Перейти до вмісту

Розмовляти українською модно

Повідомлень в темі: 331

#141 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 03:24

Перегляд дописувеснянка (15.11.2009 03:17) писав:

кожен бачить те, що хоче бачити
ви - то не є весь світ ,пане, мушу вас розчарувати))

Ті позиції, які займаю я - закріплені Конституцією України.
Ті позиції, які висловлюють деякі психи, і які, очевидно підтримуєте ви - кримінально карані злочини.

Якщо ви це не розумієте, мені нема про що з вами розмовляти.
  • 0

#142 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 15.11.2009 – 03:37

Перегляд дописуst SPEAKER (15.11.2009 02:24) писав:

Ті позиції, які займаю я - закріплені Конституцією України.
Ті позиції, які висловлюють деякі психи, і які, очевидно підтримуєте ви - кримінально карані злочини.

Якщо ви це не розумієте, мені нема про що з вами розмовляти.
звісно, в Конституції чітко написано, що говорять українською здебільшого селяни і це дуже непрестижно, тому краще переходити на російську.
Так само там записано, що про таких як ти не можна думати погано і бажання копнути таких в зад, щоб летів далеко і приземлився аж в Росії - обов'язково треба карати. ))

Так, ти маєш рацію, нема тут про що говорити. І чому ти ще й досі тут?
  • 0

#143 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 03:43

Nеmesis

За цитування Алфреда я вже отримав свій бан. Тож почитайте самі:
http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...t=0&start=0

Перегляд дописучорно-біла (15.11.2009 03:37) писав:

звісно, в Конституції чітко написано, що говорять українською здебільшого селяни і це дуже непрестижно, тому краще переходити на російську.
Так само там записано, що про таких як ти не можна думати погано і бажання копнути таких в зад, щоб летів далеко і приземлився аж в Росії - обов'язково треба карати. ))

Так, ти маєш рацію, нема тут про що говорити. І чому ти ще й досі тут?

Чуєте дзвін та не знаєте де він? Перечитайте пост, напружте звилини, а потім кажіть.
Знаєте приказку: "Лучше молчать и слыть дураком, чем сказать слово и развеять все сомнения" =)))

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 15.11.2009 – 03:44

• 0

#144 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 15.11.2009 – 03:49

Перегляд дописуst SPEAKER (15.11.2009 02:43) писав:

Чуєте дзвін та не знаєте де він? Перечитайте пост, напружте звилини, а потім кажіть.
Знаєте приказку: "Лучше молчать и слыть дураком, чем сказать слово и развеять все сомнения" =)))
От от. З тобою все було зрозуміло, ще з твого першого допису, тому можеш не продовжувати =)))
  • 0

#145 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 03:56

Перегляд дописучорно-біла (15.11.2009 03:49) писав:

От от. З тобою все було зрозуміло, ще з твого першого допису, тому можеш не продовжувати =)))

Звичайно, бо в цій гілці форуму не одну сотню сторінок обсмоктувалася тема як чудово і модно розмовляти суржиком, які кляті москалі і як правильно треба стріляти українських громадян. Тож я розумію ваш подив, що, виявляться, не всі поділяють подібні ультраправі націоналістично-фашистські точки зору, почуті від старших національно стурбованих придурків. :)
  • 0

#146 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 15.11.2009 – 03:57

Перегляд дописуst SPEAKER (15.11.2009 03:43) писав:

Nеmesis
За цитування Алфреда я вже отримав свій бан. Тож почитайте самі:
http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...t=0&start=0
Прошу пана, Ви така освічена людина, і витрачаєте стільки часу на спілкування із цими тупими, обмеженими і самовпевненими українофілами. Навіщо? Навіщо "метать бисер перед свиньями"? Роги чешуться чи як? Немає до кого доколупатися? Поблеми в сім'ї чи на роботі? Низька самооцінка? Соціальна імпотенція? Чи бажання вивищитися за рахунок вищезгаданих "недотёп"?
  • 0

#147 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 04:16

Перегляд дописуВаще Не Мачо (15.11.2009 03:57) писав:

Прошу пана, Ви така освічена людина, і витрачаєте стільки часу на спілкування із цими тупими, обмеженими і самовпевненими українофілами. Навіщо? Навіщо "метать бисер перед свиньями"? Роги чешуться чи як? Немає до кого доколупатися? Поблеми в сім'ї чи на роботі? Низька самооцінка? Соціальна імпотенція? Чи бажання вивищитися за рахунок вищезгаданих "недотёп"?

Перепрошую, з якого місяця ви сюди звалилися і як ваші питання стосуються назви теми або хоча б одного з дописів у цій темі?

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 15.11.2009 – 04:17

• 0

#148 :-)

• Користувачі
  • 1199 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 04:32

Перегляд дописуst SPEAKER (15.11.2009 04:16) писав:

Перепрошую, з якого місяця ви сюди звалилися і як ваші питання стосуються назви теми або хоча б одного з дописів у цій темі?
Писав раніше, було діло. Не тут, то у схожій. Дивно, що така начитана і освічена людина як Ви вживає такі архаізми та ще й дослівно перекладені з ішної мови. Думаю модератори вибачать Вам певні вставки мовою-оригіналом, як вибачають і мені.
Ви так і не відповіли на моє питання, а воно було першим. Прохання все ж відповісти. У наступному Вашому дописі будь ласка.

Про всяк випадок, щоб як офтоп не видалили: розгляд вживання української мови в площині "модно-немодно" вважаю недоцільним, оскільки це обов'язок кожного громадянина України. Якщо хтось відмовляється виконувати свої обов'язки, він має бути позбавленим певних прав та обкладатися додатковим податком. На жаль дотепер така позиція не прийнята державними органами, але коли я прийду до влади, ситуація буде виправлена. :)
  • 0

#149 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 05:37

Ваще Не Мачо

Взагалі кажучи, жодна стаття жодного закону, що чинний в Україні на даний момент, не зобов"язує вживати українську мову у приватних стосунках. Тому то не є громадянський обов"язок.
У професійній діяльності - іноді так - наприклад, вчителя в україномовній школі під час уроку. Але вже у вільний час або на перервах - це особиста справа вчителя.

Ну, це так, доречі.

А тепер, якщо вам так цікаво, я спробую відповісти аби у вас не склалося враження, що своїм сарказмом мене засмутили.

Отже, навіщо я витрачаю час?
Це мій спосіб відпочинку так би мовити.
Хтось полюбляє сходити на дискотеку, хтось почитати книжку, хоть напитися й завалитися спати під найближчим тином. А я надаю перевагу теплій домівці, поруч у мене чайник... Мені цікаво походити по форумах, почитати чужі думки, висловити свої. Я так відпочиваю. Певно, і кожен з тут присутніх вирішує не нагальні проблеми реального життя, а проводить час дозвілля.

Стосовно рогів. Я не стикався раніше з цим висловлюванням, тому не дуже точно розумію його значення, нажаль.

Якщо ви вважаєте, що "доколупуватися", а я б сказав "виражати відмінну від більшості теревенців точку зору" можна лишень через проблеми у сім"ї, роботі, низькій самооцінці, соціальної імпотенції і т.д., то хочу запевнити вас, що ви помиляєтеся: точка зору будь-якої людини не залежить від жодного з цих чинників. Світогляд людини формується залежно від її віку.
Спершу її батьками (дитина без вагань сприймає їх слова як беззаперечну істину).
Пізнише, коли в період перехідного віку батьки втрачають авторитет, світогляд починає формуватися під впливом однолітків та державної пропаганди (пропаганда геноциду - яскравий тому приклад).
Нарешті, коли людина прочитала не одну книжку, а ознайомилася з творами авторів різних часів і народів, набула деякого власного досвіду, формується остаточний світогляд.
Отже, завершуючи думку, мушу підсумувати, що ані сім"я, ані робота, ані щось інше не може накласти свій відбиток, наприклад, на мої погляди щодо мови, геноциду, Січі та інших питань, а особливо якимось чином завадити мені проявляти їх. Взагалі кажучи, всі це роблять.

А обговорення теми, якщо воно протікає без фашистських закликів, образ і відвертої маячні, цікаве саме різницею точок зору, інакше все зводиться до флуду накшталт "+1".

Сподіваюся, я відповів на ваше питання :)

P.S.
У вашому підписі "Сіяв би позитив щотижня, но деякі мудаги задовбують." я б рекомендував замінити російське "но" на українське "але/проте". :angry2:

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 15.11.2009 – 06:01

• 0

#150 :-)

• Користувачі
  • 1199 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 06:06

Перегляд дописуst SPEAKER (15.11.2009 05:37) писав:

Взагалі кажучи, жодна стаття жодного закону, що чинний в Україні на даний момент, не зобов"язує вживати українську мову у приватних стосунках. Тому то не є громадянський обов"язок.
...
Сподіваюся, мені вдалося пояснити свою присутність тут. :angry1:
Ви такі милі. (глянув фото :angry2: )
Сподіваюся, як працівник прокуратури, з часом допоможете боротися із законовідступниками, як цього вимагає буква закону? (Даруйте за тафтологію) Оскільки без таких чудових людея як Ви, які добре ознайомлені із законами нам не побудувати сильної Української Держави і не добитися популяризації української мови як у документації, на робочих місцях, так і в побуті.

Трохи дивує, як громадянин, який так чудово проінформований у сфері законодався проігнорував такий пункт Правил цього форуму, який вимагає використання у дописах української мови. Але нічого, Ви виправилися, тимчасові затьмарення бувають у кожного, тракторист він чи глава уряду. :)

Ви наче б пояснили, але все ж, навіщо витрачати час на переконання людей, які ніколи не змінять своєї думки? Це як мінімум нерозумно.

P.S. Жодного сарказму, виключно доброзичливість до такої гармонійно розвинутої особи як Ви.
P.P.S. На жаль люди часто неправильно вживають слово "фашизм". Як правило плутають його значення із значенням слова "нацизм". Але тема не про це, тому давайте без таких слів тут.
  • 0

#151 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Павутина

Відправлено 15.11.2009 – 14:16

st SPEAKER
Ґвинтик
чорно-біла
Усне попередження за п.2.2.1 Правил форуму!

• 0

#152 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.11.2009 – 14:35

Онтоп.
Українська - це модно? Люди! З яких це пір рідна мова стала частиною моди?
Офтоп.
Сант Спікер, Sieg heil! Так, тут одні фашисти. Ми тебе знайдемо і вб'ємо! Бугога1! Нікчемне людисько

Повідомлення відредагував Вуйко Дмитро: 15.11.2009 – 14:36

• 0

#153 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 15.11.2009 – 14:40

Перегляд дописуВуйко Дмитро (15.11.2009 15:35) писав:

Онтоп.
Чомусь російська може бути модною, а українська ні?

Перегляд дописуВуйко Дмитро (15.11.2009 15:35) писав:

Онтоп.
Я теж проти того, щоб моя рідна російська була модною в Україні. Нажаль це не так.

Повідомлення відредагував yushchenko: 15.11.2009 – 14:40

• 0

#154 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.11.2009 – 14:44

Перегляд дописуyushchenko (15.11.2009 15:40) писав:

Я теж проти того, щоб моя рідна російська була модною в Україні. Нажаль це не так.
Правильно. А давайте хай мова буде модою. Та шо там мова. Громадянство! О!
  • 0

#155 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 14:49

Перегляд дописуyushchenko (15.11.2009 14:40) писав:

Ну була ж колись у царській Росіїї модною французька мова. То що? Це якось нашкодило?
Аристократи вважали, що французька милозвучніша за мужицьку російську.
Те саме і тепер: поки не буде нормальної української мови, поняття якої не підмінятимуть сільським суржиком, доти її і вважатимуть мовою селюків.
І будуть праві, бо з тим що є, як вірно помітив АЛЬБЕРТ, можна лише на городі поратися.

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 15.11.2009 – 14:51

• 0

#156 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 15:00

Перегляд дописуВуйко Дмитро (15.11.2009 15:44) писав:

Правильно. А давайте хай мова буде модою. Та шо там мова. Громадянство! О!
Клас! В понеділок я москаль, в вівторок - українець, в неділю - чілієць, а на вечір - папуас, щоб ніхто не бачив.
*Витягаю свої 20 паспортів.

Перегляд дописуst SPEAKER (15.11.2009 15:49) писав:

Те саме і тепер: поки не буде нормальної української мови, поняття якої не підмінятимуть сільським суржиком, доти її і вважатимуть мовою селюків.
Сиджу я собі на сіновалі, клацаю на ноутбуці, в своєму рідному селі Суржиково. І думаю: чим Вам не подобаються селюки?
  • 0

#157 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 15:07

Перегляд дописуyushchenko (15.11.2009 15:00) писав:

Клас! В понеділок я москаль, в вівторок - українець, в неділю - чілієць, а на вечір - папуас, щоб ніхто не бачив.
*Витягаю свої 20 паспортів.

Сиджу я собі на сіновалі, клацаю на ноутбуці, в своєму рідному селі Суржиково. І думаю: чим Вам не подобаються селюки?

А з чого ви вирішили що не подобаються? :)
Я кажу про стереотип, якого буде важко позбутися.

Повідомлення відредагував st SPEAKER: 15.11.2009 – 15:08

• 0

#158 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 15:15

Перегляд дописуst SPEAKER (15.11.2009 16:07) писав:

А з чого ви вирішили що не подобаються? :)
Я кажу про стереотип, якого буде важко позбутися.
Стереотип - нав'язаний, не завжди правдивий погляд на речі, явища. Українська мова переважає власне не в містах, а в сільській місцевості. І це не стереотип, це реальність.

Тобто Ви пропонуєте позбутися української мови на селі?

Повідомлення відредагував yushchenko: 15.11.2009 – 15:16

• 0

#159 st SPEAKER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 180 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 15:54

Перегляд дописуyushchenko (15.11.2009 15:15) писав:

Стереотип - нав'язаний, не завжди правдивий погляд на речі, явища. Українська мова переважає власне не в містах, а в сільській місцевості. І це не стереотип, це реальність.

Тобто Ви пропонуєте позбутися української мови на селі?

Не підміняйте поняття. Українська мова і сільський суржик - то геть різні речі.
Тож я кажу, що поки селяни не навчаться розмовляти українською, доти українська вважатиметься мовою селюків і тих, хто розмовлятиме (за виключенням західних областей) українською, у своїй більшості вважатимуть селюками й ставитимуться до них зневажливо.

Різниця між царською Росією і їх селянами та сучасною Україною і її селянами полягає в тому, що тодішнім кріпакам було байдуже до панської французької, а нинішні українці дуже болісно сприймають неліквідність української мови.
  • 0

#160 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 15:58

Перегляд дописуst SPEAKER (15.11.2009 16:54) писав:

Не підміняйте поняття. Українська мова і сільський суржик - то геть різні речі.
За Вашою теорією - мов взагалі не існує. Німецької нема, бо баварці суржиком розмовляють, іспанська теж виявляється існує тільки в біблотеках - Латинська Америка розмовляє суржиком. Жесть, чесне слово.

Повідомлення відредагував yushchenko: 15.11.2009 – 16:01

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних