Перейти до вмісту

Дискримінація незайманих?!

Повідомлень в темі: 120

#41 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2314 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 03.04.2009 – 18:58

Перегляд дописуTeo (3.04.2009 18:41) писав:

ага, коли їй було 16 років до неї прийшов один реальний пацан з недвозначним наміром, а вона йому " Нєнєнє, я чекаю Василя, він на підході...ще років 30 почекати тіки треба...а поки я буду незайманою дискримінованою дівою " :cry:
Ну якщо той пацан був "биком" з невідомо якими хворобами, можна і Василя почекати ;)
  • 0

#42 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 03.04.2009 – 19:10

якшо так дивитися на речі, то виходить шо всі, хто хотів її в плані секса - бики? ;)
  • 0

#43 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.04.2009 – 19:17

Перегляд дописуКрихітка (3.04.2009 12:13) писав:

Правильно,треба було по****тись в 14 років бухою на якійсь дискотеці-ото кайф би получила,на всьо життя.Не спіши на всіх ставити ярлики,в неї своя моральність а в тебе своя і почитай 1 пункт Декларації Прав Людини.

Стереотипи - зло.Ну не хоче-то флаг їй в руки,а іншим до того яке діло? Хіба набагато краще кожен день собі шукати когось нового щоб получити "кайф" і букетик хвороб,як зазвичай буває з випадковими контактами? Може їй навпаки повезло.
уявляю діалог майбутнього,жінок 13 років
-а ти вже того?
-нє,ще нє.
-фу,я з тобою дружити не буду,віддавай мої ляльки
ой, шо за брєд ти несеш.... Де ти там 14 років взяла?Якшо в когось шось чешеться,не треба мені свої особисті думки приписувати.
Їй 39(!) років. Я на це і реагувала. Ненормально в такому віці бути незайманою і нарікати на це. Одне з двух: або її це влаштовує, і тоді їй по барабану що про неї думають інші, або їй самій це заважає і вона злиться. В будь-якому випадку вона ідіотка. Дітей від святого духа в наш час ніхто не зачинає. Канєш,вона може їх не хотіти,але це теж НЕнормально.
  • 0

#44 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 19:18

Перегляд дописуTeo (3.04.2009 20:10) писав:

якшо так дивитися на речі, то виходить шо всі, хто хотів її в плані секса - бики? ;)
Це її думка, якщо вона нікому не віддалася, значить не хотіла щоб саме вони були в неї першими.
  • 0

#45 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 19:22

Перегляд дописуHalka (3.04.2009 20:18) писав:

Це її думка, якщо вона нікому не віддалася, значить не хотіла щоб саме вони були в неї першими.
ну так вона довго чекати може... тільки от питання - кого? принца на білому мерседесі? чи тіпа у 50 років вона таки вирішить комусь дати і ще раз розчарується у хлопцях - тепер вони не хочуть спати з літньою жінкою, тим паче цнотливою ;) життя сложна штука, особливо в плані секаса :cry:
  • 0

#46 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 19:36

В мене є знайома, якій 30 років і вона незаймана. І вона тим не переймається сильно. Думаю, що причиною цього є зрада її хлопця з іншою (він одночасно зустрічався з нею, а спав з іншою). Вона хотіла щоб він її "добивався". Просто попала не на того хлопця))) А вона, як романтик (глибоко всередині, але "баба-грім" ззовні), сприйняла це дуже дуже болісно. І з того часу не підпускає до себе чоловіків. Також є багато прихованих комплексів. Мабуть то все в купі і дало такий результат...
Якась причина мала бути і в тієї пані.
А ще є рух асексуалів ;) Тому дивного в тому нічого немає.
А щодо дискримінації...такий в нас є стереотип (чи народна мудрість))), що якщо жінка чи чоловік до певного віку не одружився\не вийшла заміж, то в нього\неї є якісь фізичні чи психічні проблеми.
Для гармонії мають бути різні люди і кожен живе так, як вважає за краще для себе.
  • 0

#47 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 20:24

Перегляд дописуTeo (3.04.2009 20:22) писав:

ну так вона довго чекати може... тільки от питання - кого? принца на білому мерседесі? чи тіпа у 50 років вона таки вирішить комусь дати і ще раз розчарується у хлопцях - тепер вони не хочуть спати з літньою жінкою, тим паче цнотливою ;) життя сложна штука, особливо в плані секаса :cry:
ну так, краще переспати з першим - ліпшим з невідомо яким букетом хвороб, але вже бути "такою як всі".
  • 0

#48 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 20:49

Перегляд дописуHalka (3.04.2009 21:24) писав:

ну так, краще переспати з першим - ліпшим з невідомо яким букетом хвороб, але вже бути "такою як всі".
от же взяли до букету хвороб)) вам в тему " Контрацептиви " ;)
  • 0

#49 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 20:51

Перегляд дописуTeo (3.04.2009 21:49) писав:

от же взяли до букету хвороб)) вам в тему " Контрацептиви " ;)
Та до чого тут то? Незайманості позбутись треба не тому шо вже всі подружки це зробили, а тому шо тобі цього хочеться, і хочеться не просто так, а саме з з певною людиною!
  • 0

#50 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 21:00

Перегляд дописуHalka (3.04.2009 20:51) писав:

Та до чого тут то? Незайманості позбутись треба не тому шо вже всі подружки це зробили, а тому шо тобі цього хочеться, і хочеться не просто так, а саме з з певною людиною!
ггг)) так ми про це вже балакали...)) до чого контрацептиви? до букету хвороб, про який ти кажеш ;) кстате, виходячи з того, що ти говориш можна сказати, що ти сама собі суперечиш...кажеш шо секас має бути з певною людиною, а не з ким попало...тобто будь - яка людина є певною людиною, тобто потенціальним партнером незайманої жінки, тобто першим з ким вона переспить логічно і буде певною людиною)) :cry:
  • 0

#51 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 21:04

Перегляд дописуTeo (3.04.2009 21:00) писав:

ггг)) так ми про це вже балакали...)) до чого контрацептиви? до букету хвороб, про який ти кажеш ;) кстате, виходячи з того, що ти говориш можна сказати, що ти сама собі суперечиш...кажеш шо секас має бути з певною людиною, а не з ким попало...тобто будь - яка людина є певною людиною, тобто потенціальним партнером незайманої жінки, тобто першим з ким вона переспить логічно і буде певною людиною)) :cry:
Певна людина і близька людина - то різні речі. До того ж контрацептиви не дають 100% захисту від хвороб, і від вагітності.
  • 0

#52 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 21:11

Перегляд дописуHalka (3.04.2009 22:04) писав:

Певна людина і близька людина - то різні речі. До того ж контрацептиви не дають 100% захисту від хвороб, і від вагітності.
я знаю різницю між близькою і певною людиною ;)
просто ти казала саме про певну :cry:
ем...то виходить у всих є сіфіліси, гонореї і тд, а у того єдиного - нема? лол B) нІма логІки...((
  • 0

#53 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 21:14

Перегляд дописуHalka (3.04.2009 19:26) писав:

А хлопець, коли почує, що дівчина незаймана може спокійно виправити ситуацію...
Так, це вже не дискримінація називається. Дещо інші дії скажемо так. ;)
  • 0

#54 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 21:26

Перегляд дописуTeo (3.04.2009 21:11) писав:

я знаю різницю між близькою і певною людиною ;)
просто ти казала саме про певну :cry:
ем...то виходить у всих є сіфіліси, гонореї і тд, а у того єдиного - нема? лол B) нІма логІки...((
Та шо ви до слів чіпляєтесь, певна людина - це не просто перехожий, а людина з якою ти близько знайома, і маєш на меті саме її. До того перш ніж разом в ліжко лягати, бажано погуляти і познайомитись поближче, і якщо між вами будуть почуття, то він сам не захоче тебе якоюсь хворобою заразити.

Перегляд дописуIA32 (3.04.2009 21:14) писав:

Так, це вже не дискримінація називається. Дещо інші дії скажемо так. ;)
Тебе не позбавляє незайманості незнайома людина... Якщо між двома людьми є якісь почуття, то рано чи пізно тобі самій цього захочеться, і якщо хлопець тебе, і себе також, поважає він не полізе до тебе поки ти цього не захочеш і не дозволиш.
  • 0

#55 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 21:29

Перегляд дописуHalka (3.04.2009 22:26) писав:

Та шо ви до слів чіпляєтесь, певна людина - це не просто перехожий, а людина з якою ти близько знайома, і маєш на меті саме її. До того перш ніж разом в ліжко лягати, бажано погуляти і познайомитись поближче, і якщо між вами будуть почуття, то він сам не захоче тебе якоюсь хворобою заразити.
паніка! ;)
  • 0

#56 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 21:30

Перегляд дописуTeo (3.04.2009 21:29) писав:

паніка! ;)
Ви зазвичай заражаєте партнерок хворобами на пам'ять?
  • 0

#57 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 21:31

Перегляд дописуHalka (3.04.2009 22:26) писав:

Тебе не позбавляє незайманості незнайома людина... Якщо між двома людьми є якісь почуття, то рано чи пізно тобі самій цього захочеться, і якщо хлопець тебе, і себе також, поважає він не полізе до тебе поки ти цього не захочеш і не дозволиш.
Хух. Слава Богу. А я вже, теє, злякався троха. ;) Але якщо ви конкретно до мене (а не безособове "ти"), - то я мальчиg. :cry:
  • 0

#58 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 21:33

Перегляд дописуIA32 (3.04.2009 21:31) писав:

Хух. Слава Богу. А я вже, теє, злякався троха. ;) Але якщо ви конкретно до мене (а не безособове "ти"), - то я мальчиg. :cry:
"ти" - безособове B)
  • 0

#59 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 21:36

Перегляд дописуHalka (3.04.2009 22:30) писав:

Ви зазвичай заражаєте партнерок хворобами на пам'ять?

Цитата

До того ж контрацептиви не дають 100% захисту від хвороб, і від вагітності.

Цитата

він сам не захоче тебе якоюсь хворобою заразити.
тепер кагби виходячи з контексту: людина не може не хотіти і не заразити партнера. Вважай, що ти задала питання, а перед цим сама на нього відповіла))
  • 0

#60 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 21:42

Перегляд дописуTeo (3.04.2009 21:36) писав:

тепер кагби виходячи з контексту: людина не може не хотіти і не заразити партнера. Вважай, що ти задала питання, а перед цим сама на нього відповіла))
А слабо цілий допис процитувати? В кожній цитаті йшлось про різні ситуації, а вам здається вчепитися нема до чого. Якщо між людьми є почуття - то вони зважають на готовність партнера до сексу (в тому числі довіра - якщо хтось з партнерів знає що в нього якась хвороба, він мабуть не захоче заражати іншого ). Якщо незайманість втрачати тільки для того "бо так вже всі зробили, а я ще нє", то тут вибирається будь - який партнер, в тому числі він може бути і з різними хворобами... - цей варіант вважаю дуже негативним.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних