Перейти до вмісту

Розмовляти українською модно

Повідомлень в темі: 331

#161 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 16:06

Перегляд дописуyushchenko (15.11.2009 15:58) писав:

За Вашою теорією - мов взагалі не існує. Німецької нема, бо баварці суржиком розмовляють, іспанська теж виявляється існує тільки в біблотеках - Латинська Америка розмовляє суржиком. Жесть, чесне слово.

Мені байдуже до баварців.
Але від того, що чуєш на вулицях Києва, вуха в"януть. Селюки та й годі. І стереотип хоч і нав"я заний, та вірний.
  • 0

#162 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 15.11.2009 – 16:23

Перегляд дописуst SPEAKER (15.11.2009 17:06) писав:

Але від того, що чуєш на вулицях Києва, вуха в"януть. Селюки та й годі. І стереотип хоч і нав"я заний, та вірний.
Угу. Невірне судження є вірним. І взагалі українська мова - мертва, бо ніхто нею правильно не розмовляє. Не занадто рано Ви її ховаєте?
  • 0

#163 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 15.11.2009 – 16:33

Перегляд дописуst SPEAKER (15.11.2009 16:06) писав:

а пан,вочевидь, не тільки української не визнає, а й населення села вважає зайвим чи шо..Яка манірність, їй-богу))і як ви оце ще тут живете, серед селюків і дискримінації за мовною ознакою?..
  • 0

#164 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 16:36

Перегляд дописувеснянка (15.11.2009 16:33) писав:

а пан,вочевидь, не тільки української не визнає, а й населення села вважає зайвим чи шо..Яка манірність, їй-богу))і як ви оце ще тут живете, серед селюків і дискримінації за мовною ознакою?..

Те, як ви перекручуєте зміст моїх постів, не витримує жодної критики.
  • 0

#165 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 16:38

Перегляд дописуst SPEAKER (15.11.2009 16:36) писав:

Те, як ви перекручуєте зміст моїх постів, не витримує жодної критики.
угу..і наш фашистський форум теж так робить, так так, ми спілкуємося українською, ми селюки, хочемо москальської крові і мріємо посадити вас на палю))))
У вас, пане, параноя :)
  • 0

#166 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 16:42

Перегляд дописувеснянка (15.11.2009 16:38) писав:

угу..і наш фашистський форум теж так робить, так так, ми спілкуємося українською, ми селюки, хочемо москальської крові і мріємо посадити вас на палю))))
У вас, пане, параноя :)
Глузуйте й далі.
Якщо ви розумієте смисл моїх дописів, але з певним відомим лише вам наміром їх перевертаєте догори дригом, що цілком змінює їх смисл, то це не робить вам честі.
Якщо ви не розумієте написаного... то, вибачте, але ви, м"яко кажучи, не дуже розумна. Перепрошую
:angry2:

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 15.11.2009 – 16:43

• 0

#167 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 16:48

Перегляд дописуst SPEAKER (15.11.2009 17:42) писав:

Якщо ви не розумієте написаного... то, вибачте, але ви, м"яко кажучи, не дуже розумна. Перепрошую
:)
рпир цшауц тмау цщао

Ви не розумієте, що я написав, Ви теж не дуже розумний?
  • 0

#168 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 16:51

Перегляд дописуst SPEAKER (15.11.2009 16:42) писав:

Глузуйте й далі.
Якщо ви розумієте смисл моїх дописів, але з певним відомим лише вам наміром їх перевертаєте догори дригом, що цілком змінює їх смисл, то це не робить вам честі.
я не глузую, я вже майже обурююся
і таки не можу зрозуміти, що вас тут тримає, направду
дописуєте тільки в кількох темах, підтримуєте антиукраїнську позицію, кидаєте беззмістовні твердження про українську мову, не підкріплені посиланнями на сяке-таке джерело, перенесли думку ВСІХ чомусь на одного себе, вішаєте ярлика фашистського форуму - то це по-вашому розумно?повправлятися у софістиці можете у судах
а так, то ви - звичайнісінький провокатор
  • 0

#169 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 17:10

Перегляд дописувеснянка (15.11.2009 16:51) писав:

дописуєте тільки в кількох темах, підтримуєте антиукраїнську позицію, кидаєте беззмістовні твердження про українську мову, не підкріплені посиланнями на сяке-таке джерело, перенесли думку ВСІХ чомусь на одного себе, вішаєте ярлика фашистського форуму - то це по-вашому розумно?повправлятися у софістиці можете у судах
Ну як же, він з нас тіпа рже.
Всі оці придурки, такі як він, (ат мала да віліка, ги) біснуються тільки з однієї причини, вони розуміють, що їхнє (кацапофашистське) домінування (і вплив взагалі) тут, в Україні, потихеньку загинається. Середній представник шовіністичної бидлоти. Не розумію, навіщо на нього хтось тут серйозно реагує ось уже впродовж місяця.
  • 0

#170 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 17:13

Перегляд дописуIA32 (15.11.2009 18:10) писав:

Не розумію, навіщо на нього хтось тут серйозно реагує ось уже впродовж місяця.
Я, особисто, вчусь набирати тексти українською мовою. То модно, швидкість збільшується. Можна й з ботом і провокатором.
  • 0

#171 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 15.11.2009 – 17:18

Перегляд дописуst SPEAKER (15.11.2009 15:42) писав:

Глузуйте й далі.
якщо ти ще й досі не зрозумів, чому до тебе і тобі подібних таке ставлення, то ти...*і в цьому місці твої вуха мають остаточно відпасти. Не перепрошую.
:angry2:
  • 0

#172 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 17:58

Веснянко, я вже давав вичерпну відповідь на це саме питання Ваще Не Мачо ось тут :http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php?showtopic=1589&st=140 . :)

Можу лишень додати, що будь-які вислови будь-яких людей (не обов"язково форумчан), які направлені на образу сусіднього народу методом використання зневажливих назв (таких як москалі, кацапи, та ін.), їх держави (Московія, Кацапщина), мови або культури, будь-які націоналістично-фашистські заклики (виселення, побиття, вбивство) зустрічатимуть супротив і зворотню силу. Чим більше ви виражатиме свою ненависть, тим більше це відчуєте і на собі.

Я не раз закликав до утримання від цього. Проте я бачу, що уява про патріотизм як про ненависть до усього чужого глибоко вкорінилася у свідомості деяких індивідів, нажаль.

Чорно-біла і IA32, ви хамлюги, тому ідіть спілкуйтеся з вівцями або поміж собою. Скочування до відвертих образ накшталт "бидлоти" підкреслює не лише вашу невихованість, а й куцість інтелекту. Розмову з вами закінчено.

yushchenko
Вивчення мови робить вам честь (рівно як й іншим, які присвячують цьому процесу певний час та зусилля). Можливо, саме такі як ви зруйнують стереотип "мови селюків" і українська мова дійсно стане конкурентноспроможною не лише у західних областях або в Україні вцілому, а й за її межами.
Але поки маємо що маємо.

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 15.11.2009 – 18:08

• 0

#173 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 18:06

Перегляд дописуst SPEAKER (15.11.2009 16:58) писав:

Чорно-біла і IA32, ви хамлюги, тому ідіть спілкуйтеся з вівцями або поміж собою. Скочування до відвертих образ накшталт "бидлоти" підкреслює не лише вашу невихованість, а й куцість інтелекту. Розмову з вами закінчено.
Ой, а що ж трапилось? Ми не даєм тобі "відпочивати"?
І з чого ти взяв, що розмову закінчено? я он ще й досі пишу тобі, о *а далі йде відверта образа :)
  • 0

#174 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 18:07

Видалив

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 15.11.2009 – 18:09

• 0

#175 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 18:13

Перегляд дописуst SPEAKER (15.11.2009 16:58) писав:

Можу лишень додати, що будь-які вислови будь-яких людей (не обов"язково форумчан), які направлені на образу сусіднього народу методом використання зневажливих назв (таких як москалі, кацапи, та ін.), їх держави (Московія, Кацапщина), мови або культури, будь-які націоналістично-фашистські заклики (виселення, побиття, вбивство) зустрічатимуть супротив і зворотню силу. Чим більше ви виражатиме свою ненависть, тим більше це відчуєте і на собі.

Я не раз закликав до утримання від цього. Проте я бачу, що уява про патріотизм як про ненависть до усього чужого глибоко вкорінилася у свідомості деяких індивідів, нажаль.
А хто ж на сусідній народ жене?
Коли в моїй же країні мені на моє питання на українській мові мені відповідають " гаварі па рускі, я тібя нє панімаю" (при чому, зауважу, що на ламаній російській), то вибачай, але це я не толерую.
А ти якраз бачиш одну сторону, ту яку хочеш бачити
  • 0

#176 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 18:16

Перегляд дописуst SPEAKER (15.11.2009 18:58) писав:

Отак
yushchenko
Вивчення мови робить вам честь (рівно як й іншим, які присвячують цьому процесу певний час та зусилля). Можливо, саме такі як ви зруйнують стереотип "мови селюків" і українська мова дійсно стане конкурентноспроможною не лише у західних областях або в Україні вцілому, а й за її межами.
Але поки маємо що маємо.
О так! Я стану вождем україномовної революції, битимусь з русифікаторами та висмикну плоскогубцями усі букви "ё" на клавіатурах несвідомих.
  • 0

#177 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 15.11.2009 – 19:25

Перегляд дописувеснянка (15.11.2009 16:51) писав:

повправлятися у софістиці можете у судах
І справді, st SPEAKER вичерпно відповів на моє питання і навіть випередив Ваше. Зараз я інтерпретую відповідь цього вельмишавновного користувача і більш простій і не завуальованій формі.

Перегляд дописуst SPEAKER (15.11.2009 05:37) писав:

Ваще Не Мачо
А тепер, якщо вам так цікаво, я спробую відповісти аби у вас не склалося враження, що своїм сарказмом мене засмутили.
Вам не вдасться мене заткнути, хоча все вказано правильно і жодних претензій до Вас я немаю

Цитата

Отже, навіщо я витрачаю час?
Це мій спосіб відпочинку так би мовити.
Хтось полюбляє сходити на дискотеку, хтось почитати книжку, хоть напитися й завалитися спати під найближчим тином. А я надаю перевагу теплій домівці, поруч у мене чайник... Мені цікаво походити по форумах, почитати чужі думки, висловити свої. Я так відпочиваю. Певно, і кожен з тут присутніх вирішує не нагальні проблеми реального життя, а проводить час дозвілля.
Більшість теревеньчан після того як дописує на форумі лягає у ліжко до своїх жінки(дівчини)/чоловіка(хлопця), і засинає обіймаючи її, або в обіймах його. Зранку вони роблять каву чи чай своїм жінкам(дівчатам), або їм приносять сніданок у ліжко їхні чоловіки(хлопці). Час до часу вони ходять розважитися вдвох, чи в компанії друзів на різні заходи, також мають багато зайнятть поза домом і поз форумом. Вони живуть нормальним, повноцінним, цікавим життям. Мені ж в силу певних моїх комплексів (а козероги вони ого які насправді закомплексовані, по собі знаю - Авт.) нічого не залишається як коротати вихідні і ночі на самоті з комп'ютером та чайником. І я ховаюся за своїми поясненнями, наче б це моя розвага. Також дію за принципом - "мені погано - зіпсую настрій іншим".

Цитата

Стосовно рогів. Я не стикався раніше з цим висловлюванням, тому не дуже точно розумію його значення, нажаль.
Пощастило вельмишановному дописувачу. Бгг. - Авт.

Цитата

Якщо ви вважаєте, що "доколупуватися", а я б сказав "виражати відмінну від більшості теревенців точку зору" можна лишень через проблеми у сім"ї, роботі, низькій самооцінці, соціальної імпотенції і т.д., то хочу запевнити вас, що ви помиляєтеся: точка зору будь-якої людини не залежить від жодного з цих чинників.
Так, я викидаю свою негативну енергію, яка накопичується через недостатню соціалізацію, на цей форум, хоча в глибині душі так хочеться, щоб хоч хтось погодився зі мною, підтримав мене, розділив мою думку.

Цитата

Світогляд людини формується залежно від її віку.
Спершу її батьками (дитина без вагань сприймає їх слова як беззаперечну істину).
Пізнише, коли в період перехідного віку батьки втрачають авторитет, світогляд починає формуватися під впливом однолітків та державної пропаганди (пропаганда геноциду - яскравий тому приклад).
Нарешті, коли людина прочитала не одну книжку, а ознайомилася з творами авторів різних часів і народів, набула деякого власного досвіду, формується остаточний світогляд.
Отже, завершуючи думку, мушу підсумувати, що ані сім"я, ані робота, ані щось інше не може накласти свій відбиток, наприклад, на мої погляди щодо мови, геноциду, Січі та інших питань, а особливо якимось чином завадити мені проявляти їх. Взагалі кажучи, всі це роблять.

Потягом свого життя я постійно розчаровуюся у постулатах, які приймаю за єдиноправильні в певному віці. І почалося це все ще в дитячому віці, потім школа, університет, робота... Це все мене морально вбило. Я шукав порятунку в книжках, їх було всього дві-три, але у них пропагувалися одні і ті ж речі, тому я вважаю, що віони є єдиноправилиними, і буду притримуватися їх усе своє наступне життя.

Цитата

А обговорення теми, якщо воно протікає без фашистських закликів, образ і відвертої маячні, цікаве саме різницею точок зору, інакше все зводиться до флуду накшталт "+1".
Я не бачу різниці між словами "фашизм", "нацизм", "націоналізм", "патріот". І взагалі, я - форумний троль. Я вважаю, що моє життя не склалося, тому і "гнию" на теми гідні лише учасників "Катрусиного кінозалу". Хоча сказати щось на юільш адекватні теми мені нічого.

Сподіваюся, я відповів на ваше питання :)
Так звичайно, ви сказали навіть більше. - Авт.

Цитата

P.S.
У вашому підписі "Сіяв би позитив щотижня, но деякі мудаги задовбують." я б рекомендував замінити російське "но" на українське "але/проте". :angry2:
А ще я граммар наці і вважаю, що мої рекомендації є обов'язковими до виконаня.
  • 0

#178 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 19:35

Ваще Не Мачо

Посміявся від душі :angry2:
Дійсно позитивненько вийшло
Особливо сподобалося "Вам не вдасться мене заткнути", "А ще я граммар наці" і "І взагалі, я - форумний троль." :)
Доречі, я водолій, а не козеріг. :angry1:

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 15.11.2009 – 19:40

• 0

#179 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 19:37

Перегляд дописуst SPEAKER (15.11.2009 17:58) писав:

Слухай, ну те, що ти косиш під толерантного, тільки це й означає. Але ти ним не є. Твої погляди - кацапо-фашистські. Чого я маю лукавити, і не називати все як є? Хм. А взагалі, з чого ти взяв, що я до тебе звертався? Аж ніяк. Я до іншої людини звертався. І це було цілком очевидно. Тож... Ти мені шо є шо нема, мене ваша піна з рота мало зачіпає. Троль ти чи вітренкоїд який-небудь, байдуже. Вже давно. І тим паче байдуже, хто я там в твоїх очах.
  • 0

#180 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 15.11.2009 – 19:58

Перегляд дописуst SPEAKER (15.11.2009 19:35) писав:

Доречі, я водолій, а не козеріг. :angry1:
Мені Вас майже шкода. :)
Реакція така як і мала б бути. Сонечко, і юлє Ви тут народ дражните? Ксаті тут такі ж як Ви, опоненти у Вас ярі. Так кумедно, ібо мудаги проти мудагів це вбіса цікаво, коли немає взагалі нічого. Шкода, що нормальні люди втягуються.

У мене є пропозиція, для усіх теревеньчан: Ігнорити пости цього троля. Ібо ігнор - найкращий засіб проти мудагів. Після примусових робіт на уранових копальнях звичайно. :angry2:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних