Перейти до вмісту

Секс з незайманою/незайманим

Повідомлень в темі: 184

Опитування: Ставлення до сексу з незайманою/незайманим (123 користувачів проголосувало)

Ваша стать?

1. Чоловіча. (78 голосів [63.41%])

Процент голосів: 63.41%

2. Жіноча. (45 голосів [36.59%])

Процент голосів: 36.59%

Чи паритеся ви через секс з незайманою/незайманим?

1. Це просто секс. (24 голосів [19.51%])

Процент голосів: 19.51%

2. Для партнера це дуже важливо. (71 голосів [57.72%])

Процент голосів: 57.72%

3. Не знаю як до цього підійти. (Для вас важливо) (28 голосів [22.76%])

Процент голосів: 22.76%

Позбавляли ви когось незайманості? (не обов’язко вийшло)

1. Так. Все було чудово. (24 голосів [19.20%])

Процент голосів: 19.20%

2. Так. Було не дуже. (21 голосів [16.80%])

Процент голосів: 16.80%

3. Ні. (80 голосів [64.00%])

Процент голосів: 64.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 14.06.2009 – 09:39

Перегляд дописуОгiрок (6.06.2009 14:38) писав:

А можливо, що таке вийшло...тільки звідкіля це питання философське.

Телегонія — по вікіпедії нібито псевдонаукове вчення, яке полягає у тому, що спадкові ознаки попереднього статевого партнера самки/жінки передаються усім її наступним нащадкам.

Згідно цій концепції, якщо до зачаття дитини мали місце статеві стосунки його матері з одним чи більше партнером окрім батька цієї дитини, навіть якщо при цьому використовувались презервативи або інші протизаплідні засоби чи робились аборти після «невдалих» статевих актів, то все одно в результаті у народженої такою жінкою дитини, окрім батька, від якого він успадкував половину хромосомного набору, є ще й декілька батьків по телегонії, від яких він може успадкувати багато чого з зовнішніх і внутрішніх ознак.
от я також в якійсь темі про це писала, тому, мабуть, для дівчини важливо, хто буде її першим
  • 0

#42 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 14.06.2009 – 09:59

Перегляд дописуBlack_angel8 (13.06.2009 16:39) писав:

То були роздуми на тему:який сенс, от і все))))
Для дівчат треба сенс... А для хлопців в такому віці, аби з ким, лиш би було))))))) :gryzin:
  • 0

#43 Black_angel8

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 14.06.2009 – 12:43

Перегляд дописуФабрегас (14.06.2009 10:59) писав:

Для дівчат треба сенс... А для хлопців в такому віці, аби з ким, лиш би було))))))) :gryzin:

Дякую за роз*яснення)))))
От знову таки відкривається чоловіча обмеженість=(
  • 0

#44 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 14.06.2009 – 21:41

Перегляд дописуBlack_angel8 (14.06.2009 13:43) писав:

Дякую за роз*яснення)))))
От знову таки відкривається чоловіча обмеженість=(
Це не обмеженість це прояв тваринних інстинктів
  • 0

#45 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.06.2009 – 22:34

Перегляд дописуФабрегас (14.06.2009 10:59) писав:

Не зрозуміло - "в якому віці"? Дівчатам треба сенс тоді, коли в них рівень свідомості перевищує рівень гормонів. Те ж саме стосується і хлопців. Це загальнолюдський прояв.

Перегляд дописуФабрегас (14.06.2009 22:41) писав:

Це не обмеженість це прояв тваринних інстинктів
ґґґ.....тобто пан Фабрегас хоче прерогативу тваринності забрати собі? А що в дівчат немає тваринних інстинктів? B) Може вони не такі ж люди?))
  • 0

#46 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 14.06.2009 – 22:41

Перегляд дописуБлискавиця (14.06.2009 23:34) писав:

Не зрозуміло - "в якому віці"? Дівчатам треба сенс тоді, коли в них рівень свідомості перевищує рівень гормонів. Те ж саме стосується і хлопців. Це загальнолюдський прояв.
В віці 16-18 років)) В цьому віці гормони переважають.... В хлопців в принципі частіше гормони перевищують свідомість

Перегляд дописуБлискавиця (14.06.2009 23:34) писав:

ґґґ.....тобто пан Фабрегас хоче прерогативу тваринності забрати собі? А що в дівчат немає тваринних інстинктів? :gryzin: Може вони не такі ж люди?))
Я веду до того, що самці треба одного самця щоб дати потомство, а самець може запліднити безліч самок... В цьому і прояв тваринних інстинктів
  • 0

#47 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.06.2009 – 22:48

Перегляд дописуФабрегас (14.06.2009 23:41) писав:

В віці 16-18 років)) В цьому віці гормони переважають.... В хлопців в принципі частіше гормони перевищують свідомість

Я веду до того, що самці треба одного самця щоб дати потомство, а самець може запліднити безліч самок... В цьому і прояв тваринних інстинктів
Ну ендокринологи з тобою б сильно посперечалися)). Статевий розвиток, коли гормони "грають", в дівчаток настає раніше за хлопців, тому в них просто виникає неспівпадіння "біологічного годинника".
Щодо "запліднення безлічі самок", то людського гомосапіенсу це вже давно не стосується...ґґґ Ну бо середньостатистичний чоловік здатний запліднити далеко не кожну середньостатистичну жінку і аж ніяк не кількох...ґґґ Наразі швидше жінці треба кількох чоловіків для якісного запліднення.
  • 0

#48 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 14.06.2009 – 22:53

Перегляд дописуБлискавиця (14.06.2009 22:48) писав:

Наразі швидше жінці треба кількох чоловіків для якісного запліднення.
:gryzin:
Ага. Нормально, і сума аліментів ділиться на всіх. Полігамність жінок в світлі подолання наслідків світової фінансової кризи.

Повідомлення відредагував yushchenko: 14.06.2009 – 22:57

• 0

#49 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 14.06.2009 – 22:56

Перегляд дописуБлискавиця (14.06.2009 23:48) писав:

Наразі швидше жінці треба кількох чоловіків для якісного запліднення.
ось і відкриваються ваші потаємні бажання)))))))))))))))) :gryzin:
  • 0

#50 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.06.2009 – 00:04

А що тут таємного? Хіба люди - не тварини?)

Перегляд дописуyushchenko (14.06.2009 23:53) писав:

:gryzin:
Ага. Нормально, і сума аліментів ділиться на всіх. Полігамність жінок в світлі подолання наслідків світової фінансової кризи.
Жінки до закону про аліменти не мають жодного стосунку)). Їх і нині в Парламенті лиш з десяток, та й ті закони не пишуть B) Думаю, що ці закони написані дорослими чоловіками, яких в дитинстві покинув татусь, і які ледь вижили на скромну зарплатню матері-одиначки.

Та, до сексу з незайманими це має стосунок хіба що тому, що депутати себе називають "недоторканними"))

Перегляд дописуCastiel (13.06.2009 14:42) писав:

До речі, оце може бути. Уловка стара як світ) І не докажеш на відміну від дівчини))
Довести, що дівчина не була незаймана теж складно))
  • 0

#51 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 15.06.2009 – 08:49

СВІ†ЛОНОСНИЙ (6.06.2009 16:24) писав:

Була одна дівчина, я не знав, що вона була незаймана. Після сексу довелося обшити диван зверху ковдрою, бо було багато крови. Можливо в неї ще місячні були на додаток, але вона це заперечувала. Можливо, боялася відповідальности за зіпсований диван. Добератися у вану довелося повз одногрупників, а в мене від грудей до колін все було залито кров’ю.
Через деякий час на обшитому дивані почала знову проступати кров, а до мене в будь-який час могла повернутися моя дівчина. Я згадав, що у Голівуд,і фальшиву кров у фільмах замінюють полуничним джемом. Тому ми розлили варення і розретли його по ліжку. У дівчини ще довгий час не переставала кровотечі, ждинси промокали наскрізь.
Ви мене звичайно вибачте, але та дівчина просто була ідіоткою. Невже так кортіло позбутися незайманості? Пекло? Це ж могло закінчитися погано. Навіть фатально. Кровотеча - це дуже серйозна справа. Добре, якщо все обійшлося і в майбутньому не буде наслідків.

Black_angel8 (12.06.2009 20:38) писав:

хм...Добре, коли ти хоч знаєш що людина незаймана. А от коли в тебе і стосунки, по-суті не серйозні і це було просто гарно проведена ніч, а на ранок ти прокидаєшся і тобі повідомляють, що ти в нього перша (він був на 2 роки молодший, але по його діях, принаймні ДО ТОГО, я б ніколи не подумала що таке може бути).
От тоді моральна травма була в мене, причому глобальна і на довго. Почала задумуватись над деякими речима...
А чому в тебе була моральна травма? Якщо ти не зрозуміла це під час статевого акту, то в чому проблема?

Black_angel8 (13.06.2009 00:45) писав:

аха, перші думки типу:
що я наробила, які в нього будуть спогади, він же молодший, то біло без почуттів (на щастя в обох), брррр. Більше такого щастя не хочу, принаймні волію знати ДО ТОГО, щоб мати вибір)
Раз він так захотів, значить він так хотів. А не повідомив тебе про це заздалегідь, бо напевно знав, що ти відмовишся від сексу. Якщо він не захотів чекати іншу, можливо навіть незайману дівчину, то чому ти так переймаєшся?

Фабрегас (14.06.2009 10:59) писав:

А ти думаєш, що жінкам не потрібно сексу? Тим більше якщо є з ким, і якщо ще це є кохана людина.

Блискавиця (15.06.2009 01:04) писав:

Доречі, правильно сказали. Бувають такі ситуації, коли нема болі і крові. І якщо чоловік не довіряє тобі, то це інколи важко доказати. Тільки люблячий мужчина повірить жінці, якщо він знав її раніше.
  • 0

#52 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 15.06.2009 – 08:50

Блискавиця (14.06.2009 23:34) писав:

ґґґ.....тобто пан Фабрегас хоче прерогативу тваринності забрати собі? А що в дівчат немає тваринних інстинктів? :gryzin: Може вони не такі ж люди?))
Тут все вірно. Інстинкти проявляються у всіх, просто так у світі повелося що хлопці ці інстинкти активніше проявляють, бо їм це властиво, а якщо дівчина буде так діяти про про неї щось недобре подумають)
Хоча, як кажуть, хлопці представляють кількістну сторону, а дівчата якісну. Тобто мета чол. інстинктів задовільнити чим побільше жінок, а жіночих вибрати серед них найкращого для створення сімї.
  • 0

#53 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 15.06.2009 – 08:55

Малюсінька (15.06.2009 09:49) писав:

Кровотеча - це дуже серйозна справа. Добре, якщо все обійшлося і в майбутньому не буде наслідків.
Уууу....і не кажи. Цікаво, а як дізнатися, чи вперше буде багато крові чи нє....думаю, варто спочатку запастися чотирма метрами клейонки :gryzin:

Малюсінька (15.06.2009 09:49) писав:

А ти думаєш, що жінкам не потрібно сексу? Тим більше якщо є з ким, і якщо ще це є кохана людина.
Ну...тут вже геть таки зовсім перекручення.Секс з коханими - то не є просто голий секс. B)

Повідомлення відредагував веснянка: 15.06.2009 – 08:55

• 0

#54 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 15.06.2009 – 08:56

Блискавиця (15.06.2009 01:04) писав:

Довести важко, а перевірити легко)
  • 0

#55 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 15.06.2009 – 09:00

веснянка (15.06.2009 09:55) писав:

Уууу....і не кажи. Цікаво, а як дізнатися, чи вперше буде багато крові чи нє....думаю, варто спочатку запастися чотирма метрами клейонки :gryzin:
Весняночко! Наскільки мені відомо, це не була кровотеча після втрати незайманості. Якби це було те, то не було б такої кількості крові. Це була іншого роду кровотеча, яка могла погано закінчитися. Швидше за все дівчинка зробила помилку, коли вирішила позбутися незайманості під час менструації.

Ну...тут вже геть таки зовсім перекручення.Секс з коханими - то не є просто голий секс. B)
А я і не мала на увазі "голого" сексу. Але, погодься, що жінці переважно хочеться сексу з коханою людиною.
  • 0

#56 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 15.06.2009 – 09:01

Ті всі історії про купу крові, аж мороз по шкірі. Якщо хлопець добре постарається то може бути і зовсім без крові. Бо в основному крові багато коли дівчина напружена а хлопець тільки про то і думає щоб скоріше зробити свою "справу". Тут треба максимум турботи уваги і терпіння. Тобі все буде "чисто".
  • 0

#57 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 15.06.2009 – 09:02

Малюсінька (15.06.2009 10:00) писав:

Весняночко! Наскільки мені відомо, це не була кровотеча після втрати незайманості. Якби це було те, то не було б такої кількості крові. Це була іншого роду кровотеча, яка могла погано закінчитися. Швидше за все дівчинка зробила помилку, коли вирішила позбутися незайманості під час менструації.

А я і не мала на увазі "голого" сексу. Але, погодься, що жінці переважно хочеться сексу з коханою людиною.
наскільки відомо тобі, а нам, прочитавши історію, - ні? то ти там дивани поливала? чи оже ми просто уточнимо у автор посту якого харктеру була кровотеча?

Castiel (15.06.2009 10:01) писав:

Ті всі історії про купу крові, аж мороз по шкірі. Якщо хлопець добре постарається то може бути і зовсім без крові. Бо в основному крові багато коли дівчина напружена а хлопець тільки про то і думає щоб скоріше зробити свою "справу". Тут треба максимум турботи уваги і терпіння. Тобі все буде "чисто".
правда, але ще врахуй певні особистісні фізіологічні характеристики.
  • 0

#58 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 15.06.2009 – 09:05

Малюсінька (15.06.2009 09:58) писав:

Тут навіть не в тому річ...втрата цноти - то є суто індивідуальна річ, навіть якщо і хтось наважився це робити не в найсприятливіший день місяця.Тому казати - треба так і так, і робити он те і ось те - то якось дико.Дискусія зайшла в русло - А Я КАЖУ ШО ТАК НАЙЛІПШЕ...і негребе..Дайте можливість тим, шо втратили цноту, сказати за себе, а не робитися обізнаними в тих справах навіть чужих людей.От)))
  • 0

#59 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 15.06.2009 – 09:07

Саляма (15.06.2009 10:02) писав:

наскільки відомо тобі, а нам, прочитавши історію, - ні? то ти там дивани поливала?
Салямко! Ти, наскільки я зрозуміла з твоїх дописів не незаймана. То для чого задавати такі запитання? Не буде після втрати незайманості ТАКОЇ кровотечі.
А я дивани не поливала, якщо це питання звичайно тебе так турбує. Так що спи спокійно і не переймайся дурницями.
  • 0

#60 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 15.06.2009 – 09:11

Малюсінька (15.06.2009 10:07) писав:

Салямко! Ти, наскільки я зрозуміла з твоїх дописів не незаймана. То для чого задавати такі запитання? Не буде після втрати незайманості ТАКОЇ кровотечі.
А я дивани не поливала, якщо це питання звичайно тебе так турбує. Так що спи спокійно і не переймайся дурницями.
така кровотеча може бути! скільки можна казати: не узагальнюйте там, де не маєте достатньо фактів. Я знаю 3 дуже реальний приклади, коли гінеколог дівчатам підтвердив, що сильна (так, дійсно сильна) кровотеча була в наслідок розірвання, а не через ушкодження (матки і інших дивовижних органів). Твій приклад не може визначати всіх.

Малюсінька (15.06.2009 10:07) писав:

я зрозуміла, у тебе проблеми зі сприйнттям тексту. поясню, я питала, чи то не ти - героїня історії, що так ревно розказує, як воно було
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних