Перейти до вмісту

Сучасна молодь і український націоналізм

Повідомлень в темі: 43

#21 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 25.03.2008 – 21:53

Перегляд дописуҐвинтик (25.03.2008 20:47) писав:

Тому що такі як ти багато говорять а мало роблять.
так я якраз націоналістом не являюсь. А ось такі як ти тільки на форумах і дописують, розказуючи про ратявний націоналізм для української держави на 17-му році незалежності України.
  • 0

#22 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 512 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 26.03.2008 – 17:39

Перегляд дописуMarcos (25.03.2008 21:53) писав:

так я якраз націоналістом не являюсь. ...

А може, ти просто боїшся собі у цьому зізнатися ??

ПЕС: "не являюсь. " - кацапізм. Краще: "так я, власне, не є націоналістом". А може "є"??
Являвся Мойсей, Ісус Христос і "БЄЛКА ф ПЯТНЄЦЦО" :rolleyes:
  • 0

#23 Reltih floda

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 21:57

націанолізм це таке страшне лайно, що мене від нього аж верне! Мені не подобаеться, що хтось гонить на Росію, бо це найвиличніша країна у світі, та наша матуся! Тільки вона зможе нас захистити, від ворогів, я був би радий, якщо б вона нас поглинула, тоді я почувався б у безпеці!
  • 1

#24 NAU

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 22:00

Я проти вторгнення Росії в Україну. я щиро хочу, щоб Україна стала штатом США. НАТО сильніше за Росію.
  • -1

#25 Reltih floda

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 22:02

Перегляд дописуNAU (30.07.2008 23:00) писав:

Я проти вторгнення Росії в Україну. я щиро хочу, щоб Україна стала штатом США. НАТО сильніше за Росію.
Що ти верзеш? нема нікого сильнішого за Росію матінку! Бо Росія за справедливість та за правду, вона ніколи не чинить хибно!
  • 0

#26 NAU

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 22:09

Але ж прозахідна пропаганда після помаранчевої революції подіяла на мене.........(((((((((((плак-плак
  • 0

#27 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 20.11.2008 – 13:01

Перегляд дописуКиря (11.05.2006 23:42) писав:

Як на вашу думку - чи є майбутнє в українського націоналізму?
..мусить бути, бо інакше немає майбутнього України! ;)
  • 0

#28 raIrakku

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень
  • Місто:столиця українського гончарства

Відправлено 17.05.2012 – 22:14

Перегляд дописуСварус (11.05.2006 – 22:42) писав:

Як на вашу думку - чи є майбутнє в українського націоналізму?
тема вічна, створена була в 2006 а сторінок назбиралось лише дві, ось вам і відповідь

Цитата

Національна ідея, як засіб спекуляції.
Здобули державу, втратили націю...

(Тартак "Я не хочу")

Й насправді про який націоналізм може бути мова, коли все комусь підпорядковується?
Ні, я не закликаю до анархії, але націоналізм який ґрунтується на гнилій основі втрачає свою мету і існує як лавина(де крикнули, там і прокотилася національна ідея)

На шляху створення власної думки я побувала в різних партіях(образно), закидало навіть в партію регіАналів.
Не то, вирішила подивитися як справи у простих людей, полазила по відеосюжетам гордо викладеними групами націоналістів, стало соромно.
Досі не знайшла свого місця в суспільстві, йду по своєму шляху, формую свою думку, намагаюсь відрізнити справжнє від хибного.
Думаю таких людей як я дуже багато

ми як струмки, вода відповідно - це те, що нас наповнює (наші думки, дії...).
ми можемо бути тихими й спокійними, а можемо бути стрімкими і дзвінкими.
ми не несемо окремо ніякої загрози, на нас не звертають увагу
але гуртом, ми перетворюємося на річку
якість води та повноводність якої, залежить тільки від нас!

Перегляд дописуukrainer (01.06.2006 – 15:49) писав:

раджу дізнатися більше про ті дві організації - МНК та НА... :)
*в пошуках інформації, окремо дякую.
  • 0

#29 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 17.05.2012 – 22:37

Перегляд дописуraIrakku (17.05.2012 – 22:14) писав:

тема вічна, створена була в 2006 а сторінок назбиралось лише дві, ось вам і відповідь

[/right]

Залишається тільки одне відкрите питання. Якщо ми струмки злиємося в єдину потужну річку, то яке це буде русло, куди ми попливемо і що нам з цього буде?
  • 1

#30 raIrakku

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень
  • Місто:столиця українського гончарства

Відправлено 17.05.2012 – 23:21

Перегляд дописуДруг Бобер (17.05.2012 – 22:37) писав:

Залишається тільки одне відкрите питання. Якщо ми струмки злиємося в єдину потужну річку, то яке це буде русло, куди ми попливемо і що нам з цього буде?
русло та потужність залежить від певних обставин, на групи людей як і на річки впливає навколишній середовище.
де можна буде ми обійдемо перешкоду, де перешкоду не минути як кажуть - вода камінь точить. це свого роду колективний розум.

дехто задовольняється тихим озером, гуртуючи навколо себе однодумців і будуючи навколо себе просту систему (свого роду велика "моя хата з краю")
а деякі пробивають собі шлях до великої води в процесі змінюючи ті самі навколишні обставини і в кінці розчинюючись в небутті.

Що нам з цього буде - залежить тільки від нас, від нашого наповнення і нашого внеску.
головне - це те з якого джерела ми формуємо себе, і в який бік змінюємося протягом життя.
  • -1

#31 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 18.05.2012 – 05:16

Перегляд дописуraIrakku (17.05.2012 – 23:21) писав:

русло та потужність залежить від певних обставин, на групи людей як і на річки впливає навколишній середовище.
де можна буде ми обійдемо перешкоду, де перешкоду не минути як кажуть - вода камінь точить. це свого роду колективний розум.

дехто задовольняється тихим озером, гуртуючи навколо себе однодумців і будуючи навколо себе просту систему (свого роду велика "моя хата з краю")
а деякі пробивають собі шлях до великої води в процесі змінюючи ті самі навколишні обставини і в кінці розчинюючись в небутті.

Що нам з цього буде - залежить тільки від нас, від нашого наповнення і нашого внеску.
головне - це те з якого джерела ми формуємо себе, і в який бік змінюємося протягом життя.
Так, від нас багато чого залежить. Але тут є ще один нюанс - воду із струмків, чи із річок, в які вони почали зливатися, хтось може використовувати на свої інтереси, вилучати із води корисні властивості, тобто будувати підприємства, фабрики, заводи, електростанції, які так, чи інакше просто ту воду забруднюють, і у ній уже не буде життя, будуть екологічні проблеми.
І це уже починається чи не із струмків.
Вода буде далі іти після підприємств, але уже не зможе нести у собі стільки життя, скільки несла би без них. Ми зараз живемо в подібній до такої ситуації: усю воду збирають у водосховище, де виловлюють усю рибу на суднах, потім вода крутить потужну турбіну гідроелектростанції, яка просто вбиває усі залишки риби, яка уже далі за течією не може проплисти, а крім того у воду стікають усі мастила яким змащують турбіну електростанції. Вода у річках тече, але уже мертва або не така жива. Отже ці бурхливі потоки течуть не для нас?
От ми струмки, як ви кажете. Простий приклад. Нас зупиняє інспектор ДПС, добто дайййййєць, пристібується, що то не так, то не так. Що ми робимо? Дали йому хабар. Так один, другий, третій. Але інспектор поділився із своїм шефом, той із своїм, той знову ж таки із своїм, аж поки до міністерства не доходять великі потоки і хтось там на цьому гріє собі руки.
А уявімо собі, що би було, якби ніхто хабаря не дав би інспектору. Та ніколи би в житті річки не було би тої, а корупційна система розвалилася би. Але ні. Наш народ до цього не готовий. Допоки не буде нормальної координації згори, доти не буде в нас порядку.

А тут і питання про націоналізм. От власне і ми повинні кидатися не на якісь там гасла, що ми будемо працювати з кров'ю і потом, що ми такі націоналісти,що ми чемпіони світу, а тому добре знаємо, що робити. Ми повинні дивитися, що далі, куди нас ведуть. Уже на помаранчевій революції було стільки обіцянок огого, але коли прийшла команда до влади, то виявилося, що люди у ній зовсім до неї не були готові. Вони були готові тільки до революції, тільки розкидували популістичні гасла. Але коли взяли владу у свої руки не уникнули міжусобної брані. Результат маємо сьогодні. А я не вірю, наприклад тим політикам, які колись топили Тимошенко, а сьогодні ніби захищають, як і не вірю Тимошенко. Але це уже політика, а ми говоримо про молодь і націоналізм.
От що про це можна сказати. Віками розбивалися національні цінності українців, а народ проти того протистояв, увесь час йшла в народі боротьба. То і маємо сьогодні, а хтось собі і далі потирає руки за принципом стародавньої римської імперії дівіде ет імпере (розділяй та владарюй).
Нашу молодь треба заохотити до навчання, а не до купівлю рефератів, тоді лише сформується свідомість і ми будемо знати куди йти. А так з нас роблять бидло неотесане. Людина, кожна людина повинна дбати про свій всебічний гармонійний розвиток, тоді нами не будуть панувати наші слуги, а народ ними, як і повинно бути.
  • 1

#32 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 18.05.2012 – 14:39

Перегляд дописуraIrakku (17.05.2012 – 22:14) писав:

[/right]
Й насправді про який націоналізм може бути мова, коли все комусь підпорядковується?
Ні, я не закликаю до анархії, але націоналізм який ґрунтується на гнилій основі втрачає свою мету і існує як лавина(де крикнули, там і прокотилася національна ідея)

На шляху створення власної думки я побувала в різних партіях(образно), закидало навіть в партію регіАналів.
Не то, вирішила подивитися як справи у простих людей, полазила по відеосюжетам гордо викладеними групами націоналістів, стало соромно.
Досі не знайшла свого місця в суспільстві, йду по своєму шляху, формую свою думку, намагаюсь відрізнити справжнє від хибного.
Думаю таких людей як я дуже багато

Гарний допис, відразу відчувається молодецька жага до справедливості.
  • 0

#33 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 19.05.2012 – 05:19

Цитата

а його ідеологами вже були і Міхновський, і Донцов, і Ленкавський

Щось я не можу розшолопать. Це воно шо?... ідеологи українського націоналізму ?...прикольно. От тільки яким боком тут українці якщо вищеназвані ідеологи ні разу ними не є ? Воістину, хочеш спотворити будь яку ідею, пусти до неї жида...а втім, вони залюбки випереджають нас і встигають навязати ту чи іншу ідеологічну шнягу...український націоналізм, наприклад. А капловухі ведуться, теленькаючи по усіх вуглах і закапелках їхні ідеї.
Взагалі то: "Брані були допреже дідів наших і при отцях наших, світ стоїть до брані, брань стояла до світу". Святослав Хоробрий.
Оце і весь націоналізм. На всі часи. При умові що очкур не тонкий.

Повідомлення відредагував Безбожник: 19.05.2012 – 05:24

• 0

#34 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 19.05.2012 – 18:38

Перегляд дописуБезбожник (19.05.2012 – 05:19) писав:

Щось я не можу розшолопать. Це воно шо?... ідеологи українського націоналізму ?...прикольно. От тільки яким боком тут українці якщо вищеназвані ідеологи ні разу ними не є ? Воістину, хочеш спотворити будь яку ідею, пусти до неї жида...а втім, вони залюбки випереджають нас і встигають навязати ту чи іншу ідеологічну шнягу...український націоналізм, наприклад. А капловухі ведуться, теленькаючи по усіх вуглах і закапелках їхні ідеї.
Взагалі то: "Брані були допреже дідів наших і при отцях наших, світ стоїть до брані, брань стояла до світу". Святослав Хоробрий.
Оце і весь націоналізм. На всі часи. При умові що очкур не тонкий.
:) Цікаво знати спосіб, яким ви встановлюєте національну приналежність тих осіб. Шосте чуття?
Ось що вікіпедія пише:

Цитата

Нащадок старовинного козацькогороду, корені якого простежуються ще з 17 століття,[1] Микола Міхновський народився у сім'ї сільського священика у селі ТурівкаПрилуцького повіту Полтавської губернії у 1873 році [2].

Цитата

Народився у родині греко-католицького священика. Дитинство минуло в селах Фитьків і Загвіздя.
Щодо Донцова, то то складне питання, він наче з родини юристів був.
Але й щодо Святослава - теж складно. Звичайно він наполовину був варягом, але друга половина цілком імовірно була десь з Хозарії. Мабуть Святослав таки був євреєм. :unsure:
  • 0

#35 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.05.2012 – 21:41

Перегляд дописуkalamar (19.05.2012 – 18:38) писав:

:)
Цікаво знати спосіб, яким ви встановлюєте національну приналежність тих осіб. Шосте чуття?
Ось що вікіпедія пише:Нащадок старовинного козацькогороду, корені якого простежуються ще з 17 століття,[1] Микола Міхновський народився у сім'ї сільського священика у селі ТурівкаПрилуцького повіту Полтавської губернії у 1873 році [2].
Народився у родині греко-католицького священика. Дитинство минуло в селах Фитьків і Загвіздя.
Щодо Донцова, то то складне питання, він наче з родини юристів був.

І шо ?...Один народився у селі Турівка Прилуцького повіту, другий, у сімї греко-католицького попа...провів дитинство у двох селах, третій, зявився на світ у сімї юриста, це воно шо у тебе?, питаю вдруге. Аргумент про їх національну приналежність?...їх місценародження та професія тата/мами є фактом що вони не жидки?...капєц.

Цитата

Але й щодо Святослава - теж складно. Звичайно він наполовину був варягом, але друга половина цілком імовірно була десь з Хозарії. Мабуть Святослав таки був євреєм. :unsure:

Угу. Він був варяжським євреєм. А його мати, Хельга, насправді, Сара Кацман.

Повідомлення відредагував Безбожник: 19.05.2012 – 21:43

• 1

#36 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 20.05.2012 – 14:29

Перегляд дописуБезбожник (19.05.2012 – 21:41) писав:

І шо ?...Один народився у селі Турівка Прилуцького повіту, другий, у сімї греко-католицького попа...провів дитинство у двох селах, третій, зявився на світ у сімї юриста, це воно шо у тебе?, питаю вдруге. Аргумент про їх національну приналежність?...їх місценародження та професія тата/мами є фактом що вони не жидки?...капєц.
Та я наче нічого про їх національну приналежність не говорив. То я вас запитав, як ви їх нац. приналежність встановили.

Перегляд дописуБезбожник (19.05.2012 – 21:41) писав:

Угу. Він був варяжським євреєм. А його мати, Хельга, насправді, Сара Кацман.
Він був Рюриковичем і князем. Згодом Рюриковичі користувались титулом каґана. Цей титул з хозарії. Династичні шлюби серед каганів, князів, імператорів звичайна річ. Звідки у вас гарантія, що в лінії Рюриковичів не було династичних шлюбів із каганатом.
Як на мене, то Святослав однозначно був євреєм. :wink2:

Повідомлення відредагував kalamar: 20.05.2012 – 14:30

• 0

#37 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 20.05.2012 – 14:33

"kalamar"
Ахаха, "кальмар", я тебе з пивом їв.
  • 0

#38 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 20.05.2012 – 16:16

Перегляд дописуkalamar (20.05.2012 – 14:29) писав:

Та я наче нічого про їх національну приналежність не говорив. То я вас запитав, як ви їх нац. приналежність встановили.

Він був Рюриковичем і князем. Згодом Рюриковичі користувались титулом каґана. Цей титул з хозарії. Династичні шлюби серед каганів, князів, імператорів звичайна річ. Звідки у вас гарантія, що в лінії Рюриковичів не було династичних шлюбів із каганатом.
Вперше бачу таку беззапеляціну заяву про батьківство Новгородського князя Рюрика до Інгоря. Звичайнісінька легенда христянського монаха Нестора. Поцікався, якщо не ліньки. Але це таке. Подивись що ти шарашиш далі :
Згодом Рюриковичі користувались титулом каґана. Цей титул з хозарії. Династичні шлюби серед каганів, князів, імператорів звичайна річ. Звідки у вас гарантія, що в лінії Рюриковичів не було династичних шлюбів із каганатом.

Цитата

Донцова можеш прибрати з цього переліку, я не задавався ціллю конкретизувати кожне прізвище, але він не українець. Міхновський і Ленкавський, жиди. Так само як ним є, Бандера. Так само як ним є, Шухевич. Крапка.
І далі. Саме поняття, "націоналізм", для людей славянського походження було абсолютно невідоме і, що важливо, несприйнятне по їх менталітету. По їх крові. Для них існувало поняття, ворог / не ворог. Першоджерела націоналізму в історії людства ти можеш знайти у єврейських літописах, включаючи біблію. І навряд чи ще десь. Славяни не принижували такою туфтою інші народи. Так, вони мали ворогів але відносились до них як до ворогів без будь якого натяку на націоналізм. Тим більше, український, про який вони ні слухом ні духом не відали. Вся ця шняга зявилась через деякий історичний час опісля охрещення. До речі, в деяких інших народів теж, після нього, "родімого". І все це, єсстно, дякуючи жидівським ідеологічним способам вносити розбрат поміж одноплемінниками.

Ну а ось це твоє...навіть не знаю шо й казать...таке нагородив про Святослава як єврея...короч, дивись:

Цитата

Він був Рюриковичем і князем.
Ну нехай навіть так, він був Рюриковичем, себто, його батько, Новгородський князь, Рюрик. Далі ти видаєш :

Цитата

Згодом Рюриковичі користувались титулом каґана. Цей титул з хозарії. Династичні шлюби серед каганів, князів, імператорів звичайна річ. Звідки у вас гарантія, що в лінії Рюриковичів не було династичних шлюбів із каганатом.
Як на мене, то Святослав однозначно був євреєм.

Згодом, це коли ?Але, в такому випадку, матірью Святостлава і дружиною Інгоря ніяк не могла бути Хельга, а якась ряба мідноголова і задрипана Рахіль. А якщо такі шлюби у династії Рюриковичів могли бути після народження Святослава (з чим я не сперечаюсь, поки що) то Святослав уже був на світі і його це ніяк не стосувалось.

Повідомлення відредагував Безбожник: 20.05.2012 – 16:41

• 1

#39 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 21.05.2012 – 05:17

Перегляд дописуkalamar (20.05.2012 – 14:29) писав:

Але якщо він був жидом то не означає, що був євреєм. Хазарський каганат то не була держава євреїв, то просто була держава, де домінуючою релігією був іудаїзм, тобто віра жидів. До речі жид це не єврей, а іудей. До нас це слово прийшло, мабуть із польської, а в польську з якоїсь європейської мови, наприклад з французької, де досить подібно звучить.
  • 1

#40 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.05.2012 – 12:21

Перегляд дописуДруг Бобер (21.05.2012 – 05:17) писав:

Але якщо він був жидом то не означає, що був євреєм.

Не правильно. Означає. Поясню нижче.

Цитата

Хазарський каганат то не була держава євреїв, то просто була держава, де домінуючою релігією був іудаїзм, тобто віра жидів.

Хозарський каганат...кавказський пояс в тому числі (як і араби, турки та ін.) є група народів семітського походження як і євреї. Але це окрема розмова.

Цитата

До речі жид це не єврей, а іудей. До нас це слово прийшло, мабуть із польської, а в польську з якоїсь європейської мови, наприклад з французької, де досить подібно звучить.

Неправильно. Тепер пояснюю. Жид, (jude) той же самісінький єврей що і інші євреї. Жид, це не його релігійна ознака чи відмінність від євреїв. Жид, це той хто походить від коліна Іуди. Іуда ж, був один з дванадцяти синів Іакова. Від кожного сина, походять коліна, себто, племя. По своїй смерті, Іаків зробив заповіт скликавши своїх синів. До речі, один з них, Йосип, був ще підлітком проданий другими 11-ма братами в рабство в Єгипет. Це відома біблійна історія. Як би там не було, під час неврожаю та черговому голоді в Ізраілі, Іаків з сімейством почвалав до Єгипту, аби якось вижити. А Йосип, на той час займав високе становище при фараоні. Там і відбулась зустріч з батьком та братами. Вижили вони всі завдяки Йосипу, але, як не дивно, при розподілі впливу, по своїй смерті, Іаків віддав першість саме Іуді. Решта, 11 братів ( колін ізраїлевих) мали цю настанову виконувати. Таким чином, іудейське коліно зайняло першість. Це прослідковувалось в усьому, в тому числі при виборі (пізніше) царів. Там були конфлікти через це, але то окрема розмова. Іудине коліно має дуже важливе значення з точки зору Тори оскільки мало відбуватись "обєтованіє" заповідане Ягве. Тобто, і царі повинні були бути іудейського коліна (прочитай історію про нещасного царя Саула котрий був з Веніамінового коліна і чим це закінчилось) і Машиах теж, повинен бути з іудиного коліна. Тобто, як ми тепер кажем, іудеєм. Таким іудеєм для нинішніх христян є Христос. І надаремно євангеліє робить відчайдушну спробу довести що він, Христос, походить саме з іудиного коліна. Читай його родовід. Вони ж, іудеї, не визнали його Машиахом по тій простій причині що приналежність Христа до коліна іудиного шите білими нитками і це дійсно, так. Тому вони його і не сповідують оскільки його походження вступає в протиріччя з заповітом того, кого христяни називають Отцем...себто, Ягве чи Єгова, то вже як тобі зручніше. Ось хто такий жид, себто представник коліна Іудиного, але, по любому, єврей. Я так...коротенько...опустивши багато що про коліна Ізраїля.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних