Перейти до вмісту

Україна — що це для вас?

Повідомлень в темі: 383

Опитування: Україна — що це для вас? (30 користувачів проголосувало)

Що таке Україна?

1. республіка (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

2. країна (12 голосів [40.00%])

Процент голосів: 40.00%

3. держава (17 голосів [56.67%])

Процент голосів: 56.67%

4. відколовшийся край Російської Імперії (1 голосів [3.33%])

Процент голосів: 3.33%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#221 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 03.05.2008 – 22:37

Мене особисто дратує у державі постсовєтьські звички населення, ідеали тих часів, норми поведінки тих часів, норми відносин між людьми, відношення влади до людей. Це все залишилося непохитним поки, але йдучи вулицями будь-якого міста України я бачу, що не все втрачено, просто нам потрібнен час щоб змінитися, щоб у головах людей все змінилося.
  • 0

#222 Sink

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 03.05.2008 – 22:41

Хм, я не пишаюсь українцями, які не пишаються Україною.

Повідомлення відредагував Sink: 03.05.2008 – 22:50

• 0

#223 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень

Відправлено 04.05.2008 – 08:42

Перегляд дописуМій_Травень (3.05.2008 16:17) писав:

Пані Еміко,не приписуйте мені будь ласка ксенофобію, я, здається, не давав приводів так думати.
1. Але ж Еміка панна...
2. Тут не йдеться про ствердження любові до України через нелюбов до жидів і москалів. Просто вони інколи поводяться на нашій землі як у себе вдома.
3. Не можна бути холодним як гадюка і розсудливим як сова, коли говориш про рідну державу... Хіба що та особа є паталогоанатом...

Повідомлення відредагував Weber: 04.05.2008 – 08:44

• 0

#224 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 04.05.2008 – 10:09

Пишатися Україною чи ні, то особиста справа кожного.
Кохання теж не в кожній сім*ї є, але живуть якось люди.
Проблеми виникають тоді, коли сімейні непонятки змушені вислуховувати оточуючі.

Для тих, хто ще не визначився, варто інколи перечитувати Шевченкове:
"І мертвим, і живим,
і ненарожденним землякам моїм
в Украйні і не в Украйні
моє дружнєє посланіє"
  • 0

#225 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 04.05.2008 – 23:04

Перегляд дописуАтеїст (1.05.2008 00:20) писав:

1. А що робити дитині, в якої батьки різних національностей? 2. Цікаво почути твою думку про твого тезку. Перечитай його пости. Що можеш про цю людину сказати?
У мене батьки різних національностей. Але я народився і виріс тут! Я українець в першу чергу за духом, а вже потім за національністю. Зовсім не важливо до якої з національностей українського народу належить людина. Важливо те, ким ця людина є, ким себе ідентифікує.
Про мого "тезку" ніц не можу сказати... :rolleyes: В його ЖЖ його власних думок майже нема. Лише передруковані анонси різних подій та короткі коментарі до них. Але серед передруків мені зустрілася фраза, яку варто процитувати в цій темі:

Цитата

Мораль та Закон народу - вищі за "свободу особистості".
Щодо САБЖу та деяких останніх коментарів шановних теревеньчан зауважу, що поїхати працювати за кордон та "самовизначення", про яке пише Emika, це зовсім різні речі. Не слід пересмикувати і підміняти одне поняття іншим.
  • 0

#226 Стріла

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 05.05.2008 – 02:39

Я пишаюсь Україною, бо це країна із вражаючою історією, читаючи яку стаєш гордим, що ти - українець, країна вільних, сильних людей, незламних борців; це країна генів, митців, співочого народу; наша мова одна із наймилозвучніших у світі, наша культура настільки багатогранна!, а традиції!!!!
Хіба хтось може насмілитись сказати, що в нас немає чим пишитись?! Тільки людина, яка не знає де живе, яка бачить лише проблеми, гіперболізує невдачі, має не ті пріорітети.забуваючи про душу держави.
Кожен, хто народився українцем, має відчувати відповідальність перед країною: ти - українець, а значить людина волі. Це не можна змінити. Це закладено в нашому генотипі.

Непатріот - це раб. Він або підлягає під владу, "лиже п'яти" немає різниці кому, або космополіт-це принизливо.
Людина і її нація-єдине ціле.
Людина без нації - це як пес серед слонів: рано чи пізно задавлять.

Ми можемо нарікати на економічне становище України, безпорядок, помилки влади і т. д. і т. п., але держава не винувата, що при владі не ті люди. Це вони довели її до такого стану.....але все в наших руках!

Повідомлення відредагував Стріла: 05.05.2008 – 03:03

• 0

#227 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 05.05.2008 – 09:45

Флуд видалено (пункт 2.5.2 Правил порталу).
  • 0

#228 Svita

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 05.05.2008 – 12:35

Перегляд дописуSotnik (4.05.2008 22:04) писав:

У мене батьки різних національностей. Але я народився і виріс тут! Я українець в першу чергу за духом, а вже потім за національністю. Зовсім не важливо до якої з національностей українського народу належить людина. Важливо те, ким ця людина є, ким себе ідентифікує.
Про мого "тезку" ніц не можу сказати... :rolleyes: В його ЖЖ його власних думок майже нема. Лише передруковані анонси різних подій та короткі коментарі до них. Але серед передруків мені зустрілася фраза, яку варто процитувати в цій темі:

Щодо САБЖу та деяких останніх коментарів шановних теревеньчан зауважу, що поїхати працювати за кордон та "самовизначення", про яке пише Emika, це зовсім різні речі. Не слід пересмикувати і підміняти одне поняття іншим.

Скажи, а чи варто підтримувати українство серед українців за кордоном? Ті, що поїхали, ті до гробу українцями і лишаться, а ось їхні діти мають шанс стати не-українцями за духом в першу чергу... Якщо українські батьки не докладуть зусиль. За твоїм дописом виходить, що зусилля робити не варто, раз вони живуть там, а не в Україні, то за духом мають бути патріотами тої землі, де живуть? Тоді всілякі українські організації і осередки, а тим більше школи нікому не потрібні апріорі? Чи все ж потрібні? За якими чинниками самовизначається людина? Що впливає на її самовизначення? Батьки і сімейне виховання чи все ж суспільство і школа?
  • 0

#229 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 05.05.2008 – 13:40

:rolleyes: Про те, що переважно формує особистість - сім'я, школа чи вулиця - суперечки точаться і в середині держави... Що там казати про діаспору... Нема чіткої відповіді. Вважаю, що все ж таки потрібно підтримувати та виховувати українство і за кордоном.
Моє особисте ставлення до українців за кордоном я виказав в темі про діаспору. Не буду тут повторюватись.
  • 0

#230 кОшЕннЯткО

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 08.05.2008 – 21:45

Україно моя, голубі небеса
Материнська душа та пісні колискові
І по всій же землі надзвичайна краса
Я живу у чудесній країні, казковій

Люблю я країну свою молодую
І вишневі сади, гори, ріки, долини
Голубії Карпати мій погляд милують
І ніколи ця думка мене не покине

Україно, живи. Будь постійно зі мною
Не покинеш мене у важливій меті
І я завжди буду гордитись тобою
Не забуду тебе я ніколи в житті

...це мій вірш...ем..я дуже люблю свою країну тому і написала його :happy1:
  • 0

#231 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 09.05.2008 – 14:28

ЛЮблю за те, що я тут народилась. За те, що це моя батьківщина. Люблю за вишиванки, кутю, паски, колядки, за справжній український хліб, за вареники... За все!
  • 0

#232 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 09.05.2008 – 18:32

Як багато патріотизму нам фтерли в школі, а потім ми кричемо і кажемо шо людина повинна "поклонятись" своєму народу апріорі
  • 0

#233 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 09.05.2008 – 20:03

:angry12: - класний смайл - замість мозгів (лиця) тризуб
називається мавпа патріотична
  • 0

#234 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 09.05.2008 – 21:23

класний привід попишатись
  • 0

#235 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 09.05.2008 – 22:22

Допис в тему "людина - мавпа патріотична"
я ж розумію шо ми всі мавпи і кожен з нас страждає якоюсь ідеєю
національна пренадлежність - це річ надумана і абсурдна, тому я не буду себе називати українцем чи, тимбільше, "міняти національність", ну хіба якшо мені буде вигідно брехати
а претензії до мене виглядають як гавкання собак з кліток, яким я кручу біля віска (влучне порівняння)
  • 0

#236 Гість_arturdeus_*

• Гості

Відправлено 09.05.2008 – 23:02

Перегляд дописуYounker (9.05.2008 23:22) писав:

Допис в тему "людина - мавпа патріотична"
я ж розумію шо ми всі мавпи і кожен з нас страждає якоюсь ідеєю
національна пренадлежність - це річ надумана і абсурдна, тому я не буду себе називати українцем чи, тимбільше, "міняти національність", ну хіба якшо мені буде вигідно брехати
а претензії до мене виглядають як гавкання собак з кліток, яким я кручу біля віска (влучне порівняння)
Вибач за слова, але тоді ти пуста людина, зовсім пуста, ти хочеш йти проти своєї нації, будь ласка, але вона тебе затопче, можливо, Україна, зараз ще не дуже велика, але велике має майбутнє, тому, я прочитав, твої слова, і чесно кажучи був сильно обурений. Зайди сюди, на мій проект, і там зрозумієш, -

ТУТ БУЛА ЙОГО РЕКЛАМА.Реклама на форумі це теж гроші.

Плати гроші і рекламуй Не платиш гроші - В БАН МАНДРУЙ

Marcos: ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 2.8.).
  • 0

#237 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 09:25

Велика майбутнє - це не більше ніж безпідставний вопль
я людина не пуста, а сита ілюзіями
  • 0

#238 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 10.05.2008 – 11:54

Younker, добре, ти людина не пуста, ти вже ситий ілюзіями. Добре,нехай... Тоді ось таке питання. Що буде з Україною далі? Ти ж не як ми, ти не живеш "ілюзіями", ти - прагматик, так от яке ти бачиш майбутнє України? Ачи взагалі буде така держава?Чесно, дуже цікава твоя думка.
  • 0

#239 сплюха

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 10.05.2008 – 12:28

ага, СергійКу, а я не діаспора, а корінна киянка. то мені в якій газеті писати про роботу державних органів? чи за ознакою місця проживанння не належить? (людиною не народжуються, а стають. внаслідок виховання. радянська педагогіка - горе нашого народу. неможливо чекати любові від людини, яку недолюбили в дитинстві батьки......)
  • 0

#240 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 13:50

із таким станом освіти і громадсько-просвітницької діяльності як зараз україніна втратить незалежність, бо я сильно сумніваюсь у здатності суспільства самопросвітитись, очиститись, стати більш нонконформістичними (меншим бидлом)
для "просвітлення" потрібно вкласти неабиякі гроші, але нікому це не вигідно, хіба справжнім патріотам
є простіший спосіб - створити нормальну керовану державну церкву через яку управляти народом, це простіше і вигідніше, тимбільше буде приносити прибуток, у вигляді десятини
*це не прагматизм

Повідомлення відредагував Younker: 10.05.2008 – 13:51

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних