Перейти до вмісту

Евтаназія

Повідомлень в темі: 144

Опитування: Евтаназія (117 користувачів проголосувало)

Евтаназія

1. За (82 голосів [69.49%])

Процент голосів: 69.49%

2. Проти (36 голосів [30.51%])

Процент голосів: 30.51%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#121 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 03.12.2009 – 23:30

Перегляд допису-=VJ=- (4.12.2009 00:14) писав:

Ага, як в тому посиланні "от і лікуємо трупика".
І де ви такі беретеся, "добренькі"?
Всі ми звідтам.
Правильно, давайте усіх важкохворих одразу вбивати. Економія грошей, нервів і т.п.
  • 0

#122 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 04.12.2009 – 00:08

Перегляд допису-=VJ=- (3.12.2009 23:14) писав:

Здуріти можна.

Можна. Дехто вже навіть здурів в питанні евтаназії.

Цитата

Певно в тих країнах, де вона дозволена, пора перевірити - може там вже кільна нових мільярдерів виросло.

Перевірте, якщо зможете отримати дозвіл.

Цитата

І, звісно ж, треба заборонити все - від цвинтарів до похоронних контор. Бо, гади, роблять бізнес на смерті. Треба по-природньому - де здох, там черви і зжерли.

Похоронні контори та цвинтарі займаються УЖЕ МЕРТВОЮ "клієнтурою". Ліпити їх до евтаназії, по крайній мірі не розумно.

Цитата

Кожен, хто сказав "за" вже почав з самого себе - бо саме на випадок з самим собою він в цьому випадку і розраховує.

"Вже почав з самого себе" - це ще не почав. Почав це тоді, коли знатимеш : ось зараз кольнуть. Тоді і послухаємо ; почав чи не почав ?

Цитата

А якщо якесь мудило, коли мені захочеться померти швидко і безболісно, а не конати, гниючи заживо кілька років, буде в"язати мене по рукам і ногам

Ніхто ж не забороняє. Можна ще простіше : з розгону, головою в стіну. Яка різниця ? Що евтаназія, що головою в стіну - самогубство. А як немає сил для розгону, то попросити кого з родичів взяти за ноги і шардибахнути головою. Дешево і сердито. Їм, тим родичам, хоть так, хоть так, рішення про вбивство доведеться приймати.

Цитата

, щоб "по-християнськи і по-моральному" дати мені помучитись - значить доведеться зібратися з силами і прикінчити ще й його, бо таких падлюк на світі має бути менше.

Наклеп на христянство. Згідно з догми їх "учителя" людьми є тіко сини їзраїлю. А ми - собаки. Навряд чи христяни з собаками будуть так валандатись, як ото Ви написали, Віджею.

Цитата

Ага, як в тому посиланні "от і лікуємо трупика".
І де ви такі беретеся, "добренькі"?

Не вирішуйте за чужих дітей. "Покладіть свою власну дитину" (тьху,тьху,тьху !) і приймайте рішення про вбивство. Це, до речі, теж входить у мою фразу : "починати з себе". А рвати на грудях рубашку, (поки здоровий сам, та здорові діти), про чуже ще й запитуючи при цьому "звідки вони беруться ?", це й дурень може.
  • 0

#123 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 06.12.2009 – 11:56

Залежно від випадку. За життя завжди потрібно боротися, але в моєму житті було як мінімум 4 випадки (3 з власного життя, про один чула), коли б евтаназія була б полегшенням для самого помираючого. Сама б будучи лікарем на таке б не наважилася і не дай Доле, щоб прийшлося в житті робити такий вибір.
Але коли помирає близька людина від раку, коли це бабуся і дідусь, коли лікарі не дають надії, коли вони змінюються на очах, а далі - робиться найстрашніше: нестерпні болі, коли навіть морфій і трамадол не допомагають, коли вони перестають впізнавати своїх дітей, коли починаються психози....Таких випадків є багато, хто їх не бачив може казати, що евтаназія - зло. Хто бачив - перш за все задумається над цим питанням.
  • 0

#124 олька13

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень

Відправлено 15.12.2009 – 17:58

я згодна з попереднім дописом, але я уявити не можу, як потім живуть ті хто має зробити той укол- лікарі, медсестри. з думкою, що ти когось вбив навіть за його бажанням
  • 0

#125 Бажана

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 15.12.2009 – 18:56

Перегляд дописуолька13 (15.12.2009 17:58) писав:

як потім живуть ті хто має зробити той укол- лікарі, медсестри. з думкою, що ти когось вбив навіть за його бажанням

Нормально можуть жити, якщо це кваліфіковані лікарі, які не беруть лише до уваги саме рішення хворого, але й самі зважуть всі за проти і тд і тп. Такі ж рішеня вирішуються не похамцем.
  • 0

#126 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 15.12.2009 – 20:03

Я проти евтаназії, бо часто кажу "пристрельте мене як собаку", мало чого ще пристрелять.
  • 0

#127 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 22.12.2009 – 20:09

Перегляд дописуMarcos (15.05.2006 19:57) писав:

Евтаназія - задоволення прохання хворого про прискорення його смерті діями або певними засобами.
В Нідерландах вона офіційно дозволена.

Ваші думки з цього приводу. Чи гуманно це ? Чи потрібно дозволити її в Україні .
думаю що гуманно. якщо людина хоче значить це її право
  • 0

#128 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 23.01.2010 – 12:51

Перегляд дописуAmili (6.12.2009 11:56) писав:

Залежно від випадку. За життя завжди потрібно боротися, але в моєму житті було як мінімум 4 випадки (3 з власного життя, про один чула), коли б евтаназія була б полегшенням для самого помираючого. Сама б будучи лікарем на таке б не наважилася і не дай Доле, щоб прийшлося в житті робити такий вибір.
Але коли помирає близька людина від раку, коли це бабуся і дідусь, коли лікарі не дають надії, коли вони змінюються на очах, а далі - робиться найстрашніше: нестерпні болі, коли навіть морфій і трамадол не допомагають, коли вони перестають впізнавати своїх дітей, коли починаються психози....Таких випадків є багато, хто їх не бачив може казати, що евтаназія - зло. Хто бачив - перш за все задумається над цим питанням.

Я за евтаназію.Я пережила муки моїх діда і бабці,які обидвоє майже одночасно захворіли на рак.ЦЕ ПРОСТО ЖАХ! Вони просили смерті кожен день,бабцю один раз виловлювали з ванни,в якій вона збиралась втопитись,а дідо пробував повіситись на бильцю власного ліжка.Потім морфій,крики болю-словами не передати.
  • 0

#129 Natali93

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.02.2010 – 17:11

я б сказала,що лише Бог має право розпоряджатися чужим життям і ми не маємо права позбавляти когось права на надію,..боротьбу))))) :happytwo:
  • 0

#130 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Місто:Херсон

Відправлено 18.02.2010 – 17:40

За евтаназію лише в тому випадку, коли цього бажають самі хворі та їхні родичі...
Хочу розказати вам от яку історію (реальну). Молодий хлопець, 16 років, після нещасного випадку впав у кому. Лежав він так 3(!!!) роки. За цей час його родичі викинули дуже багато грошей на його лікування, але все було марно. У відчаї вже попрохали лікаря зробити евтаназію. Але той не погодився... І от буквально за тиждень після того хлопець прийшов до тями! Страшно навіть уявити, а якби лікар не побоявся би взяти на себе відповідальність за смерть людини...
  • 0

#131 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.02.2010 – 18:28

Перегляд дописуБуря (18.02.2010 17:40) писав:

За евтаназію лише в тому випадку, коли цього бажають самі хворі та їхні родичі...
Хочу розказати вам от яку історію (реальну). Молодий хлопець, 16 років, після нещасного випадку впав у кому. Лежав він так 3(!!!) роки. За цей час його родичі викинули дуже багато грошей на його лікування, але все було марно. У відчаї вже попрохали лікаря зробити евтаназію. Але той не погодився... І от буквально за тиждень після того хлопець прийшов до тями! Страшно навіть уявити, а якби лікар не побоявся би взяти на себе відповідальність за смерть людини...
Та історія трохи суперечить Вашому "за".
  • 0

#132 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень

Відправлено 18.02.2010 – 18:31

Перегляд дописуОлеська (18.02.2010 18:28) писав:

Та історія трохи суперечить Вашому "за".
Там не було згоди самого хворого )))
  • 0

#133 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.02.2010 – 18:37

Перегляд дописуБуря (18.02.2010 18:31) писав:

Там не було згоди самого хворого )))
Ну Ви оригінальні! Як спитати згоди у людини, яка лежить в комі?
  • 0

#134 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень

Відправлено 18.02.2010 – 18:41

Перегляд дописуОлеська (18.02.2010 18:37) писав:

Ну Ви оригінальні! Як спитати згоди у людини, яка лежить в комі?
Та годі вже... Та історія - вийняток, зазвичай все буває набагато трагічніше, коли родичі і лікарі прирікають на смерть людину, яку, можливо, ще можна врятувати.
  • 0

#135 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.02.2010 – 18:45

Перегляд дописуБуря (18.02.2010 18:41) писав:

Та годі вже... Та історія - вийняток, зазвичай все буває набагато трагічніше, коли родичі і лікарі прирікають на смерть людину, яку, можливо, ще можна врятувати.
Ви знаєте, я теж так почала думати після перегляду "Хауса". Жаль лише, що у нас не лише таких геніїв діагностики немає, а навпаки - живу людину в гроб загонять швидше, аніж вилікують безнадійно-хвору.
  • 0

#136 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.02.2010 – 19:08

в мене тітка рідна 16 січня померла. злягла ше перед Новим роком. дуже мучилася. очима говорила "добийте мене"..
  • 0

#137 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 01.04.2010 – 21:47

Страхова медицина зніме всі проблеми з евтаназією. У вас на рахунку будуть гроші. Вам обовязково зроблять операцію після якої ви за деякий час гарантовано сконаєте без всяких мук...і головне - законно.
  • 0

#138 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 24.05.2010 – 07:41

Перегляд дописуNataliaN (19.05.2006 14:41) писав:

Я проти! Якщо є хоч маленька надія - її треба використати.
Ото ж бо й воно, що евтаназія - для випадків, коли надії, навіть маленької, нема.

Перегляд дописуMarcos (18.05.2006 00:40) писав:

В Україні це взагалі ніколи не треба дозволяти, бо якщо дозволити , то з життя "добровільне " піде багато одиноких пенсіонерів з будинками або квартирами.
Якраз для цього і є такі перевірки як заповіт і підпис при свідках.
  • 0

#139 dobdobdob

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень
  • Місто:Krasnovodsk

Відправлено 24.05.2010 – 07:45

Перегляд дописуБуря (18.02.2010 18:40) писав:

Наприклад, тесть бажає евтаназії тещі :happy1:
  • 0

#140 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 12.10.2010 – 20:15

Жив поверхом нижче мене дід Альоша, 1919 року народження.
Років 8 тому на 8 березня померла його дружина, баба Ліза. Жили вони загалом дружно.
Наразі жив дід із внучкою, і її бойфрендом.
Ходив собі згорблений, час до часу, прогулятися, на базар (про це окремий допис в Галіціанах), оце недавно впав і під'їзді.
Кажуть сусіди, дід просив відкрити вікно, щоб він звідти випав, "бо я вже пожив", ще й сестра в нього недавно померла.
Вчора бачив як з під'їзду виходили слідчі і мужик із напіпкою на спині "ЕКСПЕРТ". Запитав в зіваки одного, каже дід помер.
Сьогдні дізнався, що він набрав ванну води і туди от. Внучка пробувала відкачати, але даремно.

Питання, що було б гуманніше і легше, медикаментозна смерть, чи самовтоплення?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних