Перейти до вмісту

Україна — що це для вас?

Повідомлень в темі: 383

Опитування: Україна — що це для вас? (30 користувачів проголосувало)

Що таке Україна?

1. республіка (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

2. країна (12 голосів [40.00%])

Процент голосів: 40.00%

3. держава (17 голосів [56.67%])

Процент голосів: 56.67%

4. відколовшийся край Російської Імперії (1 голосів [3.33%])

Процент голосів: 3.33%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#121 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 22.04.2008 – 09:22

Спершу хотіла багато дечого з приводу "я не пишаюся" сказати.
На щастя, я людин запальна, але лінива.

Зрештою, серцю не накажеш. Якщо не любить...
Тому панам, які не люблять, не пишаються, не шанують України хочу побажати усіляких гараздів. І то в такій кількості, щоби вони змогли на виїхати в будь-яку країну світу. Жити там, любити її, пишатися нею. І назавжди забути дорогу назад.

І ще. Класі в десятому нам на зарубіжній літературі якось задали написати твір на тему "И дым отечества нам сладок и приятен". А весь наступний урок вчитель нас лаяв за те, що ми таке лайно понаписували. Так от зараз я впевнена, що змогла б написати дуже хороший твір на цю тему.
До чого це? До того, що декому, можливо, просто треба дорости...
:lol: :rolleyes:
  • 0

#122 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 22.04.2008 – 14:21

Перегляд дописуЗимова Дівчина (22.04.2008 01:36) писав:

хм...
а хамити дівчині, яка має величезний запас знань та лексики та спілкується лише стриманно та обґрунтовано - ницо і безвольно та не є гідним Українця.
ну на рахунок стриманості і культури то вся її культура ось тут показана: далі нікуди - філолог однако.
З приводу того, що не можна жити на землі і кругом ганити її - то теж дивина якась.
На рахунок автора теми, то просто здається, що в людини криза життєва і наразі він зовсім один, сам один і той допис від безвиході

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 22.04.2008 – 14:23

• 0

#123 Націоналіст

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 22.04.2008 – 15:40

Перегляд дописуSotnik (21.04.2008 15:32) писав:

Їдуть! Ще й як їдуть... Вже понаїхало стільки "національно несвідомих", що свою мову українці майже забули... І традиції, і історію, і культуру...
Може хай вони уїзжають, а не ми?
А ти подумай чому вони їдуть, чому кидають на призволяще свою мову, культуру, рідну землю, рідну хату???
Я відповім: та тому, що вони вбачають життя кращим там, не тут, тому, що тут при владі жити та промосковські криси, тому, що українець живе за принципом "Моя хата з краю, нічого не знаю" а тому й тікаю, бо нічого в купі навіть зробити не можемо, бо тої купи навіть зібрати не можемо!!!
  • 0

#124 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.04.2008 – 16:30

І ніколи не могли, тому постійно й ходили під кимось. І можете запльовувати і ставити свої мінусики, мене то не колише, та я скажу, що то нація така. І це ті традиції, які так хоче зберегти пан Сотник, "моя хата скраю", "де два українці - там три гетьмани". Проблема не в тому що у владі у нас жиди та бандюки, а в тому, що цей же народ їх і обирає і буде обирати.
В українцях є багато гарного, в багатьох аспектах ми є найкращими в світі, але і паскудного вистачає. Не забувайте, народ має таку владу на яку заслуговує!
  • 0

#125 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 22.04.2008 – 16:44

Де Ви бачили, пане Olmor, що я захищаю такі традиції, як "моя хата скраю" та "де два українці - там три гетьмани"?
Знайдіть, в якому моєму дописі це є?!
А якщо не знайдете, то вимагаю вибачення за наклеп!
  • 0

#126 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 22.04.2008 – 16:54

Вибачення не буде, хіба уточнення, що це одні з тих традицій, які пан Сотник хоче зберегти. Адже вони невід'ємна частина цієї нації і викинувши їх ви вже не матиме українців, а штучно синтезований продукт.
  • 0

#127 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 22.04.2008 – 17:47

:rolleyes: Без мене мене оженили! :lol:
За мене вже хтось вирішив, що я хочу зберегти, а що ні... Цирк та й годі! :ggggg:
Мої політичні погляди взагалі виключають застосування змісту приказок про трьох гетьманів та про хату зкраю...

ПеС. "Штучно синтезований продукт" ми маємо зараз. Саме через втілення чужих, нав'язаних традицій, моралі, цінностей...

Повідомлення відредагував Sotnik: 22.04.2008 – 17:49

• 0

#128 Даня Валуєв

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень

Відправлено 22.04.2008 – 17:57

Взагалі тема схожа на помсту, от ви мене не прийняли - я від вас піду і нагиджу наостанок.
Запевняю, що легше вам від цього не стане.
  • 0

#129 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 22.04.2008 – 18:02

Пояснюю (виявляється треба). "Моя хата скраю" та "де два українці - там три гетьмани" одні із характерних для українців рис менталітету. І це факт, так завжди було і так є. Так зараз штучно синтезований продукт, але якщо відновлювати "українця не синтезованого" (такий підвид :rolleyes: ), то вище наведені риси є обов'язковими, без них вийде інший синтезований продукт, хоч і з відмінними від теперішнього характеристиками, а це вже не збереження традицій (давніх) народу, а селекція.
  • 0

#130 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 22.04.2008 – 18:09

Та годі Вам, пане Olmor, наклепничати на українців.
Ці риси було штучно привито народові.
"Три гетьмани" було застосовано заради використання імперського принципу "розділяй та владарюй". Зараз відбувається те ж саме, коли деякі політичні партії щедро фінансуються імперією.
А принцип "моя хата зкраю" - це звичайний інстинкт самозбереження в умовах тоталітарної імперської окупації.
  • 0

#131 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 512 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.04.2008 – 18:12

Перегляд дописуCCCP (21.04.2008 15:24) писав:

... Але чомусь люди тікають з держави, а на їх місце з інших держав сюда чьогось ніхто не їде.. :rolleyes:

Чого ... ? А як же негри і китайці?

Перегляд дописуCCCP (21.04.2008 15:24) писав:

... адже можливості кожної люди необмежані!

Оце точно! При бажанні - на поперечний шпагат сісти можна тільки так!

Перегляд дописуOlmor (22.04.2008 19:02) писав:

Пояснюю (виявляється треба). "Моя хата скраю" та "де два українці - там три гетьмани" одні із характерних для українців рис менталітету. І це факт, так завжди було і так є. ...

То ти - граф Каліостро, чи ще крутіший (древніший, МНУ)??
  • 0

#132 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 22.04.2008 – 18:41

Перегляд дописуSotnik (22.04.2008 19:09) писав:

"Три гетьмани" було застосовано заради використання імперського принципу "розділяй та владарюй".
А принцип "моя хата зкраю" - це звичайний інстинкт самозбереження в умовах тоталітарної імперської окупації.
Та де там. Хіба не того Орда Русь побила, що об'єднатись не могли? Ці риси не штучні, вони були здавна, просто вороги на них грають, і це не дивно, противника перемагають знаходячи його слабке місце.
А "моя хата скраю" то не зовсім звичайний інстинкт, звичайний інстинкт збиратись до купи, бо "гуртом і батька легше бити", але видно "хата" сильніша.

Цитата

То ти - граф Каліостро, чи ще крутіший (древніший, МНУ)??
Точно, точно. Всі брешуть, нікому не можна вірити, світ було створено 100 років тому (чи вчора, забув, пані Аничка не підкаже?), а все що нам розповідають то брехня і провокація. А книжкам і поготів вірити не можна. Всі мають спиратись на власний життєвий досвід, або, на крайняк, на досвід Анички. :lol:

Перегляд дописуNechupara (22.04.2008 19:20) писав:

а дати всім покидькам слово.
А чи не пані Nechupara буде визначати, хто покидьки а хто ні? Чи про що можна говорити, а про що зась? Те що ви пропонуєте називається цензурою, а це вже тоталітаризмом пахне (воня).

Перегляд дописуWeber (22.04.2008 19:28) писав:

Власне!!! Тему про матюки Еміки у репутації закрито як провокаційну, а тему, де Еміка дозволяє собі називати бидлом "національно свідомих" і далі продовжується... Цікаво... ;)
То якщо пані Еміка буде у кожній темі "називати бидлом "національно свідомих", то всі теми форуму будуть закриватись? :ggggg: :rolleyes:
Наскільки я зрозумів, бидлом вона називала тільки таких "націонал свідомих", які не мають власної думки і свідомості, бо на питання (нехай навіть провокативні) відповідають образами, а не конструктивними запереченнями.
  • 0

#133 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 22.04.2008 – 18:47

Офтоп видалено.

Nechupara усне попередеження.
Weber +10% Попередження (за пунктом правил 2.2.1 та 2.5).

• 0

#134 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 22.04.2008 – 19:16

Перегляд дописуOlmor (22.04.2008 19:41) писав:

Та де там. Хіба не того Орда Русь побила, що об'єднатись не могли? Ці риси не штучні, вони були здавна, просто вороги на них грають, і це не дивно, противника перемагають знаходячи його слабке місце.
А "моя хата скраю" то не зовсім звичайний інстинкт, звичайний інстинкт збиратись до купи, бо "гуртом і батька легше бити", але видно "хата" сильніша.
Цей Ваш приклад лише підтверджує те що я виклав.
Русь не змогла об'єднатися через те, що ворожа імперія (Візантія) застосувала через занесену релігію принцип розділення народа...
А в умовах ворожої окупації іноді буває безпечніше відсидітися в "крайній хаті"... Хоча є безліч прикладів, коли народ об'єднувався і бив окупантів. Згадайте гайдамаків або УПА...
  • 0

#135 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 22.04.2008 – 19:25

така тема, а найбільший антиукраїнський модератор форуму, як кажуть про мене деякі свідомо люди, ще не висловився.

Так от, мені ця тема нагадує один вираз - " мірятися пісюнами" . Хто більше любить Україну і хто більший патріот на форумі.
Знову деякі особистості розповіли в цій темі who is who на Україні і що треба робити з тими who що не розуміють як треба посправжньому любити неньку Україну. Ця тема навпаки повинна було об"єднати форум, але ж ні....бажання показати себе як справжнього українця у деяких людей більше ніж зрозуміти тих хто має іншу думку.

Щодо автора тема...то людина в свої 18-ть років, яка ще нічого видатного не зробила, крім того що створила тему, запхала у багно всю нашу історію. При чому наводить чудову аргументацію..... козаки, письменники, лауреати( який жах, мало премій, таке враження що науковий потенціал країни вимірюється Нобелями). Яка ганьба країни!!!, а от сидіти в 2008 році на м"якому кріслі і думати про це - досягнення!. От якраз цей товариш і є справжнім ситим і лінивим середньостатистичним українцем, який бачить виключно свою унікальність і думає що лише він один в шоколаді, а інші в багні.
  • 0

#136 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 22.04.2008 – 19:38

а я не пишаючь українцями... Україна має гарний потенціал.. її люди не ті заселяють...
  • 0

#137 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 22.04.2008 – 19:54

Перегляд дописуLady AD (22.04.2008 19:38) писав:

а я не пишаючь українцями... Україна має гарний потенціал.. її люди не ті заселяють...
Золотоординський менталітет занадто вївся... Погоджуюся!!!
ПЕС. Обережно висловлюйтеся, бо дехто вирішить, що Ви тим щось натякаєте!!! :rolleyes:
  • 0

#138 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 22.04.2008 – 19:59

Перегляд дописуWeber (22.04.2008 20:54) писав:

Золотоординський менталітет занадто вївся... Погоджуюся!!!
ПЕС. Обережно висловлюйтеся, бо дехто вирішить, що Ви тим щось натякаєте!!! :rolleyes:

дякую за пораду..
та, думаю, ті, хто мене знають, знають, що я нікого конкретно не маю на увазі і образити теж нікого не намагалсь.. плюс, я таки люблю Україну.. просто болить.. навколо, у всіх сферах життя - пусті розмови.... беззмістовні і безсенсовні...

а в додачу в мене настрій не той, щоб, як завжди, довго і акуратно висловулювати свою думку... набридло...

Повідомлення відредагував Lady AD: 22.04.2008 – 20:01

• 0

#139 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень

Відправлено 22.04.2008 – 20:02

Цитата

географічний ідеалізм?
Ні, якась невизначеність, нейтралітет.

Цитата

хоча язіків енд іже с німі тут напхалось дофіга
В тебе добре працює клавіатура? :rolleyes: Я не можу "це" зрозуміти...

Цитата

то людина в свої 18-ть років, яка ще нічого видатного не зробила, крім того що створила тему, запхала у багно всю нашу історію. При чому наводить чудову аргументацію..... козаки, письменники, лауреати( який жах, мало премій, таке враження що науковий потенціал країни вимірюється Нобелями). ЯКий ганебна країни!!!, а от сидіти в 2008 році на м"якому кріслі і думати про це досягнення!. От якраз цей товариш і є справжнім ситим і лінивим середньостатистичним українцем, який бачить виключно свою унікальність і думає що лише він один в шоколаді, а інші в багні.
Цікаво. Як ти так швидко ознайомився з біграфією автора?... :lol: Нагадує буркотіння старої бабусі...
  • 0

#140 Житомирянин

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень
  • Місто:м. Житомир

Відправлено 22.04.2008 – 21:34

Будь-кому,у кого виникли сумніви щодо своєї Батьківщини варто подивитись це відео :rolleyes: ...=> http://www.youtube.com/v/_x23ZvC6wcc
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних