Перейти до вмісту

"Реікарнації. В пошуках нового тіла"

Повідомлень в темі: 65

#21 ovod

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 11.03.2009 – 09:22

Перегляд допису†Angel† (6.03.2009 09:03) писав:

На мою думку Бог, Творець, Вища Сила називайте як хочете після смерті справді судить людину по її вчинкам. І якщо вона зробила багато добрих вчинків то вона може розвиватися далі, а якщо ні то він повертає її назад на землю, щоб вона могла виправити себе. Як на мене для душі оте саме ПЕКЛО це і є повторне і багаторазове проживання життя на землі.
Земля- це віртуальна реальність з багатьма гравцями, а після смерті ми можемо знову пограти в цю захопливу гру, тільки одна відмінність від звичайної гри - це те, що ми забуваємо - це лише гра
  • 0

#22 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 12.03.2009 – 10:50

Перегляд дописудомовик (23.02.2009 00:24) писав:

за допомогою доброго фахівця можна викликати спогади про що завгодно, фантазія взагалі під цим ділом паше як нада
Люди до найменших подробиць згадують життя людей, які померли дуже давно і жили в іншій країні чи на іншому континенті, починають розмовляти давно мертвими мовами або мовами, якими до того часу взагалі не вивчали. І це потім підтверджувалося подальшими розслідуваннями правдивості цих даних.
  • 0

#23 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.03.2009 – 14:37

ну вот тут можна прочитати як такі дослідження робляться
http://www.scorcher....life/relife.php
там внизу обговорення є, як не сподобається можеш здійснити віртуальний плювок автору в бороду

ну і взагалі, про чудеса різні
http://www.skeptik.net/
  • 0

#24 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.03.2009 – 12:15

Флуд видалено
  • 0

#25 saturnia in black

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 18.03.2009 – 18:19

хто в що вірить той тою стежкою і піде
най буддисти чи хто там в реінкарнацію вірить і стають травичкою горобцями і прочіми букашками після смерті)) а ми собі в рай чи в пеколо чи в чистилище - пофіг)
  • 0

#26 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 18.03.2009 – 20:18

Складно сказати. В рай чи пекло не вірю, занадто це примітивно: добрісюди, погані туди.
Цілком можливо, що наша дугша може бути у різних формах існування, поступову еволіціонуючи від одної форми до іншої.
Але виникає питання. Ну ось помру я, моя душа переселиться в іншу людину.
Але та людина не буде мною, вона не буде пам'ятати нічого з мого життя (випадки з гіпнозом і згадуванням минулих життів досить рідкі). Це буде інша людина, у якої просто можливо буде такий самий характер.
І ще: якщо моя душа буде, наприклад, у дереві, то як дерево може робити добрі вчинки, щоб душа знов переселилась у людину?:D
  • 0

#27 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 21.03.2009 – 09:52

Перегляд дописуDarkSun (18.03.2009 20:18) писав:

Складно сказати. В рай чи пекло не вірю, занадто це примітивно: добрісюди, погані туди.
Цілком можливо, що наша дугша може бути у різних формах існування, поступову еволіціонуючи від одної форми до іншої.
Але виникає питання. Ну ось помру я, моя душа переселиться в іншу людину.
Але та людина не буде мною, вона не буде пам'ятати нічого з мого життя (випадки з гіпнозом і згадуванням минулих життів досить рідкі). Це буде інша людина, у якої просто можливо буде такий самий характер.
І ще: якщо моя душа буде, наприклад, у дереві, то як дерево може робити добрі вчинки, щоб душа знов переселилась у людину?:ggggg:
Ну дерево також може робити "добрі вчинки") От наприклад дерево може давати плоди, а може не давати. ІМХО.
  • 0

#28 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6653 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 21.03.2009 – 11:08

добро не у діях, воно у відчуттях. а чи має дерево емоції, про то ми не можемо судити. але принаймні то є варіант поглянути на все життя під іншим кутом. Значно цікавіша точка зору глиста.
але тут негатив такий - дерева живуть по кілька тисяч років, а отже душа увязнена в дереві надовго - це схоже на покарання
  • 0

#29 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 21.03.2009 – 11:22

Перегляд допису†Angel† (21.03.2009 09:52) писав:

Ну дерево також може робити "добрі вчинки") От наприклад дерево може давати плоди, а може не давати. ІМХО.
Це скоріше залежить від фізіологічних особливостей дерева і його хвороб:ggggg:
  • -1

#30 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 21.03.2009 – 11:46

Особисто я не вірю, що людина може втілюватись в форми менш розвинуті ніж вона є. Еволюція духу не має зворотнього шляху.

От таке знайшов. Людину за допомогою регресійного гіпнозу ввели в настільки віддалені життя, що вона згадала себе як дерево.

Цитата

Переживания из периода растительной жизни

27. Замерзают корни у дерева.
Преклир - дерево. Ветер. Корни отмерзают. Весеннее похолодание, снега уже нет. На дереве и листиков еще нет.
Спит, а ногам холодно-холодно, замерзают. Когда замерзают корни, тогда и все остальное мерзнет.
Корни - они и заболевают, потом заболевают все жилочки, как кровеносные сосуды: все, по чему может двигаться жидкость. Заболевшие от корней, они дают уже такой химический состав телу, что дерево заболевает. Влага, которая поднимается по сосудам, как зараженная, она заражает все дерево, оно все начинает болеть. Состав химический влаги такой, что он больше соответствует тому питательному составу, которым пользуются микробы. Поэтому они селятся, и начинается заболевание этого дерева.
Ствол - это позвоночник. Под землей корни - это отсюда (показывает ноги от паховых складок) ноги растопыриваются в разные стороны, хочется их расставить, чувствую, что они разветвленные, как корни.,
Болит (показывает на горло) то, что связано с питанием или дыханием.
- Такое впечатление, что кора съеживается. Корни выскочили из земли и оголились.
Демина - Воспоминания о прошлых жизнях (сессии гипноза).

Вам судити про достовірність :ggggg:
  • -1

#31 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 21.03.2009 – 13:09

Кожен має своє бачення цього питання. В цьому і полягає здорова дискусія.

Перегляд дописуRomun (21.03.2009 11:46) писав:

Особисто я не вірю, що людина може втілюватись в форми менш розвинуті ніж вона є. Еволюція духу не має зворотнього шляху.
А можливо суть еволюції духу і є перепробувати всі форми життя, щоб себе вдосконалити?
  • 0

#32 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 21.03.2009 – 13:52

Перегляд дописуDarkLordVillis (18.03.2009 12:03) писав:

Попрошу назву теми трішки підкоригувати. Олесько, будь-ласка назви тему ""Реінкарнація" і підпиши "переселення душ". Так правильніше...
ну чому,по моєму назва теми якраз відповідає значенню
ре-повтор
ін-в
карн-м"ясо
виходить щось типу "перевмяснення" тобто переселення в "мясо"(в тіло)
  • 0

#33 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 21.03.2009 – 17:43

Не знаю, що після смерті. Я не хочу більше народжуватися, мені цілком достатньо цього життя. Надіюся, що після смерті нічого не має, не має жодний дій.
  • 0

#34 saturnia in black

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 21.03.2009 – 19:26

Перегляд дописуКрихітка (21.03.2009 13:52) писав:

ну чому,по моєму назва теми якраз відповідає значенню
ре-повтор
ін-в
карн-м"ясо
виходить щось типу "перевмяснення" тобто переселення в "мясо"(в тіло)
а з якої це мови якщо не серкет?
класно)) жжош
  • 0

#35 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 22.03.2009 – 11:52

Перегляд допису†Angel† (21.03.2009 13:09) писав:

А можливо суть еволюції духу і є перепробувати всі форми життя, щоб себе вдосконалити?
Я цього не заперечую. Але якщо подумати логічно, то розумно ходити в перший клас, другий, третій .... одинадцятий. Ніж в десятий, перший, п'ятий, третій. Маю на увазі, що розвиток духу може проходити лише від примітивніших форм до більш розвинених. І немає сенсу достатньо розвинувшись повертатись до примітивніших форм. (Прим. я вважаю, що дерево і тварини більш примітивна форма життя ніж людина).

Це все питання віри. Тому дискутувати особливо не маю змоги, оскільки доказів практично немає... Можу лише висловлювати свої погляди, котрі ні на що не претендують. :)
  • 0

#36 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 22.03.2009 – 11:57

Перегляд дописуsaturnia in black (21.03.2009 18:26) писав:

а з якої це мови якщо не серкет?
класно)) жжош
Це я склала з англійської та іспанської а взагалі це мабуть з латині,але я латинь ще не настільки знаю)))
  • 0

#37 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 22.03.2009 – 12:50

Це не з латині це з санскриту. Хоча не дивно, відголоски санскриту знаходять в багатьох європейських мовах.

"Докази" реінкарнації

Передсмертний досвід

Люди, що прийшли до свідомості після клінічної смерті, розповідають, що зберігали і свою свідомість, поки тіло було без свідомості, і вони чітко описують те, що відбулося з ними в цей період. Вони відчували, що перебувають поза цим смертним (грубим) тілом в тонкій оболонці, що володіло можливостями, ніколи не проявлялися в їх грубому тілі, яке вони залишили. Вони могли бачити людей та предмети навколо себе, хоча самі залишалися невидимими. Люди іноді навіть проходили крізь них, а вони без труднощів проникали крізь стіни. Вони спостерігали паралельний світ, з мешканцями якого можна спілкуватися телепатично. Самі їх життя поставали перед ними в найдрібніших і забутих деталях. Найбільш авторитетні дослідники в цій області - це лікарі др. Раймонд Моуді и др. Сабом.

[ред.] Астральні подорожі

Те, що більшість людей переживало несподівано і драматично, може бути повторено у лабораторних умовах. Для прикладу, в різних школах тибетського буддизму монахи практикують залишення грубого тіла як частини своєї медитаційної практики. Сьогодні інші також досліджують ці подорожі подорожі, і декілька астральних мандрівників вивченні наукою. Професор Хорнелл Харт (Дюкський університет) та професор Чарлес Тарт (Каліфорнійський університет) провели варті уваги експерименти. Вони виявили людей, які заявляли про свою здібність пересуватися у астралі у своєму тонкому тілі, поки їх грубе тіло перебувало в трансі. Коли вони приходили до тями, то описували у найдрібніших подробицях місця, у яких вони не бували раніше, і які можна було перевірити.

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%...%86%D1%96%D1%8F
  • 0

#38 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 23.03.2009 – 16:49

Флуд видалено
  • 0

#39 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.04.2009 – 17:52

Виклала на Ютюб док фільм "Реікарнації. В пошуках нового тіла".
російською.
Цікавий.

http://www.youtube.c....e=channel_page
http://www.youtube.c....eature=channel

або через лінк на моєму сайті:

http://www.lviv-mene....ua/Lena%20.htm

док. фільм "Реінкарнація. В пошуках нового тіла".
  • 0

#40 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.04.2009 – 22:13

Блискавиця: теми об*єднані, флуд видалено.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних