Перейти до вмісту

Секс з незайманою/незайманим

Повідомлень в темі: 184

Опитування: Ставлення до сексу з незайманою/незайманим (123 користувачів проголосувало)

Ваша стать?

1. Чоловіча. (78 голосів [63.41%])

Процент голосів: 63.41%

2. Жіноча. (45 голосів [36.59%])

Процент голосів: 36.59%

Чи паритеся ви через секс з незайманою/незайманим?

1. Це просто секс. (24 голосів [19.51%])

Процент голосів: 19.51%

2. Для партнера це дуже важливо. (71 голосів [57.72%])

Процент голосів: 57.72%

3. Не знаю як до цього підійти. (Для вас важливо) (28 голосів [22.76%])

Процент голосів: 22.76%

Позбавляли ви когось незайманості? (не обов’язко вийшло)

1. Так. Все було чудово. (24 голосів [19.20%])

Процент голосів: 19.20%

2. Так. Було не дуже. (21 голосів [16.80%])

Процент голосів: 16.80%

3. Ні. (80 голосів [64.00%])

Процент голосів: 64.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 06.06.2009 – 15:51

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (6.06.2009 16:24) писав:

Була одна дівчина, я не знав, що вона була незаймана. Після сексу довелося обшити диван зверху ковдрою, бо було багато крови. Можливо в неї ще місячні були на додаток, але вона це заперечувала. Можливо, боялася відповідальности за зіпсований диван. Добератися у вану довелося повз одногрупників, а в мене від грудей до колін все було залито кров’ю.
Через деякий час на обшитому дивані почала знову проступати кров, а до мене в будь-який час могла повернутися моя дівчина. Я згадав, що у Голівуд,і фальшиву кров у фільмах замінюють полуничним джемом. Тому ми розлили варення і розретли його по ліжку. У дівчини ще довгий час не переставала кровотечі, ждинси промокали наскрізь.

Який жах... Може в неї ще зноса кров текла?
  • 0

#22 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 06.06.2009 – 16:03

Коли рветься якась тканина, це травма, у фізіологічному плані.

Була одна дівчина, я не знав, що вона була незаймана. Після сексу довелося обшити диван зверху ковдрою, бо було багато крови. Можливо в неї ще місячні були на додаток, але вона це заперечувала. Можливо, боялася відповідальности за зіпсований диван. Добератися у вану довелося повз одногрупників, а в мене від грудей до колін все було залито кров’ю.
Через деякий час на обшитому дивані почала знову проступати кров, а до мене в будь-який час могла повернутися моя дівчина. Я згадав, що у Голівуд,і фальшиву кров у фільмах замінюють полуничним джемом. Тому ми розлили варення і розретли його по ліжку. У дівчини ще довгий час не переставала кровотечі, ждинси промокали наскрізь.

ой жахи які.
якби була незайманою то після таких оповідок до чоловіків менше ніж на 5 метрів не наближалася б.
  • 0

#23 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 07.06.2009 – 10:55

було діло... все було нормально ))) психологічну підготовку провів на ура ХДДД
  • 0

#24 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 10.06.2009 – 08:51

Коли рветься якась тканина, це травма, у фізіологічному плані.

Подібно на уривок з "мій кровавий Валентин" або "пятниця 13те". Вищеописана ситуацію бає набагато більше спільного з колото-ножовим пораненням аніж з втратою цнотливості.
  • 0

#25 Black_angel8

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 12.06.2009 – 19:38

хм...Добре, коли ти хоч знаєш що людина незаймана. А от коли в тебе і стосунки, по-суті не серйозні і це було просто гарно проведена ніч, а на ранок ти прокидаєшся і тобі повідомляють, що ти в нього перша (він був на 2 роки молодший, але по його діях, принаймні ДО ТОГО, я б ніколи не подумала що таке може бути).
От тоді моральна травма була в мене, причому глобальна і на довго. Почала задумуватись над деякими речима...
  • 0

#26 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 12.06.2009 – 23:21

Перегляд дописуBlack_angel8 (12.06.2009 20:38) писав:

хм...Добре, коли ти хоч знаєш що людина незаймана. А от коли в тебе і стосунки, по-суті не серйозні і це було просто гарно проведена ніч, а на ранок ти прокидаєшся і тобі повідомляють, що ти в нього перша (він був на 2 роки молодший, але по його діях, принаймні ДО ТОГО, я б ніколи не подумала що таке може бути).
От тоді моральна травма була в мене, причому глобальна і на довго. Почала задумуватись над деякими речима...
хм... моральна травма в дівчини? хм...
цікаво що так сильно вразило?
  • 0

#27 Black_angel8

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 12.06.2009 – 23:45

аха, перші думки типу:
що я наробила, які в нього будуть спогади, він же молодший, то біло без почуттів (на щастя в обох), брррр. Більше такого щастя не хочу, принаймні волію знати ДО ТОГО, щоб мати вибір)
  • 0

#28 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 10:17

Перегляд дописуBlack_angel8 (13.06.2009 00:45) писав:

аха, перші думки типу:
що я наробила, які в нього будуть спогади, він же молодший, то біло без почуттів (на щастя в обох), брррр. Більше такого щастя не хочу, принаймні волію знати ДО ТОГО, щоб мати вибір)
Хей, про який вибір ти говориш? Всім носити значки займаний/незайманий) Думаю що незайманих можна вичисляти досить легко ДО ЦЬОГО.
  • 0

#29 Black_angel8

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 12:45

Перегляд дописуCastiel (13.06.2009 11:17) писав:

Хей, про який вибір ти говориш? Всім носити значки займаний/незайманий) Думаю що незайманих можна вичисляти досить легко ДО ЦЬОГО.
Я ТЕЖ ТАК ДУМАЛА, доки це не сталось((((
Ні, ну розумієш, от в мене моральна травма, я картаю себе, що в нього 1 раз, був хз з ким, а може він про це шкодуватиме. От зустріне чудову дівчину, в яку закохається, і з якою дійсно б це було по-любові, а тут все(((((
А про значки я не казала))) Хоча...Знаєш, а це ідея, тільки от мені здається що багато хто його так, "по-приколу" начіпить!
  • 0

#30 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 13:22

Перегляд дописуBlack_angel8 (13.06.2009 13:45) писав:

Я ТЕЖ ТАК ДУМАЛА, доки це не сталось((((
Ні, ну розумієш, от в мене моральна травма, я картаю себе, що в нього 1 раз, був хз з ким, а може він про це шкодуватиме. От зустріне чудову дівчину, в яку закохається, і з якою дійсно б це було по-любові, а тут все(((((
А про значки я не казала))) Хоча...Знаєш, а це ідея, тільки от мені здається що багато хто його так, "по-приколу" начіпить!
Добре ж він "замаскувався" бо реально людина завжди нервується в 1й раз, незалежно від стані. А то неможливо не помітити.
  • 0

#31 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 13:36

Перегляд дописуCastiel (13.06.2009 14:22) писав:

Добре ж він "замаскувався" бо реально людина завжди нервується в 1й раз, незалежно від стані. А то неможливо не помітити.
Може він збрехав що в нього це був перший раз?
  • 0

#32 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 13:41

Перегляд дописуФабрегас (13.06.2009 14:36) писав:

а мотив?
  • 0

#33 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 13:42

Перегляд дописуФабрегас (13.06.2009 14:36) писав:

До речі, оце може бути. Уловка стара як світ) І не докажеш на відміну від дівчини))
  • 0

#34 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 13.06.2009 – 13:46

Перегляд дописуФабрегас (13.06.2009 13:36) писав:

Може й так,щоб не нести відповідальність або не червоніти через свой недостаток досвіду. Хоча дівчат це якраз лякає.
  • 0

#35 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 14:04

Перегляд дописуКрихітка (13.06.2009 14:46) писав:

Може й так,щоб не нести відповідальність або не червоніти через свой недостаток досвіду. Хоча дівчат це якраз лякає.
лякає якщо вони це взнають перед тим...
а якщо вже після... то може хлопець побачив що щось було не так і вирішив сказати що в нього вперше було
  • 0

#36 Black_angel8

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 14:34

Перегляд дописуФабрегас (13.06.2009 15:04) писав:

лякає якщо вони це взнають перед тим...
а якщо вже після... то може хлопець побачив що щось було не так і вирішив сказати що в нього вперше було

мммм, та по-суті не було ЩОСЬ не так, все було нормально, ну видно що просто досвіду мало. А брехати смисл? НА насупний день ми їхали по різним містам і вірогідність наступної зустрічі була 1%...Так що сенсу не було це робити(
  • 0

#37 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 14:52

Перегляд дописуBlack_angel8 (13.06.2009 15:34) писав:

мммм, та по-суті не було ЩОСЬ не так, все було нормально, ну видно що просто досвіду мало. А брехати смисл? НА насупний день ми їхали по різним містам і вірогідність наступної зустрічі була 1%...Так що сенсу не було це робити(
значить не збрехав а просто гарно вивчив теорію)) і не думав що це мож так тебе зачепити
  • 0

#38 Black_angel8

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 15:39

Перегляд дописуФабрегас (13.06.2009 15:52) писав:

значить не збрехав а просто гарно вивчив теорію)) і не думав що це мож так тебе зачепити
ну, якщо чесно, мене то не зачепило взагалі)))) То були роздуми на тему:який сенс, от і все)))) Тим більше, на самому початку я писала, що він молодший
  • 0

#39 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 20:25

Перегляд дописуBlack_angel8 (13.06.2009 16:39) писав:

ну, якщо чесно, мене то не зачепило взагалі)))) То були роздуми на тему:який сенс, от і все)))) Тим більше, на самому початку я писала, що він молодший

Як вариіант, хлопець мамку шукав.
  • 0

#40 Black_angel8

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 13.06.2009 – 22:12

Перегляд дописуОгiрок (13.06.2009 21:25) писав:

Як вариіант, хлопець мамку шукав.