Перейти до вмісту

А де тримаєте гроші ви?

Повідомлень в темі: 80

#41 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ФраникА)))

Відправлено 21.04.2009 – 12:50

Перегляд дописуМалюсінька (21.04.2009 13:46) писав:

В мене є депозитний рахунок в Кредобанку - це банк з польськими інвестиціями. Дрібні суми тримаю вдома. Якщо говорити про надійність банків, то хочу виділити особисто Райффайзен банк Аваль, Фольксбанк. Взагалі зараз "живуть" банки з іноземними інвестиціями. Зараз відбувається "чистка" банків, і виживе сильніший. Проблемними вважаю: банк Дністер, Укргазбанк, Надра, Промінвестбанк. З Дністром взагалі проблема. Компанія маючи там поточний рахунок вже досить давно не може нормально здійснювати платежі. Гроші з рахунку знімаються, а постачальнику не надходять протягом місяців. Вони зависають на контрахунку банку. От це проблема коли дзвонять постачальники кажучи що грошей в них немає, а на рахунку фірми їх немає також. Побоялася б я в такий банк гроші покласти.
Можу добавити що надійним залишається ще й SwedBank, доречі у нього нема проблем з видачою депозитних вкладень, а тому народ (їхні вкладники) не кіпішує, бо знає що зможе забрати гроші у будь-який момент!!!
  • 0

#42 електромайонез

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Рівне

Відправлено 21.04.2009 – 12:58

Перегляд дописуMarcos (17.04.2009 12:58) писав:

у вас не кредитка..це платіжна картка)

мені видніше! маю і кредитку і платіжку
  • 0

#43 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 21.04.2009 – 13:00

Перегляд дописуJoey (21.04.2009 13:50) писав:

Можу добавити що надійним залишається ще й SwedBank, доречі у нього нема проблем з видачою депозитних вкладень, а тому народ (їхні вкладники) не кіпішує, бо знає що зможе забрати гроші у будь-який момент!!!

ТО правда - скандинавські країни трохи менше криза зачепила!
  • 0

#44 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 21.04.2009 – 13:06

Перегляд дописуZoomerMan (21.04.2009 13:45) писав:

Ситуація дійсно в Райфайзена дуже "цікава" але я глибоко сумніваюсь що такому банку дадуть збанкрутувати - бо почнеться ефект доміно!...Ну Фортіс і Юні кредит то дійсно більше фінансові установи ніж суто банки - тай кредити вони урядам не роздавали!

Ну ще раз кажу, ясно що бажання є! А гроші взяти звідки? Вся Австрія стільки за рік заробляє скільки їхні банки пороздавали по Східній Європі. Грошей просто може не бути. В якийсь момент минулого року вже ходив слух, що Райфайзен куплять росіяни. Зауважте, у списку наданого рефінансування по програмі фінансового оздоролення, котрий попев в інтернет з легкої руки Тимошенко Райфайзен був банк з іноземним капіталом із найбільшою сумою рефінансування - 400млн. грн. Не до порівняння з 7.1 млрд.грн. Надри, але проблеми з ліквідністю були виникли. Одним словом досить, їхні акції на ПФТС все таки торгуються :)

Swedbank 3-й в списку по частці кредитів у портфелі Східній Європі, перший звичайно Райфайзен :) Вибрати вмієте :) Так здається, що банки надійні. Просто були дуже активні на теренах Східної Європи і перші принесли щось європейське, але від цього перші і постраждали.

От наприклад власник Universal - EFG Group має нійбільший притік депозитів у світі, ясно не дасть свому маленькму банку в Україні впасти.

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  1.JPG   54.43К   8 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував Maryan: 21.04.2009 – 13:07

• 0

#45 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:ФраникА)))

Відправлено 21.04.2009 – 13:15

Перегляд дописуMaryan (21.04.2009 14:06) писав:

Ну ще раз кажу, ясно що бажання є! А гроші взяти звідки? Вся Австрія стільки за рік заробляє скільки їхні банки пороздавали по Східній Європі. Грошей просто може не бути. В якийсь момент минулого року вже ходив слух, що Райфайзен куплять росіяни. Зауважте, у списку наданого рефінансування по програмі фінансового оздоролення, котрий попев в інтернет з легкої руки Тимошенко Райфайзен був банк з іноземним капіталом із найбільшою сумою рефінансування - 400млн. грн. Не до порівняння з 7.1 млрд.грн. Надри, але проблеми з ліквідністю були виникли. Одним словом досить, їхні акції на ПФТС все таки торгуються :)

Swedbank 3-й в списку по частці кредитів у портфелі Східній Європі, перший звичайно Райфайзен :) Вибрати вмієте :) Так здається, що банки надійні. Просто були дуже активні на теренах Східної Європи і перші принесли щось європейське, але від цього перші і постраждали.

От наприклад власник Universal - EFG Group має нійбільший притік депозитів у світі, ясно не дасть свому маленькму банку в Україні впасти.
Щодо останього абзацу хочу зазначи (і вибачте якщо помиляюсь), що при початку кризи кількість вкаладів скоротилася у всіх державах, а тому банкам на теренах України, які мали більшу частку іноземного капіталу дісталося більше(в значенні падіння капіталу :) ), адже в першу чергу акціонери (власники) таких банків думали за збереження основного (штабного) відділення ніж про якесь там відділення в Україні!!!
  • 0

#46 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 21.04.2009 – 13:16

Перегляд дописуMaryan (21.04.2009 14:06) писав:

Просто відсоткову надійність взагалі важко говорити! Але Райффайзен має отримати хорошу частку (на рекапіталізацію) від уряду Австрії яка в свою чергу отримає гроші які виділила G20 (то слух такий)...Я просто глибоко сумніваюсь шо якійсь країні в сх.Європі дадуть довести себе до дофелту!....А що до купівлі Росіян - ги де вони зара гроші візьмуть?...Та й хто їм продасть такий банк - вони вже майже всю нафто-газову сферу захопили а тепер шей банківську - нє не думаю!
  • 0

#47 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 28.04.2009 – 22:08

користуюся послугами італійського юнікредит банку, та частково універсал банком.
не довіряю укр. банкам взагалі.
  • 0

#48 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 29.04.2009 – 20:52

Є трошки в славнозвісному НадраБанку... але так як строк депозиту ще не закінчився то лишається тільки надіятись на краще
  • 0

#49 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 03.04.2010 – 15:40

Я не тримаю гроші ніде. Гроші не можна тримати: вони розмножуються тільки в русі, а не рухаючись, вони лише зменшуються в об"ємі внаслідок інфляції. Відсотки по депозитах у банку ніколи не перевищують реального рівня інфляції, отож і в банках тримати навряд чи слід. Краще всього інвестувати.
  • 0

#50 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Донбас

Відправлено 11.04.2010 – 04:45

Пару років тому я видурив у одної западенки турепку. Це така збільшена косметичка. Всі купюри номіналом у 200 гривень лежать у ній. Лежать і не жужжать, хоча і відсотків депозитних не приносять. Сама турепка у картонному ящичку, а ящичок у близького товариша мого ліпшого друга, який зберігає його у п’ятій згори висувці старого комоду, що стоїть у його кімнаті. :lol: Це гроші на «чорний» день.

Повідомлення відредагував Кобзар112: 11.04.2010 – 04:52

• 0

#51 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 22.08.2010 – 09:24

через підставну фірму можна відкрити рахунок в іноземному банку

якщо не довіряєте українським (я теж не довіряю)
  • 0

#52 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 22.08.2010 – 11:17

Перегляд дописуВадя Ротор (3.04.2010 16:40) писав:

Краще всього інвестувати.
Головне знайти куди :D

Перегляд дописуZoomerMan (21.04.2009 14:00) писав:

ТО правда - скандинавські країни трохи менше криза зачепила!
Які скандинавські країни? То ж Тігіпка банк, нашли надійний ;)
  • 0

#53 Богун

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень

Відправлено 22.08.2010 – 13:22

В приват банку "Аваль"
  • 0

#54 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 17.10.2010 – 01:29

В сраці
  • 0

#55 informator85

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень
  • Місто:Калуш

Відправлено 18.10.2010 – 19:07

А кажуть, що Україна - бідна країна, люди гроші по банках тримають :)
  • 0

#56 tarasdzioba

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 234 повідомлень
  • Місто:Вижниця

Відправлено 18.10.2010 – 19:11

В одному з вуликів однієї з батькових пасік.
  • 0

#57 ahaulya

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 19.10.2010 – 20:17

а я в укрсиббанку.
не те щоб спеціально. просто досить активно в інтернеті розраховуюся. а оплата при отриманні товару завжди самий дорогий варіант.
то й відкрив пакет з картки, поточного з доступом через інет і накопичувального. або картку або банківський переказ приймають всі. та й так якось уже повелося що все що залишається на накопичувальний кидаю, выдсоток правда нижчий чим на депозиті. зате гроші можна самому перекинути на карточку в любий час і зняти. якось це спокійніше ніж депозит.
  • 0

#58 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 19.10.2010 – 21:19

мамі віддаю..
...під відсотки))
  • 0

#59 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 20.10.2010 – 01:58

Перегляд дописуYura4222 (17.04.2009 12:04) писав:

http://news.finance....09/04/16/158038

Опублікували рейтинг надійності банків по депозитам. З них всіх в нас є тільки половина.
отже:

2. "Банк Кипра" - Вовчинецька, 30
5. "Сведбанк" - Незалежності, 16
6. "SEB Банк" - Грюнвальдська, 10
7. "Universal Bank" - Незалежності 4
8. "Erste Bank" - Січових Стрільців, 48
10. "БГ Банк" - Степана Бандери, 10б
13. "Хрещатик" - Грушевського, 15
15. Банк "Львов" - Грушевського, 24

Ітак, де тримаєте гроші ви, і чому????

Чим вони надійні?
Я б сказав би найбільш ненадійні :rolleyes:

Перегляд дописуahaulya (19.10.2010 21:17) писав:

а я в укрсиббанку.
не те щоб спеціально. просто досить активно в інтернеті розраховуюся. а оплата при отриманні товару завжди самий дорогий варіант.
то й відкрив пакет з картки, поточного з доступом через інет і накопичувального. або картку або банківський переказ приймають всі. та й так якось уже повелося що все що залишається на накопичувальний кидаю, выдсоток правда нижчий чим на депозиті. зате гроші можна самому перекинути на карточку в любий час і зняти. якось це спокійніше ніж депозит.
да, тільки чомусь всі користуються приватом (приват-24) при розрахунках в інеті (наприклад на аукціоні Аукро)

Перегляд дописуinformator85 (18.10.2010 20:07) писав:

А кажуть, що Україна - бідна країна, люди гроші по банках тримають :ggggg:
Так така логіка у пенсіонерів - шкодують навіть на ліки - а в банк несуть!!!
  • 0

#60 nikki82

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 20.10.2010 – 10:11

Перегляд дописуАвантюрист (20.10.2010 02:58) писав:

да, тільки чомусь всі користуються приватом (приват-24) при розрахунках в інеті (наприклад на аукціоні Аукро)
Чому всі? Не всі! Я наприклад теж Укрсібом користуюсь. А в Приват мене ні за які гроші не переманять - плавали, знаєм. Сама система приватівська може й хороша, але її ще обслуговувати і підтримувати тре по людськи. От коли так буде, тоді "поговорим".
Кажуть ще в Аваля є щось подібне.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних