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 23.04.2009 – 16:56

Роланд
На Місяці є величезні запаси Гелію-3 (якщо не помиляюся) і його можна використовувати як пальне, хто перший освоїть Місяць той получить величезний плацдарм для подальшого освоєння космосу, також там можна збирати космічні кораблі, що буде набагато дешевше і краще ніж робити це на Землі. А Марс це можливо майбутня друга домівка для людства, в надрах якої є вода, корисні копалини і свої таємниці... Якщо на Землі дальше буде мінятися клімат, будуть топитися льодовики і т. д. то можливо частина людей переселиться саме на Марс.
  • 0

#35 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень

Відправлено 23.04.2009 – 17:02

Перегляд дописуЛюціус (23.04.2009 17:56) писав:

Роланд
На Місяці є величезні запаси Гелію-3 (якщо не помиляюся) і його можна використовувати як пальне, хто перший освоїть Місяць той получить величезний плацдарм для подальшого освоєння космосу, також там можна збирати космічні кораблі, що буде набагато дешевше і краще ніж робити це на Землі. А Марс це можливо майбутня друга домівка для людства, в надрах якої є вода, корисні копалини і свої таємниці... Якщо на Землі дальше буде мінятися клімат, будуть топитися льодовики і т. д. то можливо частина людей переселиться саме на Марс.
Питання - В скільки приблизно обійдеться така експансія?
  • 0

#36 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 23.04.2009 – 17:06

Перегляд дописуJoey (23.04.2009 18:02) писав:

Питання - В скільки приблизно обійдеться така експансія?

Питання не в грошах а в технологіях - яких на даний момент немає!
  • 0

#37 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень

Відправлено 23.04.2009 – 17:12

Перегляд дописуZoomerMan (23.04.2009 18:06) писав:

Питання не в грошах а в технологіях - яких на даний момент немає!
Технології є. Принаймні для того щоб зробити на Місяці базу можна!!! Просто цим мало цікавляться!
  • 0

#38 Гульвіса

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 23.04.2009 – 17:14

Joey
Якщо логічно подумати, то дуже дорого, але мета виправдовує засоби)
ZoomerMan
Ти неуважно читав, що я вище написав, МОЖЛИВО в американців є такі технології...
  • 0

#39 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 23.04.2009 – 17:18

Перегляд дописуJoey (23.04.2009 18:12) писав:

Технології є. Принаймні для того щоб зробити на Місяці базу можна!!! Просто цим мало цікавляться!

Прошу ссилки в студію на діючі проекти баз на місяці за якими стоять не просто креслення а реальні технолгії!...Технологій (реалізованих) для того щоб створити повноцінну базу на місяці на даний момент НЕМАЄ!...База має появитись в 2020!...

Перегляд дописуЛюціус (23.04.2009 18:14) писав:

Joey
Якщо логічно подумати, то дуже дорого, але мета виправдовує засоби)
ZoomerMan
Ти неуважно читав, що я вище написав, МОЖЛИВО в американців є такі технології...

Я відписував Джої - я якраз і кажу шо технології є в проекті - на картнці - в експеримениах - в одному екземплярі...

А гроші то не проблема - їх надрукувати можна в прямому і переносному сенці (це для США)
  • 0

#40 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень

Відправлено 23.04.2009 – 17:20

Перегляд дописуZoomerMan (23.04.2009 18:18) писав:

Прошу ссилки в студію на діючі проекти баз на місяці за якими стоять не просто креслення а реальні технолгії!...Технологій (реалізованих) для того щоб створити повноцінну базу на місяці на даний момент НЕМАЄ!...База має появитись в 2020!...

Я відписував Джої - я якраз і кажу шо технології є в проекті - на картнці - в експеримениах - в одному екземплярі...

А гроші то не проблема - їх надрукувати можна в прямому і переносному сенці (це для США)
НІ ти скоріше кажеш, що нема повноцінних баз!!! Є технології для бази, але ніхто не каже,що є усі!!! Доречі тим що я виділив одним реченням ти заперечуєш інше)))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних