Перейти до вмісту

Україна — що це для вас?

Повідомлень в темі: 383

Опитування: Україна — що це для вас? (30 користувачів проголосувало)

Що таке Україна?

1. республіка (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

2. країна (12 голосів [40.00%])

Процент голосів: 40.00%

3. держава (17 голосів [56.67%])

Процент голосів: 56.67%

4. відколовшийся край Російської Імперії (1 голосів [3.33%])

Процент голосів: 3.33%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#241 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 12.05.2008 – 18:40

Перегляд дописуYounker (10.05.2008 13:50) писав:

із таким станом освіти і громадсько-просвітницької діяльності як зараз україніна втратить незалежність, бо я сильно сумніваюсь у здатності суспільства самопросвітитись, очиститись, стати більш нонконформістичними (меншим бидлом)
для "просвітлення" потрібно вкласти неабиякі гроші, але нікому це не вигідно, хіба справжнім патріотам
є простіший спосіб - створити нормальну керовану державну церкву через яку управляти народом, це простіше і вигідніше, тимбільше буде приносити прибуток, у вигляді десятини
*це не прагматизм
Ви би зразу б і монархію запропонували... :happy1:
ПЕС. Так як у Росії? І хто ту церкву поважає?
  • 0

#242 Трям

шопопало

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 12.05.2008 – 20:49

kissarat("...он же Гога, он же Гоша, он же Юрий, он же Гора, он же Жора..." (с)
Браво, більш "геніального" твого дописа я ще не читав.

Цитата

із таким станом освіти і громадсько-просвітницької діяльності як зараз україніна втратить незалежність
І що? Де факти у підтвердження цьому? Де якісь приклади? Де передумови? З чого зроблений такий висновок?

Цитата

я сильно сумніваюсь у здатності суспільства самопросвітитись, очиститись
Тобто царат не зміг вибити з українства їхню освіченість? Тобто Сталін і його репресії не змогли вибити з нас жадобу до вивчення нашого справжнього минулого і написання культурного майбутнього? Тобто в роки СРСР ми могли займатись самопросвітою? А от зараз все, нічого не вийде...

Цитата

очиститись, стати більш нонконформістичними (меншим бидлом)
Дитя, ти знаєш, що таке нонконформізм? От ти - нонконфорніст.

З.І. Макс Стюфляєв правду казав, що на цю людину не варто увагу звертати, але якось не виходить :happy1: ...
  • 0

#243 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 13.05.2008 – 18:50

Здається, тема вже вичерпана. Час би її вже прикрити.
  • 0

#244 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 20:22

Українці ВИ мене дивуєте! Народ боровся за незалежність - і навіть коли Україна все-таки була пошматована ворогами, згадували слова Лесі Українки - без надії сподіватися, сподівалися та вірили, що Україна буде зібрана до купи та стане незалежною. Раби ніколи не мали власної держави - не забуваймо це. Так зараз держава у нас депресії, люди ще живуть по совітьських "понятіях"...але у нас є майбутнє - бо є люди, міста, краї за які варто боротися та жити тут. Це наша земля!

Повідомлення відредагував Olex: 13.05.2008 – 20:23

• 0

#245 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 15.05.2008 – 11:50

Реалії ідеологічного плюралізму

Перегляд дописуEmika (26.04.2008 03:54) писав:

Дуже раціональний підхід. Якщо опонент не визнає норм ведення дискусії, вона втрачає сенс. Однак все ж не втрачаю надії на поширення плюралізму. Сподіваюсь, що тяжіння до "єдиноправильності" і "партійності", що залишилось з радянських часів, вдасться подолати.

Щодо наукових дискусій Ваше зауваження є слушним, але я мав на увазі також і філософські дискусії та взагалі ідеологічні дебати, в яких дотримання правил наукового дискурсу є дуже рідкою справою і треба підходити до таких дискусій не з позицій наукового дискурсу, а шукаючи однодумців та зважаючи на існуючий філософський та ідеологічний плюралізм українців. Щодо ідеологічних дебатів, то тут трудно очікувати якогось порозуміння, хіба що про загальні речі типу того, що сонце сходить на сході. Тут можна намагатись досягти згоди про те, щоб не було підміни обговорення теми особистими випадами проти учасників дискусій, тобто добиватись толерантности до особистости, яка дотримується зовсім інших поглядів, які часто не зівпадають з поглядами більшости. Якщо права меншин на відмінність від оточуючої більшости будуть відстоюватись, тоді й плюралізм буде поступово утверджуватись.

Я особисто погоджуюсь з Емікою, коли вона відстоює цінності ліберальної демократії, але усвідомлюю, що такі позиції підтримують меншість українців.
  • 0

#246 Едм

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 136 повідомлень
  • Місто:-

Відправлено 21.05.2008 – 00:05

Був на виставі “Іду за край”, присвячена життю і творчості В.Стуса. Не соромно визнати, ледве не плакав, так наверталися сльози. Принаймі, в Україні є своя історія.

Не влаштовує обмеження прав секс меншин, можна й плюнути словом (даруйте за російській матюк) "йобана Україна". "Б-е-е-е, М-е-е-е" - до чого тут "високі" чи "образливі" звуки? Опоненти kissarat закидають їдь в Уругвай. УРУГВАЙ! - звучить, а? Дарма що маленьке, країна, між іншим, входить в перші ешелони за рівнем економічного і соціально-громадського розвитку.

У кожного, включая держави, свій тягар різнопланових проблем за спиною. Непишатися Україною приватна справа. Вправі шукати долі за морем.

От поклав би життя за Уругвай як видатні українці за свою громаду. В думку не проб'ється "йобаний Уругвай". Образ країни свідомо набуде ваги.
  • 0

#247 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 30.05.2008 – 14:31

Перегляд дописуNameless One (20.04.2008 00:42) писав:

Ну так їдь, флаг тобі в руки. Ніхто не тримає. Поїдь в Гондурас наприклад. Досить далеко від цієї нещасної землі. Ну або десь в Пакистан. На крайняк в Болівію. Та шляхів маса, лиш би було бажання. Тіки нащо тему цю створювати? Для самоствердження? Через контраргументи ще більше укріплюєш сам перед собою свою позицію? У то му що ти невдаха звинувачуєш країну в якій тобі непощастило народитись? Як це примітивно.

Усне попередження за образи
Marcos
Абсолютно згоден.Тільки один момент.Краще чесно хаяти свою країну ніж кричати який ти патріот а потім зразу як буде момент поїхати співробітником чи молодим спеціалістом за кордон щоб вже не повернутись.Такий псевдопатріотизм ще гірше.А ним наскільки знаю хворіє чимало молоді

Перегляд дописуYounker (9.05.2008 23:22) писав:

Допис в тему "людина - мавпа патріотична"
я ж розумію шо ми всі мавпи і кожен з нас страждає якоюсь ідеєю
національна пренадлежність - це річ надумана і абсурдна, тому я не буду себе називати українцем чи, тимбільше, "міняти національність", ну хіба якшо мені буде вигідно брехати
а претензії до мене виглядають як гавкання собак з кліток, яким я кручу біля віска (влучне порівняння)
Автор а що не є надумане з вашої точки зору?І права людини і консервативна традиція і демократія і тоталітаризм і нація і рівність всіх людей це все можна оголосити надуманим і таким що не має сенсу.Будь-яку ідею можна назвати такою.
  • 0

#248 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 30.05.2008 – 14:33

Перегляд дописуПетлюра (30.05.2008 15:25) писав:

Абсолютно згоден.Тільки один момент.Краще чесно хаяти свою країну ніж кричати який ти патріот а потім зразу як буде момент поїхати співробітником чи молодим спеціалістом за кордон щоб вже не повернутись.Такий псевдопатріотизм ще гірше.А ним наскільки знаю хворіє чимало молоді
Погоджуюсь. Тільки цим "хворіє", на жаль, не лише молодь. То все залежить від єства людини. Якщо в людині спочатку запрограмований варіант "зрадник", то як не люби свою країну, а все ж у потрібний момент зречеться всього рідного.
  • 0

#249 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 20.06.2008 – 20:57

Люблю за те ще це моя Батьківщина, за те що це країна моїх батьків і родичів... А також за її різноманітну культуру і прекрасну мову якою зараз і спілкуюсь..... :)
  • 0

#250 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 21.06.2008 – 03:13

За всеее) За прожите в ній дитинство і кусочок юності,за перші пережиті емоції,саме в ній.За мальовничість,за різноманітність,за красу природи і за близьких людей які там живуть. :) І скоро я їду додому!!! Ще 11 деньків і моя Батьківщина мене буде зустрічати!)
  • 0

#251 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень

Відправлено 21.06.2008 – 11:57

за що люблю Україну??? а ти Українець? дивимся і насолоджуємось! ось за що я її люблю! вона така єдина, і така своя!!!

Повідомлення відредагував Красунечка*****^^^: 21.06.2008 – 11:57

• 0

#252 Andriyko5

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Місто:смт.Добротвір

Відправлено 21.06.2008 – 14:06

За то що вона в нас є))))))))))))))))))
  • 0

#253 x-man

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 21.06.2008 – 15:55

В першу чергу за Тернопіль!...
  • 0

#254 Ромашечка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 21.06.2008 – 16:27

Люблю Україну за її бурхливі річки, за затишні ліси, за зелені гаї, за широкі степи, за посмішку сонця, за хмаринки на небі, що нагадують солодку вату, за красу соняшника, за золоті колоски пшениці, за родючу землю, за пролиту на ній кров наших предків заради нашого майбутнього, за співучу мову, за стародавні звичаї і за непросту історію.

• 0

#255 zolotoy

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень
  • Місто:Чарівна країна

Відправлено 23.06.2008 – 18:55

Українцем бути кльово!!! :ggggg:
  • 0

#256 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 23.06.2008 – 19:01

Люблю за красу природи...а ще в нас залишилися дуже щирі і добродушні люди - за це теж:ggggg: Люди я вас люблю!!!)))))
  • 0

#257 Tabletk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 328 повідомлень
  • Місто:Київ:)

Відправлено 23.06.2008 – 22:53

Перегляд дописуМій_Травень (8.03.2008 13:39) писав:

Пишемо за що ми любимо Україну. Гадаю, що для кожного це важливо!

ну знаєш, щоб любити, не потрібні пояснення чи якісь причини, то всьо маячня....
а я люблю, тому що це моє, рідне, затишне, красиве, тепле, найкраще....
  • 0

#258 Іґор

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 24.06.2008 – 01:18

"За що?" - то не любов.
  • 0

#259 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 24.06.2008 – 01:45

Перегляд дописуІґор (24.06.2008 02:18) писав:

"За що?" - то не любов.

А якщо "Чому?" ?
  • 0

#260 Anna Lestatovna

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 24.06.2008 – 01:50

Перегляд дописуІґор (24.06.2008 02:18) писав:

"За що?" - то не любов.
+1!!

я її дуже люблю. такою родинною любов*ю. незнаю за що. ненавиджу це бидло запорізьке.. та і всіх інших міст. ці "народні гуляння" - день міста, матюки, ріки-бухло. пахабність соціуму.
але моя рідна. вона мені більше ніж країна.
щось сімейне, щось рідне, чисте, щире. моє джерело :happytwo:
я щаслива що я не німка, не британка і тим паче не італійка
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних