Перейти до вмісту

- - - - -

Nero 9.2.6.0 + українізатор


В цій темі немає відповідей

#1 AS-Media

    Ледар

  • Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 10.04.2009 – 10:55

  • 0
Зображення
Nero 9.2.6.0 - Один з кращих пакетів програм для запису на CD-R, CD-RW і DVD диски, але не лише для цього: Nero 9 - це багатофункціональний набір засобів для роботи з даними, музикою і звуком, фотографіями, телебаченням і відео. Дозволяє використовувати більшість моделей драйвів, при цьому записує як аудіо-cd, так і "комп'ютерні" диски, включаючи завантажувальні, а також відео (у форматах Video CD і Super Video CD), DVD, Blu-ray Disc.
Включені в пакет програми володіють дуже великими можливостями, і ось лише деякі з них. Nero уміє писати одночасно на декілька драйвів, можливий як потрековая запис, так і копіювання всього CD, є безпосереднє перетворення Mp3 і WMA файлів в аудіотреки, є вбудовані аудіофільтри і WAV-редактор, завантажувальний диск можна записувати як з флоппі, так і з жорсткого диска. Крім усього іншого, є власні засоби для створення обкладинок CD.
Nero 9 поєднує в собі майже 20 програм, включаючи такі, як система управління телевізором і комп'ютером, потужний пошук медіаконтенту, засоби резервного копіювання і відновлення даних, а також підтримка нових відеоформатів Blu-ray і HD-DVD. [385 mb]

завантажити Nero 9.2.6.0 + ключ, українізатор

Повідомлення відредагував AS-Media: 10.04.2009 – 10:55
Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних