Перейти до вмісту

Життя в місті

Повідомлень в темі: 79

#61 viewer20

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 08:41

Перегляд дописуMrAlexK (3.04.2009 08:39) писав:

щоб не було скрізь сіренько треба починати хоча б із себе, зайвий раз посміхнутись, привітатись і т.д. і т.п.))
Я це вже давно почав. Але ефекту щось не помічаю, на жаль. Треба якось інакше, вочевидь.
  • 0

#62 MrAlexK

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 09:03

Перегляд дописуviewer20 (3.04.2009 09:41) писав:

Я це вже давно почав. Але ефекту щось не помічаю, на жаль. Треба якось інакше, вочевидь.

щоб це було глобально треба змінювати менталітет людей, а це, на жал, дуже довго((( тому треба робити хоча б щось і ця посмішка і є цим щось!)) просто посміхатись потрбно не тобі одному, а щоб хоча 4 з 10 це робили)))
  • 0

#63 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.04.2009 – 09:15

Мені якось та похмурість чужих людей по барабану. У всіх свої проблеми. Набагато гірше пережити їхню хамуватість.
  • 0

#64 viewer20

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 10:15

Люди! Я в шоке....я столько об этом говорил, а оказывается в нете есть такой блог - про шарфики и т.д. Не знаю, кто это там разместил, но приятно, что не только я этим озадачился. Молодцы ребята! Похоже на билайн, но не факт...кто его знает
вот сслыка...зацените http://picasaweb.goo...s.smile/WMHKcF#
вот фотка оттуда (мою идею стянули гады) )))
Зображення
  • 0

#65 MrAlexK

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 10:16

Перегляд дописуviewer20 (3.04.2009 11:15) писав:

Люди! Я в шоке....я столько об этом говорил, а оказывается в нете есть такой блог - про шарфики и т.д. Не знаю, кто это там разместил, но приятно, что не только я этим озадачился. Молодцы ребята! Похоже на билайн, но не факт...кто его знает
вот сслыка...зацените http://picasaweb.goo...s.smile/WMHKcF#
вот фотка оттуда (мою идею стянули гады) )))
Зображення

прикольно, мені сподобалось!))))
  • 0

#66 Пісня

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 03.04.2009 – 12:08

Я думаю, недовго вони там будуть. Бомжі заберуть, чи малолєткі ... але справді гарно, весело.... хоча і шапки схожі на акційні..
  • 0

#67 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2841 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 03.04.2009 – 14:14

та гопніки знімуть шапки ;) а статуї ці ше пілюлей получать))
  • 0

#68 viewer20

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 03.04.2009 – 18:27

Перегляд дописуПісня (3.04.2009 12:08) писав:

Я думаю, недовго вони там будуть. Бомжі заберуть, чи малолєткі ... але справді гарно, весело.... хоча і шапки схожі на акційні..
Сподіваюсь, що хоча б день там побудуть. А далі нехай забираюсь...можливо так і було задумано) так, дійсно схожі на "ну ви знаєте" якого оператора.
Як на мене, то непогана акція, якщо то вони. Молодці!
  • 0

#69 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 09.04.2009 – 14:12

А я би на за що не обміняла життя в місті. Знаю, що багато-хто буде зі мною сперечатися. Так, є багато мінусів: це "комунальне" проживання, транспортна проблема великих міст, сміття, загазоване повітря і т.д. Але я все життя провела в місті. Коли мене в років так 13 "вивезли" в село, я сказала, що по шпалам додому піду. Це сила звички. Я люблю жити в квартирі (коли на голову тріпають килимок з улюбленої кішечки а в тебе на балконі висить щойно випрана білизна, коли сусідка витріпала порохотяг прямо на сходовій клітці і коли періодично не працює ліфт, в тебе ногав гіпсі). Але все одно люблю! Є куди піти погуляти: центральна частина, парки, клуби, кафешк, театри, кіно і т.д.
  • 0

#70 ur4olka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 12.04.2009 – 19:10

та яка сірість, подивіться скільки всього в нас проходить nokiatrendslab.com.ua. всюди хочеться ходити. була вчора на гогольфесті. всі яскраві, посміхаються
  • 0

#71 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 12.04.2009 – 22:45

Як на мене, то в місті є одна найбільша "філософська" проблема. Це проблема свідомості - совіти начисто відбили почуття "господаря". Ніхто себе в місті господарем не почуває - всі замкнулись у власних бетонних коморказ з думкою "не чіпайте мене! дайте відпочити!"

А звідси і байдужість і інші наслідки з'являються
  • 0

#72 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 12.04.2009 – 22:53

Щодо фоток-деяким пам"ятникам вони навіть личать,а от інші не варто так вар"ювати.

Щодо сірості...треба організовувати більше культурних(!!) масових заходів,публічних концертів,щоб народ збирався разом,свята (от як тут,в Іспанії) прямо на вулиці з розкиданням цукерок))) Вроді мєлочь а людям приємно. Треба щоб збирались разом не лише щоб побухати,хоча,нажаль хз чи швидко наша нація цьому навчиться
  • 0

#73 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 14.04.2009 – 00:26

місто забирає досить багато енергії. реально зимою, коли все сіре - то часом взагалі паскудно.
а от весною києв просто красень

місто забирає досить багато енергії. реально зимою, коли все сіре - то часом взагалі паскудно.
а от весною києв просто красень
  • 0

#74 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.04.2009 – 07:13

Перегляд дописуМалюсінька (9.04.2009 15:12) писав:

А я би на за що не обміняла життя в місті. Знаю, що багато-хто буде зі мною сперечатися.

А з якого приводу?
Людину вбили з дитинства в цьому плані - який сенс з нею сперечатися?
Це як сперечатися з Мауглі, вирощеним вовками, що краще насправді одягатися, ходити на двох і їсти ложкою варене м'ясо. Можна виправити хіба що практикою.
Раджу пані прочитати оповідання "Санаторій на ранчо" пана О'Генрі - воно якраз пасує до теми і надзвичайно мені подобається. :ggggg:

Перегляд дописуМалюсінька (9.04.2009 15:12) писав:

Є куди піти погуляти: центральна частина, парки, клуби, кафешк, театри, кіно і т.д.

Я двадцять років прожив в селі, і десять в місті. Хай пані повірить мені на слово - в селі набагато більше гарних місць, куди можна піти.
  • 0

#75 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 14.04.2009 – 07:57

Перегляд допису-=VJ=- (14.04.2009 08:13) писав:

Я двадцять років прожив в селі, і десять в місті. Хай пані повірить мені на слово - в селі набагато більше гарних місць, куди можна піти.
І клуби, парки, кафешки ні в яке порівняння з тим не ідуть...
  • 0

#76 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 14.04.2009 – 08:06

я - дитина міста, з запахом розпеченого асфальту, вихоплиними газами, з комунальними вигодами і усім решта :ggggg:.
Не справа в тому чому хтось такий, а в тому який ти!. Коли заходжу в аптеку, а там лише аптекарка то кажу " добрий день", так само у крамничку маленьку...дрібниця? можливо! дивакуватість? можливо! але це приємно! І коли в маршрутці хлопець місце дасть - теж приємно, либлюсь тоді від несподіванки:ggggg:.
  • 0

#77 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 14.04.2009 – 09:39

Перегляд допису-=VJ=- (14.04.2009 08:13) писав:

Хай пані повірить мені на слово - в селі набагато більше гарних місць, куди можна піти.
Ліс... Поле... Город... Церква... Клюб...
А ще можна в місто на вихідний поїхати...
  • 0

#78 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 16.04.2009 – 09:56

виріс в маленькому містечку, зараз живу в троха більшому, тому можу порівняти.

велике місто класне тим шо воно активно "живе", там завжди щось відбувається, є де відпочити. ну і зручність - все принесуть, подадуть, все під рукою, лише гроші плати.

в маленькому містечку все знайомо і всі знайомі. коли приїжджаю до батьків у свої рідні Монатириська то за один променад по місті зустрічаю стільки знайомих сільки в Тернополі за місяць не зустріну, з усіма є про що поговорити. а ще чиста екологія. а ще сад і город і можна ходити босим по траві і наїстися яблук, грушок, сливок, вишень-черешень просто зірвавши з дерева, чи піти на город і вирвати моркву, сполоснути під краном і тут же з’їсти і все чисте і натуральне. а вечором випити пива з татом за столиком під горіхом і помилуватись на захід сонця, побалакати про життя, а на колінах кицька, яку я ще колись приніс додому. нє, що не кажіть, а велике місто цього не дасть.
  • 0

#79 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 16.04.2009 – 10:03

всєм пофуй. в Тернополі чисто.

Перегляд дописуМалюсінька (14.04.2009 10:39) писав:

Ліс... Поле... Город... Церква... Клюб...
А ще можна в місто на вихідний поїхати...
сідітє у сібя в клупє. в суботу нікуди піти через панаєхавших.
  • 0

#80 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 16.04.2009 – 17:37

2 Xobb

та нікуда не хадіте. смотріте на зірочки :angry1:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1