Перейти до вмісту

Чому так мало дівчат відвідують гінеколога?

Повідомлень в темі: 105

#21 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 30.03.2009 – 09:23

Зимова Дівчина (30.03.2009 09:14) писав:

жилізяка?!!!де ж це досі такі методи? є чудові новітні засоби.
так-так.. тим більше, зараз в аптеках продаються одноразові інструменти для гінекологічного огляду..

Зимова Дівчина (30.03.2009 09:14) писав:

а я думаю то таки не від статі залежить. в мене чудова жінка-гінеколог. головне професійність, а не стать лікаря.
Погоджуюсь. Тому я й наголосила, що ІНОДІ... Не всі чоловіки-лікарі добрі і не всі жінки-лікарі погані...
  • 0

#22 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 30.03.2009 – 09:29

флуд видалено
  • 0

#23 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 09:46

-=VJ=- (30.03.2009 08:29) писав:

Якби у баби був член - вона була б дідом. На щастя я той, хто я є.

Це не купа ярликів - це висновки зі спілкування мого та моєї дружини. А у нас обох більш ніж досить знайомих жіночої статі, щоб робити такі висновки.

Результати опитування "Коли Ви втратили цноту"

До 14 1,42%
14-15 12,75%
16-17 31,73%
18-19 21,95%
20-21 6,80%
22-23 3,26%
24-25 0,14%
26-30 0,00%
Більше 30 0,14%
Ще не втратила 21,81%

Отже, пані воліє вважати за основну думку 0,14%? Ну-ну, вперед і з піснею.
.. Навіть не знаю, хто це. Лікар, який приймав пологи, коли пані народилась? Чи там гарантовано не було чоловіків?
А батько? Ні? А чоловіки на пляжах, коли пані було два роки? :)
Щиро вам співчуваю, пане. Ваше суб"єктивне моралізаторство щодо походів дівчат до гінеколога можливе хіба:1.Бо ви справді гунеколог;2.Ваша дружина (чи жінка, вибачте, не знаю статусу) гінеколог.3.Ви, як завжди, ситуацію оцінюєте чогось тільки через те, що у вас такий соціальний досвід.
  • 0

#24 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 30.03.2009 – 10:39

Автору плюс за тему. Тема потрібна. До речі, особливо у світлі результатів опитування теми "Хто коли втратив цноту".

Проблем, чому дівчата не відвідують гінеколога "по-молодості", є купа.
1. Стидливість перед тим, що хтось витріщатиметься на твої статеві органи. Тому найкраще, коли перший раз вас оглядатиме все-таки жінка.
2. Непідготовленість дівчини мамою (є варіанти) перед дорослим відповідальним життям (я про секс). Мами здебільшого соромляться розповідати дитині про секс і, відповідно, про наслідки.
3. Страх пережд тим, що хтось порушить вашу інтимну гармонію(внутрішню) - хось полізе своїми руками, інструментами вам ТУДИ...
4. Страх перед результатами.
5. Страх перед тим, що хтось дізнається про вас іще - в невеликих містах, для прикладу, все "на язиці", і те, коли хтось чимось захворів чи "залетів", відразу облітає усіх.
  • 0

#25 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 11:29

Ластiвочка (30.03.2009 08:34) писав:

дивно читати чому ДІВЧАТА не ходять до гінеколога у відповідях ХЛОПЦІВ.Ну чого ви такі? Чому вважаєте що ви геть усе на світі знаєте і можете? і вам обов"язково тре запхати свого носа навіть туди, бо без вас ніяк

Як мене бісять такі заяви - навіть не можу сказати. :rolleyes:
Що, пані Ластівочко, може хлопцям взагалі на форум не заходити? Створите собі розділ "тільки для дівчаток" і будете тут сидіти тісною дівочою компанією? Що за середньовічний сексизм, блін? Чому пані Ластівочка дозволяє собі пхати носа до суто чоловічих проблем програм-антишпигунів та правового захисту, а не сидить тихенько вдома, доглядаючи дітей і вишиваючи? Чи може пані Ластівочка не в курсі, що ще півтори сотні років тому жодного лікаря, і гінеколога також, жіночої статі просто не існувало?
Блін, відчуваєш себе в якомусь жіночому монастирі одразу, чорт забирай...

Олеська (30.03.2009 11:39) писав:

1. Стидливість перед тим, що хтось витріщатиметься на твої статеві органи. Тому найкраще, коли перший раз вас оглядатиме все-таки жінка.

Я, звісно, не в курсі, як зараз, але за моїх часів навчання дівчата вперше потрапляли до гінеколога ще в школі при планових профілактичних оглядах. Тому перший раз мав вже у більшості давно пройти. Чи в нинішній час таким взагалі в школах не переймаються?

Олеська (30.03.2009 11:39) писав:

Автору плюс за тему. Тема потрібна.

Причому ще й потрібна для чоловіків чи не найбільше - одна наша знайома вже шостий раз лікується, посадила майже всі внутрішні органи собі антибіотиками - і все через те, що не може свого чоловіка на огляд затягнути. :D І при цьому знаходяться люди, які вважають, що чоловікам в таких темах зовсім не місце. Мабуть наша справа тільки сунув-висунув і пішов гроші заробляти, а все інше нас має не обходити. :rolleyes:
  • 0

#26 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 11:30

-=VJ=- (30.03.2009 11:27) писав:

Я, звісно, не в курсі, як зараз, але за моїх часів навчання дівчата вперше потрапляли до гінеколога ще в школі при планових профілактичних оглядах. Тому перший раз мав вже у більшості давно пройти. Чи в нинішній час таким взагалі в школах не переймаються?
Ну як при планових профоглядах... Заходиш в кабінет, питають, чи дівчина, кажеш, що так і тебе не дивляться, або (для наполегливого лікаря) кажеш, що в тебе місячні. Це так було. А зараз я і не знаю, як.
  • 0

#27 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 11:37

-=VJ=- (30.03.2009 12:29) писав:

чому ж переймаються. от тільки дівчата іноді навпаки не переймаються. а ще батьки є прибацані.

Причому ще й потрібна для чоловіків чи не найбільше - одна наша знайома вже шостий раз лікується, посадила майже всі внутрішні органи собі антибіотиками - і все через те, що не може свого чоловіка на огляд затягнути. :rolleyes: І при цьому знаходяться люди, які вважають, що чоловікам в таких темах зовсім не місце. Мабуть наша справа тільки сунув-висунув і пішов гроші заробляти, а все інше нас має не обходити. :rolleyes:
так так так. статеві хвороби завжди пов’язані з обома партнерами.
а проблеми всі від браку інформації. бо батьки дійсно досі соромляться про це розмовляти, або роблять взагалі з цього закриту тему.

Олеська (30.03.2009 12:30) писав:

Ну як при планових профоглядах... Заходиш в кабінет, питають, чи дівчина, кажеш, що так і тебе не дивляться, або (для наполегливого лікаря) кажеш, що в тебе місячні. Це так було. А зараз я і не знаю, як.
оглялають, просто не на кріслі.
якщо місячні вимагають прийти пізніше на огляд.
  • 0

#28 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 11:39

Зимова Дівчина (30.03.2009 11:37) писав:

оглялають, просто не на кріслі.
якщо місячні вимагають прийти пізніше на огляд.
Ну так, звідки ж мені знати...)
  • 0

#29 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 11:44

Олеська (30.03.2009 12:39) писав:

Ну так, звідки ж мені знати...)
як це звідки? ви в школі не вчились?
в 11-му всі проходили. бо без гінекологічного огляду в універ не пускали.
та власне моя гімназія оглядалась в накращій на той час київській консультації, то ніхто навіть не думав відмазуватись.

а от хлопців було шкода. їм уролог-бабка попалась і била їх лінійкою по причинному місцю)))

• 0

#30 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 11:46

Зимова Дівчина (30.03.2009 11:44) писав:

та власне моя гімназія оглядалась в накращій на той час київській консультації, то ніхто навіть не думав відмазуватись.

а от хлопців було шкода. їм уролог-бабка попалась і била їх лінійкою по причинному місцю)))
Є така особливість в шкільній освіті: не всі навчаються в 10-11 класах.)
  • 0

#31 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 30.03.2009 – 11:47

Зимова Дівчина (30.03.2009 12:44) писав:

Я вчилась в гімназії, але не в курсі, що в універ не пускають без гінеколога... Було точно так само, як Олеська розповіла....
  • 0

#32 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 30.03.2009 – 11:50

Зимова Дівчина (30.03.2009 12:44) писав:

я думав ця бадяжка гуртожитків стосуєцця, але видать став актуальним медичний супровід контактів в навч.корпусах гг

Олеська (30.03.2009 12:46) писав:

2 класи церковно-прихідської не дарують імунітету  :rolleyes:
  • 0

#33 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 11:53

Олеська (30.03.2009 12:46) писав:

отжеж блін. ну в 9-му.

ВакуОлька (30.03.2009 12:47) писав:

Я вчилась в гімназії, але не в курсі, що в універ не пускають без гінеколога... Було точно так само, як Олеська розповіла....
так так. навіть до іспитів не допускали, якщо тьоті медсестрі справки не сподобаються, або якоїсь бамажки бракуватиме.

Sergiy_K (30.03.2009 12:50) писав:

я думав ця бадяжка гуртожитків стосуєцця, але видать став актуальним медичний супровід контактів в навч.корпусах гг
щодо гуртожитку не знаю, не жила.
але дійсно з цим було суворо.

в будь-якому впадку виною лише брак статевого виховання. дівчаток мають вчити, що медогляд це необхідно, а не погано. а тим більше огляд в гінеколога для майбутньої мами.
  • 0

#34 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 11:58

Пригадалось, як в моєї подруги стався приступ апендицита. Їй тоді було 21 чи 22. Найперше тягнуть при такій справі на гінекологічне крісло. От і її потягнули. Виходить лікар, а її мама найперше питає: "Лікарю, а Оля ще дівчинка?". Я тоді ледь не впала. Оля тоді вже років шість дівчинкою не була, при тому пережила перший секс, скажемо, не найприємніший, м"яко кажучи.
  • 0

#35 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 12:01

Олеська (30.03.2009 12:58) писав:

Пригадалось, як в моєї подруги стався приступ апендицита. Їй тоді було 21 чи 22. Найперше тягнуть при такій справі на гінекологічне крісло. От і її потягнули. Виходить лікар, а її мама найперше питає: "Лікарю, а Оля ще дівчинка?".

І лікар сказав? Це ж пряме порушення медичної таємниці...

Олеська (30.03.2009 12:58) писав:

при тому пережила перший секс, скажемо, не найприємніший, м"яко кажучи.

Щось у мене великі сумніви, що в 16 він хоч у когось може бути приємним. :rolleyes:
  • 0

#36 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 12:02

-=VJ=- (30.03.2009 12:00) писав:

І лікар сказав? Це ж пряме порушення медичної таємниці...
Звичайно сказав. У нас по ходу лікарі не давали (а може і не чули) клятву Гіпократа.

-=VJ=- (30.03.2009 12:01) писав:

Щось у мене великі сумніви, що в 16 він хоч у когось може бути приємним. :rolleyes:
Може бути неприємним, а може бути і дууууже неприємним.
  • 0

#37 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 30.03.2009 – 12:34

Як мене бісять такі заяви - навіть не можу сказати. :rolleyes:
Що, пані Ластівочко, може хлопцям взагалі на форум не заходити? Створите собі розділ "тільки для дівчаток" і будете тут сидіти тісною дівочою компанією? Що за середньовічний сексизм, блін? Чому пані Ластівочка дозволяє собі пхати носа до суто чоловічих проблем програм-антишпигунів та правового захисту, а не сидить тихенько вдома, доглядаючи дітей і вишиваючи? Чи може пані Ластівочка не в курсі, що ще півтори сотні років тому жодного лікаря, і гінеколога також, жіночої статі просто не існувало?
Блін, відчуваєш себе в якомусь жіночому монастирі одразу, чорт забирай...
-=VJ=- ну звідки ви можете знати чому ДІВЧАТА не ходять до гінеколога? Можете знати про дружину, дочки у вас нема і навряд чи ви б знали чи ходить вона туди чи ні, маєте багато знайомих дівчат, що розповідають вам свої таємниці(похід до гінеколога і свої хвороби?) :rolleyes:
  • 0

#38 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 12:43

Ластiвочка (30.03.2009 13:34) писав:

-=VJ=- ну звідки ви можете знати чому ДІВЧАТА не ходять до гінеколога? Можете знати про дружину, дочки у вас нема і навряд чи ви б знали чи ходить вона туди чи ні, маєте багато знайомих дівчат, що розповідають вам свої таємниці(похід до гінеколога і свої хвороби?) :D
Та і я про те.Ото зара скажу своєму чоловікові хай напише шось від себе у тій темі.Об"єктивно і всьо, шо він думає про візити жінок до гінекологів. :rolleyes: А сама створю тему - як часто чоловіки перевіряють свої цюцюрки і шо по них (цюцюрках) видно?
мене теж дуже бісить суб"єктивний аналіз жіночої проблеми :rolleyes:
  • 0

#39 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 12:46

веснянка (30.03.2009 13:43) писав:

А сама створю тему - як часто чоловіки перевіряють свої цюцюрки і шо по них (цюцюрках) видно?
Все видно... не переживай так... хоча в серйозний "огляд" іде також через отвір... що поближче :rolleyes:
  • 0

#40 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 13:05

навряд чи ви б знали чи ходить вона туди чи ні

А сексизм продовжує лізти.
Ага, можете мені за цю фразу ще одного мінуса поставити - Вашу обмеженість в таких питаннях це ніяк не компенсує.

Можете знати про дружину, дочки у вас нема і , маєте багато знайомих дівчат, що розповідають вам свої таємниці(похід до гінеколога і свої хвороби?) :rolleyes:

Я Вас, мабуть, страшенно здивую, але я справді маю дещицю знайомих дівчат. І як би Вам було не дивно, вони справді інколи діляться проблемами. А дружина має знайомих дівчат кілька сотень - і вони з нею діляться. А той факт, що я дізнаюсь таким чином узагальнену статистику Вас взагалі має вбити - бо хіба ж може чоловік говорити з дружиною на такі теми.
Сидіть далі в своєму середньовіччі, не буду руйнувати стіни Вашої упередженості.

А сама створю тему - як часто чоловіки перевіряють свої цюцюрки і шо по них (цюцюрках) видно?

Створюйте - буде надзвичайно цікаво почитати. На відміну від упереджених сексисток чоловіки не мають звички затикати іншій статі рота, навіть щодо таких тем.

мене теж дуже бісить суб"єктивний аналіз жіночої проблеми :rolleyes:

Наступного разу пишіть в заголовку теми "чоловікам просимо не заходити".

10% за 2.2 і 2.2.1.- ластівочка
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних