Перейти до вмісту

Розмовляти українською модно

Повідомлень в темі: 331

#81 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Україна

Відправлено 28.05.2008 – 17:05

Перегляд дописуТи_чи_підросла (28.05.2008 17:26) писав:

Ага.Я розмовляю українською завжди.Але "Розмовляти українською модно" поясни лохам із моєї школи,які втупу на неї женуть типу"о,файних хлопець".
Бачу, що не тільки в моїй школі учні таким маразмом хворіють...Знаєте, є люди, які нормально ставляться до української мови, з такими я ще можу поговорити, можливо, навіть переконати їх хоча б намагатися говорити українською (сподіваюсь, що не безрезультатно). Але є така категорія дубів, які українську просто ненавидять...От у мене однокласниця така...Спочатку я їй за це патли готова повиривати була (жартую, я все-таки за цивілізовані методи боротьби, так що не подумайте, що я неврівноважена чи схильна до безпідставної агресії :) ), але потім просто змирилася з тим, що якщо воно таке дубове, то йому нічим не поможеш, хай навіть вискубаєш йому усе волосся. Так що я говорю українською, а вона морщить носа, хоча на неї за її антиукраїнські настрої і так дивляться, як на схиблену...Головне, щоб отакі "розумники" типу ваших лохів і моєї однокласниці не робили погоди ні в класі, ні в школі, ні в державі...

Повідомлення відредагував макарена: 28.05.2008 – 17:08

• 0

#82 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 28.05.2008 – 17:49

так у вас хоть можна перевчити на українську хоч трішки , а в нас розмовляють українською з російськими словечками або взагалі переходять на російську , рахують що мають більше популярності в школі якщо розмовляють російською )))!!! сміх тай годі
  • 0

#83 Пересічний

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 28.05.2008 – 17:58

Казати, що не хочу розмовляти українською, бо не вмію - це тупо.
Це все одно, що казати не хочу займатися сексом, бо ще не вмію.

А коли ж тоді навчитися?

Патли тягати не варто, але малороси мусять отримати жорстку пряму відповідь. На зразок, "я - українець, а не малорос". Треба різко присікати малоросійство і ставити його на місце.

Але ж є й такі що вміють, але говорять все одно по-малоросійськи.
  • 0

#84 Ти_чи_підросла

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 160 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Місто ГЕРОИ КИІВ

Відправлено 28.05.2008 – 19:27

Уявіть ситуацію.Я вчуся в школі.Закінчую одинадцятий клас.Школа знаходиться в Святошинському районі.В школі 780 чоловік.Я в ній один ромовляю українською!!!А тепер уявіть іще одне:в моєму класі 20 чоловік.Всі вони крім мене розмовляють російською.Більше половини(!!!)Чоловік мають сім'ю,яка розмовляє українською...В сім'ї вони теж українською...То коли ця "мода" настане?Видно я в школі її не дочекаюсь....Якщо помітили,у дорослих людей інше відношення до української,ніж у молоді,нейтральне.Зате молодь так десь років до двадцяти вперто продовжує думати,що українська мова це "здоров був файний хлопець,а де ти купив такого портфеля?"....Але я цього не боюсь....
Ненормативну лексику видалено! Товариство, я все розумію. І ваше обурення поділяю. Але не опускаймося до лайки! Воно утвердженню української мови насправді лише шкодить.
Ти чи підросла - 10% попередження за порушення пункту 2.2.2 Правил форуму. Ще раз закликаю всіх до коректності.
Максим Стюфляєв

Повідомлення відредагував Максим Стюфляєв: 28.05.2008 – 20:15

• 0

#85 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 28.05.2008 – 20:13

Гарно шо я живу на Закарпатті. Бо тут всі розмовляють українською з місцевими діалектами. Діалекти деколи дратують, та то набагато краще, ніж російська. В тому числі і в моїй школі.
  • 0

#86 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 28.05.2008 – 20:30

Перегляд дописуТи_чи_підросла (28.05.2008 20:27) писав:

Уявіть ситуацію.Я вчуся в школі.Закінчую одинадцятий клас.Школа знаходиться в Святошинському районі.В школі 780 чоловік.Я в ній один ромовляю українською!!!А тепер уявіть іще одне:в моєму класі 20 чоловік.Всі вони крім мене розмовляють російською.Більше половини(!!!)Чоловік мають сім'ю,яка розмовляє українською...В сім'ї вони теж українською...
Це справді біда. Соромляться. Мовляв, "надо отвечать на том языке, на каком ко мне обратились". Прикриваються "мовним етикетом", повагою до співрозмовника і т.п. Насправді це все маячня і проста відмазка. До чого тут "повага"? Чому ж тоді "русскоговорящие" не поспішають з поваги до мене переходити на українську?
  • 0

#87 chipie

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 301 повідомлень

Відправлено 28.05.2008 – 21:13

так склалось, що в родині я розмовляю російською, але прагну створити навколо себе україномовне середовище і спілкуватись українською. мені шкода тих людей, які презирливо ставляться до своєї мови. мабуть для них справді треба запроваджувати моду на українське, бо 'насильно мил не будеш'. а щодо конкурса (я призер), то він справді не дуж відрізняється від олімпіади.
  • 0

#88 Пересічний

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 28.05.2008 – 22:29

Нічого, голвне як подавався цей конкурс - це вже правильно!
  • 0

#89 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень

Відправлено 29.05.2008 – 09:02

Перегляд дописуТи_чи_підросла (28.05.2008 20:27) писав:

Уявіть ситуацію.Я вчуся в школі.Закінчую одинадцятий клас.Школа знаходиться в Святошинському районі.В школі 780 чоловік.Я в ній один ромовляю українською!!!А тепер уявіть іще одне:в моєму класі 20 чоловік.Всі вони крім мене розмовляють російською.Більше половини(!!!)Чоловік мають сім'ю,яка розмовляє українською...В сім'ї вони теж українською...То коли ця "мода" настане?Видно я в школі її не дочекаюсь....Якщо помітили,у дорослих людей інше відношення до української,ніж у молоді,нейтральне.Зате молодь так десь років до двадцяти вперто продовжує думати,що українська мова це "здоров був файний хлопець,а де ти купив такого портфеля?"....Але я цього не боюсь....
Ненормативну лексику видалено! Товариство, я все розумію. І ваше обурення поділяю. Але не опускаймося до лайки! Воно утвердженню української мови насправді лише шкодить.
Ти чи підросла - 10% попередження за порушення пункту 2.2.2 Правил форуму. Ще раз закликаю всіх до коректності.
Максим Стюфляєв
От і правильно, що не боїтесь, зі мною теж щось подібне було. У мене сім'я україномовна, і усі мої родичі мене підтримують в тому, що я говорю виключно українською. Ви думаєте, що в моїй школі всі прям так з радістю погоджуються з моїми переконаннями і спішать говорити рідною мовою? Ага, дульки...Мені теж дуже прикро, бо я цим щодня стикаюся. В моїй школі близько 800 учнів, я ж знаю лиш 7, включаючи мене і мого брата, хто говорить українською. Але моя школа ще не найгірший варіант, якщо порівняти з тим, що діється у вас...
  • 0

#90 Matviy

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Ukraine, glorious Cherkasy region

Відправлено 15.06.2008 – 12:30

В мене раніше в усьому місті дуже рідко можна було почути українську. І половина шкіл були російськими. Зараз же більшість розмовляє українською і всі школи українські. Російська не вивчається взагалі.
  • 0

#91 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 15.06.2008 – 13:01

Флуд видалено. Для анекдотів існує окрема тема.
  • 0

#92 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.06.2008 – 13:35

Цитата

Ви думаєте, що в моїй школі всі прям так з радістю погоджуються з моїми переконаннями і спішать говорити рідною мовою? Ага, дульки...
Ах які тупі. Що вони собі дозволяють? Я все розумію, але не погоджуватися з твоїми переконаннями - це вже ідіотизм...
  • 0

#93 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 14:15

Перегляд дописуLemon (15.06.2008 14:35) писав:

Ах які тупі. Що вони собі дозволяють? Я все розумію, але не погоджуватися з твоїми переконаннями - це вже ідіотизм...
Ну і я про те ж ...Ах , хоч ви мене розумієте в цьому жорстокому світі :)А взагалі, до чого це ви написали? Я своїх поглядів стосовно української мови нікому не нав'язую, але я в попередньму дописі трошки не правильно висловилася, бо з переконаннями погоджуються, але говорити рідною мовою не хочуть, бо дуже переживають, що на них пальцями показувать будуть. Знаєте, просто якщо мене хвилює якась проблема, в даному випадку ми говоримо про використання української мови, я не звикла сидіти склавши руки, а по мірі своїх можливостей щось роблю. А результати, хай і мінімальні, є. Хай мої знайомі не говорять українською, але вже принаймні не гонять на неї при кожній нагоді, як це було раніше.

Повідомлення відредагував макарена: 15.06.2008 – 14:27

• 0

#94 olmos

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Місто:Черкаси

Відправлено 20.06.2008 – 09:26

у "виключно української " є і інший бік: якось запитав у свого 11-ти річного сина чи він взагалі з ким не будь російською спілкується (є звичайно багато російськомовних друзів), він відповів що ні, оскільки російською йому говорити "незручно" (з-за відсутності практики), тобто навів той же аргумент що й "російськомовні". От же я з подивом зрозумів що має місце і зворотній ефект - у частини наступного покоління російська вже є і буде виключена з підсвідомості. На дит. майданчику часто помічав як між собою діти говорять українською а з батьками російською, але це стосується покоління до 11-13 років .....При всій своїй любові до української, термін "виключно" мені не подобаються, хай говориь і російською (як іноземною)...
...а про конкурс Яцика моя тітка-вчителька теж казала, що він зкорумпувався....мабуть ця зараза вражає всі суспільні галузі, така вимога часу ....
Ще мене дуже смішать продавчині у супермаркеті (мабуть з навколишніх сіл) між собою говорять українською, звертаюсь до них навмисне голосно і чітко українською (знаючи їхні "уподобання" - відповідать російською, я далі вже голосніше говорю українською, після третьої фрази (майже криком) приблизно половина відповідає українською а половина і далі белькоче російською. В чому секрет невже такі затуркані?

Повідомлення відредагував olmos: 20.06.2008 – 09:27

• 0

#95 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 16.10.2009 – 19:53

Дописи st SPEAKER і дотичні видалено.
  • 0

#96 Natali93

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.10.2009 – 13:18

Бути українцем, патріотом , на мою думку це стає все більш і більш модним,а розмовляти українською взагалі задоволення, не розумію тих людей(українців),що кажуть, що Україна- то не самостійна держава, а шось Середнє між Польщею і Росією.МИ УКРАЇНЦІ І ПОВИННІ ГОРДИТИСЬ, НЕЗВАЖАЮЧИ НА ТЕ , ЯКІ ПРБЛЕМИ У НАШОЇ ДЕРЖАВИ, АДЖЕ ЦЕ НАША БАТЬКІВЩИНА. ЛЮДИ ,ЗАДУМАЙТЕСЬ!!!!(А щодо конкурсу Петра Яцика, то він справді покликаний доводити. що наша мова наймилозвучніша і найбагатша)
  • 0

#97 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.10.2009 – 13:27

Модно?? А завтра буде модно розмовлюти китайською і носити паранджу.,і всі побіжать це робити.? Будемо міняти свої переконання у відповідністю з продиктованою модою..чудова тенденція..
  • 0

#98 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень
  • Місто:Місто Кола

Відправлено 17.10.2009 – 13:32

Для мене - це є не тільки модно, а й престижно!!! :)
  • 0

#99 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • 939 повідомлень

Відправлено 17.10.2009 – 19:52

Так, в нашому місті теж колись було модно розмовляти рідною, а саме то було взимку 2008 року, коли до нас приїхали Гуляйгород та єже з ними у рамках акції "Не будь байдужим!".
У той час більшість молоді почала говорити україснькою, носити такі зелені значки з написами а-ля " Не "часи", а "годинник"!", але то дуже швидко припинилося.
Гуляйгород, Флайззза та єже з ними поїхали, а разом з ними поїхало бажання нашої молоді говорити мовою своїх прадідів.
Посіріли значки, призабулася мова.
Звучить вєлікій рускій на вулицях нашого міста, як і раніше.

... та є ще поодинокі кадри, що спілкуються рідною мовою, дратуючи цим користувачів вєлікава рускава.
Слава Україні.

Повідомлення відредагував WTF?: 17.10.2009 – 20:02

• 0

#100 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 17.10.2009 – 21:19

Якщо вже начистоту то модно стало говорити російською. Навіть мій рідний Станіслав почав москаліти,повсюди чути масковскій говар.Я говорю рідною не тому що модно чи ні,а тому що рідна.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних