Перейти до вмісту

А де тримаєте гроші ви?

Повідомлень в темі: 80

#21 Вареник

banned

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3089 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 17.04.2009 – 21:18

Перегляд дописуIron Man (17.04.2009 21:14) писав:

В мене в конвертику під диваном))))))))))
ви все ще тримаєте гроші в конвертику під диваном? тоді ми йдемо до вас (с) :)
  • 0

#22 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.04.2009 – 21:39

Збираю на лікування Маркросу :)
  • 0

#23 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 17.04.2009 – 21:41

Перегляд дописуTopper (17.04.2009 22:39) писав:

Збираю на лікування Маркросу ;)

я доречі теж Маркоса за звичкою Макросом називаю, ніяк не можу запам"ятати :)
  • 0

#24 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 17.04.2009 – 23:06

В робочому столі свої статки тримаю)
  • 0

#25 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 17.04.2009 – 23:11

Цитата

В робочому столі свої статки тримаю)

Даремно. Я теж тримав в сейфі на роботі. Наступного разу покладу на депозит в Надра банк, там надійніше :)
  • 0

#26 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 18.04.2009 – 08:07

в шкарпетці))
  • 0

#27 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 18.04.2009 – 09:11

Перегляд дописуЗварич (18.04.2009 00:11) писав:

Даремно. Я теж тримав в сейфі на роботі. Наступного разу покладу на депозит в Надра банк, там надійніше :)

Наступного разу кажи тим хто буде посівати, що краще дома посівають, а не на робочому місці. Якшо вже й вносити свої гроші на депозит, то тоді вже краще в великі банкі з іноземним капіталом. Наприклад Райфайзен Банк Аваль, ПриватБанк. Це ті банки, яким я довіряю, поки що.

Повідомлення відредагував D1m{@}: 18.04.2009 – 09:12

• 0

#28 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 18.04.2009 – 12:29

Великий не значить найдіний :) Приват - це потенційно дуже сумна історія.

Я рейтингував банки по надійсності (без врахування якості обсліговування та втрат через крадійжки і махінації) наступним чином:

Universal Bank
Erste Bank
Донгорбанк
Індекс Банк
Хрещатик.
  • 0

#29 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.04.2009 – 12:45

Донгорбанк, хрещатик, Індекс банк - просто супер надійні!! :) ;) ;) ....А шо то ви забули про Райффайзен груп - єдиний європейський банк який за підсумками 2008 року отримав прибуток!
  • 0

#30 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 18.04.2009 – 12:49

Не тримаю. Вони вільно течуть. І чим швидший потік, тим більше грошей проходить через руки.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 18.04.2009 – 12:49

• 0

#31 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.04.2009 – 16:08

Надійні банки працювати в Україні наразі не хочуть - через відсутність бізнесових, юридичних та й будь-яких правил та законів, які б виконувалися; ще й через політичну нестабільність. Тому не раджу тішити себе думками про "надійний" банк.
Гроші зараз в Україні найнадійніше у щось вкладати - нерухомість, цінності, у своє здоров*я, освіту, відпочинок, професійне зростання (або "вкладати в себе" в широкому сенсі), комерційний оберт (це завжди ризиковано, як і тримати гроші вдома) тощо.
  • 0

#32 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 20.04.2009 – 12:08

Перегляд дописуZoomerMan (18.04.2009 12:45) писав:

Донгорбанк, хрещатик, Індекс банк - просто супер надійні!! :cool2: ;) ;) ....А шо то ви забули про Райффайзен груп - єдиний європейський банк який за підсумками 2008 року отримав прибуток!

По-перше далеко не єдиний. По друге Райфайзен перший у списку постарждалих від кредитів у Східній Європі. Надійні банки ті, котрі є невеликими, відповідно бажання їх підтримати з боку іноземних власників значне. По-друге вони деякі відносно недавно почали свою діяльність і мають значний запас капіталу, навіть не потребуть підтримки. По-третє вибрав ті банки, власники яких себе почувають значно краще за Райфайзен.
Деякі банки такі як Донгорбанк просто використовуються всередині промислових груп і їх обовязково підтримають. В даному випадку СКМ Ріната Ахметова.

Повідомлення відредагував Maryan: 20.04.2009 – 12:13

• 0

#33 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 20.04.2009 – 12:34

СКМ має найбільші боргові зобов"язання по довгостроковим і короткостроковим кредитам в Україні..Так шо ймовірність корпоративного дефолту дуже велика!

Іноземні банки не мають бажання нікого підтримувати крім своїх дочірних - яскравий приклад ІНГ Україна - закривається

Райффайзен груп єдиний Європейський банк який не робив оптимізації, і отримав прибуток за підсумками 2008 року, якщо хоч чуть-чуть цікавитесь банківською справою то знаєте що це значить - що довіра в інвесторів, позичальників, вкладників просто величезна до банку!

Рінат Ахметов почуає себе значно гірше за власників Райффайзена - втратив половину капіталу!
  • 0

#34 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.04.2009 – 12:40

маю рахунок у банку,але навіть не знаю у якому(у тата манія видати мене заміж :cool2: ,то він раніше шось туди постійно відкладував- зараз не знаю)

особисто я гроші в такому гарненькому блакитному гаманці тримаю)))
  • 0

#35 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 21.04.2009 – 11:54

Перегляд дописуZoomerMan (20.04.2009 13:34) писав:

СКМ має найбільші боргові зобов"язання по довгостроковим і короткостроковим кредитам в Україні..Так шо ймовірність корпоративного дефолту дуже велика!

Іноземні банки не мають бажання нікого підтримувати крім своїх дочірних - яскравий приклад ІНГ Україна - закривається

Райффайзен груп єдиний Європейський банк який не робив оптимізації, і отримав прибуток за підсумками 2008 року, якщо хоч чуть-чуть цікавитесь банківською справою то знаєте що це значить - що довіра в інвесторів, позичальників, вкладників просто величезна до банку!

Рінат Ахметов почуає себе значно гірше за власників Райффайзена - втратив половину капіталу!

ING я і не згадував. Можу точно сказати, що в нього реальні халепи як в Україні, так і закордоном. Moody's пару місяців тому публікував звіт, в котрому назвав Райфайзен найбільш постраждалим від кредитної кризи в Східній Європі. Від деяких топ-менеджерів з Відня чув, що в ЦО дуже не вдоволені українським банком і якби могли, то кинули б його. Хоча якщо Райфайзен це для вас щось особисте, то сперичатись марно. Потім вкладу файл з нормальною аналітикою по банках.

Повідомлення відредагував Maryan: 21.04.2009 – 11:56

• 0

#36 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 21.04.2009 – 12:03

Перегляд дописуMaryan (21.04.2009 12:54) писав:

ING я і не згадував. Можу точно сказати, що в нього реальні халепи як в Україні, так і закордоном. Moody's пару місяців тому публікував звіт, в котрому назвав Райфайзен найбільш постраждалим від кредитної кризи в Східній Європі. Від деяких топ-менеджерів з Відня чув, що в ЦО дуже не вдоволені українським банком і якби могли, то кинули б його. Хоча якщо Райфайзен це для вас щось особисте, то сперичатись марно. Потім вкладу файл з нормальною аналітикою по банках.

Райффайзен для мене не особисте я взагалі не працюю в банківській сфері...

Про те що він постраждав від Сх Європи не спорю - але цьому банку не дадуть впасти бо він найбільший в Сх. Європі (тоді можем попрощатись з Сх.Європою і всіма банками які там представлені), він входить в 10 найбільших банків Європи і якщо впаде хоч один банк з цього списку можна попрощатись з світовою фін системою (це можна застосувати до всіх великих юанків починаючи від БНП Парі Бас і РБС закінчуючи Фортісом і Юні Кредит Груп)...

Можете не викладати я рейтинг S&P маю...
  • 0

#37 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 21.04.2009 – 12:41

Звичайно бажання підтримати Райфайзен велике. Але активи австрійських банків в Східній Європі це 75% ВВП Австрії (найвищий показник серед розвинутих країн). Це без врахування Bank Austria (перший в Австрії по розміру активів), котрий належить до UniCredit та є безпосереднім власником Укрсоцбанку від імені італійської групи. При несприятливій ситуації такий великий банк підтримати буде доволі складно. Райфайзен в принципі не можна порівнювати з такими банками як ING чи Fortis, зовсім інша модель, розмір, географія і т.п. Порівнювати потрібно з іншими банками, котрі спеціалізуються на операціях в Східній Європі. Думаю все-таки виплутається, але в Райфайзену ситуація найбільш напружена.
  • 0

#38 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:ФраникА)))

Відправлено 21.04.2009 – 12:43

А я в носку і під матрасом і Ніякому Ерсте Банку не довіряю, зараз вкладати гроші найкраше в інфраструктури!!!!
  • 0

#39 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 21.04.2009 – 12:45

Перегляд дописуMaryan (21.04.2009 13:41) писав:

Звичайно бажання підтримати Райфайзен велике. Але активи австрійських банків в Східній Європі це 75% ВВП Австрії (найвищий показник серед розвинутих країн). Це без врахування Bank Austria (перший в Австрії по розміру активів), котрий належить до UniCredit та є безпосереднім власником Укрсоцбанку від імені італійської групи. При несприятливій ситуації такий великий банк підтримати буде доволі складно. Райфайзен в принципі не можна порівнювати з такими банками як ING чи Fortis, зовсім інша модель, розмір, географія і т.п. Порівнювати потрібно з іншими банками, котрі спеціалізуються на операціях в Східній Європі. Думаю все-таки виплутається, але в Райфайзену ситуація найбільш напружена.

Ситуація дійсно в Райфайзена дуже "цікава" але я глибоко сумніваюсь що такому банку дадуть збанкрутувати - бо почнеться ефект доміно!...Ну Фортіс і Юні кредит то дійсно більше фінансові установи ніж суто банки - тай кредити вони урядам не роздавали!
  • 0

#40 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 21.04.2009 – 12:46

В мене є депозитний рахунок в Кредобанку - це банк з польськими інвестиціями. Дрібні суми тримаю вдома. Якщо говорити про надійність банків, то хочу виділити особисто Райффайзен банк Аваль, Фольксбанк. Взагалі зараз "живуть" банки з іноземними інвестиціями. Зараз відбувається "чистка" банків, і виживе сильніший. Проблемними вважаю: банк Дністер, Укргазбанк, Надра, Промінвестбанк. З Дністром взагалі проблема. Компанія маючи там поточний рахунок вже досить давно не може нормально здійснювати платежі. Гроші з рахунку знімаються, а постачальнику не надходять протягом місяців. Вони зависають на контрахунку банку. От це проблема коли дзвонять постачальники кажучи що грошей в них немає, а на рахунку фірми їх немає також. Побоялася б я в такий банк гроші покласти.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних