Перейти до вмісту

Чому так мало дівчат відвідують гінеколога?

Повідомлень в темі: 105

#61 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 30.03.2009 – 23:26

Або "безкоштовне кіно" для мешканців будинку навпроти)
  • 0

#62 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 23:32

Блискавиця (31.03.2009 00:26) писав:

Або "безкоштовне кіно" для мешканців будинку навпроти)
ГГГггг,одна знайома розповідала про приємний кабінет приватної клініки, усе так гарно, чисто і синьо по-лікарняному, але...крісло - якраз навпроти вікна, а вікно - без жалюзі і будинок поряд - 9поверхівка....Мешканці, мабуть, нефігово розважалися...
  • 0

#63 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 31.03.2009 – 09:05

Блискавиця (30.03.2009 22:41) писав:

А яких лікарів дівчата 18-24 відвідують, якщо здорові? :rolleyes:
До стоматолога теж молоді дівчата (і хлопці теж) здебільшого не ходять. До нього біжать лише коли зуб заболить, або пломба випаде, а не "про всяк випадок - нехай лікар поколупається"))
Я особисто до стоматолога ходжу обов'язково раз в рік, незалежно від того чи болить мене зуб, чи ні. Краще полікувати потенційний карієс, ніж потім мучитися від зубної болі. Мені здається це залежить від того, наскільки людина піклується про своє здоров'я.
  • 0

#64 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 31.03.2009 – 09:29

-=VJ=- (30.03.2009 18:49) писав:

Ну, це ще пощастило. На тих же військкоматах постійно практиканток тренують, тому мало того, що бігаєш голяка дві години поміж двох десятків лікарів (причому усі, як правило, жінки), так ще й потім заходиш до самого цікавого лікаря, там біля цієї тітки сидить п'ятеро практиканток років по сімнадцять, і тобі дають команду "покажи голівку". Я б залюбки побачив би цю дамочку, яка казала, "класно хлопцям" в такій ситуації - сидить півдесятка хлопців, а чоловік-гінеколог від дверей командує "демонструй піхву". Отоді б вона зрозуміла, які ніжні і ввічливі її гінекологи :rolleyes:
Розказувала подруга. В неї була ерозія матки. Прийшла до гінеколога, а там якраз практиканти. Так гінеколог привела з собою кілька чоловік і давай показувати: "Ось, гляньте, як воно виглядає..." При тому практикантів-хлопців. І нащо вони йдуть на гінекологів? Мабуть після роботи гінекологу і жінки не хочеться...

bulbashka_aero (31.03.2009 00:10) писав:

А як вам у відповідь на скаргу: "Народиш - минеться"? Особливо коли тобі років п`ятнадцять? Та нафіг такий лікар треба?
То найпоширеніша порада чи не кожного гінеколога. Правда щоби в п"ятнадцять... Хоча якщо це говориться мусульманці чи циганці, то нормально.)

веснянка (31.03.2009 00:32) писав:

ГГГггг,одна знайома розповідала про приємний кабінет приватної клініки, усе так гарно, чисто і синьо по-лікарняному, але...крісло - якраз навпроти вікна, а вікно - без жалюзі і будинок поряд - 9поверхівка....Мешканці, мабуть, нефігово розважалися...
Не думаю, що там так багато цікавого. Не хотіла би витріщатись на чиюсь...
  • 0

#65 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 31.03.2009 – 09:29

bulbashka_aero (30.03.2009 23:10) писав:

А як вам у відповідь на скаргу: "Народиш - минеться"? Особливо коли тобі років п`ятнадцять? Та нафіг такий лікар треба?
Деякі гунекологічні болячки дійсно минаються після народження дитини. І якщо це не катастрофічно, то краще не заліковувати себе антибіотиками. а якийсь час зачекати. Ті самі кисти, утворюються часто в молодих дівчат через нерви. через нерегулярне статеве життя і т.д., але після початку регулярного статевого життя або народження дитини назавжди зникають...

Блискавиця (30.03.2009 23:14) писав:

Ну є ще багато нюансів, наприклад, жахливо холодні залізні підставки під ноги...особливо взимку. Або таке собі напіввідкрите вікно прямо "обличчям" до піхви))
Ну, не знаю... Колись "попавши" отак ногами на холодні підставки - завжди приходжу в шкарпетках. До речі, сестра коли йшла народжувати. теж завжди йшла в шкарпетках, бо ногам таки зимно...
А щодо вікна.... Причина. певне в тому, що по-перше, краще видно ніж з лампою, по-друге, переважно, кабінети маленькі.. І хай уже краще буде повернуте до вікна, ніж до дверей. Бо наші люди люблять "заглянути і спитатися" якраз в той момент, коли пацієнта оглядають..
  • 0

#66 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 09:38

ВакуОлька (31.03.2009 10:29) писав:

Деякі гунекологічні болячки дійсно минаються після народження дитини. І якщо це не катастрофічно, то краще не заліковувати себе антибіотиками. а якийсь час зачекати. Ті самі кисти, утворюються часто в молодих дівчат через нерви. через нерегулярне статеве життя і т.д., але після початку регулярного статевого життя або народження дитини назавжди зникають...
Підтримую.
До речі, саме народження дитини допомагає оргінізму адаптуватись після аборту. Тому і не дивно, що таке радять гінекологи.
  • 0

#67 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 31.03.2009 – 09:40

Олеська (31.03.2009 10:29) писав:

Розказувала подруга. В неї була ерозія матки. Прийшла до гінеколога, а там якраз практиканти. Так гінеколог привела з собою кілька чоловік і давай показувати: "Ось, гляньте, як воно виглядає..." При тому практикантів-хлопців. І нащо вони йдуть на гінекологів? Мабуть після роботи гінекологу і жінки не хочеться...
по тій же причині, по якій жінки йдуть на уролога... так сі трапило... ну і бубло типу...
Маю доволі багато позитивних відгуків від своїх знайомих (дівчат) власне про чоловіків гінекологів... аргументація "Аккуратний, делікатний, а та сучка сама мучиться і тобі як ввалить ледь не по лікоть, так аж очі вилазять"...

Ну а стосовно чи хочеться чоловікам після роботи жінок - хочеться... по 3-м своїм знайомим якихось відхилень в цьому відношенні не спостерігав...
З.І. Це ви ще з паталогоанатомами не спілкувалися... :rolleyes:
  • 0

#68 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 10:17

теж завжди йшла в шкарпетках, бо ногам таки зимно...
Бо наші люди люблять "заглянути і спитатися" якраз в той момент, коли пацієнта оглядають..

Що за коновалів ви відвідуєте?
А як же одноразові медичні капці, покривало на крісло, нормальна медлампа, ширма, яка має закривати все від дверей?

І нащо вони йдуть на гінекологів?

А навіщо жінки йдуть в урологи та венерологи?

Не думаю, що там так багато цікавого. Не хотіла би витріщатись на чиюсь...

Логічно - це ж чоловіча забавка :rolleyes: Значить у пані нормальна орієнтація :rolleyes:
  • 0

#69 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 10:25

Ну, не знаю... Колись "попавши" отак ногами на холодні підставки - завжди приходжу в шкарпетках. До речі, сестра коли йшла народжувати. теж завжди йшла в шкарпетках, бо ногам таки зимно...
А щодо вікна.... Причина. певне в тому, що по-перше, краще видно ніж з лампою, по-друге, переважно, кабінети маленькі.. І хай уже краще буде повернуте до вікна, ніж до дверей. Бо наші люди люблять "заглянути і спитатися" якраз в той момент, коли пацієнта оглядають..
Я перепрошую, а шкарпетки у тебе аж до попи?))...бо на підставки взагалі-то переважно ноги кладуться частиною вище коліна, тобто "ляшками")
Мене не парить, яка там у них причина. Я хочу пройти огляд без приниження моєї гідності, як людини. І я не збираюся вникати, що там у них за проблеми з кабінетами.

Олеська (31.03.2009 10:38) писав:

Підтримую.
До речі, саме народження дитини допомагає оргінізму адаптуватись після аборту. Тому і не дивно, що таке радять гінекологи.

Ну ви даєте! Я думала, вже кожна дівчина знає, чому гінекологи радять народжувати і пошвидше)) Бо їм у вузькій нетравмованій піхві незручно колупатися. А коли після народження організм вже отримає розриви і травми по повній - отоді можна будь-що уже в тій нещасній піхві витворяти.
Коли ж дівчина ще не народжувала, гінеколог має бути максимально делікатний, вживати несильні ліки, поводитися обережно і обдумуючи свої дії.
Звичайно, що це "припарює" багатьох фахівців і вони охочіше мають справу із вже народившими жінками.
  • 0

#70 Neko

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 10:32

Зимова Дівчина (30.03.2009 10:14) писав:

питання до автора звідки така інформація? ви просиджуєте по дню в жіночих консультаціях вашого міста?
відкрию вам секрет — вона працює цілий день! а якщо приватна то і у вихідні. а так вже сталося, що в більшості жінок і дівчат є робота або навчання. тому вони вибирають зручний для них час. в моїй консультації жінки різного віку від студентського до пенсійного. черги більше трьох ніколи нема, бо зранку. ввечері такі довгенькі.
дівчата і жінки хвилюються про своє здоров’я більше ніж чоловіки. от вони до уролога точно не підуть поки щось не перестане працювати)))

інформація з власного досвіду, з результатів побаченого в декількох клініках Львова, і в різний час. Зробила такий висновок тоді, коли шукала лікаря, і прийшлося доволі багато часу потрати на пошуки.
Стосовно того, що у Вашій консультації зустрічають жінки різного віку, не маю жодних заперечень, адже я всі клініки не обійшла, та й моя інформація - лише загальний висновок.
Проте, всерівно залишаються сотні молодих дівчат, які просто терплять болі і дискомфорт, але до лікаря не йдуть. Чекають, що все саме по собі пройде, або ( що набагато гірше) дочікують до того моменту, коли все вже дуже погано, і тоді вони вимушені йти до лікаря.

Повідомлення відредагував Neko: 31.03.2009 – 10:35

• 0

#71 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 10:33

Блискавиця (31.03.2009 11:25) писав:

Ну ви даєте! Я думала, вже кожна дівчина знає, чому гінекологи радять народжувати і пошвидше)) Бо їм у вузькій нетравмованій піхві незручно колупатися. А коли після народження організм вже отримає розриви і травми по повній - отоді можна будь-що уже в тій нещасній піхві витворяти.
Коли ж дівчина ще не народжувала, гінеколог має бути максимально делікатний, вживати несильні ліки, поводитися обережно і обдумуючи свої дії.
Звичайно, що це "припарює" багатьох фахівців і вони охочіше мають справу із вже народившими жінками.
Ну ти приколістка! Маладєц.)))
  • 0

#72 Neko

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 10:41

-=VJ=- (30.03.2009 12:29) писав:

Причому ще й потрібна для чоловіків чи не найбільше

повністю згідна! чоловіка треба лікувати і обстежувати ще раніше за дівчину, адже він може навіть не здогадуватися, що пів року або й рік є переносником якоїсь зарази...йому на це може й бути по***, а от дівчатам потім розплачуватися за всі його грішки...
  • 0

#73 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 10:48

треба ж їм вчитись. я б особивто не побажала б потрапити до лікаря який живої жінки ніразу не бачив. або до стоматолога, який по картинкам вчився.

-=VJ=- (31.03.2009 11:17) писав:

А як же одноразові медичні капці, покривало на крісло, нормальна медлампа, ширма, яка має закривати все від дверей?
А навіщо жінки йдуть в урологи та венерологи?
та в мене ті самі питання виникають.
тим більше що лікаря запросто можна змінити.

Я перепрошую, а шкарпетки у тебе аж до попи?))...бо на підставки взагалі-то переважно ноги кладуться частиною вище коліна, тобто "ляшками")
Мене не парить, яка там у них причина. Я хочу пройти огляд без приниження моєї гідності, як людини. І я не збираюся вникати, що там у них за проблеми з кабінетами.
жодно разу такого не чула. зазвичай ікрами, або іноді навіть просять п’ятками.

Neko (31.03.2009 11:32) писав:

інформація з власного досвіду, з результатів побаченого в декількох клініках Львова, і в різний час. Зробила такий висновок тоді, коли шукала лікаря, і прийшлося доволі багато часу потрати на пошуки.
Стосовно того, що у Вашій консультації зустрічають жінки різного віку, не маю жодних заперечень, адже я всі клініки не обійшла, та й моя інформація - лише загальний висновок
отже, він такий самий суб’єктивний як і мій. кожна жінка знаходить свого гінеколога не з першого разу)))

Neko (31.03.2009 11:32) писав:

Проте, всерівно залишаються сотні молодих дівчат, які просто терплять болі і дискомфорт, але до лікаря не йдуть. Чекають, що все саме по собі пройде, або ( що набагато гірше) дочікують до того моменту, коли все вже дуже погано, і тоді вони вимушені йти до лікаря.
а то хіба лише з гінекологом так? то в кожної людини і з кожним лікарем.
ви тіки зверніть увагу скільки крипозників в транспорті в зимовий період. поки з температурою 40 чи запаленням легень не зляже на роботу як на свято топає. тому це загальна ситуація з нашим ставленням до здоров’я. здебільшого. а людина, яка таки переймається своїм станом і майбутнім — відвідує лікарів для профілактики з певною періодичністю. і до того ж лікаря таки має свого вже перевіреного.

а дівчатка знову ж таки просто від незнання або дурного виховання чи то примітивності. бо батькам ніколи займатись вихованням, а майже всім ще й страшенно соромно про таке говорити.

п.с. до речі зверніть увагу на ті самі черги до уролога. ви там хоч одного молодого хлопця бачили? одні імпотенти та дідусі. інші навіть не задумуються.
  • 0

#74 Neko

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 10:51

-=VJ=- (30.03.2009 18:58) писав:

Ну тоді доведеться вирішувати - або тему перейменовувати на загальну назву типу "гінекологія", або закривати, бо на питання автора відповідь вже дали десять разів, а оскільки вона по факту не залежить від особистої думки кожного форумчанина, то двадцять повторів про "страх перед процедурою" не мають сенсу.
Або варіант третій - продовжуємо, як і в усіх інших гілках форуму, обговорювати тему разом з дотичними до неї, наслідуючи "зміст теми", і не заморочуємось наслідуванню "букви теми".

думаю, що варіан "переіменовуємо" буде досить цікавим))
  • 0

#75 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 31.03.2009 – 11:04

-=VJ=- (31.03.2009 11:17) писав:

Коновалів не відвідую... Таке враження, що виживете в якому іншому світі, ніж я... Не всюди є одноразовіта тапки, скажем так, майже ніде нема... ну, можливо, в супер-пупер клініках і є.. Щодо покривала - це й так, скажем "за замовчуванням", обов"язкові одноразові пеленочки спеціальні або можна й свого рушничка принести... Нормальна медична лампа.. Знову ж... Не всюди і не у всіх... ну, не ідеальний цей світ... :rolleyes: А ширма... Ех... Знову ж таки, підтверджуєтью думку Ластівки, що чоловіки не завжди зі слів дружин і подруг добре в курсі про жіночі справи..

Вперше чую, щоб "ляшками", завжди п"ятками.... Блискавко, хоч чесно? Мене не цікавить чи хтось там з дев"ятиповерхівки дивиться в вікно чи з хутром підставки під ноги. Маю завжди при собі одноразові інструменти для огляду, рукавички і одноразову пеленку. мене більше цікавить, щоб лікар був чемний, досвідчений і добрий спеціаліст, який не знайде мені того, чого нема або назначить правильні ліки...

Ти мене вбила... :rolleyes:
  • 0

#76 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 11:14

ВакуОлька (31.03.2009 12:04) писав:

Коновалів не відвідую... Таке враження, що виживете в якому іншому світі, ніж я... Не всюди є одноразовіта тапки, скажем так, майже ніде нема... ну, можливо, в супер-пупер клініках і є.. Щодо покривала - це й так, скажем "за замовчуванням", обов"язкові одноразові пеленочки спеціальні або можна й свого рушничка принести... Нормальна медична лампа.. Знову ж... Не всюди і не у всіх... ну, не ідеальний цей світ... :rolleyes: А ширма... Ех... Знову ж таки, підтверджуєтью думку Ластівки, що чоловіки не завжди зі слів дружин і подруг добре в курсі про жіночі справи..
та ну припиніть. в мене звичайна забита поліклініка. просто лікар дуже хороша, тому ходжу. все чистенько і стерильно. і ширма є обов’язково бо прохідний двір. а ті одноразові тапки входять в стандарний гінекологічний набір для огляду, в аптеках продається. вже на себе любу можна трошки витратитись)))
не подобається лікар чи лікарня — завжди є вибір!
  • 0

#77 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 31.03.2009 – 11:30

ВакуОлька (31.03.2009 09:29) писав:

В тому випадку (як я тепер знаю) дитині досить було дитині хороше знеболювальне порадити...
І що, до речі, робити тим, хто не збирається народжувати? або в найближчі роки не збирається?
Чи може дітей тепер ще й як лікарський засіб використовувати? бо лікарям влом подумати?
  • 0

#78 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 11:33

Зимова Дівчина (31.03.2009 12:14) писав:

та ну припиніть. в мене звичайна забита поліклініка. просто лікар дуже хороша, тому ходжу. все чистенько і стерильно. і ширма є обов’язково бо прохідний двір. а ті одноразові тапки входять в стандарний гінекологічний набір для огляду, в аптеках продається. вже на себе любу можна трошки витратитись)))
А що? ще десь приймають без "власного" набору? Зараз здається навіть на "вскритіє" зі своїм інструментом тра прибувати...

не подобається лікар чи лікарня — завжди є вибір!
немає його насправді... особливо як з грішми скрутно то не те що вибору... навіть запитання немає...

Повідомлення відредагував Zuzik: 31.03.2009 – 11:34

• 0

#79 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 11:44

все чистенько і стерильно. і ширма є обов’язково

То Ви нічого не знаєте, пані :rolleyes: От ВакуОлька - вона знає все, а ми з Вами - нічого.

А ширма... Ех... Знову ж таки, підтверджуєтью думку Ластівки, що чоловіки не завжди зі слів дружин і подруг добре в курсі про жіночі справи..

Підтверджується моя думка, що деякі люди занадто зверхньо ставляться до людей, про яких нічого не знають.

Zuzik (31.03.2009 12:33) писав:

А що? ще десь приймають без "власного" набору? Зараз здається навіть на "вскритіє" зі своїм інструментом тра прибувати...

В державних клініках - так, принаймні мені на апендицит довелося купувати все, від йоду з нитками до скальпеля.
А в приватних про це все самі думають. Чому я в державні вже ось скоро десять років буде, як ані ногою.
  • 0

#80 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 11:49

Погоджуюсь. У нас в поліклініці лише в одному гінекологічному кабінеті є ширма.
А власний набір просто обов"язковий: рушничок, зеркальце гінекологічне, рукавиці і теде. А про одноразові тапки наші жінки мабуть взагалі і не чули - нема в нашій поліклініці, як і у відділеннях такого поняття.

Zuzik (31.03.2009 12:33) писав:

От-от.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних