Перейти до вмісту

Сільська освіта

Повідомлень в темі: 26

#21 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 17.04.2009 – 16:05

Перегляд дописуbastet (17.04.2009 15:49) писав:

інша проблема - що таких вчителів стає все менше - серед молоді мало хто йде за призванням вчителя - більшість просто аби була "корочка" - з таких мало користи.
А причина тут інша.. І навіть не присутність корочки... Проблема в незацікавленості випускників, а перед тим майбутніх абітурієнтів йти вчитись на вчителя і ДІЙСНО ВЧИТИСЬ, а не бомки бити. Колись в селі вчитель і лікар - були дуже важливими людьми в селі і навіть голови сіл ховались і при потребі - йшли за порадою саме до вчителів. А тепер що чути? "А, вчителька, ну-ну".. І все... І ти якщо вчитель - то ти нижче плінтуса...
  • 0

#22 deepfish

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 432 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Рівненщина

Відправлено 17.04.2009 – 23:00

Перегляд дописуAmili (17.04.2009 12:25) писав:

....
Щодо ситуації в селах, то в нашому районі багато молодих вчителів. Навіть тернопільські вчителі йдуть викладають в селах (живуть на квартирі в селян).
...
Тут всьо просто, щоб нейти служити у військо
  • 0

#23 Панночка

Писар

• Користувачі
  • 472 повідомлень

Відправлено 25.04.2009 – 20:54

Ну, бачите, в чому справа, от у мене під боком общага педагогічного інституту, і мені відверто страшно за те, хто буде навчати майбутні покоління, при чому не тільки в селі, але й у містах. Це просто чиста есенція всіх сметрних гріхів: пиячать під вікнами, все навкруги сміттям завалюють ( звикли так у селі робити, чи що?) Все навкруги в лушпайках від насіння, вони, пардон, мочаться під парадним мого будинку! Не кажучи вже про те, що лайливі слова - це їх мова, нормальної вони не знають. Впевнена, що їх освіта і грамотність на рівні їхньої "культури"
  • 0

#24 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 25.04.2009 – 21:42

Тут нічого не зробиш. В селі ніхто не хоче працювати, уроженці села з вищою освітою залишаються у місті. Треба менталітет нації змінювати, час в цьому допоможе. А зараз маємо те, що маємо.
  • 0

#25 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 27.04.2009 – 01:07

Перегляд дописуПанночка (25.04.2009 21:54) писав:

Ну, бачите, в чому справа, от у мене під боком общага педагогічного інституту, і мені відверто страшно за те, хто буде навчати майбутні покоління, при чому не тільки в селі, але й у містах. Це просто чиста есенція всіх сметрних гріхів: пиячать під вікнами, все навкруги сміттям завалюють ( звикли так у селі робити, чи що?) Все навкруги в лушпайках від насіння, вони, пардон, мочаться під парадним мого будинку! Не кажучи вже про те, що лайливі слова - це їх мова, нормальної вони не знають. Впевнена, що їх освіта і грамотність на рівні їхньої "культури"
не повірите - таке завжди було! згадуючи розповіді фізика про життя в гуртожитках педину 30 років тому - воно не сильно відрізняється від сучаного - можливо лише що пива менше пили а водки більше і все! тим паче що це ж не всі так роблять, а лише якась частина. теж саме медики - бухають, лаються, прогулюють - але на ділі вони знають свою справу (це з власного досвіду). ще сократ говорив "наша молодежь презирает авторитеты, перечит своим родителям и терроризирует своих учителей" - за скільки столітть нічого не змінилося)) . у мене вистачає знайомих -майбутніх педагогів - я знаю чим вони займалися і займаються зараз, але це не показник того, які вони будуть вчителі. Людина на роботі може бути найдобрішою, найпокладішою, а вдома тероризувати родину.
  • 0

#26 Панночка

Писар

• Користувачі
  • 472 повідомлень

Відправлено 14.05.2009 – 08:42

Вибачте, але якщо у людини відсутный елементарний рівень культури, чому вона навчить молодше покоління?
  • 0

#27 ЧиШо

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень
  • Місто:Житомир/Київ

Відправлено 13.06.2009 – 21:17

сільська освіта зараз набагато гірша за ту,яку дають у місті. але в селі є багато тих,хто хоче навчатись,але не має можливостей. я знаю це,бо навчалась в ліцеї,де були як з села,так і з міста. і ті,хто був з села часто навчалась більше і краще. а потім поступали краще за тих,хто був з міста.
щодо тих,хто йде навчатись в педи. у мене так пішло пів класа. на вчителів англійської мови. а пішли тільки через те,що туди був нижчий прохідний бал+казали,що з таким діпломом можна бути і перекладачем. а ті,хто навчаються на бюджетній формі,мають відробити на державу три роки. хоча зараз існує безліч можливостей як не робити цього
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua