Перейти до вмісту

Чи заплющуєте ви очі, коли цілуєтесь?

Повідомлень в темі: 265

#41 ZipСоване Дівчисько

В сіданці - шило, в голові - запалення!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 601 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Qiev

Відправлено 25.07.2006 – 23:33

Брудна сутність французького поцілунку

Французький поцілунок несе із собою крім радості і незабутніх відчуттів, ще й більше 40 тисяч різних паразитів і бактерій 250 видів, стверджують шведські вчені.

Такі результати були отримані в ході дослідження, що проводилося в рамках кампанії з пропаганди оральної гігієни, організованою Шведською фармацевтичною асоціацією.

Учені також з'ясували, що під час поцілунку пари обмінюються 0,7 грамами протеїну, 0,45 грамами жиру і 0,19 грамами інших органічних речовин.

Нині діючий рекорд за тривалістю французького поцілунку був встановлений у 2001 році Луїзою Альмадовар і Річем Ланглі з Нью-Джерсі. Ця героїчна пара не розмикала губ впродовж 30 годин, 59 хвилин і 27 секунд.

Було підраховано, що, якщо обрана пара поб'є світовий рекорд, то кожний з учасників спалить, принаймні, 7435 калорій.

• 0

#42 Шурік

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.07.2006 – 20:09

Перегляд дописуEdit Piaf (5.07.2006 00:32) писав:

Цікаво дізнатись від когось про особистий досвід, це, по-моєму, дуже зручно, адже це чат і розповідати можна відкрито, нічого не приховуючи, а в реалі про таке якось не зручно говорити... :cool2:
Французский поцелуй
Что такое французский поцелуй?
Лучше всего сказать, что французский поцелуй - это волшебство, и на этом остановиться. Лучше всего сказать, что это поцелуй, во время которого соединяются души влюбленных. Лучше всего сказать, что это просто незабываемый поцелуй, особенно когда он выполнен со знанием дела - ну или без него, не важно. Короче, это самьй популярный поцелуй во всем мире. И для большинства парней от 9 до 22 лет это единственный практикуемый ими поцелуй, не считая обычного, простого поцелуя. Несмотря на свою популярность, он вызывает наибольшее число недоразумений и в то же время возбуждает любопытство молодежи, сближая влюбленных как никакой другой поцелуй. Вот поэтому посвятить ему решено целую главу. Сухое книжное описание не позволяет ощутить волнение и радость, которые испытываешь при воплощении его в жизнь. Все эти эмоции - и многие другие - вы сможете получить только на практике, целуясь по-французски.

Что конкретно нужно делать для этого ?
Начнем с начала. Французский поцелуй подразумевает контакт языков, и, как и при приеме пищи, здесь по большому счету не может быть что-то правильно, а что-то неправильно. Иногда работают оба языка, иногда - только один. Бывает, что начинает парень, но бьшает, что и девушка. Существует бесконечное множество вариантов, самый простой из которых - просто открыть рот во время поцелуя и ждать, что произойдет дальше.

Представьте, что рот вашей партнерши - это ваш рот, делайте там то же самое, что и в своем: водите языком, как бы изучая территорию, пройдитесь языком по зубам партнера - повеселитесь на всю катушку, но не делайте во рту партнера ничего такого, что бы не понравилось юм самому. Когда же вам прискучит это занятие, просто остановитесь и попробуйте что-нибудь новое.

Может быть, вам поможет, если вы будете думать об этом как о еде. Вы знаете, какое удовольствие мы получаем от приема пищи? Французский поцелуй - это такое же наслаждение. Только смотрите не проглотите своего партнера!

Почему этот поцелуй называется французским?
Термин "французский поцелуй" пришел в русский язык как элемент французской культуры, которая всегда считалась наиболее тесно связанной с темой любви. Во Франции этот поцелуй называется "поцелуем душ".

Якщо потрібна більш дтальна документація звертайся! :blink: Хоча краще іди пробуй...
  • 0

#43 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 31.08.2006 – 11:30

Закриваю. А то страшнуватий вигляд у того, хто тебе цілує :happy1:

Один мій колишній мало того, що очі не закривав, ще й ситуацію навколо контролював - хто іде, хто дивиться, коли виходити. Жах. Мене це дратувало. Ну, власне, тому він і колишній :D

:cool1:
  • 0

#44 ЗірКа

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.08.2006 – 11:40

Я закриваю.Ще десь чула що коли закриваеш очі підчас поцілунку то ти романтик. :happy1:
  • 0

#45 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів..

Відправлено 31.08.2006 – 11:42

Перегляд дописуОлесік (31.08.2006 10:30) писав:

Один мій колишній мало того, що очі не закривав, ще й ситуацію навколо контролював - хто іде, хто дивиться, коли виходити. Жах. Мене це дратувало. Ну, власне, тому він і колишній :happy1:
Якщо ти закривала очі - як же ти бачила, що він очей не закривав?
  • 0

#46 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень
  • Місто:7 верств до небес, в кінці лісу...

Відправлено 31.08.2006 – 12:41

Коли цілуєшся з людиною, то думаєш чи закривати очі чи ні... Природа бере своє, і підказує що, як і коли! Так що ті, хто ще не цілувався, не переживайте, просто віддайтесь почуттям і все...
  • 0

#47 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 31.08.2006 – 13:00

Перегляд дописуЯнголятко (31.08.2006 12:40) писав:

Я закриваю.Ще десь чула що коли закриваеш очі підчас поцілунку то ти романтик. :happy1:
і я такий :cool1:
  • 0

#48 Integrator

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківська обл.

Відправлено 31.08.2006 – 13:07

Відкриті очі заважають... важко душевно сконцентруватись, і віповідно результатом є дискомфорт. Нажаль! :happy1:
  • 0

#49 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень
  • Місто:7 верств до небес, в кінці лісу...

Відправлено 31.08.2006 – 13:13

Коли цілуєшся просто необхідновіддаватися почуттям і відкинути всі думки...
  • 0

#50 wizard

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 31.08.2006 – 22:42

Закриваю... Але часом хочеться розгледіти добре партнерку, тоді відкриваю.... :happy1:
  • 0

#51 ZipСоване Дівчисько

В сіданці - шило, в голові - запалення!

• Користувачі
  • 601 повідомлень
  • Місто:Qiev

Відправлено 31.08.2006 – 22:53

Знаєте,вони в мене самі від насолоди закриваються :happy1:
  • 0

#52 Ivanko Verezhak

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 14.11.2006 – 13:58

Поцілунок, він неначе ангел який приємно паестить твоє серце і душу, адже ніякий поцілунок , а ще й французький не може бути просто формальністю ,він несе з союою массу емоцій і переживань ,і коли ти цілуюш ,відчуваєш себе на 7-му небі від щастя і тих емоцій...!!! Хоча і Іспанський непоганий...
  • 0

#53 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 14.11.2006 – 17:04

ес фор мі, життя пішло з поцілунку...і кожен поцілунок - то створення нового світу...
до кінця не знаю своє ставлення до поцілунку....бо з одного боку, вважаю це своєрідним мистецтвом... з іншого, нормально ставлясь до гри "пляшечка", яку деякі вважають обміном слиною, що теж по суті вірно.....
найтупішим вважаю китайський, найгенальнішим - японський поцілунок.....
істина? - вона між шоколадом і поцілнком )
  • 0

#54 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 14.11.2006 – 17:07

Перегляд дописуukrainer (5.07.2006 14:32) писав:

мені звичайний більше подобається :angry12: а то з тими язиками дуже кумендо і не дуже приємно виходить (хоча, то на любителя :D)

Французи, мабуть, почали заганятися, коли вже нічого було робити. Ну, реально. Або їхня пристрасть зробила з них божевільних. Не знаю, мені якось це все незрозуміло. Є бажання - цілуєшся так, ні - інакше. Просто і доступно.
Хіба нє?
Правда, я забула, що в таких випадках нас завжди двоє, та все ж :cool1:))
  • 0

#55 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень

Відправлено 14.11.2006 – 20:14

японський поцілунок схожий на дитячі ігри....япошки соромязливі і традиційно не цілуються на людях....
уявіть двох, в національній японській одежі.....стоять одне навпроти одного на відстані один метр, руки як при молитві....водночас озираються навколо чи їх ніхто не бачить...якшо "все чисто" - вони знову ж таки одночасно нахиляють торс одне до одного....ледве доторкаються губами...і моментально повератються у висхідне положення....і оглядаються по сторонам чи ніхто їх не побачив....)

китайський.....ну одна дівчинка певно прагнула мене заінтригувати...і казала шо французьки - то просто туфта...от від китайського ти просто впадеш....
короче, я його взагалі не відрізнив від інших дотиків....
прикол його як виявилось в тому - це закритий рот - висунутий язик і облизування губ закритим ротом.....короче, глямурна блондинка - цим все сказано )

цілуйтесь..

а Істина - то це те шо в проміжку між "то" і "це".....хіба ні?

капець....коли писав пост - то між "то" і "це" був довгий пробіл )
  • 0

#56 Сонечко:)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 196 повідомлень
  • Місто: КИЇВ:)

Відправлено 17.11.2006 – 19:23

Не знаю,але в мене завжди очі закриваються,як на рефлексі.по іншому неможу! :yes:
  • 0

#57 Пан Сєня Миколайович

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 237 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 17.11.2006 – 22:05

моя дівчина закриває, а я ні :yes: навіть не замислювався чому... :yes: треба буде спробувати закрити.... :yes:
  • 0

#58 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень

Відправлено 17.11.2006 – 22:10

ще й як закриваю....і іншим закриваю..шоб не дивилися.....
"it all depends on situation"
  • 0

#59 Fister

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень

Відправлено 17.11.2006 – 22:29

так закриваю але , в деяких ситуаціях ні .
  • 0

#60 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 17.11.2006 – 23:53

Закриваю, але я тоді не про це думаю...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2