Перейти до вмісту

Розмовляти українською модно

Повідомлень в темі: 331

#301 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 04.05.2016 – 21:46

Завдяки героїчному патріотизму російськомовної частини українського народу, ставлення до російської мови, навіть у західному, «бандерівському» краї, робиться більш толерантним: міський голова Львова – «найбільшого україномовного міста світу» – демонстративно читає російські вірші, і ніхто йому не посміє закинути антипатріотичності, хоча за часів Януковича усі без винятку львівські «супер-патріотичні» ЗМІ настирливо дорікали йому за те, що він, нібито, приймаючи в аеропорту Бориса Колесникова, промовив до нього два слова російською, а саме: «Рад встрече». Лише два слова російською з вуст львівського бургомістра (до речі, факт достеменно не доведений) і такий рейвах. Зараз Львів, наповнений тисячами, десятками і сотнями тисяч українських туристів зі Сходу, буквально вибухає «мовою агресора», але жоден львів’янин (серед яких, до речі третина своїх російськомовних) не наважиться якось вгамувати, принаймні, навіть увічливим зауваженням, цю фонову агресію, яка буквально зашкалює в акустичному середовищі ну дуже українського міста. І на сто відсотків не знайдеться сьогодні в Україні навіженого ідіота, який би на «мову агресора», почуту з вуст героя-кіборга, міг би закинути щось на зразок: «Говоріть державною мовою». До речі, останнім часом вислів «мова агресора» зник в Україні остаточно, бо «мова агресора» виявилася також і мовою Майдану і мовою героїв війни на Сході. Отака-то вийшла несподіванка. Порошенко говорить про «60% українських героїв-воїнів АТО російськомовних», хоча волонтери називають цифру і 70% і навіть 80%.
http://zbruc.eu/node/50998
  • -1

#302 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 05.05.2016 – 07:43

Перегляд дописуWеbеr (04.05.2016 – 21:46) писав:

... І на сто відсотків не знайдеться сьогодні в Україні навіженого ідіота, який би на «мову агресора», почуту з вуст героя-кіборга, міг би закинути щось на зразок: «Говоріть державною мовою». ...
не знайдеться завтра в Україні навіженого ідіота, який би розмовляв державною мовою.
  • 2

#303 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1735 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 05.05.2016 – 15:29

я не поділяю вашої захоплености, пане вебере.
  • 0

#304 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 05.05.2016 – 17:23

Перегляд допису_Ex (05.05.2016 – 15:29) писав:

я не поділяю вашої захоплености, пане вебере.
А я став вважати. що ми не повинні віддавати ворогу не лише жодного клаптика території, але й російської мови.
  • 0

#305 Наталка28

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Перемишль

Відправлено 05.05.2016 – 19:28

Перегляд дописуMarcos (16.07.2006 – 13:50) писав:

Розмовляти українською модно ? це де модно....на західній Україні можливо і модно, а на іншій території ні .
Був в Одесі , розмовляв на українській..на мене всі як на 8-ме чудо світу дивились.
Так що .....назва теми дещо фантастична .
А я була в Коблеві (біля Одеси) торік і там також розмовляли російською. Але коли я почала українською то більшість переходила на свою рідну мову.
  • 0

#306 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 05.05.2016 – 21:27

Перегляд дописуWеbеr (05.05.2016 – 17:23) писав:

А я став вважати. що ми не повинні віддавати ворогу не лише жодного клаптика території, але й російської мови.
петраімазепу начитався? язьікнаш?
типу язьік створили в Києві, а значить українці мусять говорити на язьіку ?
еге ж, отак і вся украінанаш, тобто їхня, кацапів, вся укрАіна, кацапська малоросія.

перемогти ворога?
чи перемогти себе? бо сам собі ворог.
  • 0

#307 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 05.05.2016 – 22:08

Язик не наш, але і кацапам нічого його так просто віддавати. Обійдуться. Бо є і такі росіяни.
Лєвінтов пише

Цитата

«Судьба заботится о том, чтобы не было счастья, добытого ценой преступления» – этот закон природы /читай Бога/, открыл итальянский драматург Витторио Альфиери еще в 18 веке. Может кто-нибудь опровергнуть его хоть одним историческим примером? Или мы уже не помним, как под грузом собственных преступлений Советская империя развалилась, как карточный домик? Тогда казалось, что теперь-то мы ученные – черта с два. И вот мы снова в той же воровской малине. Снова готовы спасать и осчастливливать соседние народы методом отъема территорий. Как у финнов Карелию, как у японцев Курилы. У грузин Абхазию и южную Осетию. У молдаван Приднестровье… И далее по списку, с кем у нас еще общие границы? С Эстонией? С Литвой? С Китаем? Вот уже и в Крым поехать невозможно, не чувствуя себя барыгой, скупающим краденое.
http://berkovich-zam...k27Dec2014.html
  • 0

#308 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1735 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 17.06.2016 – 14:07

а мені уже давно це все набридло. Україна - це не лише я, це всі її люди, і якшо більшості українців насрати на долю своєї власної мови, то мої переживання і небайдужість нічого не змінять. Вам так зручніше? ну й хай воно все провалиться к чортам собачим.
  • 2

#309 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 19.08.2016 – 21:58

Трохи на тему. Особливо рекомендую прочитати русофілам і любителям руского язика в Україні типу діда Вебера.

http://www.radiosvob...a/27265037.html

http://www.gazeta.ua...-sevchuk/707375

http://ukrreal.info/...od-i-dva-yazyka
  • 0

#310 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 20.08.2016 – 10:52

Ot одна стаття про русифікацію. Спешл для шоколадних дідів-русофілів з карпатських хронів.

http://kiev.pravda.c.../5799ccbfb8ea8/
  • 0

#311 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 22.08.2016 – 08:21

В реальності ж мода на жидівсько-кацапський кримінальний суржик за сто років так і не минула, розквітає все сильніше.

А наша еліта - все той же кримінал, тож елітна мова відповідна
  • 0

#312 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 22.08.2016 – 11:48

Одноклансик, які вважає сбе елітоневїбацца, одного разу промовив ніштяк. Я очі вилупив, і почав думати, щоб це воно могло означати. якось соромно стало перед такою інтелектуальнорозвинутою людиною зізнаватися в незнанні.
  • 0

#313 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 22.08.2016 – 20:54

Російська журналстка б'є на сполох: українська мова дихає на ладан.
http://www.dialog.ua...5171_1471880475
  • 0

#314 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 09.09.2016 – 18:13

Перегляд дописуГість з потойбіччя (22.08.2016 – 11:48) писав:

Одноклансик, які вважає сбе елітоневїбацца, одного разу промовив ніштяк. Я очі вилупив, і почав думати, щоб це воно могло означати. якось соромно стало перед такою інтелектуальнорозвинутою людиною зізнаватися в незнанні.

он скажіть, ніби сказав він, а стидно вам, да?
  • 1

#315 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 09.09.2016 – 18:33

Перегляд дописуTeo (09.09.2016 – 18:13) писав:

он скажіть, ніби сказав він, а стидно вам, да?
та якось похуй, лиш дивно, що хохли з інтілєктом підсіли на москальськй блатний сленг.
  • 0

#316 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 10.09.2016 – 09:55

Перегляд допису8758947589473958 (10.09.2016 – 09:36) писав:

Якось я почав розмовляти українською перед східняками. Вони не знали що таке мешти, кресаня, розкішниця. Довелося обяснять парузкє.
Що таке кресаня навіть я не знаю. Ну а говорити діалектні слова східнякам то трохи не чесно, але весело.
Тато розповідав як колись давно в них на заводі з'явився працівник десь з Донбасу. Так його відправили на склад аби він у кладовщиці взяв майтки.
  • 2

#317 Apallena

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 89 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 05.10.2016 – 17:02

Зображення
  • 0

#318 murko

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 11.10.2016 – 10:28

Перегляд дописуNameless One (10.09.2016 – 09:55) писав:

Що таке кресаня навіть я не знаю. Ну а говорити діалектні слова східнякам то трохи не чесно, але весело.
Тато розповідав як колись давно в них на заводі з'явився працівник десь з Донбасу. Так його відправили на склад аби він у кладовщиці взяв майтки.
Народився Бог на санях
В лемківськім містечку Дуклі,
прийшли лемки у крисанях,
і принесли місяць круглий.

Перегляд допису8758947589473958 (10.09.2016 – 16:06) писав:

Кресаня то є "шляпа", а капелюх для мене є завше "капюшон".

Що таке майтки не знав я чи вже забув) Однак, якби приніс майку - теж майже б не помилився))) То є майка, просто на іншу частину тіла) Цікаво, що та комірниця відповіла)

Ага, східняки - були об'єктом мого тролінгу, ще коли таку інтонацію зроблю прикордонну, то взагалі ніц не розуміють)

І звідки в мене такий талант до укр)))
кресаня - то не шляпа, а гуцульський капелюх. він завжди чорний, фетровий, прикрашений байорками і бовтицями. я розумію, що ви заплутались, але нащо цю плутанину виносити в люди - не розумію.
  • 1

#319 murko

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 11.10.2016 – 14:34

Перегляд допису8758947589473958 (11.10.2016 – 13:17) писав:

Я не знаю про що ви торочите. Для мене з дитинства кресаня то є:

Зображення

А капелюх:

Зображення

І думки своєї я не зміню :)
торочити - це постійно повторювати одне і те ж. що ви там про хист до мови говорили?
я сподiваюсь, ви тролите.

Повідомлення відредагував murko: 11.10.2016 – 14:45

• 1

#320 Юджин

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 13.10.2016 – 17:46

Українську мову треба захищати, інакше вона не виживе. Російську заборонити
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1