Перейти до вмісту

Дискримінація незайманих?!

Повідомлень в темі: 120

#21 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 03.04.2009 – 14:32

Гвалтуй незайманих, рятуй планету! Жарт.

Дискримінація не через те, що вона незаймана (бо людям на це байдуже), а мабуть через її поведінку в суспільстві.
  • 0

#22 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 14:45

Перегляд дописуБілий Дракон (3.04.2009 15:32) писав:

Дискримінація не через те, що вона незаймана (бо людям на це байдуже), а мабуть через її поведінку в суспільстві.
Діва (ги ;) ) мало того що не цейво... та ще й дискримінується... цікаво чим? Тим що її не люблять і вважають дурною? Дайош закон, що б всі мусіли таких любити... B) І таких зразу стане менше... :cry:
  • 0

#23 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 03.04.2009 – 14:46

Перегляд дописуKatod (3.04.2009 12:33) писав:

і щодо сексу і дівчат, всім відомо, що утримання для дівчат погано, бо творчий потенціал зростає від кількості частоти актів, а в чоловіків все навпаки
Ги, це як? Мене більше про чоловіків цікавить, гг. Якшо я незайманий то в мене вищий IQ ніж якби я займався 2-3 рази на щодень?
  • 0

#24 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 15:00

Перегляд дописуКиря (3.04.2009 15:46) писав:

Ги, це як? Мене більше про чоловіків цікавить, гг. Якшо я незайманий то в мене вищий IQ ніж якби я займався 2-3 рази на щодень?
IQ який був такий і лишиться... а от бажання його десь прилаштувати відпаде :cry: ;)
  • 0

#25 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 03.04.2009 – 15:08

Перегляд дописуmasterpiecer (3.04.2009 14:16) писав:

В принципі мені не подобається отака показна незайманість. Ще більше дратують заяви дівчат "до весілля ні-ні", бо від цього тхне якимсь гнилим совком і протухлою мораллю.
чого одразу совком — в РАГСі не питають с ким ти спиш? це як раз релігійностурбованістю попахує — бо гріх.
  • 0

#26 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 15:24

Перегляд дописуjakobz (3.04.2009 10:38) писав:

Мені пофік
;)
а взагалі то ніхто б її не чіпав, аби вона не кричала на кожному кроці що вона незаймана, і не робила б з того культу
  • 0

#27 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 03.04.2009 – 15:39

Перегляд дописуМалюсінька (3.04.2009 10:55) писав:

Це погляд людини. Його варто поважати.
Навіщо так зациклюватися так на незайманості? Для мене абсолютно нічого не змінилося в житті після втрати незайманості. І для чого насправді позбавляти себе задоволення, насолоди? Незайманість - це не "бар'єр". Так само як займатися петтінгом, а не сексом. Яка різниця? Морально ти не є вже цнотливою. Ти віддалася чоловікові, і все. А сама "фізіологічна" цнотливість - це дурня, яка абсолютно немає ніякого значення для жінки. Принаймні для мене не мала. Чи вона є, чи ні.
Погоджуюсь щодо поваги.
Та щодо втрати незайманості - це як для кого. Для мене дуууже багато в житті з цим змінилось. Найперше - ставлення до життя та до чоловіків.

Цитата

Щодо дискримінації, то дійсно є якась така думка в суспільстві, що якщо дівчина до 30 років залишається дівчиною (а мова зараз йде про 39 років), то всі дуже дивуються їй і насміхаються навіть з неї. Для мене особисто це зразу знак, коли зустрічаю таку "дівчинку" 39-ти років. Не раз переконалася в їхніх "запльотах", озлобленості на життя і страшній зависті "молодим, сексуальним і перспективним". Це просто жахлива поведінка. Колись прийшлося працювати з такою. Але з другої сторони, хіба вона винна, що до такого віку вона не зустріла гідного мужчини, а з будь-ким лягти в ліжко не в її стилі. Коли вона це розуміє, то одне. А коли вона налаштована:"А для чого мені це?", то вже інше. І нічого її вже не виправить.
Насьогодні вже і в 20-ть років незайманість дивує (м"яко кажучи) інших.

Перегляд дописуКрихітка (3.04.2009 12:13) писав:

Правильно,треба було по****тись в 14 років бухою на якійсь дискотеці-ото кайф би получила,на всьо життя.Не спіши на всіх ставити ярлики,в неї своя моральність а в тебе своя і почитай 1 пункт Декларації Прав Людини.

Стереотипи - зло.Ну не хоче-то флаг їй в руки,а іншим до того яке діло? Хіба набагато краще кожен день собі шукати когось нового щоб получити "кайф" і букетик хвороб,як зазвичай буває з випадковими контактами? Може їй навпаки повезло.
уявляю діалог майбутнього,жінок 13 років
-а ти вже того?
-нє,ще нє.
-фу,я з тобою дружити не буду,віддавай мої ляльки
Мудро.
Я чула якось на роботі, як дівчата (було їм тоді десь біля 20-ти років) говорили між собою, хто скільки зробив вже абортів. Що вже казати і про цноту...

Перегляд дописуМалюсінька (3.04.2009 15:21) писав:

Та ні. Вона просто оправдання шукає. От і все. Хоче доказати суспільству, що ніби вона таки не хоче.
Оце точно. Людина завжди шукає (навіщось) оправдування своїм діям, своїй поведінці.
  • 0

#28 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 15:48

Перегляд дописуОлеська (3.04.2009 16:39) писав:

Оце точно. Людина завжди шукає (навіщось) оправдування своїм діям, своїй поведінці.
Бо дуже хочемо подобатися іншим...
  • 0

#29 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 15:50

Перегляд дописуZuzik (3.04.2009 16:48) писав:

Бо дуже хочемо подобатися іншим...
Вас багато? ;) )))
  • 0

#30 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 15:51

Перегляд дописуОлеська (3.04.2009 16:50) писав:

Вас багато? ;) )))
нас - людей - багато... :cry:

Повідомлення відредагував Zuzik: 03.04.2009 – 15:51

• 0

#31 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 03.04.2009 – 15:51

а при чому тут дискримінація автор не подумав? а чи не поплутав він чого?
  • 0

#32 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 15:53

Перегляд дописуZuzik (3.04.2009 16:51) писав:

нас - людей - багато... ;)
І всі люди?) І всі хочуть подобатись?)
  • 0

#33 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 15:58

Перегляд дописуОлеська (3.04.2009 16:53) писав:

І всі люди?) І всі хочуть подобатись?)
(голосом Крачковської в "Иван Васильевич меняет профессию") "Выходит что да"! ;)
Я вважаю що люди шукають виправдання бо хочуть "об’єктивно" подобатися іншим (всім, частині, якійсь вищій істоті)...
  • 0

#34 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 16:03

Перегляд дописуZuzik (3.04.2009 16:58) писав:

(голосом Крачковської в "Иван Васильевич меняет профессию") "Выходит что да"! ;)
Я вважаю що люди шукають виправдання бо хочуть "об’єктивно" подобатися іншим (всім, частині, якійсь вищій істоті)...
Мені дуже подобається одина думка, яку почула ще раніше і намагаюсь нею користуватись:

Цитата

Не варто перейматись тим, що думають люди про вас. Вони надто переймаються тим, що думаєте про них ви.

Людина може подобатись тим, що вона надбала за життя, та люблять людину саме за натуральність, справжність.
  • 0

#35 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 16:07

Перегляд дописуОлеська (3.04.2009 17:03) писав:

Людина може подобатись тим, що вона надбала за життя, та люблять людину саме за натуральність, справжність.
Я й не буду сперечатися... взагалі те, що про нас думають, слабо пов’язане з тим, як ми собі цю думку уявляємо... ;)
І якщо я здійснюю якісь дії для того що б сподобатися, то це ще не означає що це дійсно сподобається... головне що б я так вважав... і сам себе виправдав... практично як у вас... але через... гм... :cry:
  • 0

#36 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 03.04.2009 – 17:06

а мені здається шо вся суть не в тому, шо такі люди певним чином фізіологічно відрязняються від більшості і не відчувають насолоди...
просто такий у них внутрішній світ ;) ... у декого глибокі комплекси з того чи іншого приводу, інші дійсно незаймані душею, ше інші просто-навсього байдужі до сексуальних відносин...

зрозуміти сповна мабудь важко таких людей, але от сприймати таки треба :cry: ...от згадайте всі себе, хіба вам погано жилося незайманим... і не здавалося це дивним, ви ж бо не знали як то - займатись сексом B) от і задумайтесь... а вік то таке - зовсім відносне ;)
  • 0

#37 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 17:06

Перегляд дописучорно-біла (3.04.2009 15:51) писав:

а при чому тут дискримінація автор не подумав? а чи не поплутав він чого?
Читайте уважніше

Цитата

Tyle mówi się o dyskryminacji mniejszości seksualnych, ale to nic w porównaniu z dyskryminacją dziewic.
Стільки говориться про дискримінацію меншості сексуальних, але то ніщо в порівнянні з дискримінацією дів
То було в першому пості - цитував діву. А якщо уважно прочитаєте попередні пости - то половина з них доволі жорсті.
Типу діва у 20 років - це вже підозріло. Хоч я наприклад, дів дуже шаную.
  • 0

#38 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.04.2009 – 17:32

це мені нагадує ситуацію
я так люблю мовчати, але люблю всім про це казати

в чому дискримінація, якщо заходиш перекрикуючи всіх каежш щоб не звертали на тебе уваги, бо любиш же мовчати?

як казав Гордон Фрімен: тримайся адекватно
;)
  • 0

#39 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.04.2009 – 18:26

А хто дискримінує незайманих? Нормальні люди при першому знайомстві не будуть питати незаймана ти чи ні, а справжнім друзям все рівно напевно, який в тебе фізичний стан, аби людина була хороша. А хлопець, коли почує, що дівчина незаймана може спокійно виправити ситуацію, може йому і приємно буде шо вона не спала з ким попало, а чекала саме його.
  • 0

#40 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 18:41

Перегляд дописуHalka (3.04.2009 19:26) писав:

А хто дискримінує незайманих? Нормальні люди при першому знайомстві не будуть питати незаймана ти чи ні, а справжнім друзям все рівно напевно, який в тебе фізичний стан, аби людина була хороша. А хлопець, коли почує, що дівчина незаймана може спокійно виправити ситуацію, може йому і приємно буде шо вона не спала з ким попало, а чекала саме його.
ага, коли їй було 16 років до неї прийшов один реальний пацан з недвозначним наміром, а вона йому " Нєнєнє, я чекаю Василя, він на підході...ще років 30 почекати тіки треба...а поки я буду незайманою дискримінованою дівою " ;)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних