Перейти до вмісту

Секс з незайманою/незайманим

Повідомлень в темі: 184

Опитування: Ставлення до сексу з незайманою/незайманим (123 користувачів проголосувало)

Ваша стать?

1. Чоловіча. (78 голосів [63.41%])

Процент голосів: 63.41%

2. Жіноча. (45 голосів [36.59%])

Процент голосів: 36.59%

Чи паритеся ви через секс з незайманою/незайманим?

1. Це просто секс. (24 голосів [19.51%])

Процент голосів: 19.51%

2. Для партнера це дуже важливо. (71 голосів [57.72%])

Процент голосів: 57.72%

3. Не знаю як до цього підійти. (Для вас важливо) (28 голосів [22.76%])

Процент голосів: 22.76%

Позбавляли ви когось незайманості? (не обов’язко вийшло)

1. Так. Все було чудово. (24 голосів [19.20%])

Процент голосів: 19.20%

2. Так. Було не дуже. (21 голосів [16.80%])

Процент голосів: 16.80%

3. Ні. (80 голосів [64.00%])

Процент голосів: 64.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#181 denner

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 09.08.2011 – 20:16

Перегляд дописуБезбожник (9.08.2011 21:08) писав:

Для тих, хто до цих пір в мезозойській ері, повторюю втретє; вчись читати коментарі :
Чувак, все одно твої 20 для Сенсоріки забагато. Та й Маківка шось кривиться теж. Тобі дорога виключно до "класних міньєтниць-спєцух по 20-сантиметровикам".

Цитата

Нє, нє, воно не шкодить.
Шкодить, он дві кобіти з ходу, заявили що 20 - для глубокого міньєту забагато.

Цитата

Шось я не теє, кицюню,..ніяк не можу розчаруватись..ти мене не переконала..ану спробуй ще.
Авжеж. Класні міньєтниці набридли, і потягло старого до Маківки.)
  • 0

#182 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 09.08.2011 – 23:40

Перегляд дописуSensssorika (9.08.2011 13:03) писав:

Віджей, ти зануда ще той. Після слів про розмноження твого поста не читала

Пані, ну треба ж хоч якось обережніше, щоб так явно не палитися. А то тут "Не читала" і наступним же реченням йде відповідь, ага...

але якшо в тебе секс одним цим обмежується.. яке сумне жахіття.

не хотів говорити, але раз вже не я перший перейшов на особистості - то скажу, панночко, що коли у Вас всі стосунки між чоловіком та жінкою закінчуються на глибокому мінеті - то мені Вашого сімейного майбутнього щиро шкода.

рано чи пізно, такі стосунки розваляться. від незадоволення.

Нагадайте мені, це Ви така просунута в цій темі на базі скількох років найтриваліших стосунків з однією людиною?

Перегляд дописуМаківка (9.08.2011 16:04) писав:

Юнка хоче підчерпнути досвіду, щоб потім майбутній чоловік оцінив її у знанні -енних позицій хваленої Камасутри.

А Вам не здається, що отакий прагматичний підхід до майбутнього чоловіка, як до майбутнього роботодавця, який хоче отримати робітника з досвідом, а не навчати самому, якось дивно виглядає в інтимно-психологічній сфері стосунків?
І до речі, японські корпорації навіть в роботі віддають перевагу навчанню новачків - тоді людина згодна працювати на цю корпорацію все життя. Подумайте над цим на дозвіллі.

А відновлення - то взагалі якось дивно виглядає в цій темі. Так, я теж знаю випадки "давай за двадцять баксів, але тільки в попу, бо я себе для чоловіка бережу, а гроші - на скейт збираю". Але до чого це тут? Всім же зрозуміло, що ні про яку незайманість тут вже не йдеться.

Перегляд дописуМаківка (9.08.2011 19:21) писав:

я не хотіла б уперше скуштувати заборонений плід із чоловіком, який не знає, де «її» шукати, - чи збоку, чи під коліном

То не спіть з розумово відсталими.
У всіх інших працюють інстинкти і з пошуками там проблем нема ніколи.

Перегляд дописуМаківка (9.08.2011 20:28) писав:

чому чоловіки шукають за дружину саму цноту, а кохатися хочуть зі справжньою куртизанкою.

Приблизно тому ж, чому й жінки мріють про принца на білому коні, а віддаються зазвичай перший раз по п'янці першому-ліпшому шкільному хуліганові на випускному - те, що проголошується, далеко не завжди є правдою, швидше це дуже часто прості стереотипи, які потрібно проголошувати, аби набути "ореолу мужності".
  • 0

#183 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 10.08.2011 – 20:00

Цитата

А Вам не здається, що отакий прагматичний підхід до майбутнього чоловіка, як до майбутнього роботодавця, який хоче отримати робітника з досвідом, а не навчати самому, якось дивно виглядає в інтимно-психологічній сфері стосунків?
А Вам не здається, що досвідчений чоловік теж звучить надто "неневинно". Чи вміння керувати тілом жінки у вас закладено генетично?

Цитата

І до речі, японські корпорації навіть в роботі віддають перевагу навчанню новачків - тоді людина згодна працювати на цю корпорацію все життя.
Я також мріяла про мужчину, котрий жодної дівки не совав у гречку, проте вмів закидати мої ноги направо і наліво. :P Цнотливий і вправний... Жага будь-якої панянки. Але це лише смішні фантазії. :-))) І коли мені каже в’явний мачо, що, мовляв, кохався з нею, а та була, як поліно, в ліжку... Нонсенс! Хочуть незайману й не дрова... А на чому їй вчитися? На кукурудзі? То зліпіть собі бабу снігову. Чи придбайте гумову. І цнотлива, й покірна... :D

Цитата

То не спіть з розумово відсталими.
Деградація, пане, нині. Деградація. :lol:

Цитата

А відновлення - то взагалі якось дивно виглядає в цій темі.
Так-так. А нарощення членів лунає просто гордовито й фантастично. :gryzin:

Повідомлення відредагував Маківка: 10.08.2011 – 20:05

• 0

#184 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 10.08.2011 – 20:14

Перегляд допису-=VJ=- (10.08.2011 00:40) писав:

не хотів говорити, але раз вже не я перший перейшов на особистості - то скажу, панночко, що коли у Вас всі стосунки між чоловіком та жінкою закінчуються на глибокому мінеті - то мені Вашого сімейного майбутнього щиро шкода.
та чого ж, не закінчуються на цьому, є глибокий анальний секс)
  • 0

#185 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 981 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Sadistic Village of Remarkable Misfortune

Відправлено 10.08.2011 – 20:33

Перегляд дописуAntares (10.08.2011 21:14) писав:

та чого ж, не закінчуються на цьому, є глибокий анальний секс)
місьє знаєт толк в ізвращєніях ©
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua