Перейти до вмісту

Евтаназія

Повідомлень в темі: 144

Опитування: Евтаназія (117 користувачів проголосувало)

Евтаназія

1. За (82 голосів [69.49%])

Процент голосів: 69.49%

2. Проти (36 голосів [30.51%])

Процент голосів: 30.51%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#101 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1721 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 09.04.2008 – 15:04

підтримую, іноді краще померти ніж мучитися самому і мучити близьких...
  • 0

#102 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 796 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:дурки...

Відправлено 19.08.2008 – 10:20

Навіть не знаю......З одної сторони все проходить безболісно і людина не буде мучитись....Проте це те ж саме самогубство, а самогубство то гріх.....Але дивитись як рідна людина страждає....
  • 0

#103 sooz

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 19.08.2008 – 10:21

евтаназія це досить гуманно. проте, вона повинна суворо контролюватися
  • 0

#104 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 19.08.2008 – 12:43

Зазвичай наші медики ставлять смертельні діагнози пацієнтам, які ще потім нормально живуть. Тобто людину можна вбити, а вона могла б мати шанс ще трохи побути поруч з тобою .
  • 0

#105 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 19.08.2008 – 13:51

Флейм переміщено сюди: http://www.tereveni....?showtopic=2541
  • 0

#106 Heim

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень

Відправлено 10.10.2008 – 08:53

Евтаназія є гуманною... на мою думку її потрібно обов"язково дозволити... чому? та тому, що ті, хто проти, можуть і не використовувати це право, а от для інших це може бути необхідним... людина має мати право сама вирішити, а заставляти її проводити у муках своє життя, це то вже точно не гуманно... а саме так і є, якщо евтаназія не дозволена... ну, це лише моя думка...

Сінк, о, так... я чув про Кеворкяна... навіть не розумію, чому його засудили... ех, люди ніяк не можуть позбавитись від стереотипів...
  • 0

#107 Invictus

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 320 повідомлень
  • Місто:зиготи

Відправлено 02.11.2008 – 20:07

З логічної точки зору це правильно. З юридичної - ні, бо евтаназією можна документально зробити фактично будь-яке вбивство як у лікарні, так і поза її межами.
  • 0

#108 bitter_end

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 389 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.11.2008 – 20:11

Я - за. Якщо людина бажає, то чому йти проти її останньої волі.
  • 0

#109 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6661 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 02.11.2008 – 20:22

Я за.

От не було б медицини, людина б померла сама, і не було б гріха-самогубства. А так врачі мучать людину, жорстоко знущаються з немічного пацієнта, колють його, всіляку хімію вводять, електричним струмом мучать... Це тортури!!! Лікарі не дають шансу людині померти природньо, і спонукають хворого до самогубства... Для такого випадку вже є стаття в кримінальному кодексі.
А лікарі за ці тортури ще й гроші з рідних вимагають...

Звісно ж якщо людина не помирає, але мучається від болю, то треба дати їй можливість вжити обезболювального наркотику смертельну дозу, так як би це сама людина зробила, аби на то її воля..

Тому я за евтаназію.

Повідомлення відредагував DarkLordVillis: 02.11.2008 – 20:25

• 0

#110 RyVOL

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 267 повідомлень

Відправлено 03.11.2008 – 15:03

я ЗА евтаназію! - є такий вираз: очікування смерті - гірше самої смерті! тому, якщо людина мучиться, і майбутнє її безнадійне то чому б і не покласти край її страданням!
і ПРОТИ дозволення її в Україні - з такою відсталою, ганебною нашою медициною у більшості випадків це просто призведе до вбивства
  • 0

#111 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 02.12.2009 – 20:04

Маю тітку (дружина татового брата). 2 місяці тому вона почала жалітися на головний біль. З кожним днем їй було все гірше і гірше. За два місяці вона просто на овоч перетворилася. ну взагалі... я її побачила- злякалася. ні говорити не може,ні ходити. і просто ..ну геть не "соображаєт" людина.. в нас в лікарні поставили діагноз ЦЕРЕБРАЛЬНИЙ ГЛІОМАТОЗ.

Сьогодні її возили до Києва в якийсь там нейрохірургічний інститут чи шось таке. сказали шо ВСЬО. я не розумію нічо в тих діагнозах і теде.. та й мама(тато взагалі говорити не може пр це) не дуже то розповсюджується,а я розпитувати теж не можу.. B) . це шось типу пухлини в мозку. тіки у моєї тітки не одна пухлина,а декілька.якось там давлять на мозок і тому отак от..

Це неоперабельно. сиди і чекай поки вона помре. бо зробити нічого не можна...

я тут тітку й не любила ніколи,але ж... їй 52 роки. вона трішки старша за мою маму. я як подумаю,шо з моєю мамою шось таке може статися..це страшно. а тітчині чоловік і син вчора(поки не сказали шо помре тітка) тааакі спокійні були,наче все в них гаразд. І ..шо вони ці два місяці робили? чим думали? я не розумію...всі ці 2 місяці вони сподівалися на чудо. на де там! їм,здаться, й думка така у голову не приходила,шо якшо болить голова,о треба шось робити. а може ж можна було ше й обійти це все якось? врятувати тітку.. А шо зараз.. я не знаю чи дозволена в нас евтаназія. але навіть якби..- вони бїй цього не дозволили. це ж,б**ть, гріх! отак і дивитимуться як помирає,страшно мучаючись, рідна людина.

:happy1:
  • 0

#112 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 02.12.2009 – 22:33

Щодо евтаназії, то я переконаний у двох речах :
По-перше, це перетвориться у такий собі бізнес : чим більше, тим краще. Бо тут, дехто, уже відчув себе таким "суперцивілізованим європейцем", що бере на себе право яке йому ніхто не давав. До того ж, це ніяка не цивілізованість, а дикунство. Певні західноєвропейські традиції щодо деяких питань в гуманітарній сфері, так і залишились на рівні пітекантропів. Причиною тому є прагматизм і гроші.
По- друге, і це головне : кожен, хто говорячи про чиєсь життя каже : "я - за", ПОВИНЕН ПОЧИНАТИ ПРОЦЕС З САМОГО СЕБЕ. Або ж, якась мама з власної дитини.
  • 0

#113 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 02.12.2009 – 22:44

Деякі слабохарактерні люди можуть вкоротити собі віку зараннє, я проти. Найбільше щастя— раптова смерть, а готувати себе чи когось до смерті— кощунство.
Тим більше ці всі сучасні псевдогуманні методи вкорочення віку теж для слабохарактерних мудил. Визнаю кулю в лоба чи сепуку. Типу людина боїться себе різати, але не боїться вмерти. Ржачно))
  • 0

#114 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 03.12.2009 – 11:17

Перегляд дописуFT232BM (2.12.2009 22:44) писав:

Деякі слабохарактерні люди можуть вкоротити собі віку зараннє, я проти. Найбільше щастя— раптова смерть, а готувати себе чи когось до смерті— кощунство.
Тим більше ці всі сучасні псевдогуманні методи вкорочення віку теж для слабохарактерних мудил. Визнаю кулю в лоба чи сепуку. Типу людина боїться себе різати, але не боїться вмерти. Ржачно))
Більшість людей, які йдуть на евтаназію наполовину рослини, парлізовані, неспроможні навіть в туалет самостійно сходити.
  • 0

#115 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.12.2009 – 17:26

Перегляд дописуDynkan 113 (3.12.2009 11:17) писав:

Більшість людей, які йдуть на евтаназію наполовину рослини, парлізовані, неспроможні навіть в туалет самостійно сходити.

На руки і нести в туалет !!!
Підмити !
Принести !
Покласти!

Повідомлення відредагував Безбожник: 03.12.2009 – 17:28

• 0

#116 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 03.12.2009 – 18:40

Проти.
Аргументація: вбивство живої людини. Не можна, бо є шанс, хоч і маленький. Не вбивати ж нам тяжкохворих, бо вони мучаться, деколи і здорові люди мучаться.
  • 0

#117 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.12.2009 – 19:00

Перегляд дописуyushchenko (3.12.2009 18:40) писав:

Проти.
Аргументація: вбивство живої людини. Не можна, бо є шанс, хоч і маленький. Не вбивати ж нам тяжкохворих, бо вони мучаться, деколи і здорові люди мучаться.

Підтримую. Додати сюди ще тяжкохворих діток. Це ж яка мама погодиться ???
  • 0

#118 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 03.12.2009 – 21:58

По-моєму питання стосовно евтаназії є етичним оскільки має форму "слід робити" чи "не слід робити". А значить ця тема має бути у розділі філософії.
  • 0

#119 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 03.12.2009 – 22:36

А от цікава думка Ізраїльських лікарів
  • 0

#120 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.12.2009 – 23:14

Перегляд дописуБезбожник (2.12.2009 22:33) писав:

По-перше, це перетвориться у такий собі бізнес : чим більше, тим краще.

Здуріти можна.
Певно в тих країнах, де вона дозволена, пора перевірити - може там вже кільна нових мільярдерів виросло.
І, звісно ж, треба заборонити все - від цвинтарів до похоронних контор. Бо, гади, роблять бізнес на смерті. Треба по-природньому - де здох, там черви і зжерли.

Перегляд дописуБезбожник (2.12.2009 22:33) писав:

По- друге, і це головне : кожен, хто говорячи про чиєсь життя каже : "я - за", ПОВИНЕН ПОЧИНАТИ ПРОЦЕС З САМОГО СЕБЕ.

Кожен, хто сказав "за" вже почав з самого себе - бо саме на випадок з самим собою він в цьому випадку і розраховує.
А якщо якесь мудило, коли мені захочеться померти швидко і безболісно, а не конати, гниючи заживо кілька років, буде в"язати мене по рукам і ногам, щоб "по-християнськи і по-моральному" дати мені помучитись - значить доведеться зібратися з силами і прикінчити ще й його, бо таких падлюк на світі має бути менше.

Перегляд дописуFT232BM (2.12.2009 22:44) писав:

Деякі слабохарактерні люди можуть вкоротити собі віку зараннє, я проти.

Як це стосується тих людей? Проти - то не бери. А у інших право забирати "зась".

Перегляд дописуyushchenko (3.12.2009 18:40) писав:

Аргументація: вбивство живої людини. Не можна, бо є шанс, хоч і маленький. .

Ага, як в тому посиланні "от і лікуємо трупика".
І де ви такі беретеся, "добренькі"?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних