Перейти до вмісту

Україна — що це для вас?

Повідомлень в темі: 383

Опитування: Україна — що це для вас? (30 користувачів проголосувало)

Що таке Україна?

1. республіка (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

2. країна (12 голосів [40.00%])

Процент голосів: 40.00%

3. держава (17 голосів [56.67%])

Процент голосів: 56.67%

4. відколовшийся край Російської Імперії (1 голосів [3.33%])

Процент голосів: 3.33%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#101 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 611 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 21.04.2008 – 14:24

Всі такі патріоти як подивитсь, аж страшно.... :) :rolleyes:
Але чомусь люди тікають з держави, а на їх місце з інших держав сюда чьогось ніхто не їде.. :rolleyes:
P.S. "краще там - де нас нема" Younker сиди вже в цій державі, якою б поганою і відсталою вона не була, а якщо тебе це дратує то зміни все накраще, адже можливості кожної люди необмежані! :ggggg:

Повідомлення відредагував CCCP: 21.04.2008 – 14:28

• 0

#102 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 14:32

Перегляд дописуCCCP (21.04.2008 15:24) писав:

....Але чомусь люди тікають з держави, а на їх місце з інших держав сюда чьогось ніхто не їде.. :rolleyes:...
Їдуть! Ще й як їдуть... Вже понаїхало стільки "національно несвідомих", що свою мову українці майже забули... І традиції, і історію, і культуру...
Може хай вони уїзжають, а не ми?
  • 0

#103 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 14:52

Перегляд дописуEmika (21.04.2008 12:29) писав:

Той, хто посилає всіх куди подалі, і є бидлом. Не варто дивуватись, що нашу батьківщину не поважають - іноді це просто нормальна реакція на дикунство деяких національно свідомих.
Емі - ти вже заговорилися і занаглілася до нестями. Користаєшся тим, що через інтенет добрячи по писку не можна дати. Національно свідома - то нормальна особа, а антинаціонально настроєна не повинна сидіти на українському форумі. Хіба шо ти свідома чи несвідома провокаторка... :rolleyes:
ПЕС. Такі речі не повинні терпітися, а нещадно банитися. :rolleyes:

Свої рекомендації залиште при собі. І крім того Ви спілкуєтесь з жінкою, майте повагу!
Усне попередження за перехід на особистості та провокування конфлікту.

Повідомлення відредагував phobos: 21.04.2008 – 18:00

• 0

#104 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 21.04.2008 – 14:58

Перегляд дописуSotnik (21.04.2008 15:32) писав:

Їдуть! Ще й як їдуть... Вже понаїхало стільки "національно несвідомих", що свою мову українці майже забули...
та то студенти, а я про пмж говорю!

P.S. Ставте мінуси мені - не соромтесь! :rolleyes: :rolleyes:

Повідомлення відредагував CCCP: 21.04.2008 – 15:00

• 0

#105 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 15:16

Перегляд дописуCCCP (21.04.2008 15:58) писав:

та то студенти, а я про пмж говорю!....
Чомусь в українському парламенті, та й взагалі в усіх більш-менш керівних органах, самі пархаті "студенти" сидять... А про культуру, пресу та телебачення взагалі не згадую...
  • 0

#106 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 21.04.2008 – 15:26

Перегляд дописуEmika (21.04.2008 13:24) писав:

Безсумнівно, Україна може пишатись деякими національно свідомими громадянами, які посилають всіх куди подалі. Продовжуйте в такому ж дусі, посилайте всіх куди подалі, і вони відразу полюблять Україну!
Я національно свідома і посилаю подалі таких, які створюють подібні теми, посилаю подалі таких, які дають такі коменти, які живуть на Україні і зневажають її історію, релігію, які звикли лише ганити чуже - натомість не здобувши нічого самим. Так шо дорогенькі - йдіть кудись чи виїзжайте і хваліть там те, куди поїдете
  • 0

#107 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • 678 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 21.04.2008 – 17:04

Перегляд дописуОлеська (21.04.2008 13:39) писав:

Дякую, шановна пані, за визначення мене - як особистості. Лише ніяк не збагну: то я тепер маю пишатись, що я - бидло?
Я визначала не особистість, а певний стиль поведінки. Кожен, хто хоче, щоб його поважали, не повинен поводитись як бидло. Інакше нема чого нарікати на відсутність поваги. А якого стилю поведінки дотримуватись - це вже хто як вважає за потрібне.
  • 0

#108 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 21.04.2008 – 17:10

Перегляд дописуАтеїст (21.04.2008 11:22) писав:

"По суті теми": чим пишатися - це справа особиста, тільки патріотизм не в тому полягає, щоб пишатись, а в тому, щоб робити щось для розвитку країни. Самовдосконалюватися як мінімум, бажано ще й іншим у цьому допомагати. Пишатися - це споживацька позиція. Звісно ж, нічого поганого в цьому нема, просто це другорядне. Ну можу я показати список людей і сказати: так, я пишаюся, що живу в одній країні з ними! Але що з того?
взагалі-то вона називалась "бидло-україна", це модерша так відредагувала :rolleyes:
  • 0

#109 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 17:10

Перегляд дописуEmika (21.04.2008 17:04) писав:

Я визначала не особистість, а певний стиль поведінки. Кожен, хто хоче, щоб його поважали, не повинен поводитись як бидло. Інакше нема чого нарікати на відсутність поваги. А якого стилю поведінки дотримуватись - це вже хто як вважає за потрібне.
Ось мені твій стиль поведінки не подобається, але ж я не кажу Еміка-бидло... Тому що культурний. Я можу подумати собі таке про тебе. Але не казати... :rolleyes:

Повідомлення відредагував Weber: 21.04.2008 – 17:11

• 0

#110 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • 678 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 17:15

Перегляд дописуbamik (21.04.2008 13:43) писав:

А до чого тут національно-свідомі? Національно-несвідома, у вас фобія?
Читайте уважніше: йдеться про деяких національно свідомих, чия поведінка не робить честі українцям. Національно-несвідомим якраз начхати - якщо хтось "свідомий" їх пошле, вони теж пошлють і свідомих, і Україну куди подалі. А от особисто мені не начхати, коли під патріотичними лозунгами виступає дикунство. Це дискредитує справу, до якої мені не байдуже. На щастя, не всі свідомі пропагують українську ідею, посилаючи подалі опонентів.

Перегляд дописуWeber (21.04.2008 15:52) писав:

Користаєшся тим, що через інтенет добрячи по писку не можна дати.

Перегляд дописуWeber (21.04.2008 18:10) писав:

Тому що культурний.
:rolleyes:
  • 0

#111 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 21.04.2008 – 18:21

Не перечитав усю гілку, а тому можливо повторюсь. Василь Симоненко в свому вірші написав:
"Вибирати можна все на світі,сину,
Вибирать не модна тільки Батьківщину!"
А ще є класна пісня в британської групи називається:"Nobody said it was easy". Так от, сама назва дає відповідь на всі нюні автора теми. Ніхто не казав,що все буде,як у казці...
  • 0

#112 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.04.2008 – 22:54

Ну знаєте негарно обкакувати країну в якій народився і живеш тривалий час, але це ІМХО. Нажаль в країні справді багато бидла, і національно-зомбованих людей, частково через політику, частково генетично(варвари - козаки), частково через голодомор. А премії раби і все таке - фігня, не за це країну люблять. Ставлення наших до гомосексуалізму мене справді дивує, але це з часом перейде.
Особисто я не можу чітко сказати чим мені ця країна подобається, в основному мабуть тим, що стоїть на межі Европи і Азії.
  • 0

#113 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 21.04.2008 – 23:02

Перегляд дописуLemon (21.04.2008 23:54) писав:

Особисто я не можу чітко сказати чим мені ця країна подобається, в основному мабуть тим, що стоїть на межі Европи і Азії.
географічний ідеалізм? де ж та Азія? хоча язіків енд іже с німі тут напхалось дофіга
  • 0

#114 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 22.04.2008 – 00:04

Перегляд дописуEmika (21.04.2008 18:04) писав:

1. По-перше: треба навчитись читати "між рядками", не варто все сприймати буквально. Я вкладала трохи інший зміст у свої дописи в цій темі. Ви бачите, читаєте в дописах лише те, що хочете бачити.

2. Певний стиль поведінки - то Ви про що? Про те, що не дозволяю називати себе бидлом? Наші пращури ніколи не дозволяли себе ображати, чому ж ми такі толерастичні? Скільки можна дозволяти топтати всім, кому не ліньки по наших головах і душах?! Мали б ми хоч трохи поваги до себе, нас поважав би весь світ.

3. Поважаю інших, відповідно вимагаю поваги і до себе.

4. Справжній українець образився би на таку тему. Робіть висновки...
  • 0

#115 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 22.04.2008 – 00:36

хм...
питання - що ви вважаєте цивілізованим світом? ознаки хоча б назвіть.
і перелік країн будь-ласка додайте)))

виїхати. можна виїхати. вільна людина може їхати куди забажає (ну там певні формальності, пару кіло папірців і ви ту ту в далекі краї)
але втечею ви нічого не вирішите. тенденція деградації суспільства загальна для вього світу. можна лише мріяти про те, що краще там де нас нема.

щодо самої країни. ще Кеннеді казав "Не питай в країни що вона зробила для тебе, спитай себе що ти зробив для неї".
не можна весь час отримувати іноді треба і віддавати. але ж хто того хоче?))) кожному давай зараз тут і побільше.

п.с гомосексуалізм знач ознака цивілізованого суспільства?...ну не знаю до хвороб люди завжди ставляться трошки з осторогою. навіть до вроджених. не в образу. але так воно і є. це аномалія.

п.п.с. а і ще грубістю й злобою, а тим більше погрозами набити пику ви мало чого досягнете. вчіться стримувати звіра в собі, а таки діяти мозком, бо захлинетесь колись.
а хамити дівчині, яка має величезний запас знань та лексики (і велика частина її ненормаотвна)))) та спілкується лише стриманно та обґрунтовано - ницо і безвольно та не є гідним Українця.
  • 0

#116 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 22.04.2008 – 03:37

Зв'язку хами-націоналісти вважаю підступним провокаторством.
Адже якщо людина хамить, то ця властивість ніяк не пов'язана з її переконаннями, така вже в неї вдача. І нехай краще вона буде хамом нашим, ніж їхнім. Тим більше що грубість по відношенню до ворога цілком історично випрадана.

А привселюдне поливання себе багном і скавуління з приводу того які ми відсталі й провінційні, неправильні не робить тебе героєм в очах сусідів.

Я не знаю як можна просто абстрактно з чогось пишатися.
Мені здається, що все пізнається у порівнянні, і тут тема стає провокативною :rolleyes:
Україна наприклад випереджає Росію в питанні громадянських свобод і демократії.
У питанні національної свідомости і громадянської активности.

Але таке порівняння викличе приступ неврозу в національно несвідомих громадян, які одразу почнуть активно демонструвати комплекс національної повноцінности, виливаючи на себе жбани з помиями.

Такими громадянами я соромлюся.

Отже є чим пишатися, і є чим соромитися.
Яке це має значення - ніякого.

Бо ті хто любить совєтський союз будуть далі згадувати ковбасу по 3 рубля і шукати тільки погане, а ті хто любить Україну будуть докладати сил, щоб бачити її такою як вони хочуть.

Нема ніяких об'єктивних критеріїв чи одиниць виміру в градусах чи кілограмах наскільки можна пишатися своєю країною. Можна або скиглити про власну неповноцінність, або задовольнятися власною самодостатністю - і перше і друге буде правдою для кожної людини.
  • 0

#117 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 22.04.2008 – 06:20

Шановні пані Еміка та Зимова дівчина, прошу не створювати конфлікти там, де їх немає.

Зимова, розумна людина і мудра - не одне і те ж

Цитата

а хамити дівчині, яка має величезний запас знань та лексики (і велика частина її ненормаотвна)))) та спілкується лише стриманно та обґрунтовано - ницо і безвольно та не є гідним Українця.
- по-моєму в цій темі хамить саме розумна і стримана дівчина.
  • 0

#118 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 22.04.2008 – 07:28

Цитата

дівчині, яка має величезний запас знань та лексики (і велика частина її ненормаотвна))))
1. То хай та "дівчина" поводиться як у пристойному товаристві, а не на Смалєнскам вакзалє.
2. Де той запас лежит?
3. Ненормаотвна - то наномотна (тепер нанотехнології такі модні)?, ненормальна??? :rolleyes: , неонормальна??? (Нео після матриці то вообше модний чоловяга)...

Але то так між іншим - не флудіть і все буде добре.
Тепер про головне. Так, Україною у багатьох випадках можна не пишатися. Але так само як теоретично можна не пишатися дитиною, що народилася з якоюсь вадою... І говорити про це блюзнірські речі на форумах... А можна дякувати Богу, що та дитина взагалі народилася (бо я наприклад колись думав, що Україні в смертельних обіймах СССР вже давно настав кінець), любити її та з Божою допомогою поволі викутувати...

Цитата

Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!

• 0

#119 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 22.04.2008 – 08:29

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (22.04.2008 04:37) писав:

Зв'язку хами-націоналісти вважаю підступним провокаторством.
Адже якщо людина хамить, то ця властивість ніяк не пов'язана з її переконаннями, така вже в неї вдача. І нехай краще вона буде хамом нашим, ніж їхнім. Тим більше що грубість по відношенню до ворога цілком історично випрадана.
думаю то не націоналістів стосується, а нацистів.

А привселюдне поливання себе багном і скавуління з приводу того які ми відсталі й провінційні, неправильні не робить тебе героєм в очах сусідів.
і це теж

Я не знаю як можна просто абстрактно з чогось пишатися.
Мені здається, що все пізнається у порівнянні, і тут тема стає провокативною :rolleyes:
Україна наприклад випереджає Росію в питанні громадянських свобод і демократії.
У питанні національної свідомости і громадянської активности.
Чому абстрактно?
Я пишаюсь, що живу в такій гарній країні. Байдужим бути до її диких лісів, морів та озер, надзвичайно гарних гір та мтепів неможливо.
Я пишаюсь тим, що маю право вільно жити, висловлювати свої думки, сама можу вибирати з чим пов’язати своє майбутнє
Я пишаюсь тим, що поряд зі мною по всій Україні живе дуже багато гарних і добрих людей.

Є через що засмучуватись, але то не унікальне явище і з ним теж колись буде покінчено. Бо таке терпіти не зможуть навіть дуже терплячі люди.
Олеська
http://www.tereveni....showtopic=10022 пункт 4. так тримати.
Weber
не вам мені вказувати на флуд. і тим більше не вам мені розповідати як і за що любити мою Батьківщину - мені для цього щось/когось ненавидіти не потрібно.
  • 0

#120 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 22.04.2008 – 08:38

Перегляд дописуЗимова Дівчина (22.04.2008 08:29) писав:

Weber
не вам мені вказувати на флуд. і тим більше не вам мені розповідати як і за що любити мою Батьківщину - мені для цього щось/когось ненавидіти не потрібно.
Я до Вас панно ЗД спеціяльних претензій не маю - Ви любите як вмієте. Мої претензії до т.зв. Емі... Ну не можна так ненавидіти державу у якій живеш і вчишся чи працюєш... І титульну націю не можна так ненавидіти... Або мовчки собі ненавиди чи у ЖЖ. Але ж не на питомо Українських Теревенях чи інших форумах, де вона засвітилася і зразу ж стала фуцином, тобто небажаною істотою.
Любіть Україну як свою дитину!!! Якою б вона не була. Її ж могло і не бути!!!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних