Перейти до вмісту

"Реікарнації. В пошуках нового тіла"

Повідомлень в темі: 65

#41 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 11.04.2009 – 22:31

Перегляд дописуТемний ангел (20.02.2009 14:55) писав:

Читав, що одного разу після сеансу глибокого гіпнозу один із вчених, який скептично ставися до ідеї реінкарнації, згадав, що колись був вікінгом, заговорив на незнайомій нікому мові і лише після звернення до філологів виявилося, що це дійсно була старонорвежська. Потрібні спеціальні техніки глибокого гіпнозу, не кожен психотерапевт таке, напевно знає, і не кожен ризикне таке зробити :yes: Ніхто не може вгадати реакцію психіки на таку інформацію.
я у снах говорила, як виявилось зовсім випадково, старофранцузькою. )
  • 0

#42 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 11.04.2009 – 22:50

так, я вірю у багаторазовість душі. це ж вам не целофановий кульочок
  • 0

#43 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 15.04.2009 – 08:30

Є така думка цікава, що ми самі обираємо тіло в якому проживемо наступне життя.

А ставлення тоді до ваших рідних це відношення ніяк не змінює?
  • 0

#44 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 17.04.2009 – 10:13

Реанкреація це наші діти, іншого бути не може
  • 0

#45 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.05.2009 – 13:23

нє може, якщо ти кажеш що неможе, то я кажу що може на один раз більше

хто це навчив так аргументувати правильність своєї думки?
  • 0

#46 Dana

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 475 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.05.2009 – 09:55

Перегляд дописуManfred (26.05.2009 13:51) писав:

Зазвичай вважається, що християнство заперечує перевтілення душ, але нещодавно перечитував Матвія і натрапив на таке:
Насправді в християнстві була присутня ідея реєнкарнації, але згодом її підчистили.
  • 0

#47 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 28.05.2009 – 12:05

Флуд видалено. Нагадаю, що тему знаходиться в розділі Релігія, тому припиняйте флуд.
  • 0

#48 Vitalek

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 01.06.2009 – 16:25

Перегляд дописуDana (28.05.2009 09:55) писав:

Насправді в християнстві була присутня ідея реєнкарнації, але згодом її підчистили.
Це ти про що саме, що підчистили?

Manfred - Про Іллю.
Це не мається на увазі в прямому смислі.
Євангелія від Івана:
......
19. І ось свідчення Іванові, коли юдеї прислали з Єрусалиму священиків та левитів запитати його: Хто ти?
20. Він оголосив і не заперечив, і проголосив, що я не Христос.
21. І запитали у нього: То що? Може, ти – Ілля? Він сказав: Ні. Пророк? Він відповідав: Ні.
22. Сказали йому: То хто ж ти такий? Щоб нам дати відповідь тим, хто послав нас; що ти скажеш про самого себе?
23. Він сказав: Я – голос волаючого в пустелі: вирівнюйте шлях Господові, як повідав пророк Ісая.
......
Реінкарнації душі нема.
http://truechristian...xt_world.php#23
ця книжка написана жінкою, якій була дана ласка розмовляти і бачити святих, які розповідали їй про потойбічний світ. Цікава книжка, прочитайте.
  • 0

#49 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 01.06.2009 – 17:06

Перегляд дописуVitalek (1.06.2009 17:25) писав:

Manfred - Про Іллю.
Це не мається на увазі в прямому смислі.
Євангелія від Івана:
......
19. І ось свідчення Іванові, коли юдеї прислали з Єрусалиму священиків та левитів запитати його: Хто ти?
20. Він оголосив і не заперечив, і проголосив, що я не Христос.
21. І запитали у нього: То що? Може, ти – Ілля? Він сказав: Ні. Пророк? Він відповідав: Ні.
22. Сказали йому: То хто ж ти такий? Щоб нам дати відповідь тим, хто послав нас; що ти скажеш про самого себе?
23. Він сказав: Я – голос волаючого в пустелі: вирівнюйте шлях Господові, як повідав пророк Ісая.
......
Реінкарнації душі нема.
ця книжка написана жінкою, якій була дана ласка розмовляти і бачити святих, які розповідали їй про потойбічний світ. Цікава книжка, прочитайте.

Було би дуже дивно аби християнські святі почали торочити про реінкарнацію засуджену ще в 553 році на константинопольському соборі

Цитата

Современные христиане отвергают доктрину переселения душ. Согласно христианской доктрине душа проживает в теле одну единственную жизнь и со смертью тела, ожидает приговора Страшного суда, который должен решить её дальнейшую участь — вечное блаженство в Царстве Бога или вечные муки в аду. Однако известный русский религиозный философ Н. О. Лосский придерживался теории перевоплощения души. Так в работе «Учение о перевоплощении» он писал:
« Теория предсуществования души и перевоплощения, развитая Лейбницем и усвоенная мною … никогда не подвергалась осуждению Церкви. … На церковных молитвах, напр. на содержании панихиды, учение о перевоплощении никак не должно отразиться. В панихиде всё внимание сосредоточено на конечной цели жизни человека, на вступлении его в Царство Божие, где нет «ни болезни, ни печали, ни воздыхания, но жизнь бесконечная». Но в индивидуальной молитве об усопших сторонник учения о перевоплощении может, конечно, обращаться к Богу с просьбой о благословении умершего на новых путях его жизни, о ниспослании ему даров Духа Святого и т. п…[41] »

Кроме того, некоторые богословы и учёные, в том числе и христианские, признают возможность того, что ранние христиане более склонялись к теории перерождения, нежели к идее воскрешения и водворения в рай или ад.[42] Согласно сторонникам реинкарнации, теория переселения душ соответствует простой логике и здравому смыслу: мог ли милосердный Бог дать своим детям лишь одну-единственную возможность достичь Царства Небесного?[43] Можно ли допустить, что всепрощающий Бог обрёк человека на вечность в аду, дав ему один-единственный шанс искупить грехи?[44]

В Библии термин «реинкарнация» не упоминается и доктрина о переселении душ прямо не признаётся.[45] Однако ряд основных доктрин различных направлений современного христианства также прямо не упоминается в Библии.[46] Примером может служить католическая догма о том, что души могут отправиться в чистилище, чтобы искупить грехи: в Библии нет прямого упоминания о нём.[47] Ряд исследователей считают, что Святая Троица также является примером догмы, не имеющей библейского происхождения.[48]

[править] Возможные упоминания о реинкарнации в Новом Завете

Некоторые эпизоды из Нового Завета интерпретируются как ссылки на теорию переселения душ. В одном случае, описываемом в Евангелиях, Христос и его ученики повстречали человека, слепого от рождения, и ученики спросили: «Равви! Кто согрешил, он или родители его, что родился слепым?» (Ин. 9:2). Исследователи указывают на то, что сам факт того, что первые последователи Иисуса задали ему такой вопрос, предполагает их веру в предыдущее существование и реинкарнацию[49][50] и распространённое мнение о наказании детей за грехи родителей (Плач.5-7). К ним принадлежит и Жан Кальвин, который, отвергал идею переселения душ, но полагал, что в этом стихе, возможно, говорится о реинкарнации. По всей видимости, ученики Христа были уверены в том, что до своего рождения слепец жил в другом теле. В противном случае, как человек, слепой с самого рождения, мог быть наказанным слепотой за якобы совершенный грех?[51]

Согласно одной из христианских трактовок, ответ Христа ученикам подразумевает, что причиной недуга слепца были вовсе не грехи, совершённые им или его родителями. Он был рождён слепым для того, чтобы Иисус мог исцелить его и тем самым «умножить славу Господа». Сторонники реинкарнации указывают на то, что Иисус ответил так, но не говорил, что вопрос, заданный учениками, некорректен.[52] Из ряда библейских цитат видно, что Христос, как правило, указывал ученикам на то, что их вопросы неуместны. Сторонники реинкарнации также указывают, что ответ Иисуса не объясняет, почему такие вещи случаются вообще. Ведь есть и другие люди, рождённые с тем же недугом.

В Евангелиях существуют указания на веру некоторых людей того времени в то, что пророк Илия вернулся в образе Иоанна Крестителя, и другие древнееврейские пророки также пришли в иных обличьях.
« «Придя же в страны Кесарии Филипповой, Иисус спрашивал учеников Своих: за кого люди почитают Меня, Сына человеческого? Они сказали: одни за Иоанна Крестителя, другие за Илию, а иные за Иеремию, или же за одного из пророков» (Мф.16:13-14). »
« «И спросили Его ученики: как же книжники говорят, что Илии надлежит прийти прежде? Иисус сказал им в ответ: правда, Илия должен прийти прежде и устроить всё, но говорю вам, что Илия уже пришёл, и не узнали его, а поступили с ним, как хотели; так и Сын человеческий пострадает от них. Тогда ученики поняли, что Он говорил им об Иоанне Крестителе » (Мф.17:10-13). »
« «Истинно говорю вам: из рождённых жёнами никто не возвысился выше Иоанна Крестителя; но ничтожнейший в Царстве Небесном выше его. Ибо можете принять, что он есть Илия, которому должно прийти. Кто имеет уши, да услышит! » (Мф.11:11, 14-15). »

По мнению сторонников реинкарнации, это явное упоминание переселения душ.[53][54] Христианские исследователи пытаются опровергнуть это, цитируя стихи 19 и 21 Евангелия от Иоанна, где описывается, как к Иоанну Крестителю подошли иерусалимские священники и спросили его, был ли он Илией. Иоанн отверг всяческие попытки отождествления его с Илией, и вообще отрицал наличие у него пророческого дара.
« «И вот свидетельство Иоанна, когда Иудеи прислали из Иерусалима священников и левитов спросить его: кто ты? Он объявил, и не отрекся, и объявил, что я не Христос. И спросили его: что же? ты Илия? Он сказал: нет. Пророк? Он отвечал: нет.» (Ин.1:19-21) »

Сторонники реинкарнации указывают на то, что это вполне можно объяснить скромностью Предтечи.[55] Когда священники дали Иоанну возможность высказаться, он не сказал священникам прямо, кто он такой. Некоторые исследователи объясняют это тем, что он просто не помнил своих предыдущих воплощений.[56]
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%....82.D0.B2.D0.BE

Раз вже мова зайшла про Християнство і реінкарнацію, думаю цікаво буде почитати... А біблію можна трактувати на будь який лад...

А то ще таке:

Цитата

Наиболее откровенно в поддержку этой доктрины высказывался Ориген (185—254 года),[64] позднее признанный христианской церковью еретиком, которого часто называют «самым значительным и известным из ранехристианских богословов».[65] Взгляды Оригена на предмет реинкарнации были изложены в «Гиффордских лекциях» преподобного Уильяма Р. Инге (1860—1954), декана собора святого Павла в Лондоне и профессора богословия Кембриджского университета:[66]
« Ориген… учил, что душа живёт и до рождения в теле. Душа нематериальна, поэтому у её жизни нет ни начала, ни конца… Это учение представлялось Оригену столь убедительным, что он не мог скрыть своего раздражения по поводу веры ортодоксов в Судный день и последующее воскресение мёртвых. «Как можно восстановить мёртвые тела, каждая частица коих перешла во множество иных тел? — вопрошает Ориген. — Которому из тел принадлежат эти молекулы? Вот так люди погружаются в трясину несуразиц…»[67] »

В трактате «О началах» (III 8, 3) Ориген толкует библейский текст Пс. 114, 7 («Возвратись, душа моя, в покой твой») как намекающий на предсуществование души.

• 0

#50 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 01.06.2009 – 17:12

Перегляд дописуVitalek (1.06.2009 17:25) писав:

Реінкарнації душі нема.

У християн генетична пам"ять інквізиції.

Ласка бачити святих? А хіба не чув від священника ніколи про те, що найчастіше диявол перевтілюється у святих, щоб заплутати і збити зі шляху праведних людей?:)
А ще був собі такий чувак, якому було "дано ласку" писати від імені Крайона, який дуже цікаво пояснював навколишній світ. Книга була досить популярною, між іншим (вірніше енна кількість книг, які він накатав. і про потойбічний світ також))

ПС. Я не християнка, але в церкву ходжу.
  • 0

#51 Vitalek

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 17:30

Ну мож і в тій книжці і не все аж правда. Але як на мене вона нічого поганого не вчить, вчить молитись за інших, жити з добром і інше.......
Можливо якби в цій книжці було забагато опису непотрібного, наприклад які листочки на дереві в раю,........то можливо можна би було трактувати таке, що це не від доброго, бо це лишнє, суть іншого світу не в таких дрібничках.
АЛе то в кожного свій погляд на такі речі, що більшість небачить в житті. ...для одних говорити про Бога це нормальне явище,.....а для інших нать слово про нематеріальний світ це вже -- "Ти фанатик!"
  • 0

#52 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 17:55

Перегляд дописуVitalek (1.06.2009 18:30) писав:

Ну мож і в тій книжці і не все аж правда. Але як на мене вона нічого поганого не вчить, вчить молитись за інших, жити з добром і інше.......
Можливо якби в цій книжці було забагато опису непотрібного, наприклад які листочки на дереві в раю,........то можливо можна би було трактувати таке, що це не від доброго, бо це лишнє, суть іншого світу не в таких дрібничках.
АЛе то в кожного свій погляд на такі речі, що більшість небачить в житті. ...для одних говорити про Бога це нормальне явище,.....а для інших нать слово про нематеріальний світ це вже -- "Ти фанатик!"

Оо. Мдя. "можливо не все аж правда"? Мабуть в Біблії написанощо брехня, це добре, правда?

Якщо в складовій твердження є одна помилка, значить воно руйнується повністю.

За "навіть слово про нематеріальний світ" фанатиком не називають. Певне, ти добряче ту людину дістав.
  • 0

#53 Vitalek

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 18:12

Перегляд дописуЛасочка:) (1.06.2009 18:55) писав:

Оо. Мдя. "можливо не все аж правда"? Мабуть в Біблії написанощо брехня, це добре, правда?
Якщо в складовій твердження є одна помилка, значить воно руйнується повністю.
За "навіть слово про нематеріальний світ" фанатиком не називають. Певне, ти добряче ту людину дістав.
я казав про ту книжку, а не про Біблію.
А про єдине слово я не аж в прямому смислі сказав, я думав що це зрозуміло...
  • 0

#54 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 18:14

Перегляд дописуVitalek (1.06.2009 19:12) писав:

я казав про ту книжку, а не про Біблію.
А про єдине слово я не аж в прямому смислі сказав, я думав що це зрозуміло...

Я теж казала про книгу, а не Біблію. Якщо це така набожна людина, якій надано честь бачити святих, то обманювати в книзі - аяяй.....
  • 0

#55 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 26.06.2009 – 12:15

Перегляд дописуAmba (15.04.2009 09:30) писав:

Є така думка цікава, що ми самі обираємо тіло в якому проживемо наступне життя.

А ставлення тоді до ваших рідних це відношення ніяк не змінює?
Я більше схиляюся до думки, що не ми обираємо, а нам дають згідно наших вчинків у попередньому житті. Всі ми колись дізнаємося, хто з нас був правий - прихильники інкарнації чи її противники :rolleyes:
  • 0

#56 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6673 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 26.06.2009 – 15:53

Цитата

Он был рождён слепым для того, чтобы Иисус мог исцелить его
- афігєть яка підготовка! Ілюзіоністи як показують свої фокуси, то їх ретельно готують. підсажують асистентів до глядачів, і т.д. і т.п.
А тут, для того щоб показати фокус сцілення, людина народилася сліпою. Людина півжиття прожила сліпою, аби Ісус міг прославити бога. Оце так приклад підлості і жорстокості....
  • 0

#57 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 26.06.2009 – 17:12

Хочу стати Вороном... І прожити довго-довго, літати високо і пихато какати з висоти) Ну то стьоб, а взагалі це класна ідея - як жив у минулому житті, те й отримаєш
  • 0

#58 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 24.08.2010 – 20:58

Спитав я свого викладача в інституті, який вважає, що життя одне-єдине, а після нього нема нічого, темна пустота: "Якщо життя одне, а після нього нічого не має, то який тоді смисл у такому житті і в життєвих досягненнях? І яка тоді різниця, досягнула людина чогось значущого чи пила-курила-кололась і вмерла рано, якщо кінець в обох один - чорна пустота?"

Він відповів із таким сумним виглядом, наче це питання йому задавали вже сотні разів і воно йому остогидло: "Питаєш, який смисл у житті, якщо воно одне? Не знаю!"

"Не знаю" - це не та відповідь, яка може мене влаштувати. І по-моєму, людина, яка живе і не знає смислу свого життя, є духовно злиденною.
Чим більше я замислююся над життям і подіями в ньому, тим міцніше вкорінююсь у переконанні, що все на світі має смисл, і все, що у цьому світі відбувається, є здійсненням задуму. До такого висновку можна дійти, аналізуючи будь-що, навіть чисто побутові моменти типу "ви зробили запис у зошиті - це є результатом вашого задуму: у вас у голові виникла ідея, а потім ви вирішили, що її варто записати", ну і розмірковувати так далі. Будь-яка дія, подія тощо є або здійсненням чийогось задуму, або наслідком здійснення чийогось задуму, і яким би довгим не виявлявся причинно-наслідковий ланцюжок, у корені всього завжди є задум, він завжди первинний у всіх проявах (навіть тих, які на перший погляд можуть здаватися спонтанними).

Якщо казати по темі про реінкарнацію, то мене смішить прагнення багатьох людей стверджувати й доказувати іншим, що є певне число перевтілень, наприклад, 9 разів чи 144 рази чи 1001 чи скільки б то не було. Обмежувати себе певним числом - це чисто людська властивість. Подивіться на зоряне небо - космос безмежний, його не можна обмежити числами, тим більше такими дріб"язковими, як 9, 144 чи 1001. Перевтілень стільки, скільки необхідно душі, аби в їхньому ході досягти того еволюційного рівня, який був задуманий. Комусь на це знадобиться сотня, комусь - тисяча. Все визначає мета і швидкість просування індивіду до її досягнення.
  • 0

#59 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6673 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 25.08.2010 – 00:54

Перегляд дописуВадя Ротор (24.08.2010 21:58) писав:

Спитав я свого викладача в інституті, який вважає, що життя одне-єдине, а після нього нема нічого, темна пустота: "Якщо життя одне, а після нього нічого не має, то який тоді смисл у такому житті і в життєвих досягненнях? І яка тоді різниця, досягнула людина чогось значущого чи пила-курила-кололась і вмерла рано, якщо кінець в обох один - чорна пустота?"
А якщо тіло грішило, здохло, а потім ця душа в якійсь рослині? живе собі трава. нічого не знає, нічого не може. після кількох перероджень знову стає людиною. але не має памяті попереднього життя. не робить висновків з попереднього життя, і повторює ті ж помилки. який сенс у житті?
  • 0

#60 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 25.08.2010 – 02:50

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (25.08.2010 01:54) писав:

А якщо тіло грішило, здохло, а потім ця душа в якійсь рослині? живе собі трава. нічого не знає, нічого не може.
Покажіть мені того дивака, хто всерйоз каже, нібито після життя у людському тілі душа може втілитись у нижчій істоті - тварині чи рослині. Я таких не зустрічав. Ви зустрічали і на власні вуха чули такі слова?

Повідомлення відредагував Вадя Ротор: 25.08.2010 – 02:55

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних