Перейти до вмісту

Розмовляти українською модно

Повідомлень в темі: 331

#201 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 11:10

Перегляд дописуzav (21.11.2009 00:15) писав:

Яке ж недолуге...
Консолідується нація, а не нарід, населення та решта зайд, правакатарів та шпигунів.

Не бачу я консолідації нації.
На півночі, сході, півдні живуть такі самі українці як ти і я. І не хочуть вони консолідуватися навколо "мови". А як ти їх тримаєш не за українців, а за росіян, то маєш тоді визнати, що росіян в Україні більше і не до снаги меншості вказувати більшості як треба жити.

Вареник Я б не сказав, що гамбургери успішніші.
yushchenko Кращими, порівняно з українською, позиціями в світі і потребою у ній значно більшої кількості людей. Порівняйте кількість українців, які вчать російську і кількість не українців які вчать українську.
  • 0

#202 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 21.11.2009 – 11:17

Перегляд дописуst SPEAKER (21.11.2009 12:10) писав:

yushchenko Кращими, порівняно з українською, позиціями в світі і потребою у ній значно більшої кількості людей.
Тоді треба вчити англійську. До чого тут російська?

Перегляд дописуВаще Не Мачо (15.11.2009 20:58) писав:

У мене є пропозиція, для усіх теревеньчан: Ігнорити пости цього троля. Ібо ігнор - найкращий засіб проти мудагів. Після примусових робіт на уранових копальнях звичайно. :wacko:
Теревенчанин st SPEAKER наврядчи захоче себе ігнорити. Він сам завалить себе своїми ж аргументами. І це буде видно всім.

Мені цікаво, чому він так думає.

Повідомлення відредагував yushchenko: 21.11.2009 – 11:25

• 0

#203 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 11:27

Перегляд дописуyushchenko (21.11.2009 11:14) писав:

Тоді треба вчити англійську. До чого тут російська?

Я не виключаю у майбутньому переходу на англійську мову і в перспективі, мабуть, буде слід до неї перейти. Але то питання майбутнього, його вирішуватимуть наші онуки чи правнуки. І коли це питання постане, я назву свого онука недолугим, якщо він чіплятиметься за "предків", заперечуючи світовий прогрес.

Але поки маємо сьогодення і нерентабельність підтримки того, що не надто користується попитом, очевидна. Навіщо заперечувати факти? Ви самі чудово розумієте, що у випадку визнання російської другою державною, українська відімре природним шляхом через свою непотрібність більшості. Так, можуть залишитися невеликі осередки її використання, але з часом зникнуть і вони. То навіщо штучно за рахунок платників податків підтримувати нежиттєспроможну річ?

Цитата

Він сам завалить себе своїми ж аргументами.
Поки що я замість аргументів спостерігаю лише істеричні воплі купки маргіналів, що зводяться до "це мова предків".

Тож, підсумовуючи, скажу, що зараз варто перестати чіплятися за неконкурентноспроможну мову і перейти до російської, а коли і вона стане такою - то до англійської (чи хто його знає як воно там у майбутньому буде).

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 21.11.2009 – 11:33

• 0

#204 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 11:35

Перегляд дописуst SPEAKER (21.11.2009 12:27) писав:

Я не виключаю у майбутньому переходу на англійську мову і в перспективі, мабуть, буде слід до неї перейти. Але то питання майбутнього, його вирішуватимуть наші онуки чи правнуки. І коли це питання постане, я назву свого онука недолугим, якщо він чіплятиметься за "предків", заперечуючи світовий прогрес.

Але поки маємо сьогодення і нерентабельність підтримки того, що не надто користується попитом, очевидна. Навіщо заперечувати факти? Ви самі чудово розумієте, що у випадку визнання російської другою державною, українська відімре природним шляхом через свою непотрібність більшості.
Власне тому вона закріплена в Конституції, як державна. Ги, а Ви шарите.

Але ж Ви забуваєте про постійне намагання боротись за права російськомовних збоку Російської Путінської машини. Тобто матимемо втрату незалежності. Ви цього хочете? Так і скажіть, а то ходите "вокруг да около"

Повідомлення відредагував yushchenko: 21.11.2009 – 11:41

• 0

#205 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.11.2009 – 11:37

Перегляд дописуst SPEAKER (21.11.2009 11:10) писав:

yushchenko Кращими, порівняно з українською, позиціями в світі і потребою у ній значно більшої кількості людей. Порівняйте кількість українців, які вчать російську і кількість не українців які вчать українську.
Учи кетайську, москалику! Гигиги.
  • 0

#206 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 11:38

Перегляд дописуst SPEAKER (21.11.2009 12:27) писав:

Поки що я замість аргументів спостерігаю лише істеричні воплі купки маргіналів, що зводяться до "це мова предків".
Ну що зробите, підростуть, порозумнішають.
  • 0

#207 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 11:39

Перегляд дописуst SPEAKER (21.11.2009 11:27) писав:

Навіщо заперечувати факти?
Аби заперечувати факти, потрібна спершу їх наявність.
  • 0

#208 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 11:39

Перегляд дописуzav (21.11.2009 12:37) писав:

Учи кетайську, москалику! Гигиги.
Пане ЗАВ вмикайте логіку, а то опускаєтесь до рівня "москаляку на гілляку".
  • 0

#209 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 11:44

Перегляд дописуst SPEAKER (21.11.2009 11:27) писав:

Ви самі чудово розумієте, що у випадку визнання російської другою державною, українська відімре природним шляхом через свою непотрібність більшості. Так, можуть залишитися невеликі осередки її використання, але з часом зникнуть і вони. То навіщо штучно за рахунок платників податків підтримувати нежиттєспроможну річ?
От хитрун.
Пропонує "ліцензувати" російську мову, переклавши витрати по її розвитку на "виробника", що буцімто скоротить витрати України. Наївняк, одначе.
p.s. І взагалі: ви ж тут пишете українською, і при цьому нічого не сплачуєте, значить вона таки треба вам, і вона таки модна, гагага!

Перегляд дописуyushchenko (21.11.2009 11:39) писав:

Пане ЗАВ вмикайте логіку, а то опускаєтесь до рівня "москаляку на гілляку".
Щоби вмикати те чи інше, треба мати причину, а втут її ніц нема. Беззмістовно сперечатися з бовдуром, але поображати й не попалитися - наше все! Тренування бо. Ги.
  • 0

#210 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 11:44

Перегляд дописуyushchenko (21.11.2009 11:35) писав:

Власне тому вона закріплена в Конституції, як державна. Ги, а Ви шарите.

Але ж Ви забуваєте про постійне намагання боротись за права російськомовних збоку Російської Путінської машини. Тобто матимемо втрату незалежності. Ви до цього ведете?

Ну, тому і закріплена. Бо без конституції - то є непотріб.

Чому ви вважаєте, що це призведе до втрати незалежності? Може, я пагано знаю історію, та мені невідомі світові приклади втрати державою незалежності через відмову від неконкурентноспроможної мови. А цим 18 років лякають.
Білоруси живуть і нормально. Країна є? Є. Держава є? Є. Нація є? Є. Незалежність втратили? Ні. До чого ці жахастики?

Доречі, щодо путінської машини, яку ви згадали, то вислів був дещо інший. Він стосувався російських громадян, а не російськомовних українців. То є різні речі.

Цитата

значить вона таки треба вам, і вона таки модна
Ні, як адміністрація форуму обмежила використання російської впритул до бану, то вона треба їй. Не було б лбменежень, мені вона тут не знадобилась би. Тож якщо мова стає потрібною лише через обмеження і заборони інших мов, то я називаю це непотребом.

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 21.11.2009 – 11:50

• 0

#211 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 11:50

Перегляд дописуst SPEAKER (21.11.2009 12:44) писав:

Чомусь забуваєте про більшу частину населення, яка вважає цю мову рідною. По-Вашому міліони людей непотріб? Як це схоже на винищення українців Сталіном та Москвою.

Чому ви вважаєте, що це призведе до втрати незалежності? Може, я пагано знаю історію, та мені невідомі світові приклади втрати державою незалежності через відмову від неконкурентноспроможної мови. А цим 18 років лякають.
Білоруси живуть і нормально. Країна є? Є. Держава є? Є. Нація є? Є. Незалежність втратили? Ні. До чого ці жахастики?
Ги, так, є незалежність від всього Світу окрім Росії. Вони навіть про союзну державу мріють. Чи це для Вас новина?
  • 0

#212 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 11:50

Перегляд дописуst SPEAKER (21.11.2009 11:44) писав:

До того, що у Білорусії - булоруська мова державна, в Україні - українська державна, до логіки в цілому, якої у вас брак суцільний.
  • 0

#213 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 11:56

Доречі, щодо путінської машини, яку ви згадали, то вислів був дещо інший. Він стосувався російських громадян, а не російськомовних українців. То є різні речі.
Молдова втратила суверинітет над значною частиною своєї території, власне з допомогою Москви. Ще приклади?

Перегляд дописуzav (21.11.2009 12:44) писав:

Щоби вмикати те чи інше, треба мати причину, а втут її ніц нема. Беззмістовно сперечатися з бовдуром, але поображати й не попалитися - наше все! Тренування бо. Ги.
Ну і добре. Матимемо свій власний майданчик.

Повідомлення відредагував yushchenko: 21.11.2009 – 11:57

• 0

#214 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 11:57

Перегляд дописуyushchenko (21.11.2009 11:50) писав:

Чомусь забуваєте про більшу частину населення, яка вважає цю мову рідною. По-Вашому міліони людей непотріб? Як це схоже на винищення українців Сталіном та Москвою.

Ги, так, є незалежність від всього Світу окрім Росії. Вони навіть про союзну державу мріють. Чи це для Вас новина?

Я вкотре наголошую, що рідна і державна - то є різні речі.
Рідна, це не та, яку проголошено державною чи якою невідомо скільки поколінь назад спілкувалися предки. Рідна - це та, якою ти почав говорити змалечку і яка є для тебе звичайною для вживання. Російська рідна не лише для тих 17% росіян, а й для добрих 40% українців.
Я не називав людей непотребом. Я називав непотребом українську для російськомовних громадян та для світу взагалі. Це ж різні речі, чи не так? І не треба порівнювати відмирання мови з вбивством людей. Зі поняття взагалі несумісні.

Ну мріють про союзну державу... а як ще незалежності стосується? Я теж про дещо мрію, але чомусь вони досі не в тюрмах.

Цитата

Молдова втратила суверинітет над значною частиною своєї території, власне з допомогою Москви. Ще приклади?
Ви про державний суверенітет чи про державну незалежність мову ведете? Визначтеся, будь-ласка.

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 21.11.2009 – 12:00

• 0

#215 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 11:58

Перегляд дописуst SPEAKER (21.11.2009 11:57) писав:

От і не підмінюйте поняття нашої державної вашою рідною.
  • 0

#216 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 11:59

Перегляд дописуst SPEAKER (21.11.2009 12:57) писав:

Рідна, це не та, яку проголошено державною чи якою невідомо скільки поколінь назад спілкувалися предки. Рідна - це та, якою ти почав говорити змалечку і яка є для тебе звичайною для вживання.
Для мене рідна - російська, звичайно вживаю тільки українську. Тобто Ваше визначення кульгає.
  • 0

#217 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 12:02

Перегляд дописуzav (21.11.2009 11:58) писав:

От і не підмінюйте поняття нашої державної вашою рідною.

Ні, це більшість націоналістів стверджує, ніби українська мова є рідною для кожного українця, хоча це повністю безпідставне ствердження.
  • 0

#218 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 12:03

Перегляд дописуst SPEAKER (21.11.2009 12:57) писав:

Я називав непотребом українську для російськомовних громадян та для світу взагалі.
Цікаво, як вчитеметься російськомовний в україномовному ВНЗ без знання мови?
  • 0

#219 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 12:04

Перегляд дописуyushchenko (21.11.2009 11:59) писав:

Для мене рідна - російська, звичайно вживаю тільки українську. Тобто Ваше визначення кульгає.

То й що? І меня деколи доводиться українську вживати, коли цього вимагає закон. Це ж не означає, що українська рідною стала.
  • 0

#220 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 21.11.2009 – 12:04

Перегляд дописуst SPEAKER (21.11.2009 13:02) писав:

Ні, це більшість націоналістів стверджує, ніби українська мова є рідною для кожного українця, хоча це повністю безпідставне ствердження.
А де Ви таке вичитали? Посилання в студію.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних