Перейти до вмісту

Секс з незайманою/незайманим


Повідомлень в темі: 184

Опитування: Ставлення до сексу з незайманою/незайманим (123 користувачів проголосувало)

Ваша стать?

 1. Чоловіча. (78 голосів [63.41%])

  Процент голосів: 63.41%

 2. Жіноча. (45 голосів [36.59%])

  Процент голосів: 36.59%

Чи паритеся ви через секс з незайманою/незайманим?

 1. Це просто секс. (24 голосів [19.51%])

  Процент голосів: 19.51%

 2. Для партнера це дуже важливо. (71 голосів [57.72%])

  Процент голосів: 57.72%

 3. Не знаю як до цього підійти. (Для вас важливо) (28 голосів [22.76%])

  Процент голосів: 22.76%

Позбавляли ви когось незайманості? (не обов’язко вийшло)

 1. Так. Все було чудово. (24 голосів [19.20%])

  Процент голосів: 19.20%

 2. Так. Було не дуже. (21 голосів [16.80%])

  Процент голосів: 16.80%

 3. Ні. (80 голосів [64.00%])

  Процент голосів: 64.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#161 Miguel

  ХРАНИТЕЛЬ

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3807 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Україна

Відправлено 07.08.2011 – 23:08


 i 

Почистив
 

 • 0

#162 -=VJ=-

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6536 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 08.08.2011 – 00:40

 Neorlandina (21.09.2010 22:05) писав:

сексуальна сумісність чоловіка та жінки теж вкрай важлива

Вічна відмазка любителів вільного сексу - міфічна "сексуальна сумісність".

До речі, цікаві результати опитування. Шістьом з десяти незайманий партнер не дістається, вони користаються "беушними" від інших чотирьох, двоє з яких ще й лишились результатом незадоволеними...
 • 0

#163 Гість_Гість_*

 • Гості

Відправлено 08.08.2011 – 12:25

 -=VJ=- (8.08.2011 01:40) писав:

Вічна відмазка любителів вільного сексу - міфічна "сексуальна сумісність".
смішно.
сходяться люди з різними музичними,літературними та кулінарними смаками, люди з різнімими релігійними та політичними поглядами. люди різного віку та різної вагової категорії. чому ж у сексі вони завжди мають бути "сумісними" ?

секс- така сама категорія. люди,навіть якшо вони один одного люблять, зовсім не обов.язково мають бути сумісними у сексі. бо у кожного свої переконання і "улюблені пози". саме тому так багато пар і мають сексуальні проблеми. і потім розлучаються. ну або деякі терплять.

 -=VJ=- (8.08.2011 01:40) писав:

До речі, цікаві результати опитування. Шістьом з десяти незайманий партнер не дістається, вони користаються "беушними" від інших чотирьох, двоє з яких ще й лишились результатом незадоволеними...
оце про "беушність"- взагалі шось таке.. незадоволений альфа-самець шо лі?)
 • 0

#164 -=VJ=-

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6536 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 08.08.2011 – 23:42

 Sensssorika (8.08.2011 13:25) писав:

чому ж у сексі вони завжди мають бути "сумісними"?

підказку даю - біологія, сьомий клас, "розмноження - базовий інстинкт усіх тваринних істот, фундаментальна особливість всіх відомих життєвих форм". Ані релігіозність, ані вага, ані інші дурниці поруч на одну полицю не стають. Розмноження там стоїть в купі з іжею, захистом, набуванням та іншими інстинктами, всього 12 штук. І вони, ці 12 штук, природою організовані так, щоб мати найбільші шанси на реалізацію. Саме тому фізіологічно несумісними є мізерний відсоток людей - наприклад коли у нього надто малий, а у неї надто велика, чи навпаки. При цьому медицина зараз це дуже просто виправляє, тож враховувати його як найважливішу частину стосунків - це як оцінювати Джоконду за смаком масла в фарбах, якими її намальовано. 99% всіх інших абсолютно фізіологічно сумісні і все у них відбувається абсолютно однаково, не зважаючи на 100500 поз камасутри, з яких зручними для звичайної людини є, дай боже, десяток, а для пересічного українця з любов'ю до пива з цигарками і патологічним несприйняттям спорту - взагалі три: вона зверху, він знизу, він зверху (якщо довго подужає), вона знизу і "качечкою", як кажуть французи.

А стосовно так званої "психологічної сумісності" - то це вже питання взаєморозуміння і готовності "притиратися". Якщо цього бажання і готовності нема - у пари нема майбутнього, і для визначення цього факту досить звичайних побутових дрібниць, зовсім не обов'язково оголошувати сексуальну революцію і спати усім з усіма, щоб знайти точний збіг до міліметра об'єму пеніса та вагіни. Знову ж таки робити "сексуально-психологічну" сторону головною в стосунках - це як оцінювати автомобіль за наявністю попільнички. Бо, бачте, секс лише маленька частина спільних стосунків - згідно статистики десь година на тиждень, а всі інші 167 годин до нього стосунку не мають. І ті, хто про це забувають, дуже сильно потім обпікаються - бо, наприклад, дружина після пологів ледь повзає, займаючись дитиною, а чоловік з друзяками по барам шукає "найголовнішого в житті" - сексу, якого був позбавлений нещасних кілька місяців. Що вже казати про вік "після 45", до якого лиш одиниці доповзають з одним шлюбом після чого вдаряються в гречку з мотивацією "треба ж нагулятись востаннє". Не на те, панове, життя витрачаєте. Ви б ще культом, центром і пупом стосунків чистку зубів зробили. Краще спробуйте одне одному в душу зазирнути, а не в піхву - воно і корисніше для стосунків, і від багатьох проблем та розчарувань рятує. А піхва та член - вони плюс-мінус дещицю у всіх однакові, навіть у мавп не надто відрізняються.

 Sensssorika (8.08.2011 13:25) писав:

оце про "беушність"- взагалі шось таке

Не зрозумів - пані відкидає явище цноти, чи що?
 • 0

#165 Гість_Гість_*

 • Гості

Відправлено 09.08.2011 – 12:03

Віджей, ти зануда ще той. Після слів про розмноження твого поста не читала, бо "дурниці мелеш".

для розмноження взагалі вистачить тупо всунути і кінчити. і всьо. але якшо в тебе секс одним цим обмежується.. яке сумне жахіття. і взагалі для розмноження не обов.язково сексом займатися. можна просто подрочити і розмазати потім свою сперму їй у піхві. є такі знайомі, гомосексуальні. дітей хотіли дуже. дивні)

сумісність тут дуже навіть "причому". думаєш легко зробити глибокий мінет, якшо в хлопця член більше 20 см? авжеж, ні. а якшо хлопець лише цим і марить? або дівчина взагалі від одного слова "мінет" ригати починає, бо бридко їй? тут одного кохання мало, бо багато людей наче і люблять один одного, а в отаких дрібничках їм стає гидко. от тут тобі і несумісніть. і психологічно ніяк не притертись.

або якшо він у сексі любить обзивати дівчину всілякими брудними словами, ну його це просто заводить. а її ображає.

або вона хоче жахнути його страпоном, а він тільки почувши таку її нав.язливу ідею. тікати від неї вирішив.

у людей різні бажання, не може одна людина підходити усім. звідси і несумісність.

або ж кінчає чоловік зашвидко/задовго. і жінка,яка можливо звикла отримувати вагінальний оргазм, тепер мусить обмежитися кліторальним, бо інакше не встигає за короткий марафон чоловік. або навпаки. чоловік любить подовгу, а вона втомлюється і кайфу їй від сексу через деякий час вже ніякого.

або ж ще лібідо різне. от хоче чоловік щодня займатися сексом. а жінці і раз на тиждень - забагато.
якравий приклад- турки. вони зберігають свою ..еем.. як це правильно називається? ерективну здатність і у 80 років. і при чьому вони ще огого, деякі молоді їм би могли позаздрити. турчанки же навпаки - їм часто сама ідея сексу огидна, більшість народивши дитину просто перестають давати чоловікові. або якшо і займаються сексом, то це так: вона ляже, роздвине ноги. а він може їй вставити. і всьо. ніяких там оральних пестощів і тд, бо це взагалі страшне збочення.
і їдуть потім ті незадоволені турки в Україну.

сексуальне задоволення- дуже важлива складова стосунків. і якшо лдина не отримує всього необхідногот їй спектру емоцій, або мусить себе в чомусь обежувати, то рано чи пізно, такі стосунки розваляться. від незадоволення.

я не відкидаю цноти, але вживання слова "беушність" мені нагадує якихось ханжів-гопніків, які мінет люблять, а самі полизати не хочуть,бо це ж бридко і "пацани нє паймут".
 • 0

#166 Маківка

  пані Ексцентричність

 • Заблоковані
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3933 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 09.08.2011 – 15:04

Почали про цноту, а дійшли до "глибокого мінету, якшо в хлопця член більше 20 см" і жінок, які "мусять обмежитися кліторальним оргазмом". Гмда... ))

Цнотливість у наш час - не дуже ходове явище. "Незайманий" стало як синонім до слова "невдаха"! Авжеж, цікаво, чому хлопці віддають перевагу: мати безневинну дівчину, для якої станете першим, або секс без проблем з досвідченою дівчиною? Для дівчат цнота - це цінність, якою варто пишатися (о тільки не кажіть, що то фурункул, котрого ліпше позбутися :lol:).
Тут палка з двома кінцями. Юнка хоче підчерпнути досвіду, щоб потім майбутній чоловік оцінив її у знанні -енних позицій хваленої Камасутри. Разом з тим жадає залишитися для свого обранця коханою (а головне - єдиною) на все життя.
"О времена, о нравы..." Минає час, і погляди, як на мене, теж змінюються на ту чи іншу ситуацію. Приміром, ще зовсім недавно цивільний шлюб вважався долею розпущених людей, і його називали не інакше, як "співжиттям", вимовляючи це слово з презирством, обуренням і засудженням. Тепер же все більше молодих пар вважають, що нічого непристойного в тому немає, навпаки, це дієвий спосіб випробувати свої почуття, зіткнутися з типовими побутовими проблемами, а якщо не склалося, просто розійтися. І це набагато простіше, аніж витрачати час і нерви на нудну процедуру розлучення, пояснюючи всім, що, мовляв, не зійшлися характерами. Але повернімося до наших незайманих. :gryzin:
На Тибеті незайманих в дружини ніхто не бере, причому вважається, що пізнати одного чоловіка - це все одно, що не пізнати зовсім. І в цьому щось є. Не є загадкою, що діви під час першого статевого акту не відчувають оргазму, напружені, схвильовані, скуті.
Сексологи, на основі даних, отриманих "досвідченим шляхом", з'ясували, що тільки одна незаймана з тисячі в перший раз відчуває оргазм. Невдалий перший контакт призводить до різних комплексів і проблем, аж до панічного страху сексуальних стосунків і відрази до чоловіків. А що тибетські дівчата? За традицією, вони повинні віддати свою невинність чужинцю.
Стосовно цноти. Ще на Русі існували повитухи, які відновлювали невинну пліву за допомогою голки, використовуючи як матеріал пліву кози чи вівці. На Кіпрі, в місті Пафосі є чарівна купальня. За легендою, у цих місцях розвивався бурхливий роман Адоніса і Афродіти. Після численних любовних пригод богиня пірнала у воду і знову набувала цноту. На жаль, у цій водоймі-заповіднику нині купатися заборонено. :P
Трохи статистики. У Швеції Міністерство охорони здоров'я заявило, що всі косметологічні операції на жіночих геніталіях незаконні. В Японії щороку роблять від 3 тисяч операцій з відновлення невинності: 80% японців бажають, щоб наречена була непорочною, навіть знаючи про те, що в неї були сексуальні зв'язки.
Для багатьох жінок процес повернення невинності - нешкідлива операція, яка не страшніша за воскову епіляцію.
І насамкінець анекдот. Бабулі обговорюють молодість. Одна каже:
- Я свою цноту втратила у 20 років під час пристрасної любові.
Друга у відповідь:
- А я в 25 років у першу шлюбну ніч ...
Третя гордовито:
- А мені 87 і я - тьху, тьху, тьху! - ще дівчинка!

Повідомлення відредагував Маківка: 09.08.2011 – 15:05

 • 0

#167 Безбожник

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2624 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 09.08.2011 – 16:50

 -=VJ=- (8.08.2011 01:40) писав:

Вічна відмазка любителів вільного сексу - міфічна "сексуальна сумісність".

Не тільки вічна, але і прикольна. Я собі уявляю змучені фейси деяких форумчанок, котрим довелось зробити мінет кільком тисячам (чи міліонам?) чоловіків аби визначитись ; ось ЦЕЙ підходить для мого рота...а ось Цей - великуватий. Я уявляю, як вони, ледве переставляючи ніженьки, з понурим виглядом, наче колгоспниці з буряків, повертаються додому, (і до чоловіків) адже, заодно, їм довелось трахнутись з цими тисячами, аби визначитись ; ось ЦЕЙ найкращий для вагінального оргазму...ось ЦЕЙ..для кліторального...офігєть...порнозірки, є звичайнісінька шушера супроти таких "геологорозвідниць істини", а інакше...а інакше на основі якого такого досвіду вони тут умнічають про сумісність та щей підкреслюючи важливість цього моменту ?
Я до вас звертаюсь, молоді пацани. Не вірьте ви жодному слову таких "учьоних дєвочєк і тьоть"...це звичайні дебілки котрі ні бум бум, ані у фізіології чоловіка, ані у своїй власній. Повірте старому бабніку, кожен з вас...вірніше кожен з ваших члєнів є унікальним...він на дорозі не валяється і буде обовязково "вострєбован" несучи масу задоволення вашій партнерці...при умові що вона Жінка, а не дебілка озабочєна сумісністю, порівнюючи члени мужиків з усіх хуторів, сіл, і міст України на предмет габаритів у власному роті. Удачі вам, пацани!

ПС. Кста, до відому тих грамотєєк котрі не тямлять зробити мінет при 20-ти см. Класна мінетчиця робить це з будь якими параметрами, ні разу, на давлячись і не напружуючись. Перш ніж жалоби тут розводить, ідіть до них на практику. Угу.

Повідомлення відредагував Безбожник: 09.08.2011 – 16:59

 • 0

#168 Маківка

  пані Ексцентричність

 • Заблоковані
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3933 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 09.08.2011 – 18:21

Безбожнику, а Ви жахливий. :P Так рубати про жінок може тільки справжній битий ловелас, у котрого оті 20 см по молоду просто не встигали остигати. Кажете, члени унікальні? А чом тоді чоловіки ніде відверто не демонструють свій прутень Аполона? Проте краса жіночого тіла оспівана віками й увіковічена скульпторами, поетами та художниками. Майстринь їм подавай! )))
Стосовно незайманості скажу таке. Приміром, я не хотіла б уперше скуштувати заборонений плід із чоловіком, який не знає, де «її» шукати, - чи збоку, чи під коліном. Досвід має бути. І крапка.
Ну... Хоча б у хлопа. :gryzin:

Повідомлення відредагував Маківка: 09.08.2011 – 18:35

 • 0

#169 ачцжяб

  Чайник

 • Заблоковані
 • Pip
 • 9 повідомлень

Відправлено 09.08.2011 – 18:32

:gryzin: Безбожник смалько. Тему розкрив. Після цього думаю на нього посипляться образи від мінетчиць-20XXL. :lol:
А взагалі, нашо мілліони. Просто на першому побаченні треба спитати шось таке: а в тебе статевий орган не більше 20 см в ереґованому стані? Бо я мінети роблю, але лоханка в мене саме на такі прєдєльні габарити. Ну тіпа фільтр на значєніє. Шоб менше було несумісних мінетів. Так само обмінятися іншими типорозмірами всіх інтерфейсів із рештою специфіки. Так, хто тим переймається, зможуть уникнути ситуації: лисичка не подужає півника. Хоча дуже хоче. :P
 • 0

#170 Безбожник

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2624 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 09.08.2011 – 19:19

 Маківка (9.08.2011 18:21) писав:

Безбожнику, а Ви жахливий.

Мерсі за компліман, кицюню. Але я до них байдужий.

Цитата

:lol: Так рубати про жінок може тільки справжній битий ловелас,

Ніхто нічого не рубав. Просто я вважаю, що за власні слова потрібно відповідати. А тому, допоки я не отримаю аргументовану відповідь на питання :

Цитата

а інакше на основі якого такого досвіду вони тут умнічають про сумісність та щей підкреслюючи важливість цього моменту ?
вважатиму написане мною не жахливим, а справедливим. Однак буду вельми радий якщо знайдеться форумчанка, котра на основі власного досвіду порівняння розмірів дітородного органу чоловіків (вказаши їх кількість як і годиться для аргументу) розібє мої ствердження в пух і прах...ага.. саме так.

Цитата

Проте краса жіночого тіла оспівана віками й увіковічена скульпторами, поетами та художниками.

Краса жіночого тіла оспівана віками не тому що жінки тицяли свої зображення направо і наліво, а тому що, Жінка, будучи однією з найпрекрасніших творінь у Всесвіті, варта того аби її возвеличували. Навряд чи возвеличення члєна поряд з жіночим тілом буде адекватним по своїй красі. Жінка, до твого відому кицюню, ні на кого і ні на що не схожа по приРОДі...на відміну від члєна. Угу. ачцжяб (9.08.2011 18:32) писав:

:gryzin: Безбожник смалько. Тему розкрив. Після цього думаю на нього посипляться образи від мінетчиць-20XXL. :P

Навряд чи від них. Я завжди оплачую послуги...не торгуючись. Образи можуть посипатись від тих, для того 20 і більше см "дікій ужас" і не я про це тут почав. Хто почав, той най і пояснює фактори підбору розмірів для сумісності. І не на основі публікацій, правдивість котрих ніхто ніколи не встановив, а на власному досвіді...ну шоб тріплом не залишитись.
 • 0

#171 denner

  Ледар

 • Заблоковані
 • PipPip
 • 21 повідомлень

Відправлено 09.08.2011 – 19:22

Перегляд дописуБезбожник (9.08.2011 17:50) писав:

Не тільки вічна, але і прикольна. Я собі уявляю змучені фейси деяких форумчанок, котрим довелось зробити мінет кільком тисячам (чи міліонам?) чоловіків аби визначитись ; ось ЦЕЙ підходить для мого рота...а ось Цей - великуватий.
Головне, що пані Сенсоріка врешті-решт знайшла свій 15-ти, чи 12-тисантиметровий для глубокого міньєта. А скільки вона на цій дорозі зробила міньєтів - це виключно її річ.

Цитата

ПС. Кста, до відому тих грамотєєк котрі не тямлять зробити мінет при 20-ти см. Класна мінетчиця робить це з будь якими параметрами, ні разу, на давлячись і не напружуючись.


Перегляд дописуМаківка (9.08.2011 19:21) писав:

Безбожнику, а Ви жахливий. :gryzin: Так рубати про жінок може тільки справжній битий ловелас, у котрого оті 20 см по молоду просто не встигали остигати.
Схоже, пані ображена на Безбожникові 20см.
 • 0

#172 Маківка

  пані Ексцентричність

 • Заблоковані
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3933 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 09.08.2011 – 19:28

Перегляд дописуБезбожник (9.08.2011 20:19) писав:

Краса жіночого тіла оспівана віками не тому що жінки тицяли свої зображення направо і наліво, а тому що, Жінка, будучи однією з найпрекрасніших творінь у Всесвіті, варта того аби її возвеличували. Навряд чи возвеличення члєна поряд з жіночим тілом буде адекватним по своїй красі. Жінка, до твого відому кицюню, ні на кого і ні на що не схожа по приРОДі...на відміну від члєна. Угу.
Це в яблучко, котусю. За що Вас і обожнюю. :gryzin:
Згодна, що Жінка – щось чисте, святе й сокровенне. Однак ті ж чоловіки повинні розуміти цінність її як Божого створіння і прийняти такою, яка вона є (будь та краля не-займана чи «не дуже»). А то парадоксальна залізна логіка у вас, мої Юпітери. Паннусю подавай вам вищого ґатунку, з персами, як в Афродіти, і станом самої Венери. Ще й із біро-чкою, що не «беушна»… А самі тільки й мрієте про повію в ліжку.
Незайманість – поняття відносне. Наприклад, я і досі не збагну, чому чоловіки шукають за дружину саму цноту, а кохатися хочуть зі справжньою куртизанкою.
 • 0

#173 Безбожник

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2624 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 09.08.2011 – 19:32

Перегляд дописуdenner (9.08.2011 19:22) писав:

Схоже, пані ображена на Безбожникові 20см.

Ти мені цю пані не чіпай. Ми з нею вже, якось, без заср...ців розберемось.
 • 0

#174 Маківка

  пані Ексцентричність

 • Заблоковані
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3933 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 09.08.2011 – 19:32

Перегляд дописуdenner (9.08.2011 20:22) писав:

Схоже, пані ображена на Безбожникові 20см.
Най йому не шкодить. )

Перегляд дописуБезбожник (9.08.2011 20:32) писав:

Ти мені цю пані не чіпай. Ми з нею вже, якось, без заср...ців розберемось.
Розчарую Вас, пане. Я вже займана. :gryzin:
 • 0

#175 denner

  Ледар

 • Заблоковані
 • PipPip
 • 21 повідомлень

Відправлено 09.08.2011 – 19:48

Перегляд дописуБезбожник (9.08.2011 20:32) писав:

Ти мені цю пані не чіпай. Ми з нею вже, якось, без заср...ців розберемось.
Розбиратимешся наодинці з нею? Так ти соромишся, виходить. Але, радше за все, добряче прибрихав про свої 20 см. Інакше розбирався б і пишався.)

Перегляд дописуМаківка (9.08.2011 20:32) писав:

Най йому не шкодить. )
Сенсоріка мала би іншу думку.)

Цитата

Розчарую Вас, пане. Я вже займана. :gryzin:
Отакої...( Коли встигла, принцеса?)
 • 0

#176 Безбожник

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2624 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 09.08.2011 – 19:52

Перегляд дописуМаківка (9.08.2011 19:28) писав:

Це в яблучко, котусю. За що Вас і обожнюю. :gryzin:
Згодна, що Жінка – щось чисте, святе й сокровенне. Однак ті ж чоловіки повинні розуміти цінність її як Божого створіння і прийняти такою, яка вона є (будь та краля не-займана чи «не дуже»). А то парадоксальна залізна логіка у вас, мої Юпітери. Паннусю подавай вам вищого ґатунку, з персами, як в Афродіти, і станом самої Венери. Ще й із біро-чкою, що не «беушна»… А самі тільки й мрієте про повію в ліжку.
Незайманість – поняття відносне. Наприклад, я і досі не збагну, чому чоловіки шукають за дружину саму цноту, а кохатися хочуть зі справжньою куртизанкою.

Ну,та Афродіта, на перевірку ніяка не красуня була...справжні Афродіти,це в Україні, от тільки вони про це не відають...нікому говорити їм це, на фоні суцільного смоктання огидного пива чоловічою половиною та повальним дебілізмом, воно, якось, не ліпиться. У Венери шанси не кращі...по сьогоднішній рекламі вона є зразком целюліту, хоча, як на мене, тьотя та що треба.
Питання жіночої цноти є відносним. Це не просто наявність усім відомої пліви, а цілий комплекс жіночого стану..цей стан потрібно вміти, як мінімум, відчувати в Жінці...а за пивом, воно якось ніколи.
 • 0

#177 denner

  Ледар

 • Заблоковані
 • PipPip
 • 21 повідомлень

Відправлено 09.08.2011 – 19:56

Перегляд дописуБезбожник (9.08.2011 20:52) писав:

за пивом, воно якось ніколи.
А чому на пиво підсів, чувак?
 • 0

#178 Безбожник

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2624 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 09.08.2011 – 19:59

Перегляд дописуdenner (9.08.2011 19:48) писав:

Розбиратимешся наодинці з нею? Так ти соромишся, виходить. Але, радше за все, добряче прибрихав про свої 20 см. Інакше розбирався б і пишався.)

Тпрууу! Стоять Сіра !...допоки ти не тицьнеш мене носом туди, ДЕ, я говорив про власні розміри, вважатиму тебе не тільки зас-цем, але і тріплом не тямущим читати коментарі.


Перегляд дописуdenner (9.08.2011 19:56) писав:

А чому на пиво підсів, чувак?

То про тебе сказано..ага. Таки вчись читати...почни з букваря.
 • 0

#179 denner

  Ледар

 • Заблоковані
 • PipPip
 • 21 повідомлень

Відправлено 09.08.2011 – 20:03

Перегляд дописуБезбожник (9.08.2011 20:57) писав:

Тпрууу! Стоять Сіра !...допоки ти не тицьнеш мене носом туди, ДЕ, я говорив про власні розміри, вважатиму тебе не тільки зас-цем, але і тріплом не тямущим читати коментарі.
Ого! Чувак вважає, що 20 см. це суцільна образа для нього. Ну, в такому випадку Сенсоріки нє відать тобі, як власних вух.)

Перегляд дописуБезбожник (9.08.2011 20:59) писав:

То про тебе сказано..ага. Таки вчись читати...почни з букваря.
Та я скромний, ти говори більше про себе.

Так шо там у тебе вийшло з тією класною міньєтницею-спєцухою по 20сантиметрівках?)
 • 0

#180 Безбожник

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2624 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 09.08.2011 – 20:08

Перегляд дописуdenner (9.08.2011 20:00) писав:

Ого! Чувак вважає, що 20 см. це суцільна образа для нього.
Для тих, хто до цих пір в мезозойській ері, повторюю втретє; вчись читати коментарі :

Цитата

Мерсі за компліман, кицюню. Але я до них байдужий.
Угу.
Перегляд дописуМаківка (9.08.2011 19:32) писав:

Най йому не шкодить. )
Нє, нє, воно не шкодить.

Цитата

Розчарую Вас, пане. Я вже займана. :gryzin:

Шось я не теє, кицюню,..ніяк не можу розчаруватись..ти мене не переконала..ану спробуй ще.
 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних