Перейти до вмісту

Розмовляти українською модно


Повідомлень в темі: 336

#321 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7294 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 13.10.2016 – 18:49

Одні майданять, а інші йдуть на вибори і ставлять галочки:

Цитата


Новий "валуєвський циркуляр" для України руками "майданівського" міністра

Вчора о 13:26140711710

Завдяки наполегливості громадських активістів і Лариса Ніцой (Larysa Nitsoi), після їх зустрічі з чиновниками міносвіти, ми дізналися, що новий законопроект про освіту, який пройшов у 1 читанні в Раді ставить перед собою страшну МЕТУ!!!:
У міністерстві зізнались, що вони взяли курс на двомовну, білінгвальну освіту!!!
Зображення
Тобто у систему освіти руками постмайданівського міністра освіти вводиться ракова пухлина - можливість викладати не тільки мову меншини (російську), але й можливість викладати самі предмети російською!
Друзі, це сигнал, що треба змести нафіг все міністерство на чолі з новітнім табачником, перепрошую, валуєвим - Лілія Гриневич!
Треба готувати акції протестів, бо скоро матимемо ОРДЛО по всій країні!!!
Вся дискусія з чиновниками міносвіти в оповіді від пані Лариси https://www.facebook...276121122420017
"Після наради в Міністерстві освіти поступово виходжу зі стану «нокдаун». По-маленьку відновлюю здатність розмовляти. Якщо відкинути кола, якими ми ходили з 15.00 до 18.20 навколо двох питань: вчителі-сепаратисти і мова освіти, наша розмова скорочено виглядає так:
- Пане Юрію, як покарати викладачів, які агітували за так звані ДНР-ЛНР, організовували референдум, а тепер і далі працюють у нашій освіті, навчають наших дітей. Їм ще й нагороди влада дає.
- У Міністерства немає ВАЖЕЛІВ впливу. Звертайтеся до СБУ.
- Чому Ви, маючи купу звернень і сигналів про проблему з учителями-сепаратистами, НЕ ЗАКЛАЛИ такі ВАЖЕЛІ в новий Законопроект про освіту, який Ви подали до Верховної Ради? В цьому Законі немає жодного згадування про дану проблему, чому?
Включається здивований міністерський юрист:
- А Ви що, закон читали?
- Ми читаємо все, що Ви пишете і бачимо все, що Ви робите. Чому Ви не заклали в новий закон вирішення даної проблеми?
- Подайте пропозиції, - каже Кононенко, - ми їх перенаправимо Верховній раді.
- Ми то подамо. Але чому це не зробило Міністерство? Скільки разів я чула тут у Міністерстві: «От почекайте, приймемо новий Закон про освіту, і все вирішимо». Ви подали новий закон – і в ньому жодним словом не згадується проблема вчителів-сепаратистів, наче їх не існує. У нас війна, і тема актуальна. Чому в законі про це не йдеться?
Міністерський юрист не витримує.
- Можна я візьму ноутбук і пошукаю?
Юрій Кононенко дозволяє. Юрист приносить ноутбук і починає вивчати проект закону про освіту, який подало Міністерство до Верховної Ради. Ми з активістами здивовано переглядаємося. Чомусь були впевнені, що Закон про освіту писали міністерські юристи. Виявляється, його писав хтось інший. Цікаво, хто?
- У мене наступне питання, - продовжую я. – Як Ви могли пропустити в законі ганебну сьому статтю.
- А що в ній не так? - дивується Кононенко.
- Ви знову всюди, де тільки можна, ввели навчання мовою меншин. Ми не проти меншин і не проти вивчення меншинами своєї мови. Але чому вона всюди? Ви навіть у Вишах ввели викладання мовою меншин. Таке навіть Табачник собі не дозволяв. Як Ви уявляєте таке викладання? Наприклад, у ВУЗі на лікаря вчиться вірменин вірменською, кримський татарин – татарською, угорець – угорською і т.д. Потім ці лікарі кожен своєю мовою розмовлятиме з пацієнтом і ставитиме діагноз? Для цього існує державна мова. Чи Ви за ідіотів нас маєте, які нічого не розуміють? У нас немає навчальної бази для вишів мовами меншин. Насправді цим пунктом Закону Ви нахабно і цинічно впроваджуєте на всіх рівнях російську мову.
- Згідно нашої Конституції, стаття 10, - каже Кононенко, - держава забезпечує меншинам навчання мовою меншин.
- Ви перекручуєте! Цитую Конституцію дослівно стаття 10: «В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України».
В Конституції немає викладання навчального процесу мовами меншин в школах і вишах. В Конституції немає 2 годин української на тиждень, а все інше мовою меншин. В Конституції немає утримання шкіл меншин за кошт держави. В Конституції немає навчання студентів у ВУЗах мовами меншин. Це все Ваше трактування. Це Ви все вигадуєте з однією метою – задавити українську.
- Але ми керуємося Європейськими Хартіями!
- Припиніть нас дурити тими Хартіями, бо і тут Ви все перекручуєте, чи Ви думаєте, що їх читаєте тільки Ви, а ми бичкам хвости крутимо? Хартії придумали в Європі. Ми теж їх ратифікували. Вам не здається дивним, що в самих авторів хартій, у Європі, в школах НЕМАЄ ВИКЛАДАННЯ МОВАМИ меншин, а є ВИВЧЕННЯ МОВИ меншини. Відчуваєте різницю? Чому ми взяли Хартію і не взяли їхню мовну модель у школах меншин? Ви ж знаєте, що в них початкова школа 1-4 класи має викладання мовою меншини та державною мовою, в середній школі 5-9 класи викладання дисциплін мовою меншин зменшується і збільшується викладання предметів державною мовою. В старших класах 10-12 класи – викладання державною мовою. Це робиться з тим, щоб меншини інтегрувалися в суспільство і професійну й вищу освіту могли здобувати державною мовою. А якщо їм мало мови меншин, вони йдуть у платні школи, на платні курси. Поясніть, чому Ви не запроваджуєте їхню модель?
Не підходить Європейська модель, візьміть Канадську. Там дошкілля має мову меншини, у школах меншин викладання предметів здійснюється державною мовою, але кожного дня є два предмети мовою меншини. І така школа, де є всього два уроки мовою меншини у них вважається школою для меншини!!! У ВУЗах - викладання проводиться державною мовою. А якщо комусь мало мови меншини в школі, той за власний кошт вчиться додатково. Чому ви не берете за основу ці випробувані моделі, а вигадуєте погану зі СВОЇХ міркувань?
- Європа нас ще й рамковими конвенціями обмежує.
- Ви знову перекручуєте! І в Хартії, і в Конвенції крім захисту мов меншин ще і йдеться про ІНТЕГРАЦІЮ МЕНШИНИ в суспільство. Чому ви говорите про захист і не говорите про інтеграцію.
- Ми говоримо!
- А РОБИТЕ що? Що робить Міністерство освіти для інтеграції меншин в суспільство? Що робить міністерство з угорськими школами на Закарпатті? Кому, як не Вам відома ця катастрофічна багаторічна !!! проблема. Діти не знають української і не можуть здати ЗНО з української. В результаті приїздили угорці просити за цих дітей. Після закінчення школи в Україні ці діти їдуть отримувати професійну і вищу освіту в Угорщину, бо вони не можуть вчитися українською. Як ці угорські спеціалісти потім працюватимуть в Україні? Чи вони не працюватимуть тут? Чому тоді ми, українці, утримуємо зі свого бюджету школи для Угорщини і навчаємо за свій кошт дітей для Угорщини? Більше того, не знаю, чи Ви розумієте, що саме Ви, міністерство освіти, закладаєте підвалини для майбутньої проблеми (конфлікту) на Закарпатті, як на Сході. Угорці прийдуть захищати угорську меншину в Україні. І такі прецеденти вже є.
- Та припиніть, угорці дуже доброзичливо до нас ставляться, - усміхається Юрій Кононенко.
- Це Ви припиніть! Ми вже мали доброзичливих сусідів на сході. Після нашої розмови я починаю впевнюватися, що ви не по нерозумінню, Ви свідомо закладаєте нам у майбутньому конфлікт на Закарпатті. Може це будуть не танки, але конфлікт буде. Що Ви, міністерство, робить для інтегрування угорської меншини в українське суспільство? У них там немає українського телебачення? Ми вже мали проблеми з українським телебаченням на сході. Що ви зробили, куди зверталися, кому писали-наголошували, що це майбутня проблема і її треба вирішити зараз? У них не вистачає вчителів української? Ми вже мали таку саму проблему на сході. Що Ви зробили, як заохотили, що впровадили, щоб такі вчителі туди поїхали?
- Ми взяли курс на двомовну, білінгвальну освіту.
- Щоооо?! Як це?! Це такий жарт?! Так от що відбувається! От для чого в Законі про освіту, в цілому непоганому законі з новаторськими підходами, дорослою та інклюзивною освітою, ганебна сьома стаття про мову. Це підготовочка до двомовної освіти?! Спочатку в окремих регіонах, а тоді щоб розповзлося по всій Україні?!
ТУДУМ. НОКДАУН."

P.S. Нагадаю, що 1870 році вийшло роз'яснення міністра освіти Росії Д. Толстого про те, що «кінцевою метою освіти всіх інородців незаперечне повинно бути обрусіння».
Очевидно, що для теперішнього керівництва міносвіти українці в Україні є інородцями...
P.P.S. Насправді я особисто за так звану білінгвальну систему освіти. Але це має бути винятково україно--англійська система з поступовим впровадженням викладання предметів англійською мовою, як мовою міжнародного спілкування. Тому англійська мова повинна бути прямо зазначена в законі. А те формулювання, яке зараз є - впровадить винятково російську мову.

https://site.ua/olek...noviy-valuevsk/

П.С. А от я проти "білінгвальної" системи освіти, хоч би то англійська хоч китайська

Повідомлення відредагував Феєричний неук :): 13.10.2016 – 18:50

 • 0

#322 Apallena

  Абориген

 • Користувачі
 • PipPipPipPip
 • 93 повідомлень
 • Стать:Жінка

Відправлено 14.10.2016 – 12:37

Перегляд допису8758947589473958 (11.10.2016 – 13:17) писав:

Я не знаю про що ви торочите. Для мене з дитинства кресаня то є:

Зображення

А капелюх:

Зображення

І думки своєї я не зміню :)
Ого, цікаво)
 • 0

#323 Wеbеr

  цинічний бандера

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6047 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 18.01.2017 – 11:52


 • 0

#324 Бандерівський шампур

  Чайник

 • Користувачі
 • Pip
 • 8 повідомлень

Відправлено 18.01.2017 – 16:27

Перегляд дописуShіver2005 (18.01.2017 – 15:31) писав:

Ну це вже зовсім для дебілів.

Слава Україні! Додатку слава!))
 • 0

#325 Kara

  Частий гість

 • Користувачі
 • PipPipPip
 • 59 повідомлень
 • Стать:Жінка

Відправлено 19.01.2017 – 10:53

Перегляд дописуShіver2005 (18.01.2017 – 15:31) писав:

Ну це вже зовсім для дебілів.

Ну чому одразу для дебілів? Людям дають змогу вивчати українську новітніми методами, бо зараз так із усім. Я навпаки ставлюсь до такого тільки позитивно
 • 0

#326 Бандерівський шампур

  Чайник

 • Користувачі
 • Pip
 • 8 повідомлень

Відправлено 19.01.2017 – 11:44

Перегляд дописуKara (19.01.2017 – 10:53) писав:

Ну чому одразу для дебілів? Людям дають змогу вивчати українську новітніми методами, бо зараз так із усім. Я навпаки ставлюсь до такого тільки позитивно

Українська - не китайська, і якщо ти живеш в Україні і не знаєш цієї мови, і не зміг за роки її вивчити, то ти дебіл

Повідомлення відредагував Бандерівський шампур: 19.01.2017 – 11:44

 • 1

#327 P.Y.

  Частий гість

 • Користувачі
 • PipPipPip
 • 55 повідомлень

Відправлено 23.01.2017 – 11:40

Перегляд дописуБандерівський шампур (19.01.2017 – 11:44) писав:

Українська - не китайська, і якщо ти живеш в Україні і не знаєш цієї мови, і не зміг за роки її вивчити, то ти дебіл
Пропонуєте обмежитись тими, хто змалку живе на Україні, а з іноземцями (чи навіть з українцями з Донбасу) й далі по-хохлячому переходити на російську/англійську?
 • 0

#328 _Ex

  STATUS_OK

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2159 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 23.01.2017 – 12:11

на правах українця з донбасу, скажіть P.Y, а ви на форумі replace.org.ua зависаєте? ну просто цікаво.
 • 0

#329 Wеbеr

  цинічний бандера

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6047 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 24.01.2017 – 01:01

У Львові і вєтнамці гарно розмовляють українською.
http://coma.net.ua/16924
 • 0

#330 Тимофій

  Профі

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 353 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 24.01.2017 – 21:37


 • 0

#331 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7294 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 28.01.2017 – 18:58

дуже мало людей у нас слідкує за модою. і модно розмовляти українською не прагнуть.
 • 0

#332 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7294 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 31.01.2017 – 01:24

Саме в цей момент на каналі UTR чи то UA - бо в списку каналів UTR а значок на екрані UA
так от це такий уа канал, на якому українську мову дублюють російською. розповідають про безпровідну зарядку, і ведучий для нас переозвучує творця цього гаджета.

Цього ведучого здається Герман звати, не пам'ятаю прізвища, він озвучував більшість персонажів в іграх GSC. І в україномовній версії Сталкера є його голос українською мовою. А тепер от для нас таку послугу ведмежу робить.
 • 0

#333 Maryna

  Чайник

 • Користувачі
 • Pip
 • 6 повідомлень

Відправлено 30.05.2018 – 21:08

Так вивчи українську!
 • 0

#334 _Ex

  STATUS_OK

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2159 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 30.05.2018 – 21:23

модно єслі остородно. :D
 • 0

#335 P.Y.

  Частий гість

 • Користувачі
 • PipPipPip
 • 55 повідомлень

Відправлено 30.06.2018 – 22:24

Перегляд допису_Ex (23.01.2017 – 12:11) писав:

на правах українця з донбасу, скажіть P.Y, а ви на форумі replace.org.ua зависаєте? ну просто цікаво.
Ну, так. Буваю там частіше, ніж тут, як бачите.Вас там теж можна знайти? Під яким ніком?

Повідомлення відредагував P.Y.: 30.06.2018 – 22:25

 • 0

#336 ОСавчук

  Чайник

 • Користувачі
 • Pip
 • 6 повідомлень

Відправлено 30.11.2018 – 19:41

Та взагалі, подивіться от які є прописи для дітей - більше як півсотні різних, а якщо ж на тираж помножити :tryzub:
 • 0

#337 Orest

  Чайник

 • Користувачі
 • Pip
 • 6 повідомлень

Відправлено 01.12.2018 – 18:32

Згідний з вам! Підтримую
 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних