Перейти до вмісту

Стратегія і тактика партизанської війни

Повідомлень в темі: 30

#21 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.04.2009 – 15:05

Перегляд дописуВареник (11.04.2009 20:37) писав:

я відвідував всі заняття по ДПЮ, бо в нас вчитель приносив газетку і читав усім анекдоти
А в нас дівчата на ДПЮ теж ходили. Обов"язковий предмет був. <_<
Я тільки стріляти навчилася,і то- то скоріше врождені навички. Противогаз я відмовлялася одягати...А щодо "стройпідготовки" воєнрук казав шо я ходжу "як баба" :prapor3:
  • 0

#22 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ-&gt;НТУУ &quot;КПІ&quot;

Відправлено 13.04.2009 – 15:26

Перегляд дописуbendera.UA (13.04.2009 12:22) писав:

я б за такі малюнки вуха б декому пообривав....

в 2004 здається в Сумській обл. теж парочка малолєток надивилися фільмів про партизан і вирішили схід ліпістрічки організувати (аби потім в суматосі майном поживитись.) На ділянці в 600 метрів загнали в стик рейок костилі...... лише пильність машиніста і те, що та ділянка і так вважалась обмеженою в швидкості дозволило жертв уникнути.....

таких покостезанів я б особисто нагайкою шмагав доки вся дурь з дупи не вийшла б....
Так їх, по законам військового часу. На коліна і по кулі в потилицю. З "партизанами" треба розбиратись як з партизанами.
Без сарказму.
Колись каміньчики на колію клав(( Нас тоді дядька з УЗ швидко вичислив))

Повідомлення відредагував FT232BM: 13.04.2009 – 15:28

• 0

#23 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 19.04.2009 – 07:52

куля - для партизанів то занадто дорого, простіше і безкоштовно просто перерізати горлянку...
  • 0

#24 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.04.2009 – 09:49

Цитата

куля - для партизанів то занадто дорого, простіше і безкоштовно просто перерізати горлянку...

Цитата

Так їх, по законам військового часу. На коліна і по кулі в потилицю. З "партизанами" треба розбиратись як з партизанами.
Без сарказму.

оу. я бачу в нас на форумі люди які вже неодну партизанську війну пройшли і можуть вбивати
  • 0

#25 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 19.04.2009 – 09:59

Перегляд дописуMarcos (13.04.2009 10:54) писав:

А ти все воюєш і вбиваєш в кожній темі. Друже, може варто засопокоїтись вже ?

А хіба заборонено обговорення подібних тем на форумі? Ні. Звісно якщо не призивати до порушення законів і конституції. А від мене такого не лунало... Потрібно бути на чіку, коли ворог поряд з твоєї хати. Мені просто цікаво, що буде робити кожен користувач в разі війни, програші війни і коли буде партизанська війна.
Я наприклад якщо не дай Бог таке станеться, я відразу поїду на фронт. Не буду чекати поки повістка прийде. Якщо вцілію і армію розгромлять піду в партизани якщо знайду їх ))) А ви пане Marcos будете співпрацювати з окупаційною адміністрацією? Ви ж такі ліберальні...
  • 0

#26 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 19.04.2009 – 10:25

Перегляд дописуD1m{@} (19.04.2009 10:59) писав:

лунало... Потрібно бути на чіку, коли ворог поряд з твоєї хати.
я вибачаюсь звичайно.. а ти що серб який живе в Косово ? Чи курд що проживає в Турції ? Чи таміл що боротесь за визволення Шрі-Ланки ? Чи ти член ІРА ? Чи лідер баскських сепартистів ? Якщо вороги всюди то чому ти не в підготовчих таборх десь в Дагестані чи ще десь де готують бойовиків ? Як ти можеш ходити на роботу, грати в комп"ютерні ігри, писати на форумі коли ВОРОГ поруч ?

Цитата

наприклад якщо не дай Бог таке станеться, я відразу поїду на фронт. Не буду чекати поки повістка прийде. Якщо вцілію і армію розгромлять піду в партизани якщо знайду їх ))) А ви пане Marcos будете співпрацювати з окупаційною адміністрацією? Ви ж такі ліберальні...
Marcos Дата Сьогодні, 10:49
ні, просто Пан Marcos не любить розкидатись величниими словами про те як він буде захищати батьківщину, лежачи на дивані і відписуючи на форумі, коли замість бойової зброї все життя в руці ложка для того щоб борщ їсти.

раджу починати рити бомбосховище і бажано десь за 400 км від твого міста, бо пам"ятай - у ворогів є ядерна зброя !!!
  • 0

#27 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 19.04.2009 – 10:26

D1m{@}
Перед тим як говорити такі речі публічно слід добре подумати, а то на словах багато героїв, а як дійде до справи то в кущі. Війна, а тим більше партизанська, це зовсім не героїчні перемоги які часто можна побачити по телевізору, це щоденна самопожертва і боротьба за життя на межі виснаження.
  • 0

#28 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 19.04.2009 – 12:14

Цитата

а ти що...

Я проживаю в Миколаївській області. Цей регіон російськомовний переважно і дуже багато комуністів, прихильників вітренко (в моєму місті), регіоналів. Більшість з них погано відноситься до української державності, мови, культури. Я розмовляю українською мовою завжди і тому я змушиний постійно відстоювати свої погляди як політичні, так і духовні. Це можна назвати бути духовним партизаном. Тому в моєму випадку вороги скрізь. І мало є тут патріотів... А на роботу я просто забов"язаний ходити. В противному випадку мене чекають злидні ))

Цитата

ні, просто Пан Marcos не любить розкидатись величниими словами про те як він буде захищати батьківщину, лежачи на дивані і відписуючи на форумі, коли замість бойової зброї все життя в руці ложка для того щоб борщ їсти.

Я ними не розкидаюся про так на відміну від інших, і не сиджу в дома як ви сказали. Я є членом партії ВО Свобода і раз на місяць мені присилають з обласного штаба літературу різну і я її розповсюджую. Також розповадаю про націоналізм своїм колегам по роботі, веду про українську пропаганду. Моя праця може здатися малою але я принаймі відстовую свої позицію. Також найближчим роком планую назбирати достятню кількість нових членів партії, щоб отримати відкрити місцевих осередок партії і йти на вибори.
Так що Ви пане Marcosе не маєте ЖОДНОГО ПРАВА казати, що я

Цитата

лежачи на дивані і відписуючи на форумі, коли замість бойової зброї все життя в руці ложка для того щоб борщ їсти.

Перегляд дописуphobos (19.04.2009 11:26) писав:

D1m{@}
Перед тим як говорити такі речі публічно слід добре подумати, а то на словах багато героїв, а як дійде до справи то в кущі. Війна, а тим більше партизанська, це зовсім не героїчні перемоги які часто можна побачити по телевізору, це щоденна самопожертва і боротьба за життя на межі виснаження.

Тому таких людей я вважаю героями України. І я не кажу, що я не боюся воювати. Я на війні не був і не знаю як воно на війні, і не хочу, щоб Україні прийшлося воювати з кимось. Але я точно знаю, що втікати з фронта я не буду. Краще померти для мене стоячи на ногах міцно ніж жити на колінах.
  • 0

#29 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 21.04.2009 – 08:39

Перегляд дописуD1m{@} (19.04.2009 13:14) писав:

Я проживаю в Миколаївській області. Цей регіон російськомовний переважно і дуже багато комуністів, прихильників вітренко (в моєму місті), регіоналів. Більшість з них погано відноситься до української державності, мови, культури. Я розмовляю українською мовою завжди і тому я змушиний постійно відстоювати свої погляди як політичні, так і духовні. Це можна назвати бути духовним партизаном. Тому в моєму випадку вороги скрізь. І мало є тут патріотів... А на роботу я просто забов"язаний ходити. В противному випадку мене чекають злидні ))

Я ними не розкидаюся про так на відміну від інших, і не сиджу в дома як ви сказали. Я є членом партії ВО Свобода і раз на місяць мені присилають з обласного штаба літературу різну і я її розповсюджую. Також розповадаю про націоналізм своїм колегам по роботі, веду про українську пропаганду. Моя праця може здатися малою але я принаймі відстовую свої позицію. Також найближчим роком планую назбирати достятню кількість нових членів партії, щоб отримати відкрити місцевих осередок партії і йти на вибори.
до чого тут це ? Який духовний партизанизм)))) А як же зарплата, тобі теж мабуть вороги її видають і чому ти взагалі живеш серед ворогів, а не їдеш до своїх побратимів жити ? Одна справа язиком чесати, а інша справа з автомата стріляти в живу людину з якою ти наприклад півроку тому назад в ICQ переписувався.
  • 0

#30 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.04.2009 – 09:54

Перегляд дописуbendera.UA (13.04.2009 12:22) писав:

я б за такі малюнки вуха б декому пообривав....
Тю, я подумала, що то Ваш нічний жах...)

Перегляд дописуphobos (19.04.2009 11:26) писав:

D1m{@}
І до цього треба бути готовим. Ситий і забезпечений, ніколи не будеш готовим до боротьби.

Перегляд дописуD1m{@} (19.04.2009 13:14) писав:

Тому таких людей я вважаю героями України. І я не кажу, що я не боюся воювати. Я на війні не був і не знаю як воно на війні, і не хочу, щоб Україні прийшлося воювати з кимось. Але я точно знаю, що втікати з фронта я не буду. Краще померти для мене стоячи на ногах міцно ніж жити на колінах.
Респект, Діма! Особливо за "Свободу"! :)
  • 0

#31 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 21.04.2009 – 10:08

Перегляд дописуMarcos (21.04.2009 09:39) писав:

до чого тут це ? Який духовний партизанизм)))) А як же зарплата, тобі теж мабуть вороги її видають і чому ти взагалі живеш серед ворогів, а не їдеш до своїх побратимів жити ? Одна справа язиком чесати, а інша справа з автомата стріляти в живу людину з якою ти наприклад півроку тому назад в ICQ переписувався.

Він б в степу партизанив))

Діма, ти в армії служив?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua