Перейти до вмісту

Україна — що це для вас?

Повідомлень в темі: 383

Опитування: Україна — що це для вас? (30 користувачів проголосувало)

Що таке Україна?

1. республіка (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

2. країна (12 голосів [40.00%])

Процент голосів: 40.00%

3. держава (17 голосів [56.67%])

Процент голосів: 56.67%

4. відколовшийся край Російської Імперії (1 голосів [3.33%])

Процент голосів: 3.33%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#141 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 22.04.2008 – 21:46

Цитата

- єрунда якась...
  • 0

#142 еgoїст

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 39 повідомлень
  • Місто:Космоса

Відправлено 22.04.2008 – 22:32

[quote name='Житомирянин' date='22.04.2008 22:34' post='273593'] прікольне відіо....
  • 0

#143 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 678 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 23.04.2008 – 03:53

Мені дуже прикро, що філософська дискусія (чи принаймні її спроба) перейшла в балачку. Звісно, опонента простіше обізвати чи послати, аніж переконати. Якщо намагатись перевершити опонента в хамстві, це можна зробити, але це буде пірровою перемогою. Не дивно, що проукраїнські настрої залишаються не вельми популярними серед значної частки населення України. Внаслідок образ з боку тих, хто декларує свою проукраїнськість, у нейтрально налаштованих людей виникає ворожість, а вороже налаштовані тільки зміцнюють свої переконання.

Сучасний світ плюралістичний, хочемо ми того чи ні. Тож тим, хто хоче досягти в ньому успіху, слід приймати як належне існування різних світоглядних настанов. У багатьох наших громадян залишились установки homo sovieticus, за якими слід дотримуватись єдино правильної лінії партії, і непримиренно боротись із усіма, хто посмів хоч на йоту від неї відступити. Інакодумство тут в принципі не сприймається. Після розпаду СРСР декотрі носії радянської свідомості змінили зміст лозунгів (М.Маринович слушно помітив, що "нема прощення сталінським катам" це лише перефразоване "нет прощения врагам народа"), але залишили незмінним спосіб їх утвердження - те ж вишукування ворогів народу, така ж партійність в науці. (Наприклад, багато історичної "патріотичної" літератури пишеться вчорашніми комуністичними істориками, які сумлінно виконували вчора партійне, а сьогодні державне замовлення. В середині 90-х навіть була ідея змінити науковий комунізм на науковий націоналізм. А західні історики як зневажали радянську, так зараз зневажають пострадянську історіографію, бо метою і тієї, і іншої, є підлаштування під кон'юнктуру, а не наукове пізнання.) Від того, що вади радянського світогляду, зокрема нетерпимість до іншої думки, набули українського забарвлення, вони не стали чеснотами

Як виявилось, "перефарбуватись" в синьо-жовтий колір недостатньо, щоб порвати з радянським спадком. Суспільство складається з людей з різними, іноді протилежними переконаннями. І наше спільне майбутнє хоч-не-хоч залежить від всіх його членів, тож без порозуміння з носіями інших поглядів годі сподіватись на успіх.

Автор цієї теми почав з некоректності. Такий початок передбачає дві можливості: 1 - інші учасники намагаються перевести обговорення у площину аргументів, а не емоцій, і тоді автору теми залишається або ж вести розмову без хамства, або ж показати свою неспроможність це робити. І в тому, і в тому разі нам буде користь. 2 - інші учасники відповідають некоректністю, дискусія переходить в лайку, в результаті дехто може навіть продемонструвати, що він здатен опуститись значно нижче за опонента, тобто що проукраїнське дикунство може бути навіть більшим, ніж антиукраїнське. Схоже, цей варіант успішно реалізувався.

В цьому дописі я намагалась розгорнутіше висловити свою позицію в цій темі. Можливо, це дозволить усунути невідповідне розуміння (яке могло мати місце в попередньому обговоренні) і подальша дискусія буде конструктивнішою. А взаємно кидатись багном я не збираюсь - якщо хтось використовує цю тему насамперед для вихлюпу емоцій, я надалі не втручатимусь..

Повідомлення відредагував Marcos: 23.04.2008 – 10:06

• 0

#144 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 23.04.2008 – 04:19

Emika сказав:

Той, хто посилає всіх куди подалі, і є бидлом.
100%. От тільки одні посилають усіх, а інші - тих, хто цього просить. Ну хочеться комусь, щоб послали - чом би й ні, хіба шкода?
Випереджаючи запитання "за яким критерієм визначається, хто хоче?" - тон розмови, всього-на-всього. На форумі здогадайся-з-трьох-разів-якому давно вже створена тема - перепрошую, точної назви не пам'ятаю - "За що ви любите Україну?" Чомусь національно свідомі дописувачі нікуди автора тої теми не послали... Є також тема "Чи хочете емігрувати" (знов-таки, назва не дослівна, в лом зараз шукати). Ось загляну у вільний час, порахую, скільки разів там посилали тих, хто написав "так, хочу".

Emika сказав:

Не варто дивуватись, що нашу батьківщину не поважають -іноді це просто нормальна реакція на дикунство деяких національно свідомих.
Не варто дивуватися, що когось посилають - іноді це нормальна реакція на дикунство співрозмовника. Незалежно від національної свідомості.
  • 0

#145 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 08:05

Тепер про основне. Вже якось доводилося писати, що відбулося чудо Господнє у вигляді відродження нашої держави. Я памятаю, як мені в Херсоні сказали в касі на вокзалі на просьбу укераїнською мовою продати квиток до Львова "гаварітє на чєловєчєском язикє"... Я памятаю, як "просунуті" хлопці переконували "непросунутих" не спілкуватися на "етом рагульском язикє"... Я памятаю, як лектор з математики у 1984 році посеред семестру на вимогу міністкрства освіти ссср перейшов на "общєдоступний"... Я багато чого памятаю. І люблю свою Україну передусім за то, що у ній нарешті можна вільно користуватися Українською мовою. Люблю за то, що вона поволі здобуває свою справжню історію і лєніни поволі зникають не лише з площ, але й з мозгів людей.
Так, прикро, що держава ще є далеко не цивілізованою з її чиновниками, хабарями, значною мірою московітсько-золотоординським менталітетом... Це так... Але ще раз наголошую - інакше і не могло бути після десятиліть і навіть століть непритомності та чужинського глумлення... А від нас залежить, щоб вона ставала кращою. Від кожного з нас на свому місці.

Повідомлення відредагував Marcos: 23.04.2008 – 10:06

• 0

#146 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 10:05

офф-топ видалено. Повідомлення відредаговано.
Повторюю останній раз. РОЗМОВАЙ ЙДЕ ПО ТЕМІ, про репутацію говорітьв ПП, асі, чаті, парку, ресторані.

• 0

#147 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 14:28

Дитина пише, яка не знає багатьох колишніх речей.

Цитата

Багато років Україна була часткою Росії. На Євробаченні 2004 співачка Руслана довела всьому світу, що Україна багата на таланти. Весь світ знає нашого футболіста Андрія Шевченка та боксерів братів Кличків, а наша спортсменка Яна Клочкова зі змагань з плавання завжди привозить нам тільки золоті медалі, і на цих іменах не закінчується список наших талановитих людей. А які в нас красиві міста! Кожне відрізняється від іншого, особливо східні міста від західних. А яка в нас дивовижна столиця! Як добре цвітуть весною каштани на Хрещатику! Як же можна не пишатись такою країною?!
http://www.ukrlib.co...tout.php?id=257
Чи ось чоловяга цікаво пише у блозі.

Цитата

Я Українець! Я пишаюся цим!

АЛЕ!
Мені соромно за те що нас всіх пробують зрівняти з бидлом, стадом…
Мені соромно за те що неостаній політик в державі називає мене «козлом» за те що я не хочу думати так як він мені наказує!
Мені соромно за те що я бачу на вулицях купи сміття.
Мені соромно що я бачу на вулиці стареньку яка рахує копійки в носовій хустиночці для того що б купити собі хліба!
Мені соромно за молодь яка сидить на вулиці й пиячить, нюхає усіляку гидоту…
Але найбілще мені соромно за те що я Українець, якого нема…
Мені соромно!
А Вам?
http://blog.i.ua/user/245449/13239/
Пишатися чи не пишатися потрібно собою. А за свою країну потрібно боротися у доступній формі.
  • 0

#148 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 23.04.2008 – 16:15

Плюралістична дилема

Перегляд дописуEmika (23.04.2008 04:53) писав:

Мені дуже прикро, що філософська дискусія (чи принаймні її спроба) перейшла в балачку...

Сучасний світ плюралістичний, хочемо ми того чи ні. Тож тим, хто хоче досягти в ньому успіху, слід приймати як належне існування різних світоглядних настанов. У багатьох наших громадян залишились установки homo sovieticus,...
Питання досить фундаментальне: якщо дискусія переростає в сварку, то це не тільки справа невихованости її учасників, а й наслідок відсутности традицій світоглядного плюралізму. Це пояснює також, чому з українцями дуже трудно дискутувати на філософські теми – бо все упирається в небажання хоча б зрозуміти позицію, відмінну від своєї власної. Я вже не згадую про можливість визнати позицію іншого за рівну зі своєю власною. В більшости випадків таке розминання позицій, тобто плюралістичний світоглядний контраст відразу викликає реакцію типу: „Брєд!”, „Маячня!”, або ще й більш колоритну реакцію. Особисто я поки що відчуваю відсутність плюралізму серед українського загалу і не можу сприйняти цю констатацію спокійно. Якось мені трудно утожсамити себе з українцями взагалі. Тому я орієнтуюсь на вибірковий підхід і дискутую лише з тими, хто цього заслуговує. Можливо, ця моя позиція є не зовсім справедливою. Але здоров’я не дозволяє тратити сили на суперечки.
  • 0

#149 Даня Валуєв

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 16:19

Перегляд дописуEmika (23.04.2008 04:53) писав:

Не варто дивуватись, що нашу батьківщину не поважають -іноді це просто нормальна реакція на дикунство деяких національно свідомих.

З цієї цитати я дізнався багато цікавого:

1. Що нашу країну не поважають.
(Цікаво, хто це встановив, матюкальщиця Еміка? і що нам треба щоб почали поважати? мабуть брати з неї приклад.)

2. Що у всьому винуваті національно свідомі бандерівці.

Хаха, вам пряма дорога на Фофудью :rolleyes:))
  • 0

#150 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 16:45

Цікаво аналізуються проблеми України у статті "Україна today: держава-мутант?"...
http://www2.pravda.c.../4/23/75079.htm
  • 0

#151 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 17:46

офф-топ видалено
  • 0

#152 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 19:20

Перегляд дописуДаня Валуєв (23.04.2008 16:19) писав:

З цієї цитати я дізнався багато цікавого:

1. Що нашу країну не поважають.
(Цікаво, хто це встановив, матюкальщиця Еміка? і що нам треба щоб почали поважати? мабуть брати з неї приклад.)

2. Що у всьому винуваті національно свідомі бандерівці.

Хаха, вам пряма дорога на Фофудью :rolleyes: ))

Тут дехто вишукує причини не пишатися нашою державою. Почитайте з інших джерел чому нею все-таки варто пишатися...

Цитата

На думку деяких зарубіжних аналітиків, значна частина громадян України страждає від порушення нормального функціонування тої частини головного мозку, яка відповідає за оцінки навколишньої ситуації. Проявляється захворювання насамперед у тому, що ці оцінки завжди негативні
http://www.brama.com...release/day.htm
  • 0

#153 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 24.04.2008 – 17:40

Перегляд дописуWeber (23.04.2008 09:05) писав:

Тепер про основне. Вже якось доводилося писати, що відбулося чудо Господнє у вигляді відродження нашої держави. Я памятаю, як мені в Херсоні сказали в касі на вокзалі на просьбу укераїнською мовою продати квиток до Львова "гаварітє на чєловєчєском язикє"... Я памятаю, як "просунуті" хлопці переконували "непросунутих" не спілкуватися на "етом рагульском язикє"... Я памятаю, як лектор з математики у 1984 році посеред семестру на вимогу міністкрства освіти ссср перейшов на "общєдоступний"... Я багато чого памятаю. І люблю свою Україну передусім за то, що у ній нарешті можна вільно користуватися Українською мовою. Люблю за то, що вона поволі здобуває свою справжню історію і лєніни поволі зникають не лише з площ, але й з мозгів людей.
Так, прикро, що держава ще є далеко не цивілізованою з її чиновниками, хабарями, значною мірою московітсько-золотоординським менталітетом... Це так... Але ще раз наголошую - інакше і не могло бути після десятиліть і навіть століть непритомності та чужинського глумлення... А від нас залежить, щоб вона ставала кращою. Від кожного з нас на свому місці.
Чудово сказано ( я ледь не розплакалась). А щодо того, чим ми можемо пишатися, я висловлю свою думку: Україна, незважаючи на багатолітній гніт своїх "доброзичливих сусідів", зараз незалежна держава, і я цим пишаюся. Нині в Україні багато негараздів, але не треба забувати, що ми можемо це виправити.
  • 0

#154 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 24.04.2008 – 18:42

Перегляд дописуYounker (20.04.2008 01:14) писав:

тема розкривається по ссилці які я скинув
тема про те, шо українці - бидло. може хтось має якісь аргументи?
у мене є аргумент!
бидло - ті,хто весь народ під одну лінійку прирівнює (дуже тонкий такий натяк)... та й взагалі, якщо ти не любиш свою державу, виїдь закордон, і ти побачиш,що там Є СВОЇ проблеми...деякі дуже суттєві,і навіть гірше,ніж політики ідіоти (вибачте, якщо когось образила,це я лише для прикладу)...
  • 0

#155 Русік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:Коломия не помия Коломия - місто!!!

Відправлено 24.04.2008 – 20:05

То твоя справа-їхати,чи ні.Їдь собі на здоров"ячко,забирай свою "дорогеньку" голівоньку!Тебе тут ніхто не тримає!!!Навпаки,Україні не потрібні такі як ти.хоч ти і говориш українською,тебе з легкість можна назвати москалем,бо ти її зневажаєш!
  • 0

#156 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 24.04.2008 – 23:16

Буваючи за кордоном не раз помічав, що наші люди попадаючи в ситуаціїї , коли їх морально щемили- раптом проявляли патріотичні почуття до України і не важливо з Заходу чи Сходу вони були родом.
Не хочу ні писати ні дискутувати на цю тему.
Просто люблю Україну за те, що вона у нас є.
  • 0

#157 Пересічний

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 25.04.2008 – 03:02

Перечитавши тему, я вважаю, що вона дуже особиста.
Людині насправді потрібна підтримка.

Хтось звинуватив емігрантів, хтось націоналістів (особлива зневага доп. Еміці за брудний трюк, коли власним хамством провокує сварку, а потім закликає до культурности і звинувачує у відсутности конструктивного лдіалогу).

Ніхто не звернув уваги на проблему, а всі її використали для того щоб пропіарити свою точку зору.
Хоча, людина що створила таку тему не заслуговує на підтримку, нам вигідніше її надати.
Спитаймо себе, що ми виграємо якщо плюнемо йому в слід?
Краще робити друзів ніж ворогів.
Хоча з иншого боку, можна діяти і страхом, нищити тих хто зраджує.
Тільки якщо вже обрав метод, то треба йти до кінця.
Він говорить українською - це вже багато значить.
А ви як думаєте?
  • 0

#158 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 25.04.2008 – 09:47

Хочу відповісти словами написаними вище, коротко і все ясно

Цитата

Не хочу ні писати ні дискутувати на цю тему.
Просто люблю Україну за те, що вона у нас є.
Так само гарна заувага Пересічного. Ми просто звикли вже тут трошки один до одного і жовчні випади емік майже ніхто не звертає уваги
  • 0

#159 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 25.04.2008 – 11:03

Перегляд дописуПересічний (25.04.2008 04:02) писав:

Перечитавши тему, я вважаю, що вона дуже особиста.
Людині насправді потрібна підтримка.

Хтось звинуватив емігрантів, хтось націоналістів (особлива зневага доп. Еміці за брудний трюк, коли власним хамством провокує сварку, а потім закликає до культурности і звинувачує у відсутности конструктивного лдіалогу).

Ніхто не звернув уваги на проблему, а всі її використали для того щоб пропіарити свою точку зору.
Хоча, людина що створила таку тему не заслуговує на підтримку, нам вигідніше її надати.
Спитаймо себе, що ми виграємо якщо плюнемо йому в слід?
Краще робити друзів ніж ворогів.
Хоча з иншого боку, можна діяти і страхом, нищити тих хто зраджує.
Тільки якщо вже обрав метод, то треба йти до кінця.
Він говорить українською - це вже багато значить.
А ви як думаєте?
Так проблема вся в тому, що піарить саме автор теми, намагаючись заробити популярність на форумі.
Яку точку зору провокатор висловлює, - на прихильність поборників тієї точки зору і розраховує.
В даному випадку розрахунок йшов на "розум" і "культуру" теревень.

А щодо співчуття автору - так ми всі щиро співчуваємо цій людині.)

Щодо української мови автора, так він просто змушений писати українською, бо інакше це вже буде порушення правил, яке карається.

Щодо самої теми. Вона мала би опинитися в смітнику - як образа не просто одній людині - а всьому народові.
Повторюсь: нетолерастичність щодо інших націй, релігій, рас ми яро осуджуємо, а щодо себе маємо мовчати?!

Тема від початку провокативна - це факт. Бо якби людина просто захотіла б висловити свласну думку, то висловила би її толерантно, наприклад:
Назва теми: "Чим пишатись в Україні?", чи "Я незадоволений життям в Україні" тощо.
  • 0

#160 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 25.04.2008 – 11:10

Шановні, прохання зосередитись не на авторові та персоналіях а на суті теми.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних