Перейти до вмісту

ForgottenHope 0.7 Server


В цій темі немає відповідей

#1 Гість_AndyMir_*

  • Гості

Відправлено 27.03.2009 – 15:04

  • 0
Доброго дня, панове!

Насамперед хочу розповісти про цю гру.

Forgotten Hope – це модифікація для Battlefield 1942, яка сконцентрована на додованні більшого реалізму грі в порівнянні з оригінальним BF1942, а також включає в себе ряд нових мап.
Мод включає в себе більш ніж 250 нових типів аутентичного озброєння(більше, ніж в будь-якому іншому шутері на тему Другої Світової): танки, починаючи з величезного радянського ”ІС-2” і закінчуючи крихітним японським ”Ха-Го”, літаки, починаючи з потужного американського ”P-47 Thunderbolt” і закінчуючи старомодним англійським ”Fairey Swordfish”, кораблі, такі, як англійський ”Ark Royal” і німецький ”Tirpiz”, а також зброї, включаючи потужний німецький ”Panzerfaust” і радянський ”ППШ-41”.
Нові елементи геймплея включають в себе появу пілотів, єдиного класу, який має при собі парашут(комплект спорядження пілота можна знайти поряд з літаками). Інші комплекти включають в себе розкладні важкі кулемети, котрі ви можете встановити на будь-якому місці карті і створити таким чином вогневу позицію. Танкові бої значно поліпшились завдяки спеціальному коду, який прораховує попадання в броню, степінь враження протитанковими снарядами, крім того, танки тепер легше підбити попаданням в борт або ж корму. Також мається мобільна протитанкова і зенітна зброя, котру ви можете перемістити в будь-якому місці мапи і влаштувати таким чином засаду.
Відвойовуючи будинок за будинком в Сталінграді, беручи участь в танковій битві в тунісі чи воюючи над Англією на літаках - Forgotten Hope буде для вас дещо більшим ніж гра, вона надасть вам можливість поринути в ті часи і відчути себе бійцем тієї чи іншої армії…

Завантажити гру та знайти інформацію щодо встановлення Ви зможете тут: http://14dss.org.ua/

PunkBuster активний, зустрічаємося орієнтовно о 21.00 по Києву.

На сайті є статистика гравців, велика кількість інформаціі як по самій грі, так і по Другій Світовій Війні, включаючи документальні та художні фільми, статті, картинки.

Також працює сервер голосового клієнта TeamSpeak 2.

Дякую за увагу, будемо раді зустріти на полі боя :lol: :lol:

Повідомлення відредагував AndyMir: 27.03.2009 – 15:05
Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних