Перейти до вмісту

Життя в місті

Повідомлень в темі: 79

#21 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 31.03.2009 – 14:36

Перегляд дописуviewer20 (31.03.2009 10:12) писав:

Тепер я знаю головну проблему наших міст, зокрема Києва, в якому мешкаю. Це похмурість та сірість його людей!((( вже так набридло кожного дня бачити такі обличчя...вони і мені псують настрій.
А ось нещодавно йшов по місту...це була вулиця Рейтерська...а на пам'ятнику Їжака в тумані весить такий яскравий шарфик))) дрібниця, а настрій трохи підняло!) та їжак і без того кумедний...
я до того, що треба частіше так приємно дивувати мешканців. дуже дякую тим, хто таке робить!!!!!
Ті, хто живе у Києві давно навчилися дивитися крізь людей. ;)
  • 0

#22 viewer20

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 20:18

Я не зовсім погоджуюсь з цим!!! а якщо й так, то чому б не спробувати це виправити?!) наша країна ще не повністю безнадійна!!))
А, до речі, Ви з Києва?
  • 0

#23 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 20:33

Перегляд дописуviewer20 (31.03.2009 21:18) писав:

Я не зовсім погоджуюсь з цим!!! а якщо й так, то чому б не спробувати це виправити?!) наша країна ще не повністю безнадійна!!))
А, до речі, Ви з Києва?
Це синдром мегаполісів. багато молодих людей без пар ходять поряд і не бачать один одного.
  • 0

#24 viewer20

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 20:57

Перегляд дописуБілий Дракон (31.03.2009 20:33) писав:

Це синдром мегаполісів. багато молодих людей без пар ходять поряд і не бачать один одного.
І справді. Хоча невідомо. Чи воно їм потрібно?! може у них на то свої причини. Це вже трошки інше питання....з настроєм пов"язане лише опосередковано)
  • 0

#25 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 21:03

Перегляд дописуviewer20 (31.03.2009 21:57) писав:

І справді. Хоча невідомо. Чи воно їм потрібно?! може у них на то свої причини. Це вже трошки інше питання....з настроєм пов"язане лише опосередковано)
З настроєм це пов’язано напряму.
  • 0

#26 viewer20

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 21:05

Перегляд дописуБілий Дракон (31.03.2009 21:03) писав:

З настроєм це пов’язано напряму.
Яким чином? Ви вважаєте, що людина, що не має пари, буде постійно знервованою і без настрою?
  • 0

#27 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 31.03.2009 – 21:21

Перегляд дописуviewer20 (31.03.2009 22:05) писав:

Яким чином? Ви вважаєте, що людина, що не має пари, буде постійно знервованою і без настрою?

Люди, які живуть в мегаполісах змушені жити в тому ритмі, яке задає місто. Інколи будні людей зводяться до такої схеми: "встав-побіг на роботу-пообідав(іноді навіть без обіду)-робота-годину в пробці-добрався додому, повечеряв-хатня робота-спати. Звичайно з певними відхиленнями. Але таке одноманітне і буденне життя вбиває людей. Вони як механізми, повинні робити те і те, і так щодня. Це мабуть перебільшено. Та й з іншої сторони, що можу сказати я про життя мегаполісі, коли бачила його тільки два-три рази? Але я встигла його відчути на собі. В людей повно власних проблем (надуманих чи справжніх), кожний думає про щось своє... Тому люди і не помічають за щоденними клопотами ЖИТТЯ. І дійсно, тут багато чого залежить власне від психології.
  • 0

#28 viewer20

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 21:34

Перегляд дописуAmili (31.03.2009 21:21) писав:

Люди, які живуть в мегаполісах змушені жити в тому ритмі, яке задає місто. Інколи будні людей зводяться до такої схеми: "встав-побіг на роботу-пообідав(іноді навіть без обіду)-робота-годину в пробці-добрався додому, повечеряв-хатня робота-спати. Звичайно з певними відхиленнями. Але таке одноманітне і буденне життя вбиває людей. Вони як механізми, повинні робити те і те, і так щодня. Це мабуть перебільшено. Та й з іншої сторони, що можу сказати я про життя мегаполісі, коли бачила його тільки два-три рази? Але я встигла його відчути на собі. В людей повно власних проблем (надуманих чи справжніх), кожний думає про щось своє... Тому люди і не помічають за щоденними клопотами ЖИТТЯ. І дійсно, тут багато чого залежить власне від психології.
Мені дуже сподобався Ваш хід думок. Проте Ви чітко описали ситуацію, що склалася, без надання можливого варіанту виходу з даної кризи. Що ж робити?! психологія? а як вона формується? під впливом того самого середовища, в якому людина перебуває. Отже я вважаю, що вихід - у покращенні цього середовища, нашої домівки! Розумієте, так само як існує Фєн-Шуй для інтер"єру...так має існувати і певна стратегія покращення зовнішнього вигляду міста. Так званий дизайн. Ну неможливо я вважаю бути веселим та життєрадісним, коли скрізь стільки сірого й похмурого. Вже мною згадані шарфики - маленька краплинка у вирішенні проблеми. І такі речі треба навчитись помічати! А ще краще - створювати нові! Ось....
  • 0

#29 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 31.03.2009 – 21:44

З часом навіть оці кольорові фарби людям "приїдяться" і знову ж почнеться буденність. Від неї не втечеш. Боротися з цим можна хіба що покращенням рівня життя населення. Підвищення дохідності їх бюджету. Це в певній мірі вирішить частинку проблем (питання типу: що я маю дати завтра дітям їсти, тощо). Ось тут порушували питання про сміття на вулицях міста. Причиною можуть бути і кошти, потрібні на їх прибирання, а також ставлення людей до себе. Наші люди настроєні на "самознищення", ми таємно в душі ненавидимо себе(причин може бути багато: незадоволеність роботою, сім"єю), хіба людина яка поважає себе та оточуючих буде смітити? Думаю, що ні. Також погоджуся з Маркосом, все залежить від внутрішнього сприйняття людини оточуючого її світу. Тому думаю, варто усміхатися на вулиці випадковим перехожим чи вносити яскраві моменти в сіру буденність нашого життя.
  • 0

#30 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 31.03.2009 – 21:56

задувати на вулиці N2O
  • 0

#31 viewer20

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 21:58

Перегляд дописуAmili (31.03.2009 21:44) писав:

З часом навіть оці кольорові фарби людям "приїдяться" і знову ж почнеться буденність. Від неї не втечеш. Боротися з цим можна хіба що покращенням рівня життя населення. Підвищення дохідності їх бюджету. Це в певній мірі вирішить частинку проблем (питання типу: що я маю дати завтра дітям їсти, тощо). Ось тут порушували питання про сміття на вулицях міста. Причиною можуть бути і кошти, потрібні на їх прибирання, а також ставлення людей до себе. Наші люди настроєні на "самознищення", ми таємно в душі ненавидимо себе(причин може бути багато: незадоволеність роботою, сім"єю), хіба людина яка поважає себе та оточуючих буде смітити? Думаю, що ні. Також погоджуся з Маркосом, все залежить від внутрішнього сприйняття людини оточуючого її світу. Тому думаю, варто усміхатися на вулиці випадковим перехожим чи вносити яскраві моменти в сіру буденність нашого життя.
Хіба що салюту ен вистачило в кінці промови! Ви майже у мене з вуст зриваєте слова)) або ж говорите моїми думками...
Покращення матеріального положення людей - справа політиків. Наш вплив на них мінімальний. То ж слід вдаватись до заходів по типу посміхатись, і т.д. І тоді справді можливо жити стане веселіше.
А що стосується "приїдяться" кольорові фарби, то вони будуть приїдатися набагато довше сірих. І цей процес буде приємнішим))
  • 0

#32 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 22:11

Перегляд дописуviewer20 (31.03.2009 22:58) писав:

Покращення матеріального положення людей - справа політиків. Наш вплив на них мінімальний. То ж слід вдаватись до заходів по типу посміхатись, і т.д. І тоді справді можливо жити стане веселіше.
цікавий ти - хочеш щоб політики покращили твій матеріальний стан, а незнайомі перехожі - настрій, може тобі ще баню з дєвками на робоче місце, з безкоштовною доставкою
  • 0

#33 viewer20

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 22:24

Перегляд дописуSergiy_K (31.03.2009 22:11) писав:

цікавий ти - хочеш щоб політики покращили твій матеріальний стан, а незнайомі перехожі - настрій, може тобі ще баню з дєвками на робоче місце, з безкоштовною доставкою
Я оптиміст! Хіба це погано?! я вірю, що так усе і буде. А дівок напевно не потрібно...дівчина не зрозуміє.)
Стосовно настрою, то я ж хочу на взаємовигідних умовах їм обмінюватись) Посмішка на посмішку.. На зразок цього смайлу ;)
  • 0

#34 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 31.03.2009 – 22:29

Перегляд дописуSergiy_K (31.03.2009 21:56) писав:

задувати на вулиці N2O
Зробити суміш з Cl2
  • 0

#35 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 22:32

Перегляд дописуviewer20 (31.03.2009 23:24) писав:

Я оптиміст! Хіба це погано?! я вірю, що так усе і буде. А дівок напевно не потрібно...дівчина не зрозуміє.)
Стосовно настрою, то я ж хочу на взаємовигідних умовах їм обмінюватись) Посмішка на посмішку.. На зразок цього смайлу ;)
а ти певен що я посміхнувся? :D :D ;) :) :) :) :) :)
  • 0

#36 viewer20

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 22:34

Перегляд дописуyushchenko (31.03.2009 22:29) писав:

Зробити суміш з Cl2
Залишилось щоб ця суміш, вештаючись по місту, знаходила найбільш занудних та похмурих особистостей)
  • 0

#37 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 22:40

Не хочу жити в великому місті ;). Мені більш довподоби середні/малі міста або села з більш менш нормальними умовами життя. Люди в містах великих ведуть одинаковий сенс життя. Проснувся, поїв, нароботу (добиратись іноді 2 години) робота без обіда, після роботи знову добиратись додому 2 години, їсти, може 1 або 2 години подивиться телевізор і спати. І потім все спочатку... + погана екологія, вихлопні гази в великих кількостях, малі насадження гарних дерев і квітів (доречі рослини теж піднімають настрій), іноді навіть одне гарне слово піднімає настрій (цього дуже не вистачає багатьом), забагато реклами... все це пригнічує людей і тому вони такі похмурі, самі по собі. На себе просто часу не має! Ще й криза... додаткові людям проблеми, нерви, розчарування, злість.

Повідомлення відредагував D1m{@}: 31.03.2009 – 22:41

• 0

#38 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 22:45

ще про шум напишіть, здаєццо така тема вже десь була на форумі
  • 0

#39 viewer20

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 22:46

Перегляд дописуD1m{@} (31.03.2009 22:40) писав:

Не хочу жити в великому місті ;). Мені більш довподоби середні/малі міста або села з більш менш нормальними умовами життя. Люди в містах великих ведуть одинаковий сенс життя. Проснувся, поїв, нароботу (добиратись іноді 2 години) робота без обіда, після роботи знову добиратись додому 2 години, їсти, може 1 або 2 години подивиться телевізор і спати. І потім все спочатку... + погана екологія, вихлопні гази в великих кількостях, малі насадження гарних дерев і квітів (доречі рослини теж піднімають настрій), іноді навіть одне гарне слово піднімає настрій (цього дуже не вистачає багатьом), забагато реклами... все це пригнічує людей і тому вони такі похмурі, самі по собі. На себе просто часу не має! Ще й криза... додаткові людям проблеми, нерви, розчарування, злість.
Усе вірно! А тепер наведіть будь-ласка усі ЗА і ПРОТИ життя в селі або малому місті з точки зору формування настрою людей.
Я вважаю, що справа не в тому, що тут багато всього, реклама і т.д. Справа у тому, як ми уживаємось поряд з цим. А ще, звичайно, у тому, наскільки якісно сплановане місто...Воно має бути естетично привабливим, тобіж атрактивним! Еталонних у цьому міст безліч. Там люди насолоджуються урболандшафтом. У нас такого поки немає. Просто є куди прямувати!
  • 0

#40 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 22:48

Перегляд дописуviewer20 (31.03.2009 23:46) писав:

Я вважаю, що справа не в тому, що тут багато всього, реклама і т.д. Справа у тому, як ми уживаємось поряд з цим.
хріново уживаємось, все це трахає моск
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних