Перейти до вмісту

Розмовляти українською модно

Повідомлень в темі: 331

#221 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 12:05

Перегляд дописуyushchenko (21.11.2009 12:03) писав:

Цікаво, як вчитеметься російськомовний в україномовному ВНЗ без знання мови?
Якщо перестати змушувати усіх поголівно навчатися українською, будьте певні, багато ВНЗ перейде на російську, ще й нові з"являться. У місцях компактного проживання україномовних = залишаться україномовні. В інших місцях спочатку частина, а потім й усі перейдуть на російську. Це ж добре всі розуміють.

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 21.11.2009 – 12:07

• 0

#222 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 21.11.2009 – 12:08

Перегляд дописуst SPEAKER (21.11.2009 13:04) писав:

То й що? І меня деколи доводиться українську вживати, коли цього вимагає закон. Це ж не означає, що українська рідною стала.
"То й що?"

А то, що ця мова потрібна. Ви починаєте самі собі суперечити.

Перегляд дописуst SPEAKER (21.11.2009 13:05) писав:

Якщо перестати змушувати усіх поголівно навчатися українською, будьте певні, багато ВНЗ перейде на російську, ще й нові з"являться.
Ну і як тоді відновити українську мову? Яку штучно гнобили століттями.
  • 0

#223 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 12:10

Перегляд дописуyushchenko (21.11.2009 12:06) писав:

"То й що?"

А то, що ця мова потрібна. Ви починаєте самі собі суперечити.

Ну, комусь може й потрібна. Але це не суперечить жодним моїм словам. Я кажу що без державної підтримки вона вмре. І чи не варто замість реанімації трупа перейти до російської. Нехай собі залишиться пару "заповідників". Любителі екзотики знайдуться завжди. Але цілеспрямоване нав"язування мови однієї частини населення іншій з аргументацією наче це "мова предків" вважаю недоцільним. Консолідації, про яку йша мова, не відбувається. Тож мова не стала консолідуючим аргументом. Інших аргументів на користь підтримки української (окрім, звичайно, "мови предків" та брутальної лайки) я не почув (кажу не про вас особисто, а про деяких інших оскаженілих представників маргінальної купки).

Цитата

Ну і як тоді відновити українську мову? Яку штучно гнобили століттями.
Я вважаю, що відмирання української мови і перехід на російську (принаймні не перешкоджання переходу) не загрожує Україні в жодному плані. Навпаки, зміцнить культурні зв"язки з партнерами, стане засобом порозуміння між партнерами.

То, може, й не треба відновлювати? Нема нічого сильнішого за природній відбір. І опиратися йому не благодарна річ.

Можливо, вона (українська) милозвучніша, але якщо вона вимирає, то тут вже це не грає ніякої ролі. Головний критерій життєздатності мови - це кількість носіїв і їхнє ставлення до мови. Якщо люди відмовляються від своєї локальної мови (в даному разі української) на користь глобальної (в даному разі російської), то ця локальна мова приречена на вимирання. І ще хочу зазначити, що деякі її носії про це анітрохи не жалкують.

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 21.11.2009 – 12:21

• 0

#224 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 12:27

Перегляд дописуst SPEAKER (21.11.2009 13:10) писав:

Ну, комусь може й потрібна. Але це не суперечить жодним моїм словам.
Наприклад цим.

Перегляд дописуst SPEAKER (21.11.2009 12:27) писав:

українська відімре природним шляхом через свою непотрібність більшості.

Тому Конституція й підтримує її потрібність. Наша держава, наша мова, ми собі так вирішили, і так вирішила більшість. Не подобається - завжди можете поїхати в Росію, і думаю вони радо приймуть в громадяни такого борця з українською мовою.

Я вважаю, що відмирання української мови і перехід на російську (принаймні не перешкоджання переходу) не загрожує Україні в жодному плані. Навпаки, зміцнить культурні зв"язки з партнерами, стане засобом порозуміння між партнерами.
Так, вже було порозуміння, що українців винищували міліонами, оті самі партнери.
  • 0

#225 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 21.11.2009 – 12:37

Перегляд дописуst SPEAKER (21.11.2009 12:10) писав:

Можливо, вона (українська) милозвучніша, але якщо вона вимирає, то тут вже це не грає ніякої ролі. Головний критерій життєздатності мови - це кількість носіїв і їхнє ставлення до мови. Якщо люди відмовляються від своєї локальної мови (в даному разі української) на користь глобальної (в даному разі російської), то ця локальна мова приречена на вимирання. І ще хочу зазначити, що деякі її носії про це анітрохи не жалкують.
Я вважаю що українська мова набирає обертів, зараз багато російськомовних людей вивчають і переходять на українську. Це факт. А це що ви пишете це собаче лайно. Носії не жалкують, глобальна російська мова. Глобальна мова - англійська, а російська - мова яку навазав агресор, в даній ситуації Росія.
  • 0

#226 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 12:42

Перегляд дописуyushchenko (21.11.2009 12:27) писав:

Наприклад цим.

Тому Конституція й підтримує її потрібність. Наша держава, наша мова, ми собі так вирішили, і так вирішила більшість. Не подобається - завжди можете поїхати в Росію, і думаю вони радо приймуть в громадяни такого борця з українською мовою.

Так, вже було порозуміння, що українців винищували міліонами, оті самі партнери.

Не можу погодитися. Російськомовних далеко не 17% й україномовних зовсім не 83%. Розподіл носіїв мови цілком відрізняється від розподілу національностей.

Те, що Конституція підтримує - це зрозуміло. Мені особисто не зрозуміло з якою метою.
Ну от... ваша держава... а інші російськомовні українці? Вже не їхня? Я й бачу, що ви собі вирішили.

Аргументи накшталт "їдь в Росію" залиште при собі. Не треба пропонувати половині громадян забратися як скоріше. Це не вірний підхід.

Цитата

Ви й досі будете копатися у глибині століть? Майже всі, хто був причетний до воїн та репресій, вже давно померли. Скільки можна називати людей, які нічого не зробили ані вам, ані мені агресорами і вбивцями? Чого ви клеймете нинішні покоління?

Цитата

російська - мова яку навазав агресор, в даній ситуації Росія.
Перепрошую, ви в якому році народилися? Хто особисто вам нав"язував?
Коли я народився, щось не пам"ятаю, аби мені щось нав"язували.

А боротися з українською і не треба. Вона і так кульгає наче на милицях: забрати милиці, впаде. Тому не треба тицяти в "борців", їх немає взагалі. Є безперспективна мова меншості. Оце є. Інше - байки.

Ви хотіли мене зрозуміти? Сподіваюся, що я змістовно відповідав на всі Ваші питання. Нажаль, за час свого перебування на форумі не почув жодного аргументу від інших теревеньчан. Таке буває: не маючи власної думки папугаїти думки інших не зрозумівши іни сміслу, ані мотивів. Тож без жодних образ скажу, що людина яка без осмислення повторює чуже - то папуга.

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 21.11.2009 – 13:07

• 0

#227 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 12:50

То, може, й не треба відновлювати? Нема нічого сильнішого за природній відбір. І опиратися йому не благодарна річ.
Столипін так не думав. І опирався природньому вибору народу - нищив українство.

Перегляд дописуst SPEAKER (21.11.2009 13:42) писав:

Аргументи накшталт "їдь в Росію" залиште при собі. Не треба пропонувати половині громадян забратися як скоріше. Це не вірний підхід.
Правильно, вірний підхід - вчіть мову і живіть зручно в Україні. Ніхто Вам не забороняє.

Перегляд дописуst SPEAKER (21.11.2009 13:42) писав:

А боротися з українською і не треба. Вона і так кульгає наче на милицях: забрати милиці, впаде.
Тому й не забираємо, хочемо її відродити. Що не зрозуміло з мого боку?
  • 0

#228 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 12:50

Перегляд дописуyushchenko (21.11.2009 12:47) писав:

Столипін так не думав. І опирався природньому вибору народу - нищив українство.
Правильно, вірний підхід - вчіть мову і живіть зручно в Україні. Ніхто Вам не забороняє.

Я не дуже знайомий з працями Столипіна. А навіть якби був, це не означає, що я маю поділяти думку всіх комуністів підряд. Я маю власну думку і аргументую її, навідміну від більшості тутешніх папуг.

Цитата

Тому й не забираємо, хочемо її відродити. Що не зрозуміло з мого боку?
Можна робити що завгодно. Наприклад, перенести столицю в Одесу (десь бачив такий топік), але має бути аргументація і доцільність.
Аргументації я не побачив жодного разу, а доцільність відродження мови там, де її не хочуть доволі сумнівна.

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 21.11.2009 – 12:56

• 0

#229 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 12:59

Перегляд дописуst SPEAKER (21.11.2009 13:50) писав:

Я не дуже знайомий з працями Столипіна. А навіть якби був, це не означає, що я маю поділяти думку всіх комуністів підряд.
В даному випадку Ви поділяєте думку Столипіна, він теж хотів знищити українську мову.

Я маю власну думку і аргументую її, навідміну від більшості тутешніх папуг.
Ну, стадність притаманна не тільки українському народові, з чим і боремось.

Можна робити що завгодно. Наприклад, перенести столицю в Одесу (десь бачив такий топік), але має бути аргументація і доцільність.
Аргументації я не побачив жодного разу, а доцільність відродження мови там, де її не хочуть доволі сумнівна.
Знову ж, ще раз. Мову потрібно відродити, щоб не втратити незалежність. Аргументацію дивіться вище. Така доцільність Вас влаштовує? Мене -так.
  • 0

#230 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 12:59

Перегляд дописуyushchenko (21.11.2009 12:55) писав:

В даному випадку Ви поділяєте думку Столипіна, він теж хотів знищити українську мову.

Я не розумію чому ви мене з ним порівнюєте.
Давайте спочатку. Що значить знищити? Заборонити використання на всіх рівнях? Ну тоді визнайте, що адміністрація Теревень знищує російську на локальному рівні. А заодно визнайте, що я жодного разу не пропонував заборонити українську.

Взагалі, нащо знищувати те, що само по собі зникає через свою непотрібність багатьом і свою неконкурентноспроможність? Не треба мене звинувачувати в чужих гріхах.

Цитата

Мову потрібно відродити, щоб не втратити незалежність. Аргументацію дивіться вище. Така доцільність Вас влаштовує? Мене -так.
Так наче ви плутаєте незалежність з суверенітетом. Я вже вказував на це. Вказував і на безпіставність побовань за незалежність.
А заодно вказував на відсутність підстав вважати мову фундаментом незалежності. Фундаментом є нація, а не мова. А нація може й без власної мови, доречі чудово може.

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 21.11.2009 – 13:03

• 0

#231 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 13:08

Перегляд дописуst SPEAKER (21.11.2009 13:59) писав:

Так наче ви плутаєте незалежність з суверенітетом. Я вже вказував на це. Вказував і на безпіставність побовань за незалежність.
Вкажіть на прикладі Придністров'я. Будь ласка.

Латвії, Литви, Естонії, де одразу російськомовному електорату заборонили приймати участь в політичних процесах. І правильно зробили.

Повідомлення відредагував yushchenko: 21.11.2009 – 13:08

• 0

#232 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 13:08

Перегляд дописуyushchenko (21.11.2009 13:05) писав:

Вкажіть на прикладі Придністров'я. Будь ласка.

Придністров"я втратило незалежність? Чи Молдова втратила незалежність? Чи їх Росія захопила? Чи про що мова?

Перегляд дописуyushchenko (21.11.2009 13:08) писав:

Латвії, Литви, Естонії, де одразу російськомовному електорату заборонили приймати участь в політичних процесах. І правильно зробили.

Мені такі дані дані невідомі, де можна прочитати про це?

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 21.11.2009 – 13:11

• 0

#233 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 13:13

Перегляд дописуst SPEAKER (21.11.2009 14:08) писав:

Придністров"я втратило незалежність? Чи Молдова втратила незалежність? Чи їх Росія захопила? Чи про що мова?
Про непідконтрольність території. Чи Ви теж хочете в Україні такого ж?

Перегляд дописуst SPEAKER (21.11.2009 14:08) писав:

Мені такі дані дані невідомі, де можна прочитати про це?
Раз Вам нічого невідомо, окрім ненависті до української мови. Навіщо Ви взагалі влізаєте в цю дискусію?

Так і пишіть: "Я не хочу, не люблю української мови, бо не хочу і не люблю, тому що я так сказав".

Повідомлення відредагував yushchenko: 21.11.2009 – 13:15

• 0

#234 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 13:14

Перегляд дописуyushchenko (21.11.2009 13:10) писав:

Про непідконтрольність території. Чи Ви теж хочете в Україні такого ж?

Яким чином непідконтрольність стосується незалежності? Ви плутаєтеся в поняттях.
Якщо ви натякаєте на непідконтрольність Криму, то це геть інша інша річ, не стосується як незалежності так і мови. Його можлива непідконтрольність викликається частково і державною мовною політикою. Дали б їм російську - хвилювання припиняться.

Цитата

Раз Вам нічого невідомо, окрім ненависті до української мови. Навіщо Ви взагалі влізаєте в цю дискусію?
Мені невідомі факти, які були оголошені вами, і я хочу переконатися в їх істинності.

Я бачу, що ви не розумієте різниці між суверенітетом і незалежністю, намагаєтеся причини втрати незалежності підмінити причинами втрати суверенітету.

Тому перепрошую, але хочу впевнитися, що ви й цього разу нічого не наплутали.

Цитата

Так і пишіть: "Я не хочу, не люблю української мови, бо не хочу і не люблю, тому що я так сказав".
Навідміну від вас я наводив аргументи на користь російської мови. Цей ваш заклик до них відношення не має. Як не має відношення і Молдова з Придністров"єм.

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 21.11.2009 – 13:21

• 0

#235 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 13:28

Перегляд дописуst SPEAKER (21.11.2009 14:14) писав:

Яким чином непідконтрольність стосується незалежності? Ви плутаєтеся в поняттях.
Якщо ви натякаєте на непідконтрольність Криму, то це геть інша інша річ, не стосується як незалежності так і мови. Його можлива непідконтрольність викликається частково і державною мовною політикою. Дали б їм російську - хвилювання припиняться.
Ага. А в Криму значить дозволено розмовляти і вживати виключно китайську.

Навідміну від вас я наводив аргументи на користь російської мови.
А я Вам наводив аргументи на користь української.

Тому перепрошую, але хочу впевнитися, що ви й цього разу нічого не наплутали.
Нє, я все наплутав. Незалежності Молдови сприяє відсутність суверенітету. Ага.

Повідомлення відредагував yushchenko: 21.11.2009 – 13:28

• 0

#236 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 13:29

Перегляд дописуyushchenko (21.11.2009 13:24) писав:

Ага. А в Криму значить дозволено розмовляти і вживати виключно китайську.

А я Вам наводив аргументи на користь української.

Я не маю можливості читати вам курс лекцій з теорії держави та права й пояснювати різницю між незалежністю, державним та народним суверенітетом. Тому вести дискусію, певно, не має сенсу, бо ви не розумієте про що йде мова і наводите аргументи, які не стосуються питання.

Щодо Криму то я не бачу можливості втрати ним незалежності, бо її і так не існує.
А втрата державного суверенітету над цією територією якраз провокується примусом використання державної мови на всіх рівнях, а аж ніяк не можливістю становлення другої державної, чого, взагалі кажучи, кримчани й домагаються.

ТОму ваші аргументи позбавлені будь-якого сенсу.

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 21.11.2009 – 13:30

• 0

#237 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 21.11.2009 – 14:00

Перегляд дописуst SPEAKER (21.11.2009 12:02) писав:

Ні, це більшість націоналістів стверджує, ніби українська мова є рідною для кожного українця, хоча це повністю безпідставне ствердження.
Цілком логічно. Я не націоналіст, але також стверджую так. Це логічно: українець - українська. росіянин - російська.

Перегляд дописуst SPEAKER (21.11.2009 12:05) писав:

Якщо перестати змушувати усіх поголівно навчатися українською, будьте певні, багато ВНЗ перейде на російську, ще й нові з"являться. У місцях компактного проживання україномовних = залишаться україномовні. В інших місцях спочатку частина, а потім й усі перейдуть на російську. Це ж добре всі розуміють.
Це не ВНЗ будуть. Це ПТУ називається. про "компактне проживання" Ви просто ого як загнули. Бачу пан не знайомий із певними термінами. Російською це називається "невежество".

Інших аргументів на користь підтримки української (окрім, звичайно, "мови предків" та брутальної лайки) я не почув (кажу не про вас особисто, а про деяких інших оскаженілих представників маргінальної купки).
Аргументів було багато. І всі давно зрозуміли хто Ви і що Ви. "Що" тут більш підходить. У нас бомжі та алкоголіки спілкуються російською. :lol:

Оце Ви правильно сказали. Чим і спростували всі свої пости. Попередні і наступні. Тоді в чому проблема? :wacko: Представники російських підприємств спілкують зі мною українською. Ламаною, але видно, що стараються. Це приємно. Ібо вони поважають мене як партнера.

І ще хочу зазначити, що деякі її носії про це анітрохи не жалкують.
Кілька знайомих поїхавши на роботу до Києва чи там на Східну Україну внаслідок своєї малодухості (та і тут вони були "шматками") спілкувалися там російською. Після того як вони повернулися сюди (СЕК) і продовжували цим займатися більшість (а може й усі) друзів припинили з ними спілкуватися, взагалі почали уникати. Кілька із цих "російськомовних" зараз бомжують. Їм просто ніхто не хотів допомагати. Справді проти природнього відбору не попреш. :lol:

Перегляд дописуst SPEAKER (21.11.2009 12:42) писав:

Як щодо іншої "половини" яких Ви хочете "змусити" говорити російською?

Перегляд дописуst SPEAKER (21.11.2009 12:42) писав:

Сподіваюся, що я змістовно відповідав на всі Ваші питання. Нажаль, за час свого перебування на форумі не почув жодного аргументу від інших теревеньчан.
Стандартна фраза троля. Чи не хотів почути?

Столипін НЕ був комуністом. Противником комунізму він був. Ви знову показали свою неосвіченість.

Часто доводиться спілкуватися із представниками та керівниками підприємств Східної України. Люди це як на мене, то усі, відбулися як особистості, більшість має вчені звання. Порівняно із ними я - наразі ніхто. В плані здобутків і т.д. Коли ми спілкуємося вони самі переходять на українську. Хоча знають, що я чудово розумію російську. Інколи, коли у них виникають певні труднощі із підбором правильних слів, пропоную перейти на російську, виключно з поваги до них. Але вони відмовляються.
Кілька разів відбувався такий діалог:

Цитата

Я: Може все ж російською? Вам зручніше.
Співрозмовник: Ні, ні! Даруйте що я так. Мені соромно, що я не володію українською на гідному рівні. У нас тут знаєте російська поширена, але ми всі вчимося.
І це вище керівництво багатотисячних підприємств. Ваша думка, клерка з прокуратури, порівняно із їхньою, нічого не варта. :yes:

Ви - форумний троль. Невдаха. До того ж некомпетентний у банальних питаннях. Те що Ви маєте справу із законами не означає, що Ви знаєте ситуацію "на місцях". Самодурством займаєтеся шановний.
  • 0

#238 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 14:32

Перегляд дописуst SPEAKER (21.11.2009 14:29) писав:

ТОму ваші аргументи позбавлені будь-якого сенсу.
Натомість Ваші аргументи залізні: Столипін - комуніст, російська мова - для усієї планети, російське Придністров'я сприяє зміцненню державності Молдови, якщо щось, колись вмре, то треба це добити вже зараз...Тобто Ви колись вмрете, чого ж не покінчите життя самогубством?
  • 0

#239 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 14:55

Перегляд допису:-) (21.11.2009 14:00) писав:

Цілком логічно. Я не націоналіст, але також стверджую так. Це логічно: українець - українська. росіянин - російська.
Ага, Американець - американська, Білорус - російсько-білоруська, Придністровець - молдавсько-російсько-українська... Продовжити? Чи ви вже зрозуміли помилковість ваших думок щодо поняття "рідної" ?

Цитата

Це не ВНЗ будуть. Це ПТУ називається.
От тільки студенти в багатьох містах чомусь російською спілкуються, навідміну від селищних ПТУ.

Цитата

Аргументів було багато. І всі давно зрозуміли хто Ви і що Ви. "Що" тут більш підходить. У нас бомжі та алкоголіки спілкуються російською.
Так, так, я пам"ятаю ваші аргументи:
1. українська мова предків
2. російська - собача мова
3. російська мова загрожує незалежності
4. ви троль
Самим не смішно з такими аргументами? Дитячий садок :wacko:

Ну хто б сумнівався, що російською бомжі спілкуються. У нас , певно, половина країни таких "бомжів". Це з розряду собачої мови. Які ще епітети згадаєте?

Цитата

Як щодо іншої "половини" яких Ви хочете "змусити" говорити російською?
А ви бачили від мене подібні заклики? Ні. То до чого питання?

Цитата

Стандартна фраза троля. Чи не хотів почути?
Чого ж? Почув. Але то не аргументи, а казна що. На кожен з них я дав вичерпну відповідь і довів, що вони або беззмістовні, як наприклад (російська - собача мова), або не мають відношення до питання (російська мова загрожує незалежності).

"Чи не хотів почути?" - стандартна фраза людини, якій нема чого заперечити.

Цитата

Столипін НЕ був комуністом. Противником комунізму він був. Ви знову показали свою неосвіченість.
Я одразу сказав, що пагано знайомий із діяльністю цієї особи. Так, я визнаю помилку.

Цитата

самі переходять на українську
Під партнерами я розумів дві держави: Україну і РФ

Цитата

Ваша думка, порівняно із їхньою, нічого не варта.
Для вас, можливо. Для форумного папуги, що може лишень повторювати чужі, не розуміючи їх і не маючи своєї власної - також можливо. Особисто я вважаю, що ціниться здатність мислити особисто, а не бездумно виголошувати гасла вищого керівництва. Не могли мати власну думку за радянських часів, та й за теперішніх не можете. Якщо ви виголошуєте чужі думки і не здатні наводити власні аргументи, то ви - папуга.

Цитата

Ви - форумний троль. Невдаха. До того ж некомпетентний у банальних питаннях.
Ну звичайно. Я вже звик що різного роду папуги й мавпи лише й можуть оперувати такими термінами як "троль", "невдаха", "запроданець", в такий спосіб уникаючи відповідей і надаючи ваги власній маячні.

Недавно почув цікаве слово "вторинність". Мені здається, що україномовні мають постійно стикатись із своєю вторинністю, відчувати заздрість до сильніших культур, саме вона змушує вас замість наведенная аргументів лаяти тих, хто не розділяє вашу спопугаїну думку.

Ну і лайтеся собі на здоров"я. Такою українську націю і бачитиме світ: націю лайливих расистських маргіналів.

Цитата

Натомість Ваші аргументи залізні: Столипін - комуніст, російська мова - для усієї планети, російське Придністров'я сприяє зміцненню державності Молдови, якщо щось, колись вмре, то треба це добити вже зараз...Тобто Ви колись вмрете, чого ж не покінчите життя самогубством?
Я не буду коментувати вигадану вами дурню, бо такого я не говорив.
Щодо Столипіна помилився, так, я це визнаю, бо вмію визнавати власну неправоту чи необізнаність у якомусь питанні.

Ви ж власну необізнаність намагаєтеся прикрити власними дурними вигадками, які наче казав співрозмовник.
  • 0

#240 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 21.11.2009 – 16:08

Перегляд дописуst SPEAKER (21.11.2009 14:55) писав:

Ага, Американець - американська, Білорус - російсько-білоруська, Придністровець - молдавсько-російсько-українська... Продовжити? Чи ви вже зрозуміли помилковість ваших думок щодо поняття "рідної" ?

От тільки студенти в багатьох містах чомусь російською спілкуються, навідміну від селищних ПТУ.
Прошу пана, але ви й надалі тролите. Ми говорили про Україну і Росію. Америка - частина світу.. Так само можна сказати африканський, евразійський. Білоруська мова є. Те що Білорусію зросійщували як і Україну Вам можливо відомо, я сумнваюся у Вашій обізнанності вже. Придністров'я - це взагалі абсурдна ситуація - відставники вирішили там залишитися - клімат благодатний і т.д. Не будемо про Придністров'я, це зовсім інша річ.

Я спілкуюся із студентами, які вчаться в Києві, Дніпропетровську, Одесі, вони не місцеві, але спілкуються українською мовою. В ПТУ популярна російська - "шансон і всьо такоє". Ті що переходять на російську - це просто шматки, які є завжди і всюди. Які не впевнені в собі, і думають, якщо вони прогнуться більше їм більше дадуть. Дають, як правило в рідних селах. В голову. :wacko:

Так, так, я пам"ятаю ваші аргументи:
1. українська мова предків
2. російська - собача мова
3. російська мова загрожує незалежності
4. ви троль
Самим не смішно з такими аргументами? Дитячий садок :lol:
Не мої, я так думаю а інших форумчан. Хоча про трорля - це не аргумент проти Ваших постів, а проти Вас як дописувача. Дивно що ви досі тут. Вас тут ніхто не розуміє і не зрозуміє. Я б в такому випадку обрав коло однодумців. Дивна Ви людина. Кажуть що риба шукає де глибше, а людина - де краще. Ви тут. Тут можна сказати всі україномовні. З нами Вам добре, отже українська мова для Вас цілком комфортна. Чому ж Ви проти неї?
Такі аргументи мене обурюють, а не смішать. Стає неприємно, за певних українців, які до цього опускаються - я про образи "псяча". Інші - цілком нормальні.

Ну хто б сумнівався, що російською бомжі спілкуються. У нас , певно, половина країни таких "бомжів". Це з розряду собачої мови. Які ще епітети згадаєте?
Ви не зрозуміли. Є люди, які порпаються у смітниках, шукаючи певні речі, які можна здати на переробку, та заробити собі на кавалок хліба. Інколи проходячи повз чуєш, як вони між собою спілкуються. Російською мовою.

А ви бачили від мене подібні заклики? Ні. То до чого питання?
Перехід на країни російську мову змусить користуватися нею україномовних.

Чого ж? Почув. Але то не аргументи, а казна що. На кожен з них я дав вичерпну відповідь і довів, що вони або беззмістовні, як наприклад (російська - собача мова), або не мають відношення до питання (російська мова загрожує незалежності).
Справді загрожує незалежності. І нічого Ви не довели. Принаймні нікого не переконали. Не тіште себе віртуальними перемогами - вони нічого не варті.

"Чи не хотів почути?" - стандартна фраза людини, якій нема чого заперечити.
Мені є що Вам заперечувати. Я заперечую. Колись читав статтю "Как затролить форум". Можна сказати з вас писана. :lol:

Під партнерами я розумів дві держави: Україну і РФ
Я також. Партнери - співпраця. Я з ними співпрацюю. Вони зі мною співпрацюють. Співпраця між Україною і Росією. Чи не так? Таких як я - тисячі, відповідно на їхні запити відповідають тисячі працівників відділу продажу тисяч підприємств. Все сходиться. :)

Для вас, можливо. Для форумного папуги, що може лишень повторювати чужі, не розуміючи їх і не маючи своєї власної - також можливо. Особисто я вважаю, що ціниться здатність мислити особисто, а не бездумно виголошувати гасла вищого керівництва. Не могли мати власну думку за радянських часів, та й за теперішніх не можете. Якщо ви виголошуєте чужі думки і не здатні наводити власні аргументи, то ви - папуга.
Я повторюю чужі? Я папуга? Наведіть будь-ласка приклади, де я повторив когось думку. Не прийняв чиюсь позицію, а власне повторив думку. З радістю ознайомлюся. (Цікаво інколи себе читати :D )

Ну звичайно. Я вже звик що різного роду папуги й мавпи лише й можуть оперувати такими термінами як "троль", "невдаха", "запроданець", в такий спосіб уникаючи відповідей і надаючи ваги власній маячні.
Троль - це нет-визначення. Таких багато. І на російськомовних форумах.
Невдаха - якщо Ви звикли, отже не раз таке чули/читали у свою адресу. Над цим варто задуматися. Кажуть у києві є багато психоаналітиків хороших. Я б порадив Вам свого, але боюся Вам буде далеко їздити на сеанси.
Запроданець - це вже слово лексикону "ярих націоналістів". Вважаю образую. Про образи писав вище.

Недавно почув цікаве слово "вторинність". Мені здається, що україномовні мають постійно стикатись із своєю вторинністю, відчувати заздрість до сильніших культур, саме вона змушує вас замість наведенная аргументів лаяти тих, хто не розділяє вашу спопугаїну думку.

Ну і лайтеся собі на здоров"я. Такою українську націю і бачитиме світ: націю лайливих расистських маргіналів.

Дивно із таким словом знайомий давно. Можливо тому, що багато читав змалку. Різних авторів, з різних країн. Українською та російською мовами. Не розумію, чому Ви, представник такої великої і сильної культури звертаєте увагу на якихось там "вторинних". Я б забив болт на них. На Вашому місці. Як забиваю болт на інші культури і т.п. загалом, якщо звичайно вони мене не зацікавлять, чи так, для загального розвитку.

Ми з Вами однієї раси. Ви і я. Це безглуздо. Серйозно. На цьому форумі люди розрізняють ці всі поняття. Ви або не розрізняєте, або вважаєте їх форумною зброєю. Це як з фузеєю на БТР. От. :yes:

Тепер питання по ділу, як то кажуть. Скільки Ви важите і який Ваш зріст? Так, воно має відношення до цієї теми. "А шо Вас пугать то?"
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних