Перейти до вмісту

робота відеокарти

Повідомлень в темі: 46

#21 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 723 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 26.08.2009 – 09:00

Привіт. В мене шось сталося з відяхою і тепер вона гріється забагато. Як ввімкну компа, температура десь в районі від 39 до 45 і починає зростати до 80-85 градусів цельсія. кулера відяха не має.
Неможна дивитись фільми бавитись цяцьки, бо коли тицьнути на ексешнік або відеофайл з'являється синя заставка по якій швиденько пробігають якісь букви і перегружається комп. хелп.
  • 0

#22 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 26.08.2009 – 09:29

Перегляд дописуPit (26.08.2009 10:00) писав:

Привіт. В мене шось сталося з відяхою і тепер вона гріється забагато. Як ввімкну компа, температура десь в районі від 39 до 45 і починає зростати до 80-85 градусів цельсія. кулера відяха не має.
Неможна дивитись фільми бавитись цяцьки, бо коли тицьнути на ексешнік або відеофайл з'являється синя заставка по якій швиденько пробігають якісь букви і перегружається комп. хелп.
та що тут думати, якщо комп на гарантії то вийми її і занеси на сервіс хай тестануть, міг чіп накритися, якщо не на гаратнії то всеодно занеси, якщо ремонт буде дорого коштувати то ліпше купи нову і все.
  • 0

#23 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 26.08.2009 – 09:50

Спробуй пил протерти)))
Перевірь теплопровідну пасту між чіпом та радіатором.
  • 0

#24 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 26.08.2009 – 10:16

Бажано вказати було модель відеокарти. Хоча в принципі віднести на сервіс то буде найкращий вихід. І ще, до ремонту перегрівати її не потрібно, тобто ніяких іграшок чи ще чогось важкого не запускати.
  • 0

#25 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.08.2009 – 22:22

вкажи конкретну можель відяхи, виробник, серію, щоб можна було глянути фото, може там якийсь стоковий куллєр, аля шмат люмінію, і маненький куллєр, який любить вертітися на 5000 обертах, та ще й термопаста типу шматочок картонки, то може грітися елементарно, плюс, пил, і охолодження буде в пасивному режимі працювати
  • 0

#26 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 28.08.2009 – 08:52

Перегляд дописуFT232BM (26.08.2009 10:50) писав:

Спробуй пил протерти)))
Перевірь теплопровідну пасту між чіпом та радіатором.
Поміряй лазерним термометром тепрературу на чіпі і на памяті, перезалий FLASH :ggggg:

phobos: +10% Попередження (за пунктом правил 2.5.2).
  • 0

#27 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 15:13

Перегляд дописуKatod (27.08.2009 23:22) писав:

вкажи конкретну можель відяхи, виробник, серію, щоб можна було глянути фото, може там якийсь стоковий куллєр, аля шмат люмінію, і маненький куллєр, який любить вертітися на 5000 обертах, та ще й термопаста типу шматочок картонки, то може грітися елементарно, плюс, пил, і охолодження буде в пасивному режимі працювати
nVidia geforce 8500 gt (512мб).
Гарантія є, але з неї толку? Наші тернопільські "специ" і попри гарантію зідруть як за рідну маму. Мене вже одного разу розвели. Це вже 2 відяха яка працює не так як треба. Перша(моделі не пам'ятаю) накрилася (512 мб було). Завіз в сервіс, замінили. А потім кажуть шо ше тре доплатити бо попередня була на 256 мб o_O а ми поставили на 512.
  • 0

#28 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 15:37

Перегляд дописуPit (28.08.2009 16:13) писав:

Гарантія є, але з неї толку? Наші тернопільські "специ" і попри гарантію зідруть як за рідну маму. Мене вже одного разу розвели. Це вже 2 відяха яка працює не так як треба. Перша(моделі не пам'ятаю) накрилася (512 мб було). Завіз в сервіс, замінили. А потім кажуть шо ше тре доплатити бо попередня була на 256 мб o_O а ми поставили на 512.
Якшо там підсмажилась(підсмажиться) мікросхемка, то заміна чіпа буде дорожче ніж купити нову. Купи відяху якогось престижного виробника типу Sapphire, хоча це теж не гарантія.
  • 0

#29 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 15:43

Для сучасних відеокарт це вже норма - потрібно звикати :ggggg: Хоча якщо така старенька - то це вже щось не те. Може вентилятор погано крутиться, чи пилюкою забило?

Я взагалі нещодавно отримав до рук Радеон з гігом - жахнувся. Здоровенна дура, розміром з ДВД-привід, гріється під 60-70 градусів, треба два живлення підключати.
Ні, ефекти, звісно, в Сталкері стали просто суцільний захват, але щось мені такого монстра вже не хочеться для себе :beer:

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 28.08.2009 – 15:48

• 0

#30 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 17:18

Може ключова фраза

Цитата

кулера відяха не має.

?
Якшо руки не із попи, то переставити всю систему охолодження (радіатор+пропеллер).
Знайти можна в інеті під твою модель, купити теж думаю не проблема.
Це тіпа альтернатива походу в сервіс, при умові що відяха не якась бракована а просто перегрівається.
  • 0

#31 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 19:20

Перегляд дописуNomad (28.08.2009 18:18) писав:

Може ключова фраза

?
Якшо руки не із попи, то переставити всю систему охолодження (радіатор+пропеллер).
Це тіпа альтернатива походу в сервіс, при умові що відяха не якась бракована а просто перегрівається.

Я думаю вже трохи пізно. Є таке поняття як трішки піджарений чіп))) От як у мене південний міст, машина через раз запускається(( В любому випадку скоро йому капут. Я мав відяху з пасивним охолодження Leadtek 7600GS, її спіткала подібна участь. Хоча якщо негаразди почались недавно може є шанси. Є такі куллери що вставляються на місця PCI карт і виходить шо вони можуть обдувати відяху(отакий наприклад: http://hotline.ua/tx...ng_accelero_x1). Може поможе.
  • 0

#32 deepfish

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 432 повідомлень
  • Місто:Рівненщина

Відправлено 28.08.2009 – 23:16

Перегляд дописуFT232BM (28.08.2009 16:37) писав:

Якшо там підсмажилась(підсмажиться) мікросхемка, то заміна чіпа буде дорожче ніж купити нову. Купи відяху якогось престижного виробника типу Sapphire, хоча це теж не гарантія.

його ніхто не візьметься міняти в такій відяшці :ggggg: В кращому випадку просто прожарка а там 50/50.

Перегляд дописуNomad (28.08.2009 18:18) писав:

...

це не альтернатива. Радіатори на такі відяшки ставлять досить такі масивні і при тому млоща розсіювання тепла не дуже велика. Альтернативою буде причепити на його кулера стодвадцятку. Дешево і ефективно.

Перегляд дописуFT232BM (28.08.2009 20:20) писав:

Я думаю вже трохи пізно. Є таке поняття як трішки піджарений чіп))) От як у мене південний міст, машина через раз запускається(( В любому випадку скоро йому капут. Я мав відяху з пасивним охолодження Leadtek 7600GS, її спіткала подібна участь. Хоча якщо негаразди почались недавно може є шанси. Є такі куллери що вставляються на місця PCI карт і виходить шо вони можуть обдувати відяху(отакий наприклад: http://hotline.ua/tx...ng_accelero_x1). Може поможе.
Насправді той кулер не вставляється в слот ПіСіАй, він гвинтами кріпиться до відяшки, у мене такий на х1900ХТ стоїть :beer: Ефективний, тихий, в свій час дорогий.
Якщи такий туди стане то я думаб проблеми із перегрівом зникнуть.

Спробуй обновити драйвера і дірект ікс.

І ще скажи якої потужності у теблок живлення і фірми виробника.
  • 0

#33 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 23:23

Перегляд дописуNo_name (29.08.2009 00:16) писав:

це не альтернатива. Радіатори на такі відяшки ставлять досить такі масивні і при тому млоща розсіювання тепла не дуже велика. Альтернативою буде причепити на його кулера стодвадцятку. Дешево і ефективно.

Я не про радіатор, я про зміну системи охолодження. тобто зняти старий радіатор, і заміть нього поставити активний новий, їх є купа для цієї лінійки відеокарт. Про масивність радіаторів взагалі не зрозумів- тобто чим масивніший радіатор, тим менша площа розсіювання? :ggggg:
  • 0

#34 deepfish

Писар

• Користувачі
  • 432 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 23:29

А чи буде заміна системи охолодження виправдана? простіше причепити як я писав вище вентилятор на той радіатор зверху і потому.
Площа розсіювання мала тому що мало ребер, і вони товсті, шо неяcно.
  • 0

#35 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 23:36

Перегляд дописуNo_name (29.08.2009 00:29) писав:

А чи буде заміна системи охолодження виправдана? простіше причепити як я писав вище вентилятор на той радіатор зверху і потому.
Площа розсіювання мала тому що мало ребер, і вони товсті, шо неяcно.

Мало ребер в якому радіаторі? Ми тут навіть про конкретні моделі не говорили, а ти вже кажеш шо в них товсті ребра.
  • 0

#36 deepfish

Писар

• Користувачі
  • 432 повідомлень

Відправлено 29.08.2009 – 07:30

насправді не так і багато модельок було із пасивкою у нас на ринку, асуси, гігабайти (тут ситуація краща із радіатором, але всеж таки), паліт, ІксЕфІкс(рідко зустрічалися), МСІ, Нвідіа та власне й все.
  • 0

#37 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 29.08.2009 – 10:01

слухайте, а взагалі не дивно шо це вже 2 відяха вмирає?
  • 0

#38 deepfish

Писар

• Користувачі
  • 432 повідомлень

Відправлено 29.08.2009 – 10:14

Через те я й десь вище питав який в тебе блок живлення.
  • 0

#39 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 29.08.2009 – 20:38

Перегляд дописуPit (28.08.2009 16:13) писав:

хто виробник відяхи, напиши все що наипсали в гарантійці сюди, плюс скачай утилітку GPU-Z і порівняй, можеш сюди скріни повикладати
  • 0

#40 Elrond

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 31.08.2009 – 14:22

Ммоя відеокарточка GeForce 7600 GT вирішила відійти в кращий світ вічного тех-обслуговування ))). Постало питання - що купувари на заміну і мені цікава ваша думка. Приблизна цінова категорія яку я можу собі дозволити 800-1300 гривень(це приблизно, якщо є ДУЖЕ хороші варінти до 1500 можете пропонувати). Я накинув око на 9800 серію (GT, GTX, GTx+, GX2).
П,С. АТІ а також GeForce дальше 260 моделі не пропонувати.
П.П.С. Якщо ви благодійник я прийму в подарунок GeForce 295.
П.П.П.С Моя теперішня конфігурація:

Мама:Gigabyte GA-M57SLI-S4 (2 PCI, 3 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394)
Проц: DualCore AMD Athlon 64 X2, 2200 MHz (11 x 200) 4200+
Оперативка:2048 Мб (DDR2-800 DDR2 SDRAM)
Відео:nVIDIA GeForce 7600 GT
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних