Перейти до вмісту

Україна — що це для вас?

Повідомлень в темі: 383

Опитування: Україна — що це для вас? (30 користувачів проголосувало)

Що таке Україна?

1. республіка (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

2. країна (12 голосів [40.00%])

Процент голосів: 40.00%

3. держава (17 голосів [56.67%])

Процент голосів: 56.67%

4. відколовшийся край Російської Імперії (1 голосів [3.33%])

Процент голосів: 3.33%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#161 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 25.04.2008 – 11:36

думаю, тема трішки надумана, тобто не те що надумана, а відповідає неприємній частині менталітету, посидіти поохати, це не вихід
перш за все треба почати з себе, дотримуватись тих ідеалів, які маєш для себе, хочаб слідкувати за тим, куди викидаєш сміття, і бути ввічливим, і вже появляться українці. якими можна, хочаб не пишатись, а просто ставити в приклад (вішати на дошку пошани:rolleyes:)
ми всі тут теревенчани різні, різні погляди, різні смаки і все інше різне, але, більшість знає, що прийшовши на форум, він знайде однодумця, так чим це не добре? цим можна попишатись, що я знаю українців. саме з цього форума які огого...

(читав попередні пости по діогоналі)

Перегляд дописуЛастiвочка (25.04.2008 10:47) писав:

Хочу відповісти словами написаними вище, коротко і все ясно

Так само гарна заувага Пересічного. Ми просто звикли вже тут трошки один до одного і жовчні випади емік майже ніхто не звертає уваги
жовчні напади - в здоров"я
  • 0

#162 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 25.04.2008 – 15:50

2Emika
на рахунок української філософії
http://irengloria.li....com/12620.html

дивився "великі українці", переконався шо в нас нічого цінного немає
ми можем хіба шо похвалитись київсьою руссю, трипільскою культурою і ше декількома вченими, зокрема винахідником ренгенівських променів Пулюєм
якшо я прусь за кордон і називають більшість українців бидлом, це не значить шо я не патріот, можливо мені випаде важка доля ше раз прослвити україну :lol: , але для самореалізації я не бачу тут умов, хіба в києві і то...
  • 0

#163 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Україна

Відправлено 25.04.2008 – 16:13

Перегляд дописуYounker (25.04.2008 16:50) писав:

2Emika

ми можем хіба шо похвалитись київсьою руссю, трипільскою культурою і ше декількома вченими, зокрема винахідником ренгенівських променів Пулюєм
якшо я прусь за кордон і називають більшість українців бидлом, це не значить шо я не патріот, можливо мені випаде важка доля ше раз прослвити україну :lol: , але для самореалізації я не бачу тут умов, хіба в києві і то...
Мені і цього достатьньо. Я Україну люблю не за це ( хоча-а-а, і за це теж),а тому, щоя тут народилася, Україна--земля моїх батьків. А ганити землю, яка тебе годує,-- останнє діло.
  • 0

#164 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 25.04.2008 – 16:31

Якщо ти патріот України :lol: , то ти знатимеш славні сторінки її історії та її героїів. Тоді ти не зможеш ставити під сумнів віру в Україну

В українську державність ми віруємо,
українську державність ми ісповідуємо,
в її неминучості ми переконані.
Для нас вона є до певної міри живою реальністю,
бо ідею її ми носимо в серці,
бо її духом її потребами овіяно все життя.
Симон Петлюра
  • 0

#165 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 678 повідомлень

Відправлено 26.04.2008 – 02:54

Перегляд дописуАтеїст (23.04.2008 05:19) писав:

100%. От тільки одні посилають усіх, а інші - тих, хто цього просить. Ну хочеться комусь, щоб послали - чом би й ні, хіба шкода?
Випереджаючи запитання "за яким критерієм визначається, хто хоче?" - тон розмови, всього-на-всього. На форумі здогадайся-з-трьох-разів-якому давно вже створена тема - перепрошую, точної назви не пам'ятаю - "За що ви любите Україну?" Чомусь національно свідомі дописувачі нікуди автора тої теми не послали... Є також тема "Чи хочете емігрувати" (знов-таки, назва не дослівна, в лом зараз шукати). Ось загляну у вільний час, порахую, скільки разів там посилали тих, хто написав "так, хочу".

Не варто дивуватися, що когось посилають - іноді це нормальна реакція на дикунство співрозмовника. Незалежно від національної свідомості.
Дикунство (навіть у відповідь) не може бути нормальною реакцією. Коли обговорення з'їжджає на рівень "ти дурак - сам ти дурак", то вже не важливо, хто почав розмову, тут яке їхало, таке здибало. А значно ефективніший спосіб реагування на дикунство я вже навела

Перегляд дописуEmika (23.04.2008 04:53) писав:

1 - інші учасники намагаються перевести обговорення у площину аргументів, а не емоцій, і тоді автору теми залишається або ж вести розмову без хамства, або ж показати свою неспроможність це робити. І в тому, і в тому разі нам буде користь.
Тим більш, що стосується даного випадку, то інші дописи автора цієї теми дають підстави сподіватись, що розмова може перейти в конструктивне русло.

Перегляд дописуВасиль (23.04.2008 17:15) писав:

Плюралістична дилема

Питання досить фундаментальне: якщо дискусія переростає в сварку, то це не тільки справа невихованости її учасників, а й наслідок відсутности традицій світоглядного плюралізму. Це пояснює також, чому з українцями дуже трудно дискутувати на філософські теми – бо все упирається в небажання хоча б зрозуміти позицію, відмінну від своєї власної. Я вже не згадую про можливість визнати позицію іншого за рівну зі своєю власною. В більшости випадків таке розминання позицій, тобто плюралістичний світоглядний контраст відразу викликає реакцію типу: „Брєд!”, „Маячня!”, або ще й більш колоритну реакцію. Особисто я поки що відчуваю відсутність плюралізму серед українського загалу і не можу сприйняти цю констатацію спокійно. Якось мені трудно утожсамити себе з українцями взагалі. Тому я орієнтуюсь на вибірковий підхід і дискутую лише з тими, хто цього заслуговує. Можливо, ця моя позиція є не зовсім справедливою. Але здоров’я не дозволяє тратити сили на суперечки.
Дуже раціональний підхід. Якщо опонент не визнає норм ведення дискусії, вона втрачає сенс. Однак все ж не втрачаю надії на поширення плюралізму. Сподіваюсь, що тяжіння до "єдиноправильності" і "партійності", що залишилось з радянських часів, вдасться подолати.

Перегляд дописуДаня Валуєв (23.04.2008 17:19) писав:

З цієї цитати я дізнався багато цікавого:

1. Що нашу країну не поважають.
(Цікаво, хто це встановив, матюкальщиця Еміка? і що нам треба щоб почали поважати? мабуть брати з неї приклад.)

2. Що у всьому винуваті національно свідомі бандерівці.

Хаха, вам пряма дорога на Фофудью :lol:))
Обґрунтованість свого твердження можете перевірити самостійно, пошукавши серед моїх висловлювань ті, де я безпосередньо вживаю ненормативну лексику (сподіваюсь, Вам же не потрібно пояснювати таких елементарних речей, як різниця між цитуванням і т.п. та безпосереднім вживанням). Якщо знайдете, скажете.

А щоб нас почали поважати, для початку слід навчитись адекватно сприймати тези опонентів. Оптимальний, на мій погляд, спосіб реагування на хамство я навела тут Як бачите, "національно свідомі бандерівці" виявляються "винуватими" у тому, що намагаються перевершити опонентів у неадекватності. А ставлення до неадекватності (не має значення, української чи іншої) зазвичай негативне. Це не ті прояви українськості, якими можна пишатися.

Перегляд дописуОлеська (25.04.2008 12:03) писав:

Яку точку зору провокатор висловлює, - на прихильність поборників тієї точки зору і розраховує.
В даному випадку розрахунок йшов на "розум" і "культуру" теревень.
У відповідь декотрі теревенчани продемонстрували такі "розум" і "культуру", що автору теми й не снились.

Щодо української мови автора, так він просто змушений писати українською, бо інакше це вже буде порушення правил, яке карається.
Помиляєтесь. Ваша упередженість не дозволяє Вам побачити елементарних речей. Спробуйте скористатись розумом, і оціните самі, чого варте Ваше припущення.

Повторюсь: нетолерастичність щодо інших націй, релігій, рас ми яро осуджуємо, а щодо себе маємо мовчати?!
Поясніть, будь ласка, з позицій якої культури толерантність називається толерастичністю?
  • 0

#166 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • 678 повідомлень

Відправлено 26.04.2008 – 04:49

Перегляд дописуYounker (25.04.2008 16:50) писав:

2Emika

У наведеному Вами лінку йшлося про порівняння двох традицій (для зручності назвімо їх раціоналістичною та кордоцентричною) і обґрунтовувалась теза, що в українській філософії слід збільшувати насамперед раціоналістичний складник. Однак це не означає, що прихильність до одного напрямку автоматично свідчить, що всі інші погані. У філософії з найбільш ранніх часів ми бачимо конкуренцію різних напрямків, які добре обґрунтовані. Можна вести мову про переваги того чи іншого напрямку (скажімо, якщо ми прагнемо до чіткості мислення, то навряд чи нас привабить містицизм), однак ці переваги не є абсолютними. Наприклад, у сучасній філософії пост/позитивізм значно переважає інші напрямки за ретельністю розробки пізнавальної проблематики, але значно поступається перед екзистенціалізмом у опрацюванні морально-етичної царини. В європейській традиції ми бачимо, що містична традиція врівноважувалась раціоналізмом (див. приклад про Екхарта й Ляйбніца з наведеного лінку), а от в український вийшов перекіс, який треба виправити. Тож орієнтація ряду сучасних українських філософів на кордоцентричну традицію лише закріплює таку однобічність. На щастя, раціоналістична традиція, хоч наразі слабша, також розвивається.

Одначе робити висновок з тієї дискусії про раціоналізм та кордоцентризм, що українська філософія вторинна, не вельми коректно. Така "вторинність" тоді була б характерною майже для всіх народів. Я, до речі, таки сподіваюсь почути відповідь: то що, норвежці, чехи, бельгійці - бидло?
Ляйбніц писав свої твори латиною (тодішня міжнародна мова) чи французькою (бо він був послідовником Декарта, і спирався на його праці, написані французькою) - йому легше було писати французькою, ніж розробляти відповідну термінологію німецькою. За часів Канта Німеччина була відсталою країною, філософія якої не могла зрівнятись з французькою чи британською. Все життя Кант прожив у провінційному Кенігсберзі (майже не маючи умов для самореалізації, зазнаючи як матеріальних труднощів, так і браку відповідної інтелектуальної інфраструктури). Однак саме він заснував німецьку класичну філософію, яка швидко здобула визнання в інших країнах. Тож успіх залежить не від умов (ідеальних умов ніколи не буде), а від вміння якнайкраще використати наявні умови.

Якщо Ви переконались, що в нас "нічого цінного немає", спираючись на популярне шоу, то мушу зазначити, що Ви вибрали не найкраще джерело. Я не раз спостерігала, що популістські намагання спекулювати на трипільській культурі і т.п. викликають зворотний ефект через їхню примітивність. Однак звернення до серйозних дослідницьких праць дозволяє показати, що як самовихваляння ("Україна має найдавнішу історію" і т.п.) так і самоприниження ("у нас нічого цінного немає" тощо) є спрощеним баченням, що не відповідає дійсності. Я це продемонструю на прикладі Київської Русі. Існує тенденція виставляти твори тієї епохи (наприклад, "Слово про закон і благодать", "Повчання" В.Мономаха) як оригінальні досягнення давньоруської думки. Якщо ж їх порівняти з візантійською літературою, то можна виявити, що література Київської Русі мала значною мірою наслідувальний характер, а в "оригінальних" вставках годі дошукатись глибоких рефлексій. Це зрозуміло, адже Візантія мала потужну культуру, що шліфувалась впродовж кількох сторіч, а давньоруські книжники спирались спершу на візантійські взірці, тож навіть з точки зору здорового глузду впродовж перших сторіччя-двох від них не варто було чекати чогось оригінального. Для порівняння - появі витонченої аргументації А.Кентерберійського, П.Абеляра, Ф.Аквінського передували кілька сторіч непримітної праці цілих поколінь монахів, які систематизували твори римських і християнських мислителів, кшталтували культуру думки, і лише внаслідок їхніх тривалих зусиль змогла розквітнути "висока" схоластика. Давньоруська ж культура мала значно менше часу - два з половиною сторіччя. Як влучно стверджує Н.Яковенко, інтелектуальне "дитинство" середньовічної Європи тривало вдвічі більше. Тож ми бачимо, що Русь проходила шлях, в багатьох рисах подібний до "успішних" європейських країн, і з того, що та можливість була задушена в зародку, ще не випливає висновок про безперспективність української культури взагалі, адже втрата одного шансу не заперечує в майбутньому інших шансів. До речі, візантійська культура тривалий час випереджала західноєвропейську (це одна з причин, чому Русь схилялась до візантійського варіанту християнства). Якби ми дискутували тисячоліття тому, то тодішні французи чи німці поставали б "бидлом" на тлі візантійців (Н.Яковенко відзначає стилістичну бідність західних історичних хронік порівняно з вишуканими візантійськими - здається, йдеться про хроніки ІХ чи Х ст.)
Розгляд цих прикладів як з вітчизняної, так і з інших культур показує тісне переплетіння різних впливів, розквіт одних народів і занепад інших, тож поділ народів на "історичні" та "неісторичні" вже давно відкинутий.

Хочу також звернути увагу, що на перший погляд "безнадійні" зусилля з часом окуповуються. Наведу приклад з недавньої історії, а саме дисидентського руху в СРСР. Здавалось, дисиденти не мають жодних шансів у боротьбі з тоталітарною машиною (жменька непокірних, що стикалась як із репресивними заходами, так і з суспільною апатією, мала надто малі сили, щоб сподіватись на перемогу). І все ж вони продовжували протистояти - іноді без надії на успіх, на відчай душі. В 70-х роках не лише пересічні радянські люди, а й багато західних дослідників були певні, що СРСР проіснує ще довго. Дехто з дисидентів також вважав, що впродовж кількох наступних десятиліть зламати радянський режим не вдасться, однак вони все одно вперто розхитували його підмурівок, і саме їхні героїчні зусилля були не лише однією з причин падіння радянської системи, а й одним з чинників майбутньої долі вже незалежних держав. (Цікаве спостереження: дисидентський рух був особливо сильний в Прибалтиці, дещо слабший, хоча помітний в Україні та Грузії, ще слабший - в Білорусі, і майже відсутній - в азіатських республіках СРСР, наприклад, Казахстані. Варто порівняти розвиток демократичних цінностей у пострадянських державах, щоб побачити, що "безглузді" для їхніх сучасників зусилля дисидентів таки були не даремними).

Звісно, впродовж сторіч Україна радше зазнавала стороннього впливу, ніж впливала на інших. Однак як складеться її майбутнє, залежить від теперішнього покоління. Не можу не згадати слова Франка:

Цитата

Ти, брате, любиш Русь,
Я ж не люблю, сарака!
Ти, брате, патріот,
А я собі собака.
Як бачите, у Вас були попередники - Франко не пишався Україною :happy1:

Тож вищенаведені міркування дозволяють зробити такі висновки:
1. Якщо акцентувати увагу лише на найпомітніших досягенннях, відомих у світовому масштабі, то тоді виявиться, що майже всі народи є "бидлом". До того ж провести чітку демаркаційну лінію між "світовим" і "несвітовим" досягненням важко: праці Вернадського знані в інших країнах, але не так широко, як, скажімо, праці Дарвіна, тож неможливо сказати, де починається світовий рівень, бо від локального до світового перехід плавний.
2. Народи, які в одну епоху були непримітними (були "бидлом"), в іншу почали домінувати. З плином часу становище різних народів змінюється.
3. Кожна людина має право на самовизначення, тож належати до українців чи до іншого народу - цілком Ваше право. Тільки варто зробити продуманий вибір. Буде шкода, якщо Ваше рішення визначиться популярними викладами на примітивних телешоу. Подумайте, який народ Вам здається кращим за українців, які саме риси цього народу Вас приваблюють і чи відсутні ці риси в українців (або чому ці риси не можуть сформуватись в українців), що лежало в основі успіху цього народу і чому українці не можуть досягти цього. Тільки намагайтесь спиратись на праці фахівців, а не публіцистів, бо внаслідок "політичного замовлення" виклад часто стає упередженим.
  • 0

#167 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 26.04.2008 – 18:28

Єдине з чим можна погодитися в цій демагогії, це те що розвиток народу йде циклічно. Бувають спади, бувають підйоми... Головне, щоб під час упадку не згинути остаточно... В цей раз українці вижили. Тож буде ще і на нашій вулиці свято!
Нещодавно передивився фільм "Чорна долина"... Там є сцена, де кошовий атаман Сірко з козаками визволяє десь на кордоні рабів-українців, яких татари гнали кудись... Після чого пропонує визволеним бранцям: хто хоче, ті хай йдуть на Україну, а кому і в неволі було не зле, ті хай чимчикують назад в рабство... Юрба розділилася. Частина пішли на Батьківщину, а дехто вирішив повернутися к татарам. Але не далеко вони відійшли в бік Криму... Козаки за наказом Сірка їх швиденько наздогнали та винищили всіх вщент, і старих, і малих. Щоб яничарів не плодили... Я зразу не зрозумів, нащо так вдіяв Сірко. А потім дійшло...
Оте право "на самовизначення", про яке пише Emika, це звичайна зрада! Якщо ти народився українцем, то будь ним до смерті! А обирати, який народ тобі більше до вподоби, ким записатися в паспорті чи анкеті - це не наш звичай. Це ворожий звичай. Таким ренегатам за старовинним народним поконом був один вирок - смерть і забуття. Хтось скаже - дикунство... Я скажу - ні. Звичайний інстинкт самозбереження народу! Очищення від непотрібу, баласту.
Прикріплений файл  08042507e.jpg   16.83К   3 Кількість завантажень:
  • 0

#168 Lemurka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Обухів, кв. 24

Відправлено 26.04.2008 – 18:53

:lol: Younker, привіт))
Дякую, що подивився цей проект.))) Дивися до кінця, ти ж бачив лише фрагменти.

я не про це. Тебе досі ніхто не переконав? Думаю, ні.
Але, що вам скажу друзі. Ми його не переконаємо. Допоки Younker сам не захоче прийняти своє остаточне рішення щодо держави.
Сподіваюсь, хлопець полюбить свою Батьківщину, рано чи пізно. Але до цієї свідомості треба прикладати зусилля...є легший шлях...
.... може таке статися, що Younker переїде в іншу країну. ну і нехай. Можливо там йому буде краще, можливо там він буде щасливіший і корисніший ТІЙ країні.

Мені в цій темі вже мало що варте уваги... єдине що... було б класно почути думку хлопчика через рік)))))
  • 0

#169 Svita

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 26.04.2008 – 23:20

Перегляд дописуCCCP (21.04.2008 13:58) писав:

та то студенти, а я про пмж говорю!

Навіть громадянство отримують, відмовляючись від свого. При чому, процедура отримання укр. гр-ва складніша і довша, ніж будь-яка з Європейських країн. Отак от! А скільки на ПМЖ і який геморой іноземці з цивілізованих країн мають з дозволом на проживання і роботу, щоб ви тільки знали. Не веду мову про студентів, а про тих, що приїхали на роботу. При чому мені знайомі у цій категорії далеко не китайці і араби, а німці, голландці (до кінця року он ще один переїжджає на ПМЖ, можу познайомити), англійці, американці і австрійці.

Перегляд дописуLemon (21.04.2008 21:54) писав:

Ну знаєте негарно обкакувати країну в якій народився і живеш тривалий час, але це ІМХО.

О! Ще одна підмічена мною відмінність українців і росіян. Ті на своєму форумі висловлювали думку, що лише вони мають право обкакувати і сміятися над фотоприколами "Какая она Россия?" (недавно бродило PPS по сітці). А всім решту, мовляв, зась. А наші, бачте, іншої думки в основному (то не лише твоє імхо) - негарно обкакувати (критикувати?) країну, де народився і живеш.... Хоча, знаєш, бувають моменти, що крізь землю хочеться провалитися від сорому за своїх. Добре, що нас від русскіх відрізняють лише тоді, коли сам скажеш, хто... То часом так і спихаєш на сусідів, забезпечуючи їм і надалі негативну репутацію, русскіє, мовляв, що з них взяти (ось і висповідалася в одному грісі перед Великоднем)... Але було би добре, якби наші таки поволі міняли свої анекдоти або установку жити за ними.

Перегляд дописуНаціоналіст (22.04.2008 14:40) писав:

А ти подумай чому вони їдуть, чому кидають на призволяще свою мову, культуру, рідну землю, рідну хату???
Я відповім: та тому, що вони вбачають життя кращим там,

Часом дивуєшся на що люди йдуть, аби поїхати за кордон і там лишитися. Хоча, здається, йдуть вони на те, щоб не повертатися з нічим, бо "що люди скажуть". З "дуркою" чи букетом хвороб - то, певно, не з нічим. Не знаю чи мені коли-небудь вдасться це зрозуміти.

Перегляд дописуDON BASS (24.04.2008 22:16) писав:

Буваючи за кордоном не раз помічав, що наші люди раптом проявляли патріотичні почуття до України і не важливо з Заходу чи Сходу вони були родом.

100% погоджуюся з процитованими словами. Про ущемлення не знаю, знаю, що навіть коли і не ущемляв ніхто - то раптом находило якесь прозріння, починали говорити українською і т.д. Знаєте, хто в нас зараз є найактивнішими сподвижниками українського руху? Хто відстоює ідею створення української школи і насправді щось робить для цього? Східноукраїнці, котрі виросли з російською і лише за кордоном вивчили українську. Просто факт.

Перегляд дописуKatod (25.04.2008 10:36) писав:

посидіти поохати, це не вихід
перш за все треба почати з себе, дотримуватись тих ідеалів, які маєш для себе, хочаб слідкувати за тим, куди викидаєш сміття, і бути ввічливим, і вже появляться українці. якими можна, хочаб не пишатись, а просто ставити в приклад (вішати на дошку пошани :lol: )

На 100 відстотків підтримую. Це може робити будь-хто і будь-коли. Навіть якщо вже лежить ціла купа сміття - будь мудріший, зроби по іншому. Якщо бачиш, що нема особливо чим ризикувати (дитина 6 років, а не 16) - зроби зауваження. І якщо так кожен з десятка читачів тут зробить - щось та й зміниться. А ще якщо ті десять зможуть переконати ще по 2 чоловіка, а ті ще по 1, то щось та й буде мінятися.

Перегляд дописуWeber (23.04.2008 18:20) писав:

На думку деяких зарубіжних аналітиків, значна частина громадян України страждає від порушення нормального функціонування тої частини головного мозку, яка відповідає за оцінки навколишньої ситуації. Проявляється захворювання насамперед у тому, що ці оцінки завжди негативні

http://www.brama.com...release/day.htm

Ознаки депресії
http://www.psychiatr...ion/attributes/

bendera.UA: Допис відредаговано. Причина редагування - порушення пункту 2.5.3 Правил порталу). Усне попередження

Цитата

При депресії... Знижений, сумний, подавлений настрій (дистимія).Зміст мислення теж змінюється, воно стає песимістичним, розглядаються тільки погані варіанти рішення проблем.

Я це цитую на повному серйозі. Ознайомтеся з проблемою глибше - думаю, моє імхо має право на існування.
  • 0

#170 Втікачка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Його серця...

Відправлено 27.04.2008 – 17:02

ОБОЖНЮЮ Україну, з гордістю кажу, що українка, божеволію від української літератури, шаленію від української мови і захоплююсь українськими костюмами, народними піснями, танцями і традиціями!!!!!!!!!! І мабуть ніколи не зрозумію тих, хто так і не навчився бути СПРАВЖНІМ!
  • 0

#171 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 28.04.2008 – 15:02

А як можна не любити Україну? :lol:
Україна це найсвятіше та найрідніше слово для українця. :huh:
Люблю за історію, звичаї, культуру, людей. :ggggg:
  • 0

#172 Rock-Girl

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 28.04.2008 – 15:08

я б скзаала, в мене є ціле оповідання на цю тему, жаль не на на компі((
  • 0

#173 Zolot

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 136 повідомлень
  • Місто:Мюнхен

Відправлено 28.04.2008 – 19:52

Люблю за те, що дала нагоду залюбитись...
  • 0

#174 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 28.04.2008 – 20:06

Перегляд дописуЛука (19.03.2008 22:33) писав:

І вони ,РАЗОМ, будуть знати куду їм рухатись і що робити.Нема поділу на Захід і Схід - є одна нація.
Українська нація живе в центрі та на півночі України. Захід України так само як і Схід-Підвень то взагалі не Україна, то уявні регіони-держави в яких люблять лише тільки себе і вважають знову таки лише себе пупами землі.
Захід кричить шо вони самі справжні українці, Схід кричить про братські відносини з сусідами і гонить на "справжніх" українців Заходу...тому нація зовсім не там. Така нація нам не потрібна)
  • 0

#175 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 28.04.2008 – 21:13

Цитата

Українська нація живе в центрі та на півночі України. Захід України так само як і Схід-Підвень то взагалі не Україна, то уявні регіони-держави в яких люблять лише тільки себе і вважають знову таки лише себе пупами землі.
Захід кричить шо вони самі справжні українці, Схід кричить про братські відносини з сусідами і гонить на "справжніх" українців Заходу...тому нація зовсім не там. Така нація нам не потрібна)
а Північ і центр на все дивиться і женуть і на Схід, і на Захід.
Маркосе, ви ж розумна людина, а тут таке видали. Всі ми українці, просто історія наклала відбиток на кожний регіон,от і все. Спільного завжди більше,аніж відмінного...
  • 0

#176 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 28.04.2008 – 21:19

Перегляд дописуМій_Травень (28.04.2008 23:13) писав:

а Північ і центр на все дивиться і женуть і на Схід, і на Захід.
Маркосе, ви ж розумна людина, а тут таке видали. Всі ми українці, просто історія наклала відбиток на кожний регіон,от і все. Спільного завжди більше,аніж відмінного...
ну то що як наклала ? Деякі далі своєї уявної держави нічого не бачать, думають що за Тернополем або Дніпропетровськом кінець світу. Думку щодо різного історичного минулого я на цьому форуму вже рік продвигаю, та дуже багато людей її не розуміють, є простий поділ - " українець " і " не " українець". поняття " українець з Коломиї" та " українець з Макіївки " в нас немає. Всі і вся діляться на " свій" та " чужий от що погано.
Тому коли людина питає " За шо я люблю свою країну", так треба ще запитувати " Яку країну ти любиш", бо в нашій країні, дофіга Україн, у кожного своя.
  • 0

#177 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 28.04.2008 – 21:26

Маркосе, я все це розумію. От ви ж хочете, щоб всі українці ідентифікували себе саме як українці всієї України, а не "Украінєц с Макєєвкі" чи там "Українець з Коломиї"? Так треба для цього щось робити! В цьому ми з вами схожі! Так давайте створимо на теревенях "Рух об"єднання українців!" :lol: Як ви на це дивитесь?:huh:
  • 0

#178 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 28.04.2008 – 21:28

Перегляд дописуМій_Травень (28.04.2008 23:26) писав:

Маркосе, я все це розумію. От ви ж хочете, щоб всі українці ідентифікували себе саме як українці всієї України, а не "Украінєц с Макєєвкі" чи там "Українець з Коломиї"? Так треба для цього щось робити! В цьому ми з вами схожі! Так давайте створимо на теревенях "Рух об"єднання українців!" :lol: Як ви на це дивитесь?:huh:
бггг. вже була така тема. І вона перетворилась на суцільну словесну бійку)) так що то марна справа))
  • 0

#179 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 28.04.2008 – 21:41

Цитата

так що то марна справа))
Маркосе, ви ж вболіваєте за цю ідею, і кажете, що марна справа? Ех...
  • 0

#180 Svita

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 28.04.2008 – 23:28

Перегляд дописуYounker (19.04.2008 22:44) писав:

Прошу шановних не блестати тупсітю, а сказати по суті теми
чим україна може хвалитись? закріпаченим народом?

Ось наприклад такими людьми. Думаю, виділені слова нашого видатного співвітчизника і сучасника прямо відповідають на твоє запитання.

http://www.dt.ua/3000/3680/36161/

Цитата

В Україні співаки мають фантастичні голоси, що незаперечно, про що знає весь світ. наш театр у дуже складних умовах. ... Коли ж ідеться про співаків, оркестр, балет, про творчий рівень театру — то все це заслуговує всіляких похвал. Їх знають, їх поважають, їх цінують! Майже у кожному європейському театрі працюють вихідці з України…
Можливо, коріння проблеми — у нашому менталітеті: всіх іноземців ми ставимо вище за своїх… Своїх б'ють і не люблять, і лише коли він чи вона підносяться на високий щабель всесвітнього визнання — їх починають начебто помічати…
У Цюріху в нас, до речі, утворилося своєрідне українське ком'юніті, як жартівливо називають цю групу, — «українська мафія». До неї входять прекрасний баритон Стефан П'ятничко, Людмила Заремба, Олена Прокіна, Павло Данилюк плюс шість танцівників балету. Ми залишаємося громадянами України, і я не чув від жодного, щоб хтось хотів позбутися рідного громадянства!

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних