Перейти до вмісту

Україна — що це для вас?

Повідомлень в темі: 383

Опитування: Україна — що це для вас? (30 користувачів проголосувало)

Що таке Україна?

1. республіка (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

2. країна (12 голосів [40.00%])

Процент голосів: 40.00%

3. держава (17 голосів [56.67%])

Процент голосів: 56.67%

4. відколовшийся край Російської Імперії (1 голосів [3.33%])

Процент голосів: 3.33%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 20.04.2008 – 11:12

вау... оце ти називаєш філософією? ну то я сам таке напишу, для чого винаходити велосипед...
Юркевич і Прокопович теологи, тобто вони не можуть бути філософами впринципі
  • 0

#62 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 20.04.2008 – 13:49

Я називаю це філософською концепцією, якщо в короткій довідці все написано стисло і просто, то це не значить, що самі праці Юркевича є простими для сприйняття, окрім того Юркевич займався питаннями держави і права, ну це так. Давайте, пишіть...цікаво буде то почитати...Вашу філософію... Чому то теологи не можуть бути філософами в принципі...Абсурд! Чому ж в університетський курс філософії входять скажімо, Тома Аквінський, Аврелій Августин, Ансельм Кентерберійський чи Марсилій Падуанський? Моя Вам порада почитати трохи історію філософії...
щодо Юркевича раджу Вам такі лінки: http://www.filosof.c...2/Dubrovina.htm - Публікації Інституту філософії імені Г.С.Сковороди НАН України
Юркевич

Повідомлення відредагував †Azazello_696†: 20.04.2008 – 14:14

• 0

#63 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Місто:Мельмак

Відправлено 20.04.2008 – 14:06

Цитата

козаками-гопніками, які тіки шаблями вміли махати і при всій грамотності і шустрості так і не змогли побудувати нічого путьового?

ну-ну... шо я можу про тебе сказати...

карлик, що стоїть на плечах велетня, бачить далі, ніж велетень, але нема в його грудях биття велетневого серця ...
  • 0

#64 Катка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 84 повідомлень

Відправлено 20.04.2008 – 15:42

люба точка зору має право на життя, і право бути почутою.
та в мене постало таке питання: а куди ви, пане, їхати зібрались? в яку країну? туди, де більше філософів? чи як?
слід пам"ятати просту істину: добре там, де нас немає.
набагато легше думати, що твоя нація - бидло, ніж працювати над собою.
так, мене теж іноді обурює наше сучасне суспільство, і тільки сучасне, бо я сама до нього належу. до історії я не торкаюся, бо не жила у тому часі з тими ж самими козаками, і свічку не тримала в той час, коли вони шаблею махали. і не знаю, що кого і як спонукало до дії. а сучасну історію ми творимо самі. ось наша задача і є в тому, щоб через надцять років хтось із вдячних нащадків не назвав українців так само, як і Ви. тож працюймо в першу чергу над собою, і все буде добре)
  • 0

#65 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 633 повідомлень
  • Місто:ануда

Відправлено 20.04.2008 – 16:20

вчора як тільки була створена ця тема я подала скаргу щоб ХОЧАБ замінили назву і написали Україна з великої літери. я не знаю порядок приймання скарг і хто саме проігнорував мою, тим паче не збираюсь перечитувати дурнуваті правила аби знайти порушення стосовно них... я не читала що це лайно писало тут, але якщо адміністрація сайту вважає що така зневага до України має місце на форумі то мені нема чого тут робити. обличчя бидла України вимальовується дуже ясно.

Emika: усне попередження(за пунктом правил 2.2). Хамству на цьому форумі справді нема чого робити, тож поводьтесь як цивілізована людина
  • 0

#66 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • 678 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.04.2008 – 03:41

Перегляд дописуYounker (20.04.2008 12:12) писав:

вау... оце ти називаєш філософією? ну то я сам таке напишу, для чого винаходити велосипед...
Юркевич і Прокопович теологи, тобто вони не можуть бути філософами впринципі
Якщо Ви вважаєте взаємовиключними теологів та філософів, можете пояснити, за яким принципом Ви відносите Сковороду до філософів, а Юркевича до теологів? Для ілюстрації цитати з їхніх творів: Сковорода

Цитата

Подяка блаженному Богові за те, що потрібне зробив нетрудним, а трудне — непотрібним2.

Немає солодшого для людини й потрібнішого, як щастя; немає ж і нічого легшого. Подяка блаженному Богові. Царство Боже всередині нас. Щастя в серці, серце в любові, любов же у законі вічного. Це безперервна ясна погода й сонце, що не заходить, що просвічує пітьму сердечної безодні. Подяка блаженному Богові.

Що було б, коли б щастя, найпотрібніше і найулюбленіше для всіх залежало від місця, від часу, від плоті й крові? Скажу виразніше: що було б, коли б помістив Бог щастя в Америці, або на Канарських островах, або в азіатському Єрусалимі, або в царських палатах, або в соломоновому віці, або в багатствах, або в пустелі, або в чині, або в науках, або в здоров'ї?.. Тоді б і щастя наше, і ми з ним були бідні. Хто б міг дістатися до тих місць? Як можна всім народитися у якийсь один час? Як же й уміститися в одному чині й статі? Яке ж то щастя, утверджене на піску плоті, на обмеженому місці й часі, на смертній людині? Чи не це трудне? Гей! Трудне й неможливе. Подяка ж блаженному Богові, що трудне зробив непотрібним. Вже сьогодні бажаєш бути щасливим? Не шукай щастя за морем, не проси його в людини, не мандруй по планетах, не волочися по палацах, не плазуй по земній кулі, не вештайся по Єрусалимах... Золотом можеш купити село, річ трудну, як і потрібну, а щастя як необхідна необхідність задарма всюди й завжди дарується.
і Юркевич

Цитата

Правда, что единство и гармоническое соотношение наук далеко не так легко обозревать, как обозревает архитектор свои работы. Чем долее живет человечество, тем многочисленнейшие задачи сознает оно и настойчивыми нуждами побуждается к их научному разрешению. Свет знания раздробляется на многочисленные лучи отдельных наук; способы ученого исследования делаются все разнообразнее и специальнее; различные отрасли знания так обособляются по предметам и методам, что остается почти только одна вера в их действительный союз и в их согласие относительно последних целей, которые ими достигаются. Но зато науки имеют ту особенность, что по своему положительному содержанию они не имеют прошедшего, что их образ есть вечно юный, настоящий, нестареющий, как разум, которого они суть младшие и лучшие дети. Медицинский факультет тщательно изучает Гиппократа, математический - Евклида, юридический - римское право, историко-филологический - Софокла и Платона; все это изучается не вследствие исторической любознательности, но вследствие ясного убеждения, что там, в глубокой древности, где впервые занялась заря научного образования, сделаны человеческим разумом негибнущие приобретения.
(загалом йдеться про науку і витоки наук, які простежуються з античності)
Який з творів ближчий до релігійної тематики?

Загалом, твори яких філософів Ви читали? Наразі складається враження, що Ви прочитали лише якийсь загальноосвітній підручник чи вікіпедію, тому у Вас вельми спрощені уявлення про філософію. Якщо ж Ви ознайомитесь з різними першоджерелами, то побачите, що філософська проблематика значно глибша і вимагає ретельнішого аналізу. До міркувань, висловлених †Azazello_696†, можу додати, що в такі поняття як, наприклад, "бог", вкладався різний зміст. Наприклад, у Спінози субстанцією виступає бог, який тотожний природі. Чи можна на підставі цього відносити Спінозу до релігійних мислителів? (Цікаво, що Вольтер вважав його атеїстом, однак парадоксу тут немає - бо в Спінози бог розуміється як принцип раціональної світобудови, а не релігійна істота, згадаймо "Богословсько-політичний трактат"). Витоки емпіризму Нового часу можна простежити в середньовічних дискусіях номіналістів та реалістів. То що, В.Оккам чи Д.Скот були богословами, чи філософами? Р.Декарт попри всю критику схоластики використовує поняття бога (вкладаючи в нього радше умоглядний зміст). І відоме "мислю, отже існую" простежується ще в Августина, правда, в нього це другорядний аргумент, а Декарт по-новому його інтерпретує і кладе в основу своїх міркувань. Зрештою, ранні християнські мислителі, в свою чергу, спирались на античну спадщину (особливо неоплатонізм). Тож чітко "пришпилювати" певного мислителя до якоїсь категорії - це примітивізація, може, виправдана в підручниках для нефахівців, але неприпустима при серйозному обговоренні.

До речі, на це Ви не відповіли

Перегляд дописуEmika (20.04.2008 04:11) писав:

Крім того, що Вам відомо, скажімо, про видатних норвезьких, чеських чи бельгійських філософів? Хоча в цих країнах існує кількасотрічна інтелектуальна традиція, але вона не породила таких відомих постатей, як, наприклад, Кант чи Конт. То що, це Ви розглядатимете як підставу для висновку, що норвежці, чехи чи бельгійці - бидло? В історії філософії були спроби поділити нації на жменьку "історичних", відомих своїми досягненнями, та "неісторичні" (куди відносили багато націй), однак зараз ця концепція відкинута на користь мультикультуралізму. Тож Ваші погляди застаріли на пару сторіч.
Дуже хочу почути Ваші міркування.
  • 0

#67 bamik

салоїд

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 21.04.2008 – 07:51

Хаха, хочю глянути як поцанцік вшиється з України в країну ХХІ століття ))

А там буде нищим в суспільстві як емігрант. Зате житиме у високорозвиненій країні ))

Як плакатимеш "хочю назад" - згадай, що тобі тут також немає чого робити.

Щасливої дороги!!
  • 0

#68 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.04.2008 – 08:19

Шановний Україна також непишається такими громадяннами, замість того щоб жалітися, яка у нас погана держава, краще б взялися за роботу щоб допомогти своїй країні стати на ноги, звичайно це важкий процес який вимагає часу і важкої праці, але це наша земля,земля наших предків, наша держава, і тут ми свої а за кордоном ти ким будеш емігрантом який нікому непотрібен... а загалом тебе ніхто тут нетримає, прапор в руки і вперед...
  • 0

#69 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 08:51

Тему перенсено. При чому тут Філософія, я не розумію

• 0

#70 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 09:49

А я, наприклад, пишаюся що є Українцем і що нарешті маю свою країну!!! Це чудо сталося, що вона відновилася!!! А що ви хотіли після стількох років поневірянь і з таким сусідом як золотоординська Московія... Просто в наших людей ще багато золотоординського в менталітеті. Але поволі все буде добре!
  • 0

#71 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 09:55

Перегляд дописуWeber (21.04.2008 11:49) писав:

А що ви хотіли після стількох років поневірянь і з таким сусідом як золотоординська Московія... Просто в наших людей ще багато золотоординського в менталітеті. Але поволі все буде добре!
а от мені соромно, що наші громадяни в усії своїх бідах клянуть Московію. От цього дійсно не треба пишатися, цього треба соромитись.
  • 0

#72 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 09:56

Як-то кажуть : кожний судить по собі))
  • 0

#73 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.04.2008 – 10:03

Бачу, автор теми дуже уважно перечитав поради новачкам пана Маркоса. Думаєш, поможе?

Ніяк не можу зрозуміти таких людей (це щодо автора теми): ну не подобається тобі тут, в Україні, - виїжджай. Наприклад в Голандію.

Проблема в іншому. Як може сформуватись молода даржава в щось пристойне при такій кількості непотребу, якому все щось не так? Один вихід: диктатура. Жорстка диктатура.
  • 0

#74 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 21.04.2008 – 10:21

Перегляд дописуYounker (20.04.2008 00:12) писав:

не буду обсирати в черговий раз це нещастячко
Не можна так говорити про країну, за яку помирали наші батьки :rolleyes: . Зараз в нас є така країна, на яку ми заслуговуємо, бо ми, замість того, щоб зробити так як Піночет, бавилися на початку 90 - х в демократію з катами нашого народу і зрадниками. Ну не розуміють ці люди коли з ними по - людськи. Треба було говорити з ними мовою сили і страху - лише таке вони розуміють. А винити можна лише себе в тому, що є на даний час. І Москва тут не є вирішальним фактором - просто в нас всі хотіли бути гетьманами і їм було плювати на кого служити - лиш би булаву дали. Така ситуація є і на даний час, абсолютно нічого не змінилося. Що можна казати на країну, коли деякі її громадяни, перебуваючи за межею бідності, вважають, що найбільшим злом є НАТО. Маємо такий стан речей, до якого самі допустили. Часом задумуюся - можливо нам все - таки потрібний підпал Рейхстагу, якісь подіїї що перевернуть світосприйняття, щоб щось змінити в нашій свідомості, а не вважати, що хтось винен в усіх наших бідах.
  • 0

#75 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 21.04.2008 – 10:22

Nameless One сказав:

Younker, нє, ну це вже так скучно. Таких як ти на форумах повно.
Підписуюсь обома руками.

Younker сказав:

За цю фразу я готовий дати в морду, хоча ніколи цього не робив
Як ти вчасно! Саме під мій настрій. Охоче жду тебе в Черкасах, час називай у приваті, місце обговоримо там же. Покажи, як ти готовий підтверджувати власні слова.

"По суті теми": чим пишатися - це справа особиста, тільки патріотизм не в тому полягає, щоб пишатись, а в тому, щоб робити щось для розвитку країни. Самовдосконалюватися як мінімум, бажано ще й іншим у цьому допомагати. Пишатися - це споживацька позиція. Звісно ж, нічого поганого в цьому нема, просто це другорядне. Ну можу я показати список людей і сказати: так, я пишаюся, що живу в одній країні з ними! Але що з того?
  • 0

#76 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 10:23

Перегляд дописуОлеська (21.04.2008 11:03) писав:

ну не подобається тобі тут, в Україні, - виїжджай.

Один вихід: диктатура. Жорстка диктатура.
А хіба при диктатурі хтось комусь дозволяв кудись виїжджати?
Сама собі заперечуєте пані! :rolleyes:
  • 0

#77 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 10:30

Не має в нас поруч аравійської пустелі, треба таких 40 років водити найплодючишими землями. А краще дозволити виїхати, чужина зробить патріотом.
  • 0

#78 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 10:31

Перегляд дописуMarcos (21.04.2008 09:55) писав:

а от мені соромно, що наші громадяни в усії своїх бідах клянуть Московію. От цього дійсно не треба пишатися, цього треба соромитись.
Просто реально дивяться на історію... Московія ніколи нічого доброго Україні не зробила... Навіть газ наш на халяву вкрала той що був колись під Дашавою...
  • 0

#79 Lemurka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Обухів, кв. 24

Відправлено 21.04.2008 – 10:33

Younker, привіт.
Я не буду тебе критикувати. Це нікому не потрібно. Не буду доказувати, якими були чи не були козаки, нема смислу казати про сучасне суспільство або розповідати історії про те, що Нобелістів могло бути більше. Хочу дати лише декілька порад, будь ласка, прочитай.

1. Раджу вчити історію. Побільше. Українську, російську, древніх цивілізацій, сучасності. Бажано, історію в фактах. Ти станеш кращим
2, Хочеш розвинену країну? У нас дефіцит учителів, робітничих професій, металургістів та кваліфікованих менеджерів та лікарів тощо. Прошк! Все в твоїх руках (чи мізку)
3. Подивися проект "Великі українці". Завтра, в віторок о 22,15 док. фільм про Лобановського. Жаль, ти пропустив фільми про Бандеру і Амосова. Про них також почитай. Продовжуй слідкувати за проектом. І побачиш в Україні дещо більше.
4. Що важливо. Цінуй, що маєш. Особливо здоров’я. Збережи його міцним-міцним. Створи сім’ю в майбутньому. Народіть багатенько українців, що також будуть корисними для держави.
5. Посади дерево. Або, як варіант, квіти біля свого будинку. Вже у нас більше кисню, та й гарніше. (Щоб виростити дерево, насіння треба 5 років тримати вдома в теплі, щоб корінь більш-менш розвинувся.)
6. Не сміти. Або, коли бачиш пусту пляшку вді пива на дорозі, не погидуй викинути її в смітник. Вже чистіше.
7. ...
N. Список можна продовжувати до нескінченності. В тебе безліч можливостей зробити країну кращою. Але, якщо твої слова, то лише принцип і нав’язлива ідея. Будь ласка, їдь. Нехай тобі десь там буде краще.

Дякую за увагу.

Повідомлення відредагував Lemurka: 21.04.2008 – 10:37

• 0

#80 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 10:37

Ха, чувак молодець! Питає "чим україна може хвалитись?", на що його зразу почали обсирати і давати поради. Я так думаю, що ви йому вже відповіли. Мабуть тим і пишаєтесь, що інших обсираєте?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

• MailRU