Перейти до вмісту

Чому так мало дівчат відвідують гінеколога?

Повідомлень в темі: 105

#41 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 30.03.2009 – 13:13

Перегляд допису-=VJ=- (30.03.2009 14:05) писав:

А сексизм продовжує лізти.
Ага, можете мені за цю фразу ще одного мінуса поставити - Вашу обмеженість в таких питаннях це ніяк не компенсує.
Я Вас, мабуть, страшенно здивую, але я справді маю дещицю знайомих дівчат. І як би Вам було не дивно, вони справді інколи діляться проблемами. А дружина має знайомих дівчат кілька сотень - і вони з нею діляться. А той факт, що я дізнаюсь таким чином узагальнену статистику Вас взагалі має вбити - бо хіба ж може чоловік говорити з дружиною на такі теми.
Сидіть далі в своєму середньовіччі, не буду руйнувати стіни Вашої упередженості.
Створюйте - буде надзвичайно цікаво почитати. На відміну від упереджених сексисток чоловіки не мають звички затикати іншій статі рота, навіть щодо таких тем.

Наступного разу пишіть в заголовку теми "чоловікам просимо не заходити".
Сексизмом не захоплююся)))Говориться про реальні речі ї їх причини, а ваше чоловіче "фе" з приводу:коли припече тоді й лікують "букет", доводить ваш суб"єктивізм і нерозуміння проблеми.Нічого особистого.Деяким чоловікам і на думку би не спало узагальнювати в такій темі думку про знайомих жінок своїх дружин.
  • 0

#42 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 30.03.2009 – 13:23

Перегляд дописувеснянка (30.03.2009 14:13) писав:

ваше чоловіче "фе" з приводу

Поки що "фе" тут виключно жіноче і виключно з приводу існування в цій темі чоловіків в принципі.

Все як завжди - "Ми звикли традиційно ховати від себе ту правду, над якою треба було б найбільше подумати."
Вам варто краще подумати над власним підписом, перш ніж писати такі пости.

Деяким чоловікам і на думку би не спало узагальнювати

На щастя деяким жінкам і на думку не спадає, що висловлена чоловіком думка може заслуговувати на вже третю сторінку розповідей про те, що вони "сунуть носа не до своєї справи".
  • 0

#43 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 30.03.2009 – 13:25

Нічого особистого.Деяким чоловікам і на думку би не спало узагальнювати в такій темі думку про знайомих жінок своїх дружин.
дійсно, узагальнювати не варто, треба вказати хвороби, дати відвідування гінеколога, ПІБ, номер паспорта і домашню адресу, щоб була конкретика, а не паражняк

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 30.03.2009 – 13:26

• 0

#44 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.03.2009 – 14:56

Кожні півроку проходжу медогляд. В тому числі і гінеколога.
Подруги мої весь медогляд не роблять,але до гінеколога все одно регулярно ходять.
де ви живете,що у вас така "темна молодь2- я не знаю. До того ж в тому огляді нема нічого страшного чи болісного.

Перегляд допису-=VJ=- (30.03.2009 12:29) писав:

Я, звісно, не в курсі, як зараз, але за моїх часів навчання дівчата вперше потрапляли до гінеколога ще в школі при планових профілактичних оглядах. Тому перший раз мав вже у більшості давно пройти. Чи в нинішній час таким взагалі в школах не переймаються?
В моїй школі такого не було. Нє, гінекологи приходили,але цей "огляд" виглядав так: тебе запитують чи жалієшся на болі там-то і там-то, помацають груди- і все.
В 11 класі,коли проходила лікарів для справи в універ, в гінекології лише запитали чи живу статевим житям і чи є якісь жалоби. Якшо кажеш що сексом не займаєшся і "жалоб нєту" ,то тебе відпускають. Так шо "оглядом" я б це не назвала.
  • 0

#45 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 30.03.2009 – 16:29

Перегляд допису-=VJ=- (30.03.2009 13:05) писав:

Вас взагалі має вбити - бо хіба ж може чоловік говорити з дружиною на такі теми.
А я вважаю, що чоловік - це перша людина в дружини, з яким потрібно обговорювати питання гінекологічних проблем, критичних днів і походів до гінеколога. І це якраз не соромно. Це природно.

Щодо моєї думки на рахунок питання відвідання гінеколога жінками, то все-таки я вважаю це необхідним. Практично кожна жінка в майбутньому планує стати матір'ю, народити здорову дитину, бути самій здоровій. Тільки тому потрібно час-від-часу навідуватися до "жіночого" лікаря. Не говорячи про те, що якщо жінка протягом своєї історії часто міняє партнерів, то тоді це просто необхідно. Але, на жаль, заганяє нас до лікаря лише випадок: біль, затримки і т.д.
Я сама не люблю відвідувати гінеколога. Це для мене страшна каторга (перш за все моральна!). Але що робити, якщо потрібно!

Повідомлення відредагував Малюсінька: 30.03.2009 – 16:24

• 0

#46 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 30.03.2009 – 16:48

Перегляд дописуМалюсінька (30.03.2009 17:29) писав:

А я вважаю, що чоловік - це перша людина в дружини, з яким потрібно обговорювати питання гінекологічних проблем, критичних днів і походів до гінеколога. І це якраз не соромно. Це природно.
Так можна травмувати слабку чоловічу психіку.... :rolleyes:
  • 0

#47 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 30.03.2009 – 16:52

Перегляд дописуMiguel (30.03.2009 16:48) писав:

Бідненькі ви наші... Як це ви все витримуєте... Вам би ще критичні дні щомісячно, дитинку народити, зробити воскову депіляцію і насамкінець сходити до гінеколога! Ото сміху би було!
  • 0

#48 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 16:53

Перегляд дописуMiguel (30.03.2009 17:48) писав:

чим? хоча розуміння на 7-у році подружнього життя що це таки в тебе проблеми які ти щоразу своїй жінці повертаєш, і саме тому в 3-й раз чуєш "подамо на гістологію!", мабуть менш травмує психіку чоловічу...
  • 0

#49 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 16:56

Перегляд дописуZuzik (30.03.2009 17:53) писав:

чим? хоча розуміння на 7-у році подружнього життя що це таки в тебе проблеми які ти щоразу своїй жінці повертаєш, і саме тому в 3-й раз чуєш "подамо на гістологію!", мабуть менш травмує психіку чоловічу...
Таки так ...і не тілько психіку))))
  • 0

#50 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 16:56

Перегляд дописуМалюсінька (30.03.2009 17:29) писав:

Це Ви не мені кажіть, я сам так думаю, за що від одної місцевої сексистки, яка, пригадую, свого часу і з теми про пологи мене виганяла, розповідаючи, що нема чого чоловіку робити в пологовому будинку, вже отримав повний пакет послуг - і мінуса в репутацію, і +10% :) Добре, коли людина може мене образити, розповівши мені про те, куди я не маю пхати носа, а потім ще й вліпити мені по-модераторському покараннячко, щоб довести свою правоту остаточно. :rolleyes:

Давайте, пані Ластівочко, ще десять - щоб до пари вже було. Я ж бо не можу тут проіснувати і тижня, щоб мені від Вас репутацію не було підвищено :rolleyes:

До речі - цікаві відгуки про гінекологів

Особливо типу "При виде кресла у меня была истерика... А как прозвучало: "Чего стоишь, раздевайся!", я чуть в обморок не свалилась... Бррр, при одной мысли об этом нехорошо делается! Мальчики, я вам завидую! "

Було б чому заздрити :D Відразу видно - дівчина жодного уявлення не має, що таке призовна комісія у військкоматі :D

А взагалі в усіх негативних відгуках особисто мені проглядається повна відсутність у вирішенні цього питання батьків, зокрема матері. А якщо така присутність є, то вона різко негативна. Аж дивно - самі ж жінки, знають, як це - і на тобі...

10% за порушення 2.2.1 - флейм - Ластівочка
  • 0

#51 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 30.03.2009 – 17:03

-=VJ=- (30.03.2009 16:56) писав:

Особливо типу "При виде кресла у меня была истерика... А как прозвучало: "Чего стоишь, раздевайся!", я чуть в обморок не свалилась... Бррр, при одной мысли об этом нехорошо делается! Мальчики, я вам завидую! "
У нас був заввідділення гінекології чоловік, який на прийомі стояв і дивився, як жінка роздягається, залазить на крісло і це з таким виглядом, що рідко коли жінки мали бажання ще раз попадати до нього, хіба "вже з досвідом".
  • 0

#52 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 17:49

Олеська (30.03.2009 18:03) писав:

У нас був заввідділення гінекології чоловік, який на прийомі стояв і дивився, як жінка роздягається, залазить на крісло і це з таким виглядом, що рідко коли жінки мали бажання ще раз попадати до нього, хіба "вже з досвідом".

Ну, це ще пощастило. На тих же військкоматах постійно практиканток тренують, тому мало того, що бігаєш голяка дві години поміж двох десятків лікарів (причому усі, як правило, жінки), так ще й потім заходиш до самого цікавого лікаря, там біля цієї тітки сидить п'ятеро практиканток років по сімнадцять, і тобі дають команду "покажи голівку". Я б залюбки побачив би цю дамочку, яка казала, "класно хлопцям" в такій ситуації - сидить півдесятка хлопців, а чоловік-гінеколог від дверей командує "демонструй піхву". Отоді б вона зрозуміла, які ніжні і ввічливі її гінекологи :rolleyes:

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 30.03.2009 – 17:50

• 0

#53 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 30.03.2009 – 17:53

Взагалі-то автором теми було задане питання чому так мало дівчат відвідують гінеколога. Або давайте тему перейменуємо, або вже по темі:rolleyes: дівчат

Чому? Багато вже перераховувалось: страх перед процедурою, страх перед діагнозом, страх підчепити шось(таке на жаль теж є), страх пліток...в кожного своє..
  • 0

#54 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 17:58

Ластiвочка (30.03.2009 18:53) писав:

Взагалі-то автором теми було задане питання чому так мало дівчат відвідують гінеколога. Або давайте тему перейменуємо, або вже по темі:rolleyes: дівчат

Ну тоді доведеться вирішувати - або тему перейменовувати на загальну назву типу "гінекологія", або закривати, бо на питання автора відповідь вже дали десять разів, а оскільки вона по факту не залежить від особистої думки кожного форумчанина, то двадцять повторів про "страх перед процедурою" не мають сенсу.
Або варіант третій - продовжуємо, як і в усіх інших гілках форуму, обговорювати тему разом з дотичними до неї, наслідуючи "зміст теми", і не заморочуємось наслідуванню "букви теми".
  • 0

#55 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 22:41

А яких лікарів дівчата 18-24 відвідують, якщо здорові? :rolleyes:
До стоматолога теж молоді дівчата (і хлопці теж) здебільшого не ходять. До нього біжать лише коли зуб заболить, або пломба випаде, а не "про всяк випадок - нехай лікар поколупається"))
  • 0

#56 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 22:46

Блискавиця (30.03.2009 23:41) писав:

А яких лікарів дівчата 18-24 відвідують, якщо здорові? :rolleyes:
створи опитування, і не забудь варіант "красивий і з вмілими руками"
  • 0

#57 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 22:51

Це лише твої сексуальні фантазії)
Молодим дівчатам є достатньо кавалерів, хіба що їхній коханий - лікар :rolleyes:
  • 0

#58 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 30.03.2009 – 23:10

А як вам у відповідь на скаргу: "Народиш - минеться"? Особливо коли тобі років п`ятнадцять? Та нафіг такий лікар треба?
  • 0

#59 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 23:14

Мене б така відповідь і зараз бісила б)).
Ну є ще багато нюансів, наприклад, жахливо холодні залізні підставки під ноги...особливо взимку. Або таке собі напіввідкрите вікно прямо "обличчям" до піхви))
  • 0

#60 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 23:24

Блискавиця (31.03.2009 00:14) писав:

Ну є ще багато нюансів, наприклад, жахливо холодні залізні підставки під ноги...особливо взимку. Або таке собі напіввідкрите вікно прямо "обличчям" до піхви))
терапевтична методика "друге дихання" г
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних