Перейти до вмісту

Дискримінація незайманих?!

Повідомлень в темі: 120

#101 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 17.12.2009 – 17:05

Перегляд дописуbendera.UA (17.12.2009 17:25) писав:

знати що думає КОЖНА дівчина я не хочу - в мене й без того голова від зайвих знань інколи пухне....
а що до цнотливості - то це особистий вибір кожного, які б причини до того б не спонукали.
чи може чоловік тим пишатись..... чому б і ні - причини різні бувають. наприклад монах який не "прилюбодєйствував" і не в пав в гріх, амо молодий чоловік який не поліз під спідницю до першої ліпшої хто ноги розставить, а береже себе лише для однієї жінки в своєму житті (ну от така от в нього мулька).......
повторюсь - ситуації різні бувають, а грести всіх під одне гребло в "бАльні нА голову" то нормально?
я ж не каже про варіант з того анікдоту: "я з дєфачками нє сплю патаму ша раз єсть пАлАвиє губи, знач єсть і пАлАвиє зуби і вони мАю пЯпіську відкусять"...... то вже дійсно клініка....
Ваша правда...
  • 0

#102 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 17.12.2009 – 17:09

Перегляд дописуШАХІСТ (17.12.2009 16:15) писав:

А Ви знаєте що думає кожна дівчина про цнотливість, про її відношення до цнотливості? Чи Ви хочете сказати що чоловік, на відміну від жінки, яка може гордитися, хоча я і не знаю чому, але знаю що таке в них існує, може гордитися своєю незайманістю?
Може пишатись і чоловік. Я таких знаю. До речі, не клінічні випадки, вельми розумні хлопці.
  • 0

#103 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 19.12.2009 – 02:02

Перегляд дописуГетьман (17.12.2009 17:09) писав:

Може пишатись і чоловік. Я таких знаю. До речі, не клінічні випадки, вельми розумні хлопці.
це ви про кого?
<Богуслав задумався: здається, ще не одружений отже він ще... о ні!>

жарт.
  • 0

#104 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 19.12.2009 – 03:00

ааа! хочу вам відкрити страшну таємницю... *барабанний дріб* так... я незайманий... *витер тремтячою рукою спотілого лоба* Рено це для тебе, щоб ти знала і не мучила себе здогадками) ггг)
  • 0

#105 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.12.2009 – 08:46

пффф. наче мене то цікавить. Мозок хлопця- інша справа. коли хлопець бреше,шо він не хоче сексу- оце огидно. фу.
а чи цнотливий ти особисто- в мене є своя думка і вона не залежить від твого "стану" . не треба думати,шо ти привертаєш мою увагу :happy1:
  • 0

#106 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Раша

Відправлено 12.05.2010 – 03:52

а чого поганого в незайманості? якщо людина так хоче, хай буде незайманою хоч у 60. ну, звісно, бувають такі дівчата, які незаймані тому, що їх ніхто не хоче, або тому, що не можуть знайти достойного хлопця (маю на увазі тих, що живуть у якихось маленьких містах чи селах, де чоловіків дуже мало і усі вони алкаші). є у мене подружка, їй скоро буде 19, а вона з хлопцями навіть за руку не трималася, не кажучи вже про якийсь там секс чи навіть поцілунки. бачу ж, людина добра, але страшна і нещасна, шкода чесно кажучи її. ну а я сама коли пережила нещасливе кохання років так у 14, зарікалася заводити з кимось стосунки. а потім якось стало байдуже, просто хотілося трахатися, тож стосунки заводила чисто для сексу. особливо коли дізналася, що не можу мати дітей - це взагалі в плані сексу дуже зручно, можна не боятися випадкового залету. )) ну, я відволіклася. дискримінація незайманих - на собі не помічала, хоча деякі однолітки на мене косо дивилися, коли я в 16 (!!!) років казала, що не маю хлопця і навіть ще не цілувалася. ну тупо казала, що не хочу і нафіг мені це не потрібно. але все одно дивилися косо.
  • 0

#107 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.05.2010 – 07:29

Перегляд дописуСамотня (12.05.2010 04:52) писав:

а чого поганого в незайманості? якщо людина так хоче, хай буде незайманою хоч у 60. ну, звісно, бувають такі дівчата, які незаймані тому, що їх ніхто не хоче, або тому, що не можуть знайти достойного хлопця (маю на увазі тих, що живуть у якихось маленьких містах чи селах, де чоловіків дуже мало і усі вони алкаші). є у мене подружка, їй скоро буде 19, а вона з хлопцями навіть за руку не трималася, не кажучи вже про якийсь там секс чи навіть поцілунки. бачу ж, людина добра, але страшна і нещасна, шкода чесно кажучи її. ну а я сама коли пережила нещасливе кохання років так у 14, зарікалася заводити з кимось стосунки. а потім якось стало байдуже, просто хотілося трахатися, тож стосунки заводила чисто для сексу. особливо коли дізналася, що не можу мати дітей - це взагалі в плані сексу дуже зручно, можна не боятися випадкового залету. )) ну, я відволіклася. дискримінація незайманих - на собі не помічала, хоча деякі однолітки на мене косо дивилися, коли я в 16 (!!!) років казала, що не маю хлопця і навіть ще не цілувалася. ну тупо казала, що не хочу і нафіг мені це не потрібно. але все одно дивилися косо.
як я тебе розумію, коли я казав в 12 років, що мені дівчата непотрібні і я не женюсь, на мене так косо дивились
і що, вже пройшло чимало років, а я до цих пір не женився, я займався сексом, але ще до цих пір цнотливий
головне зберігати вірність собі:rolleyes:
  • 0

#108 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.05.2010 – 14:38

Флуд видалено
  • 0

#109 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 08.06.2010 – 23:26

чи може чоловік тим пишатись..... чому б і ні - причини різні бувають. наприклад монах який не "прилюбодєйствував" і не в пав в гріх, амо молодий чоловік який не поліз під спідницю до першої ліпшої хто ноги розставить, а береже себе лише для однієї жінки в своєму житті
Особливий респект таким чоловікам!

Яка різниця чоловік чи жінка? Цнотливість - не каліцтво й не психічний розлад.
А дискримінація.. Ну де таке зустрічається зараз?!! Хіба що в 10-12 класі... :rolleyes: Чи мо' хтось на корпоративці сповідується про цнотливість, а потім йо' всі колеги обходять стороною? :happytwo:
  • 0

#110 Katakana

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 10.06.2010 – 01:00

Вай, дискримінація таки є, особливо це відчуваю на власній шкурі, коли подруги дістають не тим "чого ти ше дівка?", а "чого в тебе нікого нема?". От 18 років, а особливо тим не страдаю....просто все почалося у 15 років, типу перший поцілунок...ну от...було так мокро й неприємно, тим паче, що це сталося не зовсім з моєї волі, але то таке...зараз, як хлопець тільки за руку бере, то вже тіпати починає, переношуся на 3 роки назад. Знайомі кажуть, що "перебірлива", "ніхто тобі догодити не може" ну не буду я це кожному пояснювати - ігнорую та й все.. :rolleyes:
  • 0

#111 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 10.06.2010 – 08:22

Перегляд дописуТітонька ÈMMY (9.06.2010 00:26) писав:

чи може чоловік тим пишатись..... чому б і ні - причини різні бувають. наприклад монах який не "прилюбодєйствував" і не в пав в гріх, амо молодий чоловік який не поліз під спідницю до першої ліпшої хто ноги розставить, а береже себе лише для однієї жінки в своєму житті (ну от така от в нього мулька).......
Особливий респект таким чоловікам!

Та брехня. Нічого вони там не бережуть, тільки втіхаря тереблять свое майно до усцьору, а самі говорять, що щось там бережуть.
Таким чоловікам ганьба, а не респект? Якщо вони від жінок це ховають, а самі користуються, то це жлоби по життю, від них тікати треба, бо вони також і гроші будут ховати і цукерки від свої дітей самі жерти втіхаря.

Одне слово ганьба, тай усе. Це не чоловіки, це лайно.
  • 0

#112 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 10.06.2010 – 09:31

Перегляд дописуOdonacer (10.06.2010 09:22) писав:

Та брехня. Нічого вони там не бережуть, тільки втіхаря тереблять свое майно до усцьору, а самі говорять, що щось там бережуть.
Таким чоловікам ганьба, а не респект? Якщо вони від жінок це ховають, а самі користуються, то це жлоби по життю, від них тікати треба, бо вони також і гроші будут ховати і цукерки від свої дітей самі жерти втіхаря.
Одне слово ганьба, тай усе. Це не чоловіки, це лайно.
а що тоді "лізти під спідницю до першої ліпшої хто ноги розставить"? (с) bendera.UA

Повідомлення відредагував Фабрегас: 10.06.2010 – 09:32

• 0

#113 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 10.06.2010 – 11:32

Перегляд дописуФабрегас (10.06.2010 10:31) писав:

а що тоді "лізти під спідницю до першої ліпшої хто ноги розставить"? (с) bendera.UA

Псяча псіхологія. Для bendera.UA це не дивно, бо для нього собаки в авторитеті.
  • 0

#114 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 10.06.2010 – 11:47

Перегляд дописуOdonacer (10.06.2010 12:32) писав:

Псяча псіхологія. Для bendera.UA це не дивно, бо для нього собаки в авторитеті.
а яким тоді має бути нормальний чоловік? ) по вашій психології
  • 0

#115 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 10.06.2010 – 12:57

Перегляд дописуФабрегас (10.06.2010 12:47) писав:

а яким тоді має бути нормальний чоловік? ) по вашій психології

Перш за все любити жінок. :rolleyes:
  • 0

#116 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 10.06.2010 – 14:13

Перегляд дописуOdonacer (10.06.2010 13:57) писав:

Перш за все любити жінок. :rolleyes:
всіх? ))
  • 0

#117 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 10.06.2010 – 16:23

Перегляд дописуФабрегас (10.06.2010 15:13) писав:

всіх? ))

Якщо ідеально, то всіх. Але це врядчи можливо.
  • 0

#118 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 10.06.2010 – 19:12

Перегляд дописуKatakana (10.06.2010 02:00) писав:

ну от...було так мокро й неприємно
хмм в більшості випадків воно навпаки буває... дивно
  • 0

#119 kasatik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень
  • Місто:м.Стрий

Відправлено 10.06.2010 – 19:36

от під спідниці полазити треба, щоб пізніше був досвід і враження від, а то получається - зустрів першу кращу, дала, і закохався в неї на все життя, бо порівняти нема з чим...
  • 0

#120 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 10.06.2010 – 21:10

Перегляд дописуkasatik (10.06.2010 19:36) писав:

от під спідниці полазити треба, щоб пізніше був досвід і враження від, а то получається - зустрів першу кращу, дала, і закохався в неї на все життя, бо порівняти нема з чим...
А під спідницею не дуже й то відрізняється, хіба хочеш шотландця спробувати.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних