Перейти до вмісту

Дискримінація незайманих?!

Повідомлень в темі: 120

#61 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2841 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 03.04.2009 – 21:49

Перегляд дописуHalka (3.04.2009 22:42) писав:

А слабо цілий допис процитувати? В кожній цитаті йшлось про різні ситуації, а вам здається вчепитися нема до чого. Якщо між людьми є почуття - то вони зважають на готовність партнера до сексу (в тому числі довіра - якщо хтось з партнерів знає що в нього якась хвороба, він мабуть не захоче заражати іншого ). Якщо незайманість втрачати тільки для того "бо так вже всі зробили, а я ще нє", то тут вибирається будь - який партнер, в тому числі він може бути і з різними хворобами... - цей варіант вважаю дуже негативним.
ситуація одна і та сама - незайманість до старості, бо це модно, а я не така, тири пири, я не хочу кого - попало, я хочу певного когось, без хвороб, а якшо хвороби є, то хай не заражає мене ( ;) ), і вапше якшо є почуття - то можна без сексу, платонічні стосунки ніхто не відміняв.

от так от.
  • 0

#62 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 03.04.2009 – 21:55

Перегляд дописуTeo (3.04.2009 22:49) писав:

ситуація одна і та сама - незайманість до старості, бо це модно, а я не така, тири пири, я не хочу кого - попало, я хочу певного когось, без хвороб, а якшо хвороби є, то хай не заражає мене ( ;) ), і вапше якшо є почуття - то можна без сексу, платонічні стосунки ніхто не відміняв.

от так от.
Секс має бути з надійною людиною, а не з ким попало... І не обов'язково чекати його до 50 років, для кожного свій час.
  • 0

#63 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 21:58

Перегляд дописуHalka (3.04.2009 21:55) писав:

Секс має бути з надійною людиною, а не з ким попало... І не обов'язково чекати його до 50 років, для кожного свій час.
а хтось може і не дочекатись... ;)
  • 0

#64 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.04.2009 – 22:00

Перегляд дописуTeo (3.04.2009 21:58) писав:

а хтось може і не дочекатись... ;)
Не думаю, з віком хочеться серйозних стосунків, створення сім'ї, і людина прикладає до цього максимум зусиль.
  • 0

#65 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.04.2009 – 22:28

незнаю як ви, а я пішов, буду дискримінувати 5ти річних дівчаток і хлопчиків, за те що ті ще незаймані
да, дискримінація це велике діло, і ним займеться мій гнніально-злий страхітливий інтелект
у хахаха
  • 0

#66 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 03.04.2009 – 22:37

Перегляд дописуKatod (3.04.2009 18:32) писав:

це мені нагадує ситуацію
я так люблю мовчати, але люблю всім про це казати
є ж невербальне спілкування, але в цьому випадку без р

Перегляд дописуKatod (3.04.2009 23:28) писав:

незнаю як ви, а я пішов, буду дискримінувати 5ти річних дівчаток і хлопчиків, за те що ті ще незаймані
людина є, привід найдецця всігда

є така тема
  • 0

#67 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 03.04.2009 – 22:43

Перегляд дописуSergiy_K (3.04.2009 22:37) писав:

є така тема
Ну, не зовсім. Є люди, які залишаються незайманими через релігійні принципи, хвороби, вигадані образи ідеалу, травму...
Скажу так - не до кінця вважаю це нормальним, але якщо людина так хоче жити - не буду її переслідувати.
  • 0

#68 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 04.04.2009 – 08:54

проблема справді в зовсім іншому, Вебер - незайманий, але про це ніхто незнає, всі мовчать, він подумав, що це дискримінація, тому і створив цю тему, щоб дискримінації не було

але ми всі знаєм, що Вебер не косміт, це точно
  • 0

#69 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 04.04.2009 – 09:04

ой, ну я прям зараз розплачуся від розчулення. "букети", чекаи на особливу людину, принци. альо-альо: їй 39. 39, рєбята, а не 22! "і даколє ми ета будєм тєрпєть?". це прям якийсь психічний розлад. ховається людина за власними комплексами і все боїться попробувать. бо якщо фізіологія в нормі, то хотілка в неї має працювать з 15.
і не нада тут про принців. принци принцами, а секс - це секс

Перегляд дописуHalka (3.04.2009 21:55) писав:

секс має бути зі здоровою людиною. а як пощастить - то і з надійною
  • 0

#70 КлятЫй мАскаль

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 428 повідомлень

Відправлено 04.04.2009 – 16:10

Перегляд дописуZuzik (3.04.2009 14:06) писав:

>>Древні греки дурні думали що демократія - це влада народу, а насправді демократія це гейпаради!
Древні греки вважали, що демократія — це коли у кожного громадянина щонайменше 3 раба.
  • 0

#71 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 04.04.2009 – 16:15

Перегляд дописуКлятЫй мАскаль (4.04.2009 17:10) писав:

Древні греки вважали, що демократія — це коли у кожного громадянина щонайменше 3 раба.
І по одному юнаку, принаймні. ;)
  • 0

#72 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 04.04.2009 – 16:33

Перегляд дописуIA32 (4.04.2009 17:15) писав:

І по одному юнаку, принаймні. ;)

ніфіга, юнаки були стипендією на філософському факультеті
  • 0

#73 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 04.04.2009 – 16:55

З однією людиною все просто яко двері: займана чи незаймана, відповідно, від цього, ті, кого колише - починають холівари, ті, кого не колише, спостерігають за цим і думають: ні фіга ж собі. Коли ж переходити до великих груп людей, уже можна спостерігати якісь тенденції.
На макрорівні ж існує таке поняття як варіабельність. Від варіабельності залежить здатність популяції (націю також зокрема можна трактувати яко популяцію) переживати зміни, пристосовуючись до них через збільшення кількості особин, які мають ознаку, яка є найкращим пристосуванням популяції до нових умов. Якщо ж варіабельність низька, при зміні умов може зникнути цілий вид в лічені роки. Згадаємо до прикладу вид дикого голуба, який був повністю винищений у США за 3 десятки років при попередній чисельності близько 100 мільярдів.
Тепер від тІорії до практики. У малих народностей широко поширена була свого часу споріднитися із сусідніми племенами. За легендою, так вижив Рим. Також, прожили тисячі років семіти посеред купи європейців. Звісно, в результаті міжнаціональних шлюбів генотип проходить великі зміни. Але далі на допомогу іде звичайний фільтр: національні традиції та "природна" травля "інших". Людина з несприйняттям традицій чи така, що сильно вирізняється з-поміж представників нації врешті відколюється від неї, виносячи з собою невідповідний генетичний матеріал. Саме так до цього часу проіснували жиди. Така нація же ж як караїми, яка справді практикувала всерединіспільнотні зв'язки, врешті банально зникла з лиця землі при легеньких змінах умов.
Незайманість же або цнота практикувалася в усі часи як найкращий протизаплідний засіб (зараз таким традиційно вважається "чай замість"). По суті, вона була гарантією того, що в здорових батьків народиться здорова дитина з генотипом певної нації. Коли ж мати відома, а тата немає, то можна лише гадати, що природа-мати приготувала за гени у нащадка. Звідси і цькування покриток (хоча, бісь го зна, може, це лише національні міфи) в українців та деякі "доказові" ритуали у інших націй.
Можна наводити ще деякі "розумування" з цього приводу, але тепер висловлю власну думку. "На колір та смак, товариш не всяк". Якщо раніше цнота вважалася чеснотою і всіляко зберігалася до шлюбу, то цим врешті і скористалися (опосередковано) вороги українців, влаштувавши голодомор. І навіть не треба було переживати через те, що зачепляться не свої - збережена цнота (до шлюбу) матері гарантувала, що якщо у селі живуть українці, то і нищитися будуть українці. З іншого боку, ходить легенда про німецьких гінекологів, які оглядали українських дівчат, відправлених на роботу і вражалися рівнем збереженої цноти.
Висновок: усе потрібне, вважатиму за нормальним, якщо збереження цноти буде особистим питанням людини без жодного тиску зі сторін "співчуваючих". Тоді з'явиться і варіабельність і українська нація ніколи не зникне з лиця планети. А ваша реакція на чужу цноту (хай і у 39 років) - це ваші психостатеві проблеми.
З. І. Власну думку маю, висловлював її у іншій темі, тут вважаю її недоречною.
  • 0

#74 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 16:54

Перегляд дописуKatod (3.04.2009 11:33) писав:

Weber, добре що хоч ви не розповідаєте тут про те що ви незайманий, ато почалось би, зато скільки цікавих тем (не сприйміть за образу:happy1:)
Чому за образу? За що ображатись? Незайманий - само собою. Мама з татом казали - до весілля ні,ні... І добре робили. Китайці так берегли своє ці... І тепер усі в кризі, а вони процвітають. Хі-хі!
  • 0

#75 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 06.04.2009 – 10:31

Перегляд дописуWeber (3.04.2009 09:35) писав:

Повідомлення одного інформагентства.
часу не трапляється на свою другу половинку?”
Що форумчани на це?
я оце тільки помітила: і про таке пише інформагентство? Оо
  • 0

#76 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 06.04.2009 – 10:41

Перегляд дописуСаляма (6.04.2009 10:31) писав:

я оце тільки помітила: і про таке пише інформагентство? Оо
Поважний польський інтернет портал.
http://www.onet.pl/
  • 0

#77 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 06.04.2009 – 10:49

Перегляд дописуWeber (6.04.2009 10:41) писав:

Поважний польський інтернет портал.
http://www.onet.pl/
дякую, поржала)))) таблоїди тепер вважаютьсчя інформагентством)))
  • 0

#78 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 06.04.2009 – 10:55

Перегляд дописуСаляма (6.04.2009 10:49) писав:

дякую, поржала)))) таблоїди тепер вважаютьсчя інформагентством)))
Це не таблоїд. Це інтернет портал рівня нашого укрнету чи укрправди.
  • 0

#79 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 06.04.2009 – 12:24

Онет загалом серйозний та доволі цікавий, але коли почитати коментарі, тоді можна подумати, що це портал для дураків (але ніхто читачів собі не вибирає). Зрештою, я читала всю статтю (3 сторінки), і там не тільки про Аліцію йде і не тільки одна точка зору показана, і стаття теж цікава.

Повідомлення відредагував Nеmesis: 06.04.2009 – 12:32

• 0

#80 Ganichka-Dykanichka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:калуш-франик

Відправлено 06.04.2009 – 15:06

ну незнаю...я наприклад нічого страшного в незайманості не бачу......монашки ж якось то живуть.....чи ті що просто не можуть....секаса це ж не саме головне в нашому житті,хоча з ним життя краще :happy1:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних