Перейти до вмісту

Евтаназія

Повідомлень в темі: 144

Опитування: Евтаназія (117 користувачів проголосувало)

Евтаназія

1. За (82 голосів [69.49%])

Процент голосів: 69.49%

2. Проти (36 голосів [30.51%])

Процент голосів: 30.51%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 07.07.2007 – 15:54

Перегляд дописуzav (5.07.2007 17:35) писав:

Тут варто обговорити значення смерті... життя на апараті штучної життєдіяльності - це не смерть?
Це такий само злочин проти людини, як і евтаназія...
  • 0

#82 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 07.07.2007 – 16:07

У кожного свої призначення, у кожного свої страждання... Евтаназія як самогубство є просто слабкістю. З іншого боку, ми маємо робити все щоб полегшити страждання інших людей, а не кидати їх напризволяще. Тому можливо, не так вже та евтаназія і погана.
  • 0

#83 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.08.2007 – 12:24

Евтаназія дуже вкладне питання... не думаю щоправда що церква колись її визнає, адже після того може потягтись визнання самогубства як не гріховного вчинку... а от суспільство з часом напевно до цього прийде..але приводи для її виконання будуть дуже обмежені...
  • 0

#84 Петро_М

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Львівщина,м.Червоноград

Відправлено 11.08.2007 – 02:23

Питання,в принципі,просте,як двері.Але глянувши на голосування,я вирішив дещо написати.Підтвердилась моя думка про те,що більшість з нас в Бога не вірить.Вони хочуть самі вирішувати як і скільки жити.Причому не собі,а комусь.А чому б вам не взяти автомат,зайти в лікарню і полегшити страждання народу.Нема закону?А що таке той закон?Це просте прикриття одних людей іншими.То може простіше взяти 5-10 автоматників,які прикриють один одного?Відчуваю волання безбожників.Що за дурня?Відповідаю.Це та дурня в якій ви кожен день перебуваєте.Це таж сама дурня,де ви шукаєте благі наміри,які ведуть вас у пекло.Відповім і на інше.Виконувати людські закони треба тільки тоді,коли вони не суперечать Божим.
  • 0

#85 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 11.08.2007 – 04:06

Перегляд дописуLady Of The Flowers (15.05.2006 22:56) писав:

я за.
я вважаю, що коли людина лежить на апараті і навіть не усвідомлює (або як усвідомлює, то ще гірше!!) своє існування, то це потрібно.
та ну.. ? а мій брат сказав колись.. Єслі шо не відключайте мене від апарата.. :cool1:
  • 0

#86 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.08.2007 – 07:24

Перегляд дописуПетро_М (11.08.2007 03:23) писав:

Відповім і на інше.Виконувати людські закони треба тільки тоді,коли вони не суперечать Божим.

Чудово. Треба пана Петро_М побити камінням - за невиконання божого закону про святкування субботи та носіння одягу зі змішаних волокон.

Перегляд дописуВертипузо (10.08.2007 13:24) писав:

Евтаназія дуже вкладне питання... не думаю щоправда що церква колись її визнає

А куди їй діватися? Вона вже потрапила в пастку, бо схвалює купу самогубців, починаючи від Христа, який добровільно пішов на те, щоб його вбили - чим це була не евтаназія?
Та й визнала ж вона ліки і медобладнання, завдяки якому люди порушують боже провидіння, за планами якого вони давно б вмерли.
  • 0

#87 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 11.08.2007 – 10:58

Перегляд допису-=VJ=- (11.08.2007 08:24) писав:

Чудово. Треба пана Петро_М побити камінням - за невиконання божого закону про святкування субботи та носіння одягу зі змішаних волокон.
А куди їй діватися? Вона вже потрапила в пастку, бо схвалює купу самогубців, починаючи від Христа, який добровільно пішов на те, щоб його вбили - чим це була не евтаназія?
Та й визнала ж вона ліки і медобладнання, завдяки якому люди порушують боже провидіння, за планами якого вони давно б вмерли.
Евтаназія дуже сумнівна штука... ми знаємо безліч випадків коли людину не можливо на думку лікарів врятувати... але тіж лікарі водночас не знають межі можливостей організму людини.. наприклад коли вагітна жінка виліковується від раку, або ж коли чоловік прокидається з коми через 19 років... тобто не треба відразу розглядати двосторонність евтаназії лише як заборону церкви, я її згадала бо справді мені видається, що вона евтаназію не визнає... а щодо медичного обладнання і взагалі порятунку життя людини то принаймій, ну більшість християнських церков це підтримує...А щодо мучеників і Христа то це не в цю тему це раз... а по друге самогубство це теж неоднозначна річ...
  • 0

#88 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.08.2007 – 12:33

Перегляд дописуВертипузо (11.08.2007 11:58) писав:

ми знаємо безліч випадків коли людину не можливо на думку лікарів врятувати... але тіж лікарі водночас не знають межі можливостей організму людини.. наприклад коли вагітна жінка виліковується від раку, або ж коли чоловік прокидається з коми через 19 років...

Так таки й безліч? А може бути чесними і зізнатися, що такі випадки - одиниці на мільярди стандартних?

Перегляд дописуВертипузо (11.08.2007 11:58) писав:

а щодо медичного обладнання і взагалі порятунку життя людини то принаймій, ну більшість християнських церков це підтримує...

Дивно, справді? Як подивитися, то справжнісіньке ж протиріччя промислу божому...
  • 0

#89 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 11.08.2007 – 16:12

Перегляд допису-=VJ=- (11.08.2007 13:33) писав:

Так таки й безліч? А може бути чесними і зізнатися, що такі випадки - одиниці на мільярди стандартних?
Дивно, справді? Як подивитися, то справжнісіньке ж протиріччя промислу божому...
Чесно мене помаланьку дістає те що неуважно читають....я написала що ми знаємо безліч випадків коли не можна врятувати людину! крапка... але водночас є винятки коли люди якимось чудом чи ще якось, якщо це слово Вам не підходить виздоровлюють... Щодо Божого провидіння - воно є необмеженим, отже якщо дивитись на це як на щось неуникнене, а саме так це розуміють християни, то як би ми не рятували людину вона всеодно помре, а якщо її можливо врятувати, значить її мали врятувати... Є звичано секти які вважають що потрібно відмовитись від медичної допомоги і таке інше.. може Ви їх мали наувазі.. І все таки мені видається що це питання варто винести або сформулювати в темі релігія... я просто пропоную...
  • 0

#90 Svarog

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень

Відправлено 11.08.2007 – 20:24

при бажанні людини це я думаю робити можна! чим це не гуманно? чи гуманніше заставляти людину мучитися від якоїсь хвороби?!
  • 0

#91 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 11.08.2007 – 22:40

Перегляд дописуВертипузо (11.08.2007 17:12) писав:

Щодо Божого провидіння - воно є необмеженим, отже якщо дивитись на це як на щось неуникнене, а саме так це розуміють християни, то як би ми не рятували людину вона всеодно помре, а якщо її можливо врятувати, значить її мали врятувати...

Чудово. Тоді обернена відповідь - раз бог дозволив вигадати не лише саму думку про евтаназію, а ще й допоміг вигадати безболісні механізми її реалізації - значить він її підтримує.
  • 0

#92 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 12.08.2007 – 00:35

Перегляд допису-=VJ=- (11.08.2007 23:40) писав:

Чудово. Тоді обернена відповідь - раз бог дозволив вигадати не лише саму думку про евтаназію, а ще й допоміг вигадати безболісні механізми її реалізації - значить він її підтримує.
Демагогія хитромудре діло... :angry12: Якщо б Бог як ти сказав вигадав евтаназію на добро людини то чому навколо неї ще досі точиться стільки дискусій... Боже провидіння на думку багатьох богословів, які напевно для тебе не є авторитетом, є досить часто не зрозумілими для людини... так це водночас і підтверджує і заперечує мою думку... але повторюю ще раз розгляд питання евтаназії з пзиції християнства... має напевно перейти в іншу тему..Будь яку фразу про Боже провидіння можна перевернути догори дригом..тобто пуста суперечка...
  • 0

#93 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 12.08.2007 – 09:10

Довго думала над питанням...і все ж таки вирішила - я проти. Хтось йде тихо і непомітно, а хтось мучиться довго і дуже болісно...і якщо комусь випало саме те друге, значить так тре було, там вгорі....щоб переосмилити своє життя, щоб змиритись чи покаятись...(дуже прошу тих, хто не визнає християнство мати повагу до співрозмовника і просто промовчати). Це моя думка така....
  • 0

#94 xrustya:)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 16.08.2007 – 20:21

проголосувала проти!!!!....хоча знаходжуся в сумнівах..(можливо повторю чиїсь слова)я вважаю шо право забирати в людини життя має тільки Бог...але ми знаємо шо в кожному правилі є вийнятки...якшо ж сталася екстрена ситуація,то я думаю це тільки допоможе...хоча чесно кажучи мені буде шкода того лікаря який це зробить,а його совість мучити небуде?...
  • 0

#95 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 20.08.2007 – 11:16

за, і зараз
  • 0

#96 Sink

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 20.08.2007 – 13:05

Цитата

хоча чесно кажучи мені буде шкода того лікаря який це зробить,а його совість мучити небуде?...
Про доктора Кеворкяна шось чули?
  • 0

#97 Ромашечка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 09.04.2008 – 11:43

Проголосувала проти, але вагання певні все ж є. Хтось скаже, що так можна полегшити людські страждання, а з іншого - хіба комусь таке право дано? Тим більше якщо людина в комі, має розлади зі свідомістю чи що там ще писав Ukrainer. Була б я лікарем, ніколи не змогла б такого зробити...
  • 0

#98 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 09.04.2008 – 12:08

Перегляд дописуРомашечка (9.04.2008 12:43) писав:

так можна полегшити людські страждання
до нуля і назавжди
  • 0

#99 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 09.04.2008 – 12:32

Перегляд дописуРомашечка (9.04.2008 12:43) писав:

Проголосувала проти, але вагання певні все ж є. Хтось скаже, що так можна полегшити людські страждання, а з іншого - хіба комусь таке право дано?

А це що, право? Як на мене - то це обов"язок.
  • 0

#100 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 09.04.2008 – 14:39

за
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1